Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (4 μέλη και 30 επισκέπτες)

qbathens

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2017
Μηνύματα
54
Like
100
Πόντοι
0
ΑΝ έχετε απορίες ερωτήσεις παρακαλώ πολύ ρωτήστε την υπεύθυνη στο τηλέφωνο η μήνυμα στο viber

αν έχετε οποιοδήποτε παράπονο οποιαδήποτε θεραπεύτρια παρακαλώ πολύ να το αναφέρεται στην υπεύθυνη το τηλέφωνο επικοινωνίας είναι

698 0 280 270
καλα εσυ μας κανεις πλακα...πηρα κοπελα για μασαζ κ ηρθε χωρις λαδι...τι αλλο να πουμε κυρα χρυσα για τα κοριτσια σου;;;
 

Psolokavliaris

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2023
Μηνύματα
90
Like
199
Πόντοι
0
Συνάντηση με Μόνικα από osmose, ξανθιά κοπέλα αρκετά λεπτη Καμία σχέση με τη φωτό που στέλνουν στο βαιμπερ που δείχνει αρκετά κλασατη.

Μασάζ χαιδεμα με το ένα χέρι κάνα 2λεπτο (καλα από οσμος πήρα δεν πήγαινα και για κάνα ιδιαίτερο μασάζ), βλέποντας το αυτό την ρώτησα πόσα θέλει για σεξ. Είπε 150, το ρίχνει εύκολα στα 120, εν τέλει δέχτηκε με 100 αν και χαριστικά από ότι είπε.

Δε μου έβγαλε κάτι ιδιαίτερο στο σεξ, δε θα ξαναεπαιρνα.
με τις μαριαννα και βικτωρια εχεις παει φιλε? ρωταω γιατι αυτε οι δυο δειχνουν οτι ειναι για καλο παιχνιδι
 

Jelly Bean

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.175
Κριτικές
53
Like
6.649
Πόντοι
7.636

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
8
Like
9.060
Πόντοι
1.336
με τις μαριαννα και βικτωρια εχεις παει φιλε? ρωταω γιατι αυτε οι δυο δειχνουν οτι ειναι για καλο παιχνιδι
η μαριαννα κανει πολυ μετριο σεξ, πολυ μετριο μασαζ και απλα καλα ισπανικα
 

Psolokavliaris

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2023
Μηνύματα
90
Like
199
Πόντοι
0
η μαριαννα κανει πολυ μετριο σεξ, πολυ μετριο μασαζ και απλα καλα ισπανικα
μαλιστα...επαρκεστατη αναλυση του τι φαινεται και τι δεν φαινεται στην εικονα. ευχαριστω
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.044
Κριτικές
32
Like
26.069
Πόντοι
8.346
ΑΝ έχετε απορίες ερωτήσεις παρακαλώ πολύ ρωτήστε την υπεύθυνη στο τηλέφωνο η μήνυμα στο viber

αν έχετε οποιοδήποτε παράπονο οποιαδήποτε θεραπεύτρια παρακαλώ πολύ να το αναφέρεται στην υπεύθυνη το τηλέφωνο επικοινωνίας είναι

698 0 280 270
...εγω εχω μια απορια-ερωτηση! Γτ δεν ανοιγετε κυρα Χρυσα ενα δικο σας νημα οπου θα ενημερωνετε τους ενδιαφερομενους ή ενα νημα για το καθε "γραφειο" που εχετε, αντι να μας τα κανετε zeppelin με τις συνεχομενες αναρτησεις εδω?!?!!? :think::think::think:
 
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
1
Like
6.181
Πόντοι
1.056
...εγω εχω μια απορια-ερωτηση! Γτ δεν ανοιγετε κυρα Χρυσα ενα δικο σας νημα οπου θα ενημερωνετε τους ενδιαφερομενους ή ενα νημα για το καθε "γραφειο" που εχετε, αντι να μας τα κανετε zeppelin με τις συνεχομενες αναρτησεις εδω?!?!!? :think::think::think:
επειδη εγινε προσφατα σχετικη συζητηση σε αναλογο νημα,τυπε μου εφοσον η αναρτηση δεν ειναι ασχετη του νηματος και μιλαμε για διαφημιζομενο,δεν εκανε κατι που δεν πρεπει και νομιζω αν ρωτησεις καποιον admin θα στο πει καλυτερα απο μενα
αντι λοιπον να σπαζεσαι και να τη λες σε ασχετους κανεις απλα μια "αγνοηση" σε οτι σε χαλαει και ηρεμεις και εσυ,εγω το κανω αυτο καθολικα και καθαρισε η οθονη μου απο αρκετα σκουπιδια!
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
2
Like
3.638
Πόντοι
456
Καλησπερα συναγωνιστες...υπαρχει κανεις με εμπειρια απο massaua και πιο συγκεκριμενα για την Μαρια την ξανθια μιλφαρα με ενδιαφερον τσουποτο κορμι;;;Αξιζει το εξτρα μαζι της;;;
 
Εγγρ.
12 Δεκ 2022
Μηνύματα
60
Like
273
Πόντοι
20
Καλησπερα συναγωνιστες...υπαρχει κανεις με εμπειρια απο massaua και πιο συγκεκριμενα για την Μαρια την ξανθια μιλφαρα με ενδιαφερον τσουποτο κορμι;;;Αξιζει το εξτρα μαζι της;;;
Eλα τυπε μου, παει κλαρινο με pay what you want! Για μια φορα αξιζει θα πω, χαμογελαστη και εχει μεγαλυτερο στηθος απο την φωτο. Για 2η δεν θα προτιμουσα.
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
2
Like
3.638
Πόντοι
456
Eλα τυπε μου, παει κλαρινο με pay what you want! Για μια φορα αξιζει θα πω, χαμογελαστη και εχει μεγαλυτερο στηθος απο την φωτο. Για 2η δεν θα προτιμουσα.
Η δευτερη θα εξαρτηθει απο πολλα...αν η πρωτη παει γαμιωντας...αυξανουν οι πιθανοτητες!!!!Ποσα κατεθεσες συνολο;;;
 
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
171
Like
471
Πόντοι
21
με τις μαριαννα και βικτωρια εχεις παει φιλε? ρωταω γιατι αυτε οι δυο δειχνουν οτι ειναι για καλο παιχνιδι
Με καμία άλλη από το συγκεκριμένο δεν έχω πάει και δε νομίζω να πάω
 
Εγγρ.
12 Δεκ 2022
Μηνύματα
60
Like
273
Πόντοι
20
Η δευτερη θα εξαρτηθει απο πολλα...αν η πρωτη παει γαμιωντας...αυξανουν οι πιθανοτητες!!!!Ποσα κατεθεσες συνολο;;;
Το μασαζ ηταν κατω του μετριου και φαινοταν οτι δεν εχει ιδεα, αλλα ηταν καλοπροαιρετος ανθρωπος κι αυτο το εκτιμω! +20 εδωσα, το αξιζε παντως ηταν καλου επιπεδου κλαρινο
 

λαππας123

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2015
Μηνύματα
13
Like
12
Πόντοι
0
Το μασαζ ηταν κατω του μετριου και φαινοταν οτι δεν εχει ιδεα, αλλα ηταν καλοπροαιρετος ανθρωπος κι αυτο το εκτιμω! +20 εδωσα, το αξιζε παντως ηταν καλου επιπεδου κλαριν
Ρούχα βγάζει;
 

Μανωλης Κουρης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2021
Μηνύματα
327
Κριτικές
7
Like
831
Πόντοι
361
Το μασαζ ηταν κατω του μετριου και φαινοταν οτι δεν εχει ιδεα, αλλα ηταν καλοπροαιρετος ανθρωπος κι αυτο το εκτιμω! +20 εδωσα, το αξιζε παντως ηταν καλου επιπεδου κλαρινο

Έτσι όπως τα λες μάλλον το προχωρά και παρακάτω
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
2
Like
3.638
Πόντοι
456
Το μασαζ ηταν κατω του μετριου και φαινοταν οτι δεν εχει ιδεα, αλλα ηταν καλοπροαιρετος ανθρωπος κι αυτο το εκτιμω! +20 εδωσα, το αξιζε παντως ηταν καλου επιπεδου κλαρινο
Οκ παιχτη μου...μια χαρα φαινεται το μιλφοκορασιο και τιμια στο βαθμο που προχωρησε σε σενα.. εγω θα μπω πιο βαθια(θα δοκιμασω) και θα επανελθω με εντυπωσεις!!!Σ ευχαριστω καργα!!!!
 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
179
Πόντοι
6
Οποιος μυστης δε βαριεται ας φτιαξει ενα νημα για την χριστινα aka δρακουμελ aka γοργονες,να ξεροχυνουμε με cult ιστοριες και γαμησια :rockon::rockon:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.052
Κριτικές
191
Like
51.780
Πόντοι
41.443
επειδη εγινε προσφατα σχετικη συζητηση σε αναλογο νημα,τυπε μου εφοσον η αναρτηση δεν ειναι ασχετη του νηματος και μιλαμε για διαφημιζομενο,δεν εκανε κατι που δεν πρεπει και νομιζω αν ρωτησεις καποιον admin θα στο πει καλυτερα απο μενα
αντι λοιπον να σπαζεσαι και να τη λες σε ασχετους κανεις απλα μια "αγνοηση" σε οτι σε χαλαει και ηρεμεις και εσυ,εγω το κανω αυτο καθολικα και καθαρισε η οθονη μου απο αρκετα σκουπιδια!
καλα δεν ειναι και η καλυτερη λυση αυτο.
κι εγω το εχω κανει.
55 προφιλ εχω σε αγνοηση,τα 39 διαφημιζομενα γραφεια,μασαζ και κατι καλαμοκαβαλλημενα cg.
και συνεχως προσθετω κι αλλα.
κολοχανειο εχουν γινει ομως τα περισσοτερα νηματα.
τοτε δεν υπαρχει και λογος να υπαρχει ξεχωριστο νημα για καθε μαγαζι ετσι οπως τα λες και τα επιτρεπουν οι αρμοδιοι.
ασε που και η ουσιωδης συμμετοχη στο φορουμ εχει πεσει και ολο καλημερες και τηλεφωνακηδες διαβαζουμε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom