Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.200
Κριτικές
191
Like
52.746
Πόντοι
41.443
αναφερεις οτι ειχε προφιλ αλλα δεν ειναι ενεργο, επρεπε να το δωσεις μπας και φανε και οσοι δεν την γνωριζουν

για τους ρουφιανους δεκτο, αλλα ρουφιανους εχει παντου. και σε αυτο το θεμα πχ οποτε κανενας δεν επρεπε να γραφει τπτ

σκεψου καποιος να πει "πολυ καλη μπριζολα με την Βικυ" χωρις να δωσει γραφειο κλπ, ποιο το νοημα?

ειδικα στο μαμπα οταν γραφουμε βαζουμε τουλαχιστον το λινκ, δεν μιλαω για τηλεφωνο γιατι αυτο εναποκειται στον καθενα να το βρει με τα μνμ του
τελος παντων δεν καταλαβες με ποιο πνευμα εγραψα το αρχικο ποστ εκει.
για να ληξει λοιπον αυτη η ιστορια και να μην σπαμαρουμε εδω,ουτε τηλεφωνο ουτε λινκ παιζει και δεν ειμαι εγω ο υπευθυνος για αυτο.
 

Lalito

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2019
Μηνύματα
183
Like
293
Πόντοι
21
Τι έχετε πάθει όλη μδ το φίλε και το φιλαράκι. Γυναίκα γυναικάρα εδώ !!!! Αλλά όπως έγραψα επειδή μιλάω από εμπειρία ξέρω πολύ καλά ότι για να φτάσουν τα πράγματα στην αστυνομία κάτι έχει κάνει ο άλλος κανένας δεν είναι τρελός το ξαναλέω. Ένα μεροκάματο πάνε να βγάλουν όλοι. Μην το γάμα με το θέμα δηλαδή. Όλοι τα λεφτά του πελάτη θέλουμε άρα δεν υπάρχει λόγος για ακρότητες αν δεν υπάρχει κάτι σοβαρό ανάμεσά. Και επειδή έχω ακούσει και πελάτες αλλά και την δική μου τη μεριά σας λέω ότι η αλήθεια ποτέ δεν ακούγεται από το στόμα του πελάτη σχεδόν όταν πρόκειται για δική του μ******. Συν ότι το post που ανέβασε ήταν απόλυτα δυσφημιστικό και απείλησε ότι θα ανεβάσει φωτογραφία της κοπέλας χωρίς την άδεια της. Μιλάμε για έναν άνθρωπο λοιπόν που δεν έχει ηθικές αρχές γιατί αυτή η κοπέλα έχει οικογένεια που δεν σέβεται το μεροκάματο ενός εργαζόμενου που δεν σέβεται μία εταιρεία Η οποία τον εξυπηρέτησε και γενικώς δεν υπάρχει σεβασμός στην υπηρεσία που πήρε. Βρωμάει ο τόπος τσογλανια και ψευτο μάγκες. Ποιος ξέρει τι είπε στην καημένη και το γραφείο του απάντησε έτσι. Μπορεί να τη απηλησε κιόλας ή να ήθελε τσάμπα κάτι και να την έδιωχνε . Γι'αυτό καλό είναι να μην θαβετε την κοπέλα και την κάθε κοπέλα. Στην τελική η κάθε κοπέλα έρχεται στο χώρο σας με την οποιαδήποτε τρέλα μπορεί να έχετε.

Πώς λοιπόν προτείνεις να λήξει το θέμα και η κοπέλα να φύγει ασφαλής και με τα χρήματα της που ουσιαστικά χαλάει δύο ώρες για έναν πελάτη και της λέει φύγε ? Ακούω πρώτα σεις, λαλιτο.

Υγ έχουμε μιλήσει ξανά ? Έχω κάποιον με το όνομα σου στο τηλ μου ....
Τελος παντω..επειδη δε ξερουμε ακριβως..αλλα να γιναν κ αλλα να ειπε ο φιλος.. ας τ αφησουμε εδω ..μη γανηθει τ νημα..χρονια πολλα
 
Εγγρ.
15 Νοε 2022
Μηνύματα
45
Like
85
Πόντοι
0
Τελος παντω..επειδη δε ξερουμε ακριβως..αλλα να γιναν κ αλλα να ειπε ο φιλος.. ας τ αφησουμε εδω ..μη γανηθει τ νημα..χρονια πολλα
Όταν κάποιος απειλεί ότι θα καλέσει την αστυνομία δεν μπορώ καν να σκεφτώ ότι ο άλλος έχει δίκιο. Απορώ πώς το σκέφτεστε εσείς. Εγώ πάντως επειδή πολλά έχουν δει τα μάτια μου σκέφτομαι ότι πως κάποια μαλάκια είχε κάνει ο τύπος . Τέλος πάντων.

Καλή χρονιά σε όλους και του χρόνου καλύτεροι άνθρωποι
 

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
409
Like
2.032
Πόντοι
441

Voldin

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2021
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0
Όταν κάποιος απειλεί ότι θα καλέσει την αστυνομία δεν μπορώ καν να σκεφτώ ότι ο άλλος έχει δίκιο. Απορώ πώς το σκέφτεστε εσείς. Εγώ πάντως επειδή πολλά έχουν δει τα μάτια μου σκέφτομαι ότι πως κάποια μαλάκια είχε κάνει ο τύπος . Τέλος πάντων.

Καλή χρονιά σε όλους και του χρόνου καλύτεροι άνθρωποι
Πως μπορω να σου στειλω προσωπικο μηνυμα;;
 

Traymen

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2022
Μηνύματα
8
Like
8
Πόντοι
0
Καλη Χρονια σε ολους!
Γνωριζει κανεις για το καταστημα παραπανω πραγματα;
Athens Massage Στην Νεα Ιωνια
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
270
Like
306
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ !

Να σας ενημερωσω οτι η εμπειρη Ελληνιδα θεραπευτρια μασαζ ΧΡΥΣΑ

βρισκεται στη διαθεση σας....

Καθημερινα , ΣΚ και Αργιες κατοπιν συνεννόησης !

Πρωινες Συνεδριες Απο 09 : 30
και αργα το βραδυ - Late Night

Κοστος : 60 Ευρώ / ωρα

Προσφέρω ολα τα είδη μασάζ με λογικές τιμές

Massage με τα πόδια / Αshiatsu Massage
Nuru / Body to Body Massage
Lomi – lomi Massage
Jacuzzi Massage


ΤΗΛΕΦΩΝΟ Η ΜΗΝΥΜΑ ΣΤΟ VIBER Η ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΤΟ VIBER

698 0 280 270

ΟΧΙ ΑΠΟΚΡΥΨΕΙΣ !

Ερχομαι στο χωρο σας οπουδήποτε και αν βρισκεστε
σε 60 - 90 Λεπτα σε ολη την αττικη και τον Πειραια


ΕΠΙΣΗΣ

Αναλαμβανω

Αντρες , Γυναικες και Ζευγαρια ειτε στο χωρο σας ειτε σε οποιοδηποτε ξενοδοχειο της επιλογης σας σε ΑΘΗΝΑ και ΠΕΙΡΑΙΑ !


Προσφερω ολα τα ειδη μασαζ με μεγαλη εμπειρια στο επαγγεματικο / θεραπευτικο / χαλαρωτικο
massage σε ολα το σώμα !

Ειμαι πιστοποιημενη Αισθητικος και Μασέρ - Massage Spa Therapist !

ΧΡΥΣΑ
 

Συνημμένα

  • 309389670_184202160807154_9008820335422912371_n.jpg
    309389670_184202160807154_9008820335422912371_n.jpg
    32,4 KB · Εμφανίσεις: 76
  • 40386983_2_b.jpeg
    40386983_2_b.jpeg
    106,5 KB · Εμφανίσεις: 73

theScientist

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2016
Μηνύματα
271
Κριτικές
1
Like
222
Πόντοι
1
Osmose για φραπε καλαμάκι πόσο πάει παραπάνω; Ενδιαφέρομαι για μασάζ και φραπέ καλαμάκι στο τέλος. Δεν ψήνομαι να δώσω 120 σε αυτές για φουλ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

PriveMassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
26 Νοε 2022
Μηνύματα
98
Like
38
Το Prive massage σας εύχεται

Καλημέρα καλή εβδομάδα
Καλό μήνα κ καλή χρόνια με υγεία κ ευτυχία !

Να σας ενημερώσουμε ότι από αύριο Τρίτη το γραφείο μας θα εξυπηρετεί κανονικά

Έρχονται νέες θεραπεύτριες προσφέροντας όλα τα είδη μασάζ !

Άμεση εξυπηρέτηση σε όλη την Αττική κ Πειραιά σε 1 ώρα
Με ένα τηλέφωνο
698 3741658

www.Privemassage.gr

έρχονται νέες προσφορές για το νέο έτος 2023 !
 
  • Like
Αντιδράσεις: trimis

Wild_G

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
102
Like
296
Πόντοι
21
Osmose για φραπε καλαμάκι πόσο πάει παραπάνω; Ενδιαφέρομαι για μασάζ και φραπέ καλαμάκι στο τέλος. Δεν ψήνομαι να δώσω 120 σε αυτές για φουλ.
Δεν είναι απαραίτητο να πάρεις φουλ πρόγραμμα ... Ζητάς αυτό που θες, με αυτά που προσφέρεις...Οι περισσότερες με +20€ η +30€ δίνουν χέρι -στομα.
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.081
Like
4.511
Πόντοι
1.706
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ !

Να σας ενημερωσω οτι η εμπειρη Ελληνιδα θεραπευτρια μασαζ ΧΡΥΣΑ

βρισκεται στη διαθεση σας....

Καθημερινα , ΣΚ και Αργιες κατοπιν συνεννόησης !

Πρωινες Συνεδριες Απο 09 : 30
και αργα το βραδυ - Late Night

Κοστος : 60 Ευρώ / ωρα

Προσφέρω ολα τα είδη μασάζ με λογικές τιμές

Massage με τα πόδια / Αshiatsu Massage
Nuru / Body to Body Massage
Lomi – lomi Massage
Jacuzzi Massage


ΤΗΛΕΦΩΝΟ Η ΜΗΝΥΜΑ ΣΤΟ VIBER Η ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΤΟ VIBER

698 0 280 270

ΟΧΙ ΑΠΟΚΡΥΨΕΙΣ !

Ερχομαι στο χωρο σας οπουδήποτε και αν βρισκεστε
σε 60 - 90 Λεπτα σε ολη την αττικη και τον Πειραια


ΕΠΙΣΗΣ

Αναλαμβανω

Αντρες , Γυναικες και Ζευγαρια ειτε στο χωρο σας ειτε σε οποιοδηποτε ξενοδοχειο της επιλογης σας σε ΑΘΗΝΑ και ΠΕΙΡΑΙΑ !


Προσφερω ολα τα ειδη μασαζ με μεγαλη εμπειρια στο επαγγεματικο / θεραπευτικο / χαλαρωτικο
massage σε ολα το σώμα !

Ειμαι πιστοποιημενη Αισθητικος και Μασέρ - Massage Spa Therapist !

ΧΡΥΣΑ
Παπάρια προσφέρεις....και αυτά με.ολιγη
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
12 Δεκ 2022
Μηνύματα
60
Like
273
Πόντοι
20
Καλησπέρα και χρόνια πολλα και καλά.! Έχεις κάποιος συναγωνιστής πληροφορίες για μαρίνα από joy massage?? Και πμ αν θέλει.!
Δεν προχωραει τυπε μου. Σε μενα τουλαχιστον που προσπαθησα, ουτε με αιτηση. Αν εχει αλλαξει απο τοτε ας με διαψευσει καποιος τυπος
 
  • Like
Αντιδράσεις: dsq

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.081
Like
4.511
Πόντοι
1.706
Από τις πιο βρώμικες γυναίκες που έχω δει είναι η μανταμ Χρύσα από VIP ....και το έχει περάσει και αε όσες στέλνει να μην πλένονται ...έλα φύγε και πάμε στα επόμενα
 
Τελευταία τροποποίηση:

eteros_ego

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2014
Μηνύματα
3.105
Like
6.311
Πόντοι
1.056
Από τις πιο βρώμικες γυναίκες που έχω δει είναι η μανταμ Χρύσα από VIP ....και το έχει περάσει και αε όσες στέλνει να μην πλένονται ...έλα φύγε και πάμε στα επόμενα
Είναι απλό την δένεις σε μια καρέκλα για λίγο Σοσιαλ βγάζεις το πειστικό και είναι λαμπίκο χαχα ( άκου να μην πλένονται Ρε εδώ πλένονται στην Ινδία που είναι βουρκος. Δενννν πάμε καλά )
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.081
Like
4.511
Πόντοι
1.706
Ειδικά η Χ θέλει μπουγελο και σαπουναδα να μουλιασει....και μπόλικο ντετολ.....δεν την είχα διώξει αμέσως αλλά μετά όταν της το είπα και άρχισε να μουρμούραει πήρε δρόμο και εκλεισα και την πόρτα με καρέκλα από πίσω......
 

gpap@13

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
2.982
Κριτικές
7
Like
9.103
Πόντοι
1.336
Ειδικά η Χ θέλει μπουγελο και σαπουναδα να μουλιασει....και μπόλικο ντετολ.....δεν την είχα διώξει αμέσως αλλά μετά όταν της το είπα και άρχισε να μουρμούραει πήρε δρόμο και εκλεισα και την πόρτα με καρέκλα από πίσω......
Πήρες Χρύσα ρε θηρίο??? Μερακλής βλέπω....
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.081
Like
4.511
Πόντοι
1.706
Έμοιαζε με μια παλιά μου καθηγήτρια που μας καυλωνε όλους τους μικρούς μαθητές της....και λέω άσε μην είναι και η ίδια...... σχιζοφρένεια φουλ εχει και έχω βαρεθεί να μοστραρεται και εδώ μεσα...τα VIP και τα Prive την μαραναν....
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom