Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.222
Κριτικές
36
Like
3.276
Πόντοι
5.595
Κοίτα και αυτή την αγγελία, δική της είναι με το ίδιο τηλ.
Καλησπέρα, σε ευχαριστώ...
 
Εγγρ.
12 Δεκ 2022
Μηνύματα
60
Like
273
Πόντοι
20
Συναντηση πριν κατι μερες με Ντινα απο joy. Ειχαν γραφτει κατι σχολια στο παρελθον και οντως ειναι αληθεια, η τυπισσα πραγματικα δεν σταματαει να μιλαει (και γκαριζει κιολας) - οσο κι αν δεν απαντας. Ο,τι χειροτερο. Σε παστωνει με λαδι και απο μασαζ κατω του μετριου.
Στα του αγωνα συνεχιζει με χερι ή με στομα με εξτρα.. Δεν αξιζει δεν την προτεινω.
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Καλημερα αυτη εδω προχωραει ;
Εχει καποιος εμπειρια μαζι της
Μακριά . Την είχα πάρει και περίμενα να περάσει καιρός για να το γράψω γιατί είναι τσιγγάνα, αλλά αφού αναφέρθηκε ... Την είχα φέρει σε ξενοδοχείο της περιοχής μου και αφού τελειώσαμε από τα πάντα την πληρώνω και μπαίνω στο μπάνιο μέχρι να ντυθεί και αφήνω ρούχα κλπ έξω προφανώς . Ε η πουτανα μου έκλεψε ένα πενηνταρι που ήταν για το ξενοδοχείο. Είμαι 100% σίγουρος ότι πήρε λεφτά γιατί μόλις είχα βγάλει απτήν τράπεζα το πόσο ακριβώς . Δεν υπολογίζω όμως ότι είναι τόσο ακριβή πάνω στην καύλα της έδωσα αυτά που ζήτησε και μου έμεινε ένα πενηντάρι για το ξενοδοχείο το οποίο μου το καβάτζωσε. Αναγκαστικά για να μη χτυπήσω κάρτα και αφήσω ίχνη για τη γυναίκα μου να πάρω ένα φίλο να μου φέρει λεφτά παιδιά. Η τύπισσα μέσα στην κόκα, όταν το είδα την πήρα τηλ και με είχε μπλοκ. Όμως έκανα μαλακιά γιατι είδε το αμάξι μου όταν έβγαινα , φτάσαμε ταυτόχρονα , οπότε άκυρα τα αντίποινα, γιατί μπορεί η βρώμο τσιγγάνα να χει πάρε τις πινακίδες μου η πινηρη. Συν ότι μες στο πορτοφόλι είχα και κάρτα της δουλειάς μου και αυτοί οι τσιγγάνοι είναι ύπουλοι . Ποτέ δεν ξέρεις αν δεν του λέτε κάρτα για να με δεις στο χέρι για την κλεψιά της.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Christzo

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2022
Μηνύματα
37
Like
162
Πόντοι
0
Παίδες καλημέρα χρόνια πολλά
Αυτή η Δανάη μασάζ στο φβ τι λέει? έχει πάρει κανείς?
Της έστειλα απάντησε μου είπε από κοντά για περισσότερα
Καλημέρα χρόνια πολλά.
Χαλαρωτικό μασαζακι.. προχωράει φουλ (120ε) περίπου. Εξωτερική εμφάνιση μην περιμένεις κάτι φοβερό οι φωτογραφίες που έχει είναι λίγο παραπλανητικές. Το σίγουρο είναι πως θα περάσεις καλά, το γουστάρει αυτό που κάνει.
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.623
Κριτικές
7
Like
3.181
Πόντοι
736
καλησπέρα.απο velvet παιδιά έχετε καμμια εικόνα, εχω καιρό να την πάρω, ήταν όμορφο κοριτσάκι μέχρι χέρι.δουλευει ακόμα ή έχει ξεμείνει η φωτο που στελνουν?
 

papgeorgios

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2022
Μηνύματα
47
Like
286
Πόντοι
20
Χρονια πολλα μαγκες.
Συναντησεις τελευταιου διμηνου.
Τις συγκεντρωνω σε αυτο το Post.
Μπας και σωσουμε καποιον απο μας και δεν πεταξει τα λεφτα του.
1)Ρουμπι απο attica,εχουν ξαναγραφτει διαφορα.......καμια 35αρια χρονων,ομολογουμενως αρκετα ομορφη και ωραιο σωμα.........κουτοπονηρη ομως,κλασικη αλβανιδα,κοιταει να αρπαξει οσο το δυνατον περισσοτερα χρηματα με το λιγοτερο δυνατο κοπο......ΜΑΚΡΙΑ
2)Μαιρη απο lux.....καμια σχεση με την μαιρη του joy που ξεραμε.....σαν να εκανε αγγαρεια,σαν να βαριοτανε.......
3)Ελενα απο your.....εδω πληρως απογοητευση.....οχι απο εμφανιση...αλλα απο εχτρα παροχες.......κομοδινο παρεα με τις υπολοιπες(μαριαννα attica,romilda joy,μαργαριτα your)
4)Στελλα απο crystal.....ωραιο σωμα,πολυ μετριο προσωπο,μασαζ ανυπαρκτο φυσικα,στο τεταρτο γυρισμα και τιμοκαταλογος..........αν και καλη σε συμπεριφορα ,ξενερωσα.......
5)Ελινα απο attica....κατηγορια Ρουμπης και αυτη......για μια εκτονωση ζητουσε 50αρια ......ευγενικη ομως σε συμπεριφορα.....

ΤΙ ΕΧΟΥΝ ΠΑΘΕΙ ΟΛΕΣ ΤΟΥΣ;

Αν καποιος εχει συναντησει προσφατα βαλερια-νινα απο αρτ και θελει,ας να με ενημερωσει σε πμ......
 

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.715
Κριτικές
99
Like
14.554
Πόντοι
25.186
ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

Από το γραφειο CRYSTAL MASSAGE

δεχθηκα ευθεια ΑΠΕΙΛΗ

Συγκεκριμενα,ηθελα να ακυρωσω το ραντεβου και μάλιστα προσφερθηκα να δωσω 20 ευρω από τα 60 που κοστιζε,αλλα μου ζητησαν ολο το ποσο λεγοντας μου επι λέξει

"ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΝΑ ΣΑΣ ΑΝΑΓΚΑΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΤΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ,ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ...."

Μάλιστα μου ανεφεραν την φραση "ειμαστε νομιμο γραφειο" που αν θυμαμαι καλα την ανεφερε συχνα τελευταια το γραφειο Prive...(δεν ξερω αν εχουν σχεση)

Τα εδωσα επειδη ειχα αλλο ραντεβου συντομα και δεν ηθελα συνεχεια αλλα φυσικα το θεμα δεν το αφησα ετσι,ενημερωσα τις αρμοδιες αρχες

Για την ιστορια η κοπέλα λεγοταν ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ και επειδη συμμετειχει και αυτη στην απατη,θα δημοσιευσω και φωτο της(δλδ μου ελεγε θελω ολα τα λεφτα δεν φευγω αμα δεν τα παρω θα εχεις προβλημα κλπ)
 
Τελευταία τροποποίηση:

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.526
Like
3.853
Πόντοι
456
Αυτό το γραφείο δεν ήταν που είχε απειλήσει κάποιον παλαιότερα;
Δεν θυμάμαι λεπτομέρειες γαμωτο.
Μαύρο κατράμι στους καριοληδες.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.333
Like
16.881
Πόντοι
3.556
ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

Από το γραφειο CRYSTAL MASSAGE

δεχθηκα ευθεια ΑΠΕΙΛΗ

Συγκεκριμενα,ηθελα να ακυρωσω το ραντεβου και μάλιστα προσφερθηκα να δωσω 20 ευρω από τα 60 που κοστιζε,αλλα μου ζητησαν ολο το ποσο λεγοντας μου επι λέξει

"ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΝΑ ΣΑΣ ΑΝΑΓΚΑΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΤΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ,ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ...."

Μάλιστα μου ανεφεραν την φραση "ειμαστε νομιμο γραφειο" που αν θυμαμαι καλα την ανεφερε συχνα τελευταια το γραφειο Prive...(δεν ξερω αν εχουν σχεση)

Τα εδωσα επειδη ειχα αλλο ραντεβου συντομα και δεν ηθελα συνεχεια αλλα φυσικα το θεμα δεν το αφησα ετσι,ενημερωσα τις αρμοδιες αρχες

Για την ιστορια η κοπέλα λεγοταν ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ και επειδη συμμετειχει και αυτη στην απατη,θα δημοσιευσω και φωτο της(δλδ μου ελεγε θελω ολα τα λεφτα δεν φευγω αμα δεν τα παρω θα εχεις προβλημα κλπ)
μη ψαρωνεις τυπε με τα θεατρα. τι να σου κανανε για 60 ευρω...
 
Εγγρ.
12 Δεκ 2022
Μηνύματα
60
Like
273
Πόντοι
20
ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

Από το γραφειο CRYSTAL MASSAGE

δεχθηκα ευθεια ΑΠΕΙΛΗ

Συγκεκριμενα,ηθελα να ακυρωσω το ραντεβου και μάλιστα προσφερθηκα να δωσω 20 ευρω από τα 60 που κοστιζε,αλλα μου ζητησαν ολο το ποσο λεγοντας μου επι λέξει

"ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΝΑ ΣΑΣ ΑΝΑΓΚΑΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΤΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ,ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ...."

Μάλιστα μου ανεφεραν την φραση "ειμαστε νομιμο γραφειο" που αν θυμαμαι καλα την ανεφερε συχνα τελευταια το γραφειο Prive...(δεν ξερω αν εχουν σχεση)

Τα εδωσα επειδη ειχα αλλο ραντεβου συντομα και δεν ηθελα συνεχεια αλλα φυσικα το θεμα δεν το αφησα ετσι,ενημερωσα τις αρμοδιες αρχες

Για την ιστορια η κοπέλα λεγοταν ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ και επειδη συμμετειχει και αυτη στην απατη,θα δημοσιευσω και φωτο της(δλδ μου ελεγε θελω ολα τα λεφτα δεν φευγω αμα δεν τα παρω θα εχεις προβλημα κλπ)
Μαυρο στο γραφειο crystal λοιπον και σε οσα εχουν παρε δωσε μαζι του, ευχαριστουμε για την σημαντικη ενημερωση
 
  • Like
Αντιδράσεις: tawara

jpandos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2022
Μηνύματα
6
Like
19
Πόντοι
0
Η Ανδριάννα από Joy είναι αυτή, έτσι δεν είναι;
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
4.002
Like
4.947
Πόντοι
1.706
Καλημέρα χρόνια πολλά.
Χαλαρωτικό μασαζακι.. προχωράει φουλ (120ε) περίπου. Εξωτερική εμφάνιση μην περιμένεις κάτι φοβερό οι φωτογραφίες που έχει είναι λίγο παραπλανητικές. Το σίγουρο είναι πως θα περάσεις καλά, το γουστάρει αυτό που κάνει.
Thanks man
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.623
Κριτικές
7
Like
3.181
Πόντοι
736
Η Ανδριάννα από Joy είναι αυτή, έτσι δεν είναι;
μάλλον ναι.ειναι ιδια
 

zelm21

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
132
Like
163
Πόντοι
1
Νομίζω πλεον δεν πρέπει να μας εκπλήσσουν αυτα. Καλώς η κακώς γνωρίζουμε που ανήκει η πλειοψηφία αυτων που..προχωρούν
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.623
Κριτικές
7
Like
3.181
Πόντοι
736

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
921
Κριτικές
13
Like
2.450
Πόντοι
736
ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

Από το γραφειο CRYSTAL MASSAGE

δεχθηκα ευθεια ΑΠΕΙΛΗ

Συγκεκριμενα,ηθελα να ακυρωσω το ραντεβου και μάλιστα προσφερθηκα να δωσω 20 ευρω από τα 60 που κοστιζε,αλλα μου ζητησαν ολο το ποσο λεγοντας μου επι λέξει

"ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΝΑ ΣΑΣ ΑΝΑΓΚΑΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΤΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ,ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ...."

Μάλιστα μου ανεφεραν την φραση "ειμαστε νομιμο γραφειο" που αν θυμαμαι καλα την ανεφερε συχνα τελευταια το γραφειο Prive...(δεν ξερω αν εχουν σχεση)

Τα εδωσα επειδη ειχα αλλο ραντεβου συντομα και δεν ηθελα συνεχεια αλλα φυσικα το θεμα δεν το αφησα ετσι,ενημερωσα τις αρμοδιες αρχες

Για την ιστορια η κοπέλα λεγοταν ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ και επειδη συμμετειχει και αυτη στην απατη,θα δημοσιευσω και φωτο της(δλδ μου ελεγε θελω ολα τα λεφτα δεν φευγω αμα δεν τα παρω θα εχεις προβλημα κλπ)
Η Χρυσα η Τρίτη από πάνω προς τα κάτω θα ήθελε πολύ να είναι έτσι πάντως! Επειδή τυχαίνει να την βλέπω καθημερινά στην κανονικη της δουλεια και ήταν και σε άλλο μασατζιδικο ίδιου τύπου, να πω ότι δεν έχει καμία σχέση με την φωτο! Από εκεί φαινεται ότι μιλάμε για απατεώνες! Και το συνάφι που συναναστρέφεται γενικά δεν είναι να μπλέκεις αλλά καλά έκανες που το κατήγγειλες! Για τον θεό δλδ που ζούμε!
 
  • Like
Αντιδράσεις: tawara

ButtLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2014
Μηνύματα
538
Κριτικές
8
Like
1.812
Πόντοι
366
Η Ανδριάνα προχωράει κανονικά από joy!! υπάρχει κ μια Έλλη από joy γνωρίζουμε αν προχωρά;;
τιμες γνωριζεις? επισης τι εξτρα κανει? αν θελεις στειλε μου προσωπικο...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

οχι πολυ δυσκολα
τι ρωτας ρε φιλε αγγελια call girl που τα λεει ολα,
ξερω γω , τοσα εχουν δει τα μπιρμπιλωτα ματακια μου...
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.623
Κριτικές
7
Like
3.181
Πόντοι
736
τιμες γνωριζεις? επισης τι εξτρα κανει? αν θελεις στειλε μου προσωπικο...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


ξερω γω , τοσα εχουν δει τα μπιρμπιλωτα ματακια μου...
την αγγελια δεν μπορεις να την ανοιξεις?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom