Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (4 μέλη και 22 επισκέπτες)

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
99
Like
14.463
Πόντοι
25.186
55 προφιλ εχω σε αγνοηση,τα 39 διαφημιζομενα γραφεια,μασαζ και κατι καλαμοκαβαλλημενα cg.
και συνεχως προσθετω κι αλλα.
Τι σημαινει αυτό,μπορείς να μου πεις;
Δεν βλέπεις τα δημοσια ποστ τους στο κεντρικό φορουμ;
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.052
Κριτικές
191
Like
51.778
Πόντοι
41.443
Τι σημαινει αυτό,μπορείς να μου πεις;
Δεν βλέπεις τα δημοσια ποστ τους στο κεντρικό φορουμ;
τιποτα δεν βλεπεις.
ουτε τα ποστ τους στο φορουμ,ουτε τις προβεβλημενες ανανεωσεις (μη χεσω) στην κεντρικη σελιδα,ουτε καν το νημα τους αν το εχουν ανοιξει αυτα τα προφιλ που εχεις αγνοησει.
αλλα και παλι ειναι ημιμετρα.
για μενα θα επρεπε τα διαφημιζομενα να γραφουν μονο στο νημα τους και οχι να σκουπιδιαζουν ολο το φορουμ.
ασε που τα περισσοτερα,μονοι τους τα γραφουν και μονοι τους τα βλεπουν κιολας :2funny:
ευκολα το βλεπεις απο τα views στο νημα οτι δεν υπαρχει συμμετοχη απο κανεναν αλλον.

αλλα η συζητηση αυτη εχει τελειωσει,οπως εχουν πει οι αρμοδιοι.
γραφτα λοιπον τα προφιλ αυτα στα αρχιδια σου,αγνοησε τα και συνεχισε να βλεπεις το φορουμ οπως θες εσυ.
 

MrEco

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
16
Like
2.698
Πόντοι
4.125
υπαρχει/υπηρξε 2η δαναη γαλαζοματα με πλαστικο βυζι??? :shockedeyes::shockedeyes:
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.729
Κριτικές
15
Like
6.445
Πόντοι
8.345
Deluxe ηταν η Δαναη. Handjob σε ολους, χωρις εξτρα αλλα μεχρι εκει.εχει αποσυρθει,νομιζω παντρευτηκε

δεν ειπε ξανθια αν δεν κανω λαθος. νομιζω οτι λεει αλλη, δεν την θυμαμαι αρπακτικο και ενω ηταν ομορφη δεν θα την ελεγες πανεμορφο προσωπο, ειχε στραβη μυτη

@antonisstepway βρε την Δαναη του deluxe λες ή αλλη?
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.603
Κριτικές
7
Like
3.131
Πόντοι
736
δεν ειπε ξανθια αν δεν κανω λαθος. νομιζω οτι λεει αλλη, δεν την θυμαμαι αρπακτικο και ενω ηταν ομορφη δεν θα την ελεγες πανεμορφο προσωπο, ειχε στραβη μυτη

@antonisstepway βρε την Δαναη του deluxe λες ή αλλη?
Οχι αττικα ηταν.εκανε πιπα με προφυλακτικο
 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
179
Πόντοι
6
Οποιος μυστης δε βαριεται ας φτιαξει ενα νημα για την χριστινα aka δρακουμελ aka γοργονες,να ξεροχυνουμε με cult ιστοριες και γαμησια :rockon::rockon:
αντε γιατι εχω ρομαντικες ιστοριες να διηγηθω με τη γοργονα
 

Psolokavliaris

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2023
Μηνύματα
90
Like
199
Πόντοι
0
Με καμία άλλη από το συγκεκριμένο δεν έχω πάει και δε νομίζω να πάω
με λιγα λογια, δεν αξιζουν αυτες, υπαρχει καποια με την οποια θα πηγαινες η ολη η ισορια ειναι απατη για να στα παρουν καλα με ελαχιστη υπηρεσια?
 

PriveMassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
26 Νοε 2022
Μηνύματα
98
Like
38
ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2023

ΓΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ MASSAGE ΣΕ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΣΑΣ



90 λεπτα μυοχαλαρωτικο μασαζ μονο στα 70 ευρω

90 λεπτα body to body & Lomi Lomi
απο 100 ευρω μονο στα 80 ευρω

Οταν κλεινετε 2 μασαζ την ιδια μερα το πρωτο ειναι κανονικα στη τιμη των 60
το δευτερο μασαζ ειναι σε εκπτωση -10% δηλαδη στα 50 ευρω

Στα 5 μασαζ τον ιδιο μηνα , το 6ο μασαζ ειναι δωρο το 50%
δηλαδη 30 ευρω
 

MrEco

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
16
Like
2.698
Πόντοι
4.125
Οχι αττικα ηταν.εκανε πιπα με προφυλακτικο
για συνωνυμια θα προκειται.δαναη deluxe που λεω εγω: ξανθια, πλαστικο βυζι,γαλαζιο ματι, handjob σε ολους, πιπα σε κανεναν(επισημως)
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.603
Κριτικές
7
Like
3.131
Πόντοι
736
για συνωνυμια θα προκειται.δαναη deluxe που λεω εγω: ξανθια, πλαστικο βυζι,γαλαζιο ματι, handjob σε ολους, πιπα σε κανεναν(επισημως)
Γαλαζιο ματι, πλαστικο στηθος, προσωπαρα.μαλλον ειχε περασει και απο εκει
 

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.719
Κριτικές
9
Like
1.809
Πόντοι
3.145
τιποτα δεν βλεπεις.
ουτε τα ποστ τους στο φορουμ,ουτε τις προβεβλημενες ανανεωσεις (μη χεσω) στην κεντρικη σελιδα,ουτε καν το νημα τους αν το εχουν ανοιξει αυτα τα προφιλ που εχεις αγνοησει.
αλλα και παλι ειναι ημιμετρα.
για μενα θα επρεπε τα διαφημιζομενα να γραφουν μονο στο νημα τους και οχι να σκουπιδιαζουν ολο το φορουμ.
ασε που τα περισσοτερα,μονοι τους τα γραφουν και μονοι τους τα βλεπουν κιολας :2funny:
ευκολα το βλεπεις απο τα views στο νημα οτι δεν υπαρχει συμμετοχη απο κανεναν αλλον.

αλλα η συζητηση αυτη εχει τελειωσει,οπως εχουν πει οι αρμοδιοι.
γραφτα λοιπον τα προφιλ αυτα στα αρχιδια σου,αγνοησε τα και συνεχισε να βλεπεις το φορουμ οπως θες εσυ.
αα...γι αυτό δεν μου εστειλες το τηλ της θείας Ελένης!
μ' εχεις μπλοκάρει;
 

xlm

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
1.627
Κριτικές
78
Like
7.467
Πόντοι
17.436
για συνωνυμια θα προκειται.δαναη deluxe που λεω εγω: ξανθια, πλαστικο βυζι,γαλαζιο ματι, handjob σε ολους, πιπα σε κανεναν(επισημως)
Που τη θυμήθηκες αυτή;
Υπάρχει ακόμη;
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.729
Κριτικές
15
Like
6.445
Πόντοι
8.345
για συνωνυμια θα προκειται.δαναη deluxe που λεω εγω: ξανθια, πλαστικο βυζι,γαλαζιο ματι, handjob σε ολους, πιπα σε κανεναν(επισημως)

Περναγε και λιγο την γλώσσα από εκεί. Αλλά είναι διαφορετικές κοπέλες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: xlm

MrEco

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
16
Like
2.698
Πόντοι
4.125
Που τη θυμήθηκες αυτή;
Υπάρχει ακόμη;
ε ξεχνιεται?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Περναγε και λιγο την γλώσσα από εκεί. Αλλά είναι διαφορετικές κοπέλες.
αν εννοεις περναγε οτι τον εγλειφε λιγο και ισα τον ακουμπαγε στα χειλη ισχυει.mouthfuck μια φορα επιχειρησα και με σταματησε.εχει κανεις αλλη εμπειρια?
 
  • Like
Αντιδράσεις: dem

Pookierock

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2023
Μηνύματα
127
Like
225
Πόντοι
21
Deluxe ηταν η Δαναη. Handjob σε ολους, χωρις εξτρα αλλα μεχρι εκει.εχει αποσυρθει,νομιζω παντρευτηκε
Άρα αυτή που στέλνουν από deluxe φωτος με τις βυζαρες ειναι άλλη Δαναη;τι μπαλόνια έχει πάλι αυτή ποοο..
 

PlayJack

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2022
Μηνύματα
106
Like
291
Πόντοι
21
Εν ταχυ ενημέρωση για πρόσφατες συναντήσεις:

Στέλλα massaua,όπως είπαν και άλλοι φουλ επεξεργασία σε πρόσωπο και σώμα.Ευγενικο δε κορίτσι,πολύ κάτω του μετρίου το μασάζ, στοχοποιεί με το καλημέρα την έναρξη body to body... Κορίτσια χαλαρώστε,δεν αρέσουν όλοι οι σωματότυποι σε όλους, οπότε αυτόματα δεν μας ενδιαφέρει και το body to body από όλες.
Ένα καλαμάκι είναι αρκετό και αυτό για να μη πάει στράφι η συνεδρία.

Πάμε στη γνωστη Ρωσίδα του deluxe που ήταν χρόνια και στη Δήμητρα ,και εδώ καμία σχέση οι φωτογραφίες που στέλνουν με την πραγματικότητα,την ξέρουμε όλοι και από το vip αλλωστε .
Το μασάζ βέβαια άνω του μετρίου,ευγενική, προσπαθεί με κάθε τρόπο να σε ικανοποιήσει,επίσης +καλαμάκι (δε ζήτησα κάτι άλλο, γενικά φουλαρε από παλιά)

Δανάη silk, Ελληνίδα ,ψηλή νταρντανα γυναίκα..
Φωτογραφίες επεξεργασμένες και εδώ ,αλλά ευτυχώς οι υπηρεσίες της σε δικαιώνουν.Καλο μασάζ, εξαιρετικό στοματικό...
Θα ξανά τιμηθεί,έχω την αίσθηση ότι το τερματίζει
Αυτά.... επιστροφή Σαλόνικα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom