Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (2 μέλη και 25 επισκέπτες)

xoxoxo123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.395
Κριτικές
21
Like
2.451
Πόντοι
966
Τωρα αλήθεια φίλε εσύ απ όλο αυτό, Κατάλαβες ότι είμαι φαν της Χρύσας η ότι θέλω να διαφημίσω τη κυρά Χρύσα....?? Το ενδεχόμενο να μη θέλω να συνεχιστεί η διαφημίσει που επιδιώκεται εδώ και πόση ώρα για συγκεκριμένα άτομα δε περνάει από το μυαλό σου... Η πιστεύεις και εσύ ότι προμοταρω συγκεκριμένα γραφεία? Η μήπως έχω εγώ τα γραφεία... Γιατί εκεί το πάνε...Αλλα δυστυχως, δε παίζει κάτι τέτοιο!!!!!!
βασικα εσυ ρε φιλε καταλαβες αυτο, απο αυτα που εγραψα? .....
 
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
Η στεφανια ειναι τουλαχιστον 80αρα μην ακους τι σου λεει ο αλεξανδρος ειναι προμοτορας της στεφανιας.
Για να καταλαβεις η στεφανια ηταν συμμαθητρια της Ελενη Γλυκατζη Αρβελερ.
Αρβελέρ εμπ1 αν κάνει καλαμάκι
 

Alexandros_K

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
87
Like
288
Πόντοι
20
βασικα εσυ ρε φιλε καταλαβες αυτο, απο αυτα που εγραψα? .....
Άσε τι κατάλαβα...:wink::wink:
Ο λόγος μου εδώ μέσα έχει δείξει σε όλους τι καταλαβαίνω και τι όχι...
Λοιπόν έχεις ενημέρωση για τίποτα καινούργιο??? Πολύ πεσμένα είναι τα πράγματα...
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.453
Πόντοι
8.345
Μην ψάχνεις φίλε . Δεν είναι πάνω από 27, κάπου εκεί γιατί ξεκίνησε όταν ήταν φοιτητρια και δεν πέρασαν 24 χρόνια
Και η Τεα αρκετά κάτω από τα 50 που γράφει ο Αλεξανδρος αλλά είναι ηφαίστειο . Έχω γράψει συνάντηση μαζί της

η Στεφανια δεν ειναι σιγουρα 50 αλλα ουτε και 27, γυρω στα 30 ειναι με βαση τις σπουδες της

η Τεα και 50 πας εν γνωση σου για καλες υπηρεσιες. οπως πανε τοσοι με τις κυριες του μαμπα ας πουμε
 

xoxoxo123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.395
Κριτικές
21
Like
2.451
Πόντοι
966
Άσε τι κατάλαβα...:wink::wink:
Ο λόγος μου εδώ μέσα έχει δείξει σε όλους τι καταλαβαίνω και τι όχι...
Λοιπόν έχεις ενημέρωση για τίποτα καινούργιο??? Πολύ πεσμένα είναι τα πράγματα...

μαλλον δεν διαβαζεις τι γραφω για να με ρωτας αν εχω καποια ενημερωση για κατι καινουργιο , και ο "λογος σου" με τα 81 μηνυματα που εχεις εδω μεσα οντως εχει αντικτυπο και ολοι εχουμε καταλαβει τι καταλαβαινεις και τι οχι ....
εγραψα απλα ενα ποστ και εσυ μυγιαστηκες παλι .....
 

Alexandros_K

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
87
Like
288
Πόντοι
20
μαλλον δεν διαβαζεις τι γραφω για να με ρωτας αν εχω καποια ενημερωση για κατι καινουργιο , και ο "λογος σου" με τα 81 μηνυματα που εχεις εδω μεσα οντως εχει αντικτυπο και ολοι εχουμε καταλαβει τι καταλαβαινεις και τι οχι ....
εγραψα απλα ενα ποστ και εσυ μυγιαστηκες παλι .....
Αντε γειά ζωή....
 

Alexandros_K

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
87
Like
288
Πόντοι
20
Αααα Και τώρα που είπα ζωή, να θυμηθώ να κλείσω ραντεβού με Ζωή (Velvet)... Τι μου θύμισες ρε @xoxoxo123 ...η πρώτη μας αντιπαράθεση, για το ύψος της κοπέλας, επειδή τόλμησα εγώ ο καινούργιος, να πω ότι την βλέπω ψηλή... Αυτή δεν την γαμησα.... Αλλά θα την γαμησω, και τότε θα σας αφήσω ήσυχους, θα έχω ολοκληρωθεί σαν μπουρδελακιας...
 

xoxoxo123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.395
Κριτικές
21
Like
2.451
Πόντοι
966
Αααα Και τώρα που είπα ζωή, να θυμηθώ να κλείσω ραντεβού με Ζωή (Velvet)... Τι μου θύμισες ρε @xoxoxo123 ...η πρώτη μας αντιπαράθεση, για το ύψος της κοπέλας, επειδή τόλμησα εγώ ο καινούργιος, να πω ότι την βλέπω ψηλή... Αυτή δεν την γαμησα.... Αλλά θα την γαμησω, και τότε θα σας αφήσω ήσυχους, θα έχω ολοκληρωθεί σαν μπουρδελακιας...

καλα επειδη το παιζεις και θυμα τωρα , οποιος θελει ας μπει να διαβασει την "αντιπαραθεση μας" για να δει με ποιον τρόπο "τόλμησες" και εγραψες για το υψος της κοπελας ...
δεν φταις εσυ ομως εγω φταιω που ασχολουμαι και απαντω στην μασκοτ ,οπως ειπε και ο συναδελφος παραπανω, του νηματος ...
αρκετα για σημερα με κουρασες ...

καληνυχτα ζωή ....
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
270
Like
306
Εταιρία Παροχής Επαγγελματικού Μασάζ - VIP MASSAGE !

Αναζητά Θεραπεύτριες - Αισθητικους - Μασερ - Spa Therapist

για θεραπευτικό και χαλαρωτικό μασάζ σε άντρες και γυναίκες .

Υψηλές αποδοχές , Ευέλικτο ωράριο της επιλογής σας .

πολύ καλό περιβάλλον εργασίας . Αθήνα - Πειραιάς .

Μπές και εσύ στη Καλύτερη ομάδα θεραπευτών για μασάζ κατ οικον .

Δεχόμαστε όλες τις θεραπεύτριες MASSAGE απο 21 έως 40 ετών .


MANAGER
ΧΡΥΣΑ : 698 0 280 270

www.VipMassage.gr
 

Evgeni2

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2020
Μηνύματα
107
Like
236
Πόντοι
21
99999.jpg


ΧΡΥΣΑ MASSAGE SPA THERAPIST

ΕΛΛΗΝΙΔΑ 45 ΕΤΩΝ

ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΟΛΑ ΤΑ ΕΙΔΗ MASSAGE

ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΣΑΣ Η ΣΕ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ

ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

698 0 280 270
Καλησπέρα! Καμιά πιο hot φωτογραφία; ;)
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.052
Like
28.798
Πόντοι
5.956
Για σένα μπορεί να ήταν η χειρότερη εμπειρία ever, αλλά εγώ ξαναπήγα και πέρασα σούπερ. Για την ακρίβεια πήγα άλλες τέσσερις φορές. Και όλες ήταν πάρα πολύ καλές. Καθόλου ξεπέτα, αντιθέτως.
Όπως επίσης και η Στεφάνια που ανέφερες είναι πάρα πολύ καλή. Έχω πάει και σε αυτήν και όχι μια φορά και είναι πολύ καλή!!!
Αυτή είναι η διαφορά μας, εγω γράφω για τις εμπειρίες μου και εσύ λες για τις εμπειρίες των άλλων και ειρωνεύεσαι χωρίς να έχεις κάνει κάτι με κάποια κοπέλα, μην ρωτήσεις πως το ξέρω, τόσα χρόνια εδώ μέσα έχουμε μάθει να ξεχωρίζουμε τους μαλακες, τους φυδεμπορους, τους πουθεναδες, τους εξυπνακιδες, τους προμοτορες και τους κάθε λογής ανύπαρκτους τύπους που το μόνο που κάνουν είναι να προκαλούν φασαρίες και προβλήματα στο site!!!
Όταν εσύ πήγαινες εγώ ερχόμουν αγοράκι!
Όσο για κριτικες δεν γράφω απο άποψη, δεν γουστάρω να περιγράφω τι έκανα σε καθε ραντεβου,(όπως εσύ ας πουμε)όπως δεν γουστάρω να διαβαζω τις περιγραφές του κάθε κατά φαντασίαν γαμικουλα!!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.453
Πόντοι
8.345
Όταν εσύ πήγαινες εγώ ερχόμουν αγοράκι!
Όσο για κριτικες δεν γράφω απο άποψη, δεν γουστάρω να περιγράφω τι έκανα σε καθε ραντεβου,(όπως εσύ ας πουμε)όπως δεν γουστάρω να διαβαζω τις περιγραφές του κάθε κατά φαντασίαν γαμικουλα!!!

ουτε εγω ειχα περασει καλα με την ζωη αλλα βαρεθηκα την βαβουρα που θα γινοταν αμα το ελεγα.

θα παραδεχτω οτι εμφανισιακα ειναι απο τα καλυτερα μιλφ στο σαιτ, καμια σχεση με την την φωτογραφιας θειτσας που εστελνε το deluxe. απο εκει και περα ομως με επρηξε 10 φορες σε καποια φαση αν θελω να παμε σε εξτρα ("εισαι σιγουρος?" "σιγουρα?" κλπ), μετα εν ολιγοις οτι αν περασει η ωρα χωρις να τελειωσω θα μεινω με το πουλι στο χερι και στο τελος εκλεβε στο σεξ με την σταση του σωματος της και τα ποδια της.
συμπερασματικα ουτε συγκριση με ενα τιμιο μιλφ οπως η Αννα590 που αν και χειροτερη εμφανισιακα προσφερε περισσοτερα
 

vikink

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2022
Μηνύματα
11
Like
36
Πόντοι
0
δεν εχω ρε συ τιποτε να παρεξηγησω απλα αν ειδες επεσε απειρη λασπη και πριν απο κατι μηνες (εν μεσω καραντινας) στην Τεα αλλα και παλιοτερα στην Στεφανια και ηταν και στις δυο περιπτωσεις απο τον ανταγωνισμο (ε και γιατι καποιοι θελαν να τριφτουν ή να γαμησουν τσαμπα)...
Αυτες οι τακτικες λοιπον, μονο κακο κανουν! Υπαρχουν ενας σκασμος αχρηστες στο χωρο! οταν βλεπεις να παιρνει η μπαλα κοπελες που πραγματικα αξιζουν τα λεφτα που παιρνουν, ε ειναι καπως!
Κοίτα συμφωνώ μαζι σου για τους χαρακτηρισμούς (ασχημη/χοντρή/σακούλα κλπ), αλλά αυτός είναι ο χώρος που επέλεξαν να πορευτούν και δεν γίνεται να εισπράξουν μόνο τα θετικά του, προς αυτές.

Τα άλλα που αναφέρεις πάλι, είναι άκρως υποκειμενικά που σηκώνουν κουβέντα και λέω να την αποφύγω!...Να είσαι καλά φίλε μου.
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Άσε τι κατάλαβα...:wink::wink:
Ο λόγος μου εδώ μέσα έχει δείξει σε όλους τι καταλαβαίνω και τι όχι...
Λοιπόν έχεις ενημέρωση για τίποτα καινούργιο??? Πολύ πεσμένα είναι τα πράγματα...
Εδώ και καιρό είναι πεσμένα τα πράγματα στο νήμα αυτό , καλά κατάλαβες … πως να μην είναι πεσμένα όταν η ποιότητα και οι υπηρεσίες των κοριτσιών είναι Β και Γ κατηγορίας ??
Φωτογραφίες πειραγμένες , υπηρεσίες που πρώτα πρέπει να κανεις αγιασμό για να σου προσφέρουν αυτό που φαντάζεσαι και επιθυμείς , και πολλά αλλά που συμβαίνουν εδώ
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.070
Κριτικές
128
Like
22.342
Πόντοι
28.900
Όταν εσύ πήγαινες εγώ ερχόμουν αγοράκι!
Όσο για κριτικες δεν γράφω απο άποψη, δεν γουστάρω να περιγράφω τι έκανα σε καθε ραντεβου,(όπως εσύ ας πουμε)όπως δεν γουστάρω να διαβαζω τις περιγραφές του κάθε κατά φαντασίαν γαμικουλα!!!
Και τότε πως ήξερες για την κριτική του @NITRO,αφού δεν διαβάζεις τις περιγραφές;;;
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.052
Like
28.798
Πόντοι
5.956
ουτε εγω ειχα περασει καλα με την ζωη αλλα βαρεθηκα την βαβουρα που θα γινοταν αμα το ελεγα.

θα παραδεχτω οτι εμφανισιακα ειναι απο τα καλυτερα μιλφ στο σαιτ, καμια σχεση με την την φωτογραφιας θειτσας που εστελνε το deluxe. απο εκει και περα ομως με επρηξε 10 φορες σε καποια φαση αν θελω να παμε σε εξτρα ("εισαι σιγουρος?" "σιγουρα?" κλπ), μετα εν ολιγοις οτι αν περασει η ωρα χωρις να τελειωσω θα μεινω με το πουλι στο χερι και στο τελος εκλεβε στο σεξ με την σταση του σωματος της και τα ποδια της.
συμπερασματικα ουτε συγκριση με ενα τιμιο μιλφ οπως η Αννα590 που αν και χειροτερη εμφανισιακα προσφερε περισσοτερα
Σιγά το ωραίο milf,ακωλη με χαλια βυζι που δεν αφήνει να το αγγίξεις!
Άσε την επιμονή να σου χώσει κολοδαχτυλο και αν αρνηθείς έτοιμη να σου την πει!!!!
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.052
Like
28.798
Πόντοι
5.956
Και τότε πως ήξερες για την κριτική του @NITRO,αφού δεν διαβάζεις τις περιγραφές;;;
Δεν διαβάζω ΚΡΙΤΙΚΕΣ είπα,εξάλλου ο NITRO είναι γνωστός σπο παλια,πολύ παλιά.
Δυστυχώς δεν τον άκουσα,αλλά και πάλι ποιος δεν έχει φάει φόλα στη καριέρα του?
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.070
Κριτικές
128
Like
22.342
Πόντοι
28.900
Δεν διαβάζω ΚΡΙΤΙΚΕΣ είπα,εξάλλου ο NITRO είναι γνωστός σπο παλια,πολύ παλιά.
Δυστυχώς δεν τον άκουσα,αλλά και πάλι ποιος δεν έχει φάει φόλα στη καριέρα του?
Όλοι έχουμε φάει φόλες, αλλά αυτό τι σημαίνει επειδή εσύ έφαγες φόλα από την συγκεκριμένη κοπέλα, όλες οι κριτικές είναι ψεύτικες και μπορείς να ειρωνεύεσαι;;;
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.052
Like
28.798
Πόντοι
5.956
Όλοι έχουμε φάει φόλες, αλλά αυτό τι σημαίνει επειδή εσύ έφαγες φόλα από την συγκεκριμένη κοπέλα, όλες οι κριτικές είναι ψεύτικες και μπορείς να ειρωνεύεσαι;;;
Είπα σπλα οτι οι περισσότερες κριτικες είναι παραπλανητικες!
Πολλές δε εστιάζουν σε τι έκανε ο κριτης χωρίς ουσιαστική πληροφορία για το κορίτσι!
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.070
Κριτικές
128
Like
22.342
Πόντοι
28.900
Είπα σπλα οτι οι περισσότερες κριτικες είναι παραπλανητικες!
Πολλές δε εστιάζουν σε τι έκανε ο κριτης χωρίς ουσιαστική πληροφορία για το κορίτσι!
Και τότε γιατί ειρωνεύτηκες όταν είπα ότι από υπηρεσίες τα σπάει;;;
Εγώ πέρασα σούπερ!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom