Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.081
Like
4.511
Πόντοι
1.706
Αφού δηλώνεις επαγγελματική ιδιότητα θα πρέπει να ήξερες ήδη....
 
Εγγρ.
15 Νοε 2022
Μηνύματα
45
Like
85
Πόντοι
0
Αφού δηλώνεις επαγγελματική ιδιότητα θα πρέπει να ήξερες ήδη....
Το gdpr είναι άλλο . Δεν είναι η σελίδα που εμείς οι επαγγελματίες θα μιλήσουμε και θα καταχωρηθεί τι τι έγινε με τον κάθε πελάτη. Το gdpr είναι περί προσωπικών δεδομένων.
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.081
Like
4.511
Πόντοι
1.706
Να σαι καλα....πάντα τέτοια.....και του χρόνου
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 
Εγγρ.
15 Νοε 2022
Μηνύματα
45
Like
85
Πόντοι
0
Να σαι καλα....πάντα τέτοια.....και του χρόνου
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
Τότε το παίζει έξυπνος δεν σημαίνει ότι είσαι κιόλας για αυτό δεν απαντάς
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
4.002
Like
4.947
Πόντοι
1.706
Παίδες αυτή η Καρολίνα μασάζ είναι η .. γνωστή Καρολίνα πάλι μασάζ χαχαχα με την αδελφή της που επιδιδόταν στο ίδιο σπορ και είχε και πολιτικές φιλοδοξίες??!!
Γιατί οι φωτογραφίες δείχνουν άλλη μαυρουλα Βραζιλιάνα πιο νέα πιο αδύνατη
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.081
Like
4.511
Πόντοι
1.706
πάντα έτσι έκανε...δυστυχώς αδελφή δεν έπαιξα ποτέ
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
4.002
Like
4.947
Πόντοι
1.706
πάντα έτσι έκανε...δυστυχώς αδελφή δεν έπαιξα ποτέ
Ούτε εγώ μην στεναχωριέσαι..δεν είχα ακούσει και τα καλύτερα
Νομίζω όμως σε μία φωτογραφία ανάρτηση που είναι με κάτι ψώνια είναι η ίδια
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.459
Πόντοι
8.345
Παίδες αυτή η Καρολίνα μασάζ είναι η .. γνωστή Καρολίνα πάλι μασάζ χαχαχα με την αδελφή της που επιδιδόταν στο ίδιο σπορ και είχε και πολιτικές φιλοδοξίες??!!
Γιατί οι φωτογραφίες δείχνουν άλλη μαυρουλα Βραζιλιάνα πιο νέα πιο αδύνατη

αυτη ειναι το ιδιο τηλεφωνο με παλια
 

Lalito

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2019
Μηνύματα
183
Like
293
Πόντοι
21
Εγώ αν είχα εταιρεία θα τον έτρεχα και για τα ,60€ . Γιατί κάτι τέτοιο το χρειάζονται. Δεν ξέρω γιατί όλοι δεν ασχολούνται. Εγώ τα το τράβαγα όσο πάει. Ντροπή . Όχι από πάνω ανεβάζει και φωτό ???
Φιλαρακι...εννοειτε οτι εχει αδικο ο τυπος που ακυρωσε τ ραντεβου...αλλα οταν σου λεει ο αλλος για αστυνομια.κ αλλιως..χανει αυτοματα τ δικιο του 100 τα 100...
 
Εγγρ.
15 Νοε 2022
Μηνύματα
45
Like
85
Πόντοι
0
Φιλαρακι...εννοειτε οτι εχει αδικο ο τυπος που ακυρωσε τ ραντεβου...αλλα οταν σου λεει ο αλλος για αστυνομια.κ αλλιως..χανει αυτοματα τ δικιο του 100 τα 100...
Τι έχετε πάθει όλη μδ το φίλε και το φιλαράκι. Γυναίκα γυναικάρα εδώ !!!! Αλλά όπως έγραψα επειδή μιλάω από εμπειρία ξέρω πολύ καλά ότι για να φτάσουν τα πράγματα στην αστυνομία κάτι έχει κάνει ο άλλος κανένας δεν είναι τρελός το ξαναλέω. Ένα μεροκάματο πάνε να βγάλουν όλοι. Μην το γάμα με το θέμα δηλαδή. Όλοι τα λεφτά του πελάτη θέλουμε άρα δεν υπάρχει λόγος για ακρότητες αν δεν υπάρχει κάτι σοβαρό ανάμεσά. Και επειδή έχω ακούσει και πελάτες αλλά και την δική μου τη μεριά σας λέω ότι η αλήθεια ποτέ δεν ακούγεται από το στόμα του πελάτη σχεδόν όταν πρόκειται για δική του μ******. Συν ότι το post που ανέβασε ήταν απόλυτα δυσφημιστικό και απείλησε ότι θα ανεβάσει φωτογραφία της κοπέλας χωρίς την άδεια της. Μιλάμε για έναν άνθρωπο λοιπόν που δεν έχει ηθικές αρχές γιατί αυτή η κοπέλα έχει οικογένεια που δεν σέβεται το μεροκάματο ενός εργαζόμενου που δεν σέβεται μία εταιρεία Η οποία τον εξυπηρέτησε και γενικώς δεν υπάρχει σεβασμός στην υπηρεσία που πήρε. Βρωμάει ο τόπος τσογλανια και ψευτο μάγκες. Ποιος ξέρει τι είπε στην καημένη και το γραφείο του απάντησε έτσι. Μπορεί να τη απηλησε κιόλας ή να ήθελε τσάμπα κάτι και να την έδιωχνε . Γι'αυτό καλό είναι να μην θαβετε την κοπέλα και την κάθε κοπέλα. Στην τελική η κάθε κοπέλα έρχεται στο χώρο σας με την οποιαδήποτε τρέλα μπορεί να έχετε.

Πώς λοιπόν προτείνεις να λήξει το θέμα και η κοπέλα να φύγει ασφαλής και με τα χρήματα της που ουσιαστικά χαλάει δύο ώρες για έναν πελάτη και της λέει φύγε ? Ακούω πρώτα σεις, λαλιτο.

Υγ έχουμε μιλήσει ξανά ? Έχω κάποιον με το όνομα σου στο τηλ μου ....
 
Εγγρ.
15 Νοε 2022
Μηνύματα
45
Like
85
Πόντοι
0
downloadfile.jpg
αφηερωμενο σε όλους τους μη απελευθερωμένους, μισοκακους , δήθεν , ψευτο μάγκες, ολυμπιακούς μαλάκες κλπ .
Εννοείται και σε σένα κόλπε που σε γράφω στον κόλπο μου .
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.081
Like
4.511
Πόντοι
1.706
Πώς τσιμπάτε έτσι τα ανορθόγραφα πουτανακια.....το αυταρχικό μου αρέσει πάντα..να το δίνω
 
Τελευταία τροποποίηση:

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.117
Like
3.144
Πόντοι
456
Τι έχετε πάθει όλη μδ το φίλε και το φιλαράκι. Γυναίκα γυναικάρα εδώ !!!! Αλλά όπως έγραψα επειδή μιλάω από εμπειρία ξέρω πολύ καλά ότι για να φτάσουν τα πράγματα στην αστυνομία κάτι έχει κάνει ο άλλος κανένας δεν είναι τρελός το ξαναλέω. Ένα μεροκάματο πάνε να βγάλουν όλοι. Μην το γάμα με το θέμα δηλαδή. Όλοι τα λεφτά του πελάτη θέλουμε άρα δεν υπάρχει λόγος για ακρότητες αν δεν υπάρχει κάτι σοβαρό ανάμεσά. Και επειδή έχω ακούσει και πελάτες αλλά και την δική μου τη μεριά σας λέω ότι η αλήθεια ποτέ δεν ακούγεται από το στόμα του πελάτη σχεδόν όταν πρόκειται για δική του μ******. Συν ότι το post που ανέβασε ήταν απόλυτα δυσφημιστικό και απείλησε ότι θα ανεβάσει φωτογραφία της κοπέλας χωρίς την άδεια της. Μιλάμε για έναν άνθρωπο λοιπόν που δεν έχει ηθικές αρχές γιατί αυτή η κοπέλα έχει οικογένεια που δεν σέβεται το μεροκάματο ενός εργαζόμενου που δεν σέβεται μία εταιρεία Η οποία τον εξυπηρέτησε και γενικώς δεν υπάρχει σεβασμός στην υπηρεσία που πήρε. Βρωμάει ο τόπος τσογλανια και ψευτο μάγκες. Ποιος ξέρει τι είπε στην καημένη και το γραφείο του απάντησε έτσι. Μπορεί να τη απηλησε κιόλας ή να ήθελε τσάμπα κάτι και να την έδιωχνε . Γι'αυτό καλό είναι να μην θαβετε την κοπέλα και την κάθε κοπέλα. Στην τελική η κάθε κοπέλα έρχεται στο χώρο σας με την οποιαδήποτε τρέλα μπορεί να έχετε.

Πώς λοιπόν προτείνεις να λήξει το θέμα και η κοπέλα να φύγει ασφαλής και με τα χρήματα της που ουσιαστικά χαλάει δύο ώρες για έναν πελάτη και της λέει φύγε ? Ακούω πρώτα σεις, λαλιτο.

Υγ έχουμε μιλήσει ξανά ? Έχω κάποιον με το όνομα σου στο τηλ μου ....
Κοίτα να δεις ,για τα κορίτσια να το καταλάβω κάπου ,αν και σε αυτόν τον χώρο -εννοώ στα κατ'οικον - η απατεωνία πάει σύννεφο,ίσως γιατί έχει πολλές ερασιτέχνισσες που κάνουνε αρπαχτές. Για τις ''εταιρίες'' όμως κόψε κάτι,δεν είμαστε και χθεσινοί !
 
Τελευταία τροποποίηση:

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.081
Like
4.511
Πόντοι
1.706
Εδώ ρε τα ξερασε όλα και παραδέχθηκε και δημόσια ότι κάπου κρατάνε ονόματα με τηλέφωνα και ποιος ξέρει τι άλλο προσωπικό στοιχείο, ίσως και φωτό .......τι άλλο να πούμε η να ακούσουμε
 
Εγγρ.
25 Δεκ 2014
Μηνύματα
522
Like
191
Πόντοι
6
Τι έχετε πάθει όλη μδ το φίλε και το φιλαράκι. Γυναίκα γυναικάρα εδώ !!!! Αλλά όπως έγραψα επειδή μιλάω από εμπειρία ξέρω πολύ καλά ότι για να φτάσουν τα πράγματα στην αστυνομία κάτι έχει κάνει ο άλλος κανένας δεν είναι τρελός το ξαναλέω. Ένα μεροκάματο πάνε να βγάλουν όλοι. Μην το γάμα με το θέμα δηλαδή. Όλοι τα λεφτά του πελάτη θέλουμε άρα δεν υπάρχει λόγος για ακρότητες αν δεν υπάρχει κάτι σοβαρό ανάμεσά. Και επειδή έχω ακούσει και πελάτες αλλά και την δική μου τη μεριά σας λέω ότι η αλήθεια ποτέ δεν ακούγεται από το στόμα του πελάτη σχεδόν όταν πρόκειται για δική του μ******. Συν ότι το post που ανέβασε ήταν απόλυτα δυσφημιστικό και απείλησε ότι θα ανεβάσει φωτογραφία της κοπέλας χωρίς την άδεια της. Μιλάμε για έναν άνθρωπο λοιπόν που δεν έχει ηθικές αρχές γιατί αυτή η κοπέλα έχει οικογένεια που δεν σέβεται το μεροκάματο ενός εργαζόμενου που δεν σέβεται μία εταιρεία Η οποία τον εξυπηρέτησε και γενικώς δεν υπάρχει σεβασμός στην υπηρεσία που πήρε. Βρωμάει ο τόπος τσογλανια και ψευτο μάγκες. Ποιος ξέρει τι είπε στην καημένη και το γραφείο του απάντησε έτσι. Μπορεί να τη απηλησε κιόλας ή να ήθελε τσάμπα κάτι και να την έδιωχνε . Γι'αυτό καλό είναι να μην θαβετε την κοπέλα και την κάθε κοπέλα. Στην τελική η κάθε κοπέλα έρχεται στο χώρο σας με την οποιαδήποτε τρέλα μπορεί να έχετε.

Πώς λοιπόν προτείνεις να λήξει το θέμα και η κοπέλα να φύγει ασφαλής και με τα χρήματα της που ουσιαστικά χαλάει δύο ώρες για έναν πελάτη και της λέει φύγε ? Ακούω πρώτα σεις, λαλιτο.

Υγ έχουμε μιλήσει ξανά ? Έχω κάποιον με το όνομα σου στο τηλ μου ....
Προσωπικα θα συμφωνησω σε αρκετα απο αυτα που ανεφερες.

Θα ηθελα να σε ρωτησω ομως τι πρεπει να κανει ο πελατης στην περιπτωση που το "νομιμο" γραφειο του εχει στειλει παραποιημενη φωτο που δεν αντιστοιχει στην πραγματικοτητα?

Εχει το δικαιωμα να ακυρωσει το ραντεβου? Το μεροκαματο του πελατη εργαζομενου πως το σεβεται το γραφειο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom