Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (3 μέλη και 27 επισκέπτες)

andrew56

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2020
Μηνύματα
7
Like
12
Πόντοι
0
Ξέρει κάποιος η ανντα που δούλευε στο velvet έχει σταματησει ;
τη Θυμάμαι το 2022 να δουλεύει εκεί
 

andrew56

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2020
Μηνύματα
7
Like
12
Πόντοι
0

PriveMassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
26 Νοε 2022
Μηνύματα
98
Like
38
Νεες Θεραπευτριες ξεκινανε στο γραφειο μας αμεσα !

το γραφειο μας εχει ανοιχτες θεσεις εργασιας -
αναζηταμε αμεσα προσωπικο για εργασια στο μασαζ κατ οικον


Αν θελετε να κλεινετε ραντεβου ΠΡΩΙΝΑ θα πρεπει να τα Κλεινετε απ το Βραδυ τα ραντεβου σας
γιατι ΟΛΕΣ οι Κοπελες μας ξεκινανε ΜΕΤΑ της 13:30 Γενικα / Καθημερινα

Αν ειστε σε μακρινες Περιοχες υπαρχει ΕΞΤΡΑ Χρεωση 20 ΕΥΡΩ

ΑΝ θελετε LATE Night ΜΕΤΑ της 23:00 υπαρχει ΕΞΤΡΑ χρεωση 20 Ευρω

Ανοιχτά και την Κυριακή

Για περισσοτερες Πληροφοριες καλεστε την υπευθυνη
698 0 280 270
 

Makis113

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2020
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα! Ξέρεις κανείς αν η Μαρία από το massaua massage προχωραει? Φαίνεται πολυ ωραίο μιλφακι
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.603
Κριτικές
7
Like
3.131
Πόντοι
736
Να ρωτησω.θυμαστε ενα νεαρο κοριτσι με φοβερο προσωπο καταγαλανα ματια, φοβερο κορμακι, με πλαστικο στηθος ,νομιζω σκουλαρικακι στην μυτη περυσι,αρπακτικο τρελα πως τημ λεγανε,[αρχαιο ονομα χρησιμοποιουσε)
 
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
171
Like
471
Πόντοι
21
Να ρωτησω.θυμαστε ενα νεαρο κοριτσι με φοβερο προσωπο καταγαλανα ματια, φοβερο κορμακι, με πλαστικο στηθος ,νομιζω σκουλαρικακι στην μυτη περυσι,αρπακτικο τρελα πως τημ λεγανε,[αρχαιο ονομα χρησιμοποιουσε)
Κλυταιμνήστρα
 

Lalito

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2019
Μηνύματα
176
Like
286
Πόντοι
21
Να ρωτησω.θυμαστε ενα νεαρο κοριτσι με φοβερο προσωπο καταγαλανα ματια, φοβερο κορμακι, με πλαστικο στηθος ,νομιζω σκουλαρικακι στην μυτη περυσι,αρπακτικο τρελα πως τημ λεγανε,[αρχαιο ονομα χρησιμοποιουσε)
Η αντικλεια
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.465
Κριτικές
7
Like
3.095
Πόντοι
736
Να ρωτησω.θυμαστε ενα νεαρο κοριτσι με φοβερο προσωπο καταγαλανα ματια, φοβερο κορμακι, με πλαστικο στηθος ,νομιζω σκουλαρικακι στην μυτη περυσι,αρπακτικο τρελα πως τημ λεγανε,[αρχαιο ονομα χρησιμοποιουσε)
Πάτροκλος;
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
993
Κριτικές
4
Like
3.373
Πόντοι
446
Ξέρει κανείς αν παίζει τίποτα εδώ??? https://instagram.com/eleftheria_alexiou.73?igshid=MzRlODBiNWFlZA==



Ανεβάζει στορυ ότι από τάδε μέχρι τάδε του μήνα θα είμαι εκεί κλείστε ραντεβού..
Της έστειλα για Αθήνα, μου είπε ότι έρχεται την άλλη βδομάδα..
Όσο για το ραντεβού μου είπε ότι αν θέλω ερωτικό μασαζ υπάρχουν τόσα εδώ Αθήνα...
Τι παίζει?
Εγώ ένα ουζάκι παραλιακά το πινα... αντε να μας πει και για καμιά παλιά ιστορία που τραβιότανε...αλλά μέχρι εκεί...Μερακλήδικα πράγματα..αλλά περι ορέξεως..οκ..
 

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
99
Like
14.463
Πόντοι
25.186
Ξέρει κανείς αν παίζει τίποτα εδώ??? https://instagram.com/eleftheria_alexiou.73?igshid=MzRlODBiNWFlZA==



Ανεβάζει στορυ ότι από τάδε μέχρι τάδε του μήνα θα είμαι εκεί κλείστε ραντεβού..
Της έστειλα για Αθήνα, μου είπε ότι έρχεται την άλλη βδομάδα..
Όσο για το ραντεβού μου είπε ότι αν θέλω ερωτικό μασαζ υπάρχουν τόσα εδώ Αθήνα...
Τι παίζει?
Ξερεις τι θα σου ερθει φιλε μου;
Η Μπάρκα ξανθια
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
993
Κριτικές
4
Like
3.373
Πόντοι
446
Γνωριζουμε τι κανει η Νικολεττα;; και αν ναί τιμή;; Ειναι οντως τοσο ομορφη; Ειναι Ελληνιδα;
Τι να κάνει προσπαθεί να μάθει απέξω τις τιμές του προγράμματος της..5 πράγματα τιμοκαταλόγου όλα κ όλα σκονάκι στο κινητό..:jerking: Η γνωστή αρπαγή όπου πιάσω.. το μόνο που δε χρεώνει είναι το βγάλσιμο παπουτσιών....:cheesy:
Και έχει και τουπέ ... μην μιλήσει κανείς για εμένα σε Bou κλπ... έχω κάνει μηνύσεις - αγωγές κλπ.... ρε που τις βρίσκουν αυτές τις ταλαίπωρες και τις μοστράρουν για μασάζ.... :rockon:
 

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
319
Like
359
Πόντοι
21
Εγώ ένα ουζάκι παραλιακά το πινα... αντε να μας πει και για καμιά παλιά ιστορία που τραβιότανε...αλλά μέχρι εκεί...Μερακλήδικα πράγματα..αλλά περι ορέξεως..οκ..
Μακρυά δλδ..κατάλαβα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ξερεις τι θα σου ερθει φιλε μου;
Η Μπάρκα ξανθια
Μακρυά..μακρυά...
 

PriveMassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
26 Νοε 2022
Μηνύματα
98
Like
38
Καλημέρα καλό μήνα

Νεες Θεραπευτριες ξεκινανε στο γραφειο μας αμεσα !

το γραφειο μας εχει ανοιχτες θεσεις εργασιας -
αναζηταμε αμεσα προσωπικο για εργασια στο μασαζ κατ οικον


Αν θελετε να κλεινετε ραντεβου ΠΡΩΙΝΑ θα πρεπει να τα Κλεινετε απ το Βραδυ τα ραντεβου σας
γιατι ΟΛΕΣ οι Κοπελες μας ξεκινανε ΜΕΤΑ της 13:30 Γενικα / Καθημερινα

Αν ειστε σε μακρινες Περιοχες υπαρχει ΕΞΤΡΑ Χρεωση 20 ΕΥΡΩ

ΑΝ θελετε LATE Night ΜΕΤΑ της 23:00 υπαρχει ΕΞΤΡΑ χρεωση 20 Ευρω

Ανοιχτά και την Κυριακή

Για περισσοτερες Πληροφοριες καλεστε την υπευθυνη
698 0 280 270
 

PriveMassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
26 Νοε 2022
Μηνύματα
98
Like
38
ΑΝ έχετε απορίες ερωτήσεις παρακαλώ πολύ ρωτήστε την υπεύθυνη στο τηλέφωνο η μήνυμα στο viber

αν έχετε οποιοδήποτε παράπονο οποιαδήποτε θεραπεύτρια παρακαλώ πολύ να το αναφέρεται στην υπεύθυνη το τηλέφωνο επικοινωνίας είναι

698 0 280 270
 

velis8

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2013
Μηνύματα
45
Κριτικές
5
Like
231
Πόντοι
280
Γνωριζουμε τι κανει η Νικολεττα;; και αν ναί τιμή;; Ειναι οντως τοσο ομορφη; Ειναι Ελληνιδα;
Προσφατη συναντηση με τη νικολετα, κανει τα παντα και στο επικοινωνει με το καλημερα, +50 καλαμακι +(εξτρα) 100 μπριζολα στο μασαζ δεν βγαζει ρουχα το οποιο δεν ειναι και μασαζ προφανως. Ειναι ομορφη και χαμογελαστη ναι αλλά αυτες οι τιμες δεν παιζουν πουθενα προσωπικη μου αποψη. Για μενα ψαξε κατι αλλο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom