Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (5 μέλη και 46 επισκέπτες)

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.070
Κριτικές
128
Like
22.340
Πόντοι
28.900
Καλύτερα να τον παίζω πάρα να συνευρισκομαι με τη ζωή!
By the way ρίξε μια ματιά στην κριτική του NITRO στο νήμα της ζωής το μακρινό 2017!
"Ζωή από τη μανδρα:"
Είδες που είσαι μικρός, άμυαλος και επιπόλαιος.
Κοιτα λίγο την κριτική μου στο νήμα της Ζωής στο μακρινό 2016!!!
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.052
Like
28.798
Πόντοι
5.956
Είδες που είσαι μικρός, άμυαλος και επιπόλαιος.
Κοιτα λίγο την κριτική μου στο νήμα της Ζωής στο μακρινό 2016!!!
Μακάρι να ήμουν μικρός!!!
Ευχαριστώ πολύ για τον χαρακτηρισμό!
Ειλικρινά δεν κατάλαβα πολλά από την κριτική σου,δηλαδή θα ξαναπηγαινες?ξαναπηγες?
Για εμενα ήταν η χειρότερη εμπειρία ever!
Ξεπέτα και αναιδής!
Και από tantra ξέρω αρκετά πράγματα, έχω κάνει σε μαγαζιά στο εξωτερικο και πρόσφατα με τη Στεφανία που ηταν κορυφαία εμπειρία !
 

giorgos21024

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2021
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
0
Έχει δοκιμάσει κανείς την καινούργια Μαριαννα απο deluxe? Προχωράει?
 

Knoper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2022
Μηνύματα
971
Like
2.749
Πόντοι
446
ξανακατεβαινω τεταρτη κεντρο,θελω κατι διαφορετικο,εχει κανεις υποψιν του καμμια θεραπευτρια απο τη μαυρη ηπειρο,που να προχωραει,η καμμια κορασιδα ασιατικης προελευσης?προ μηνων ειχα συνευρεθει με μια απο φιλλιπινες μερια...την ειχα ξανασυναντησει στο ελαιοτριβειο της μιχαλακοπουλου,με σχετικα καλο μποντι του μποντι ,αλλα σε γενικες γραμμες ,τιποτα σπουδαιο στο δευτερο μερος....τυπικο καλαμακι χωρις αισθησιασμο....δεκτα και π.μ αν καποιος γνωριζει ....οποιαδηποτε βοηθεια ευπροδεκτη..
Είσαι σε λάθος νήμα αδερφέ....αν ψάχνεις για ελαιοτριβείο πάντως κοίτα Σινώπης 29 Σιντυ νομίζω ταυλανδη πρέπει να είναι...πριν 20 μέρες που πέρασα την πέτυχα!ελπίζω να είναι ακόμα εκεί!
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
270
Like
306
ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΧΑΛΑΡΩΤΙΚΟ ΜΑΣΑΖ ΓΙΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ - ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ !

VIP MASSAGE


Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΙΣΧΥΕΙ ΜΕΧΡΙ 30 ΙΟΥΝΙΟΥ

BODY TO BODY + LOMI LOMI
60 ΛΕΠΤΑ 70 ΕΥΡΩ

Η

ΑΝ ΚΛΕΙΣΕΤΕ ΜΑΖΙ 2 ΜΑΣΑΖ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ
ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΕΞΤΡΑ ΕΚΠΤΩΣΗ

ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙΤΕ ΜΕΣΩ VIBER

698 0 280 270

ΜΑΘΕΤΕ
ΠΟΙΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ !

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΟ ΓΙΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ - ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ !

60 ΛΕΠΤΑ 50 ΕΥΡΩ

90 ΛΕΠΤΑ 70 ΕΥΡΩ

Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΙΣΧΥΕΙ ΜΕΧΡΙ 30 ΙΟΥΝΙΟΥ

ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙΤΕ ΜΕΣΩ VIBER
698 0 280 270

ΜΑΘΕΤΕ
ΠΟΙΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ !

Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΦΟΡΑ ΑΥΣΤΗΡΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΟ ΜΑΣΑΖ !
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
270
Like
306
ΝΕΕΣ ΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΕΣ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΣΤΟ VIP MASSAGE

698 0 280 270


ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΜΑΙΡΗ 2

ΜΑΡΙΑ

ΒΑΝΕΣΑ

ΡΑΦΑΕΛΑ

ΓΙΟΥΛΙ

ΧΡΥΣΑ

ΓΙΩΤΑ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΜΟΝΙΚΑ

ΜΑΡΙΛΕΝΑ

ΕΛΕΝΑ

ΕΛΕΝΗ

ΙΡΙΔΑ

ΖΩΗ

ΒΙΒΙΑΝ

ΜΑΡΙΛΙΑ
 

khfhnas(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2009
Μηνύματα
74
Κριτικές
4
Like
420
Πόντοι
300
Καλημέρα! Μια ερώτηση αν και μπορεί σε πολλούς να φανεί χαζή. Οι θεραπεύτριες που προχωράνε μέχρι μπριζόλα, έχουν μαζί τους προφυλακτικά ή πρέπει να έχω εγώ μαζί μου? πχ η Χρυσή δεν είχε μαζί της μια φορά που την είχα πάρει.
καλημερα , καταρχην δεν υπαρχουν χαζες ερωτησεις αλλα μονο χαζες απαντησεις. Τα κορίτσια ειναι θεραπεύτριες αλλα τυχαινει παντα να εχουν μια δωδεκαδα προφυλακτικα για την περιπτωση που δεν μπορουν να κρατηθουν και το θελουν μεσα τους
 

vikink

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2022
Μηνύματα
11
Like
36
Πόντοι
0
Καταλαβαίνω ... Δύσκολο να τα συνδυάσεις επομένως ...
Κοίτα δεν ξέρεις ποτέ τι λαχείο μπορεί να κάτσει...αλλά η μέχρι τώρα εμπειρία μου εδώ, είναι ότι όσο "καλύτερο μασάζ, (μασαζ ομως)" έχεις κάνει γενικότερα, τόσο θα δυσκολευτείς να μείνεις ικανοποιημένος εδω (φυσικοθεραπεύτριες δεν είναι σίγουρα :cheesy:)
 

new_yorker

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2013
Μηνύματα
20
Like
68
Πόντοι
0
Βρε τυπάκο από τα υπόγεια, ξανά μπες μέσα γιατί μας τα έχεις ζαλίσει από προχθές.... Παντρεψου την...Παρθένα είναι!!!
Υ. Γ Δεν την έχω πηδηξει μόνο εγώ, την έχουν πηδηξει και άλλοι, και πάρε και το πιο καλό :με λίγα (σιγά μην έδινα και πολλά)..... Και η Κυρία όπως λέτε αν βλέπει, που το πιστεύω και εγώ ότι βλέπει και γράφει ας μου στείλει πμ να τις εξηγήσω ποιος είμαι.
Τα φιλιά μου!!! Σας αφήνω γιατί περιμένω osmose δυνατό!!!!
Αν θυμαμαι καλα η Τέα είναι στο χώρο από το 2016..
Δεν παρέχει σεξ σε καμία περίπτωση κ σίγουρα αν το κάνει ποτέ δεν είναι θα είναι για λίγα χρήματα ούτε τσάμπα...
Την γνωρίζουμε όλοι εδώ κ χρόνια κ πώς λειτουργεί κ πώς είναι σας επαγγελματίας.
Αν ήταν να γαμηθει η γκόμενα σίγουρα δεν θα ήταν με πελάτες μέσα από την δουλειά της - φανταζομαι δεν έχει ανάγκη κάτι τέτοιο.
Οπότε να χάμε να λέγαμε δεν υπάρχει περίπτωση
 

Alexandros_K

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
87
Like
288
Πόντοι
20
Αν θυμαμαι καλα η Τέα είναι στο χώρο από το 2016..
Δεν παρέχει σεξ σε καμία περίπτωση κ σίγουρα αν το κάνει ποτέ δεν είναι θα είναι για λίγα χρήματα ούτε τσάμπα...
Την γνωρίζουμε όλοι εδώ κ χρόνια κ πώς λειτουργεί κ πώς είναι σας επαγγελματίας.
Αν ήταν να γαμηθει η γκόμενα σίγουρα δεν θα ήταν με πελάτες μέσα από την δουλειά της - φανταζομαι δεν έχει ανάγκη κάτι τέτοιο.
Οπότε να χάμε να λέγαμε δεν υπάρχει περίπτωση
Από το 2013 που είσαι χρήστης του bou έχεις κάνει 16 σχόλια, από τα οποία τα 10 αφορούν την Τεα....  Δε θα πω τίποτα άλλο!!!! Οι έξυπνοι βλέπουν, διαβάζουν και καταλαβαίνουν.
 

vikink

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2022
Μηνύματα
11
Like
36
Πόντοι
0
Μα αυτος ειναι ο λογος που γινονται αυτες οι επιθεσεις!
Αν προσεξεις για τις κοπελες στα γραφεια, ακομα και για τα κομοδινα, θα γραφτει ενα σχολιο και τελος!
με τις ανεξαρτητες γινεται χαμος και πεφτει τρελλη λασπη (οπως απο τον φιλο που λεει οτι πηδηξε μια απο αυτες και μετα δινει αβερτα αοριστολογιες)! Μαντεψε γιατι!!
Διαφωνώ μαζί σου γιατί οτι και αν είπε ο άλλος (εδώ που εσύ βλέπεις λάσπη) εμένα πήγε κατευθείαν στο κάδο των αχρήστων.

Προφανώς υπάρχουν συμφέροντα/ίντριγκες/κλπ/θα ανοίξω το δικό μου γραφείο μια μέρα και ίσως ασχοληθώ και με αυτά :cheesy:

Φιλικά πάντα!
 

new_yorker

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2013
Μηνύματα
20
Like
68
Πόντοι
0
Από το 2013 που είσαι χρήστης του bou έχεις κάνει 16 σχόλια, από τα οποία τα 10 αφορούν την Τεα....  Δε θα πω τίποτα άλλο!!!! Οι έξυπνοι βλέπουν, διαβάζουν και καταλαβαίνουν.
Εσύ εγράφη…05/05/2022…
Με βοήθεια σε συναγωνιστές στο φόρουμ με κριτικές και σχόλια άτοπα..
Και με έντονη εμμονή για την Τέα κ ότι γαμας κιόλας τη συγκεκριμένη τύπισσα..
Εγώ γράφω για τη συγκεκριμένη γιατί μόνο απ'το γραφείο της παίρνω και μου κάνει γούστα οποία κ να διαλέξω απ'την ομάδα της.
Εσύ;;
Μάλλον δεν έχεις φαει απο οτι φαινεται τελικα..
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.280
Κριτικές
2
Like
775
Πόντοι
96
Διαφωνώ μαζί σου γιατί οτι και αν είπε ο άλλος (εδώ που εσύ βλέπεις λάσπη) εμένα πήγε κατευθείαν στο κάδο των αχρήστων.

Προφανώς υπάρχουν συμφέροντα/ίντριγκες/κλπ/θα ανοίξω το δικό μου γραφείο μια μέρα και ίσως ασχοληθώ και με αυτά :cheesy:

Φιλικά πάντα!
δεν εχω ρε συ τιποτε να παρεξηγησω απλα αν ειδες επεσε απειρη λασπη και πριν απο κατι μηνες (εν μεσω καραντινας) στην Τεα αλλα και παλιοτερα στην Στεφανια και ηταν και στις δυο περιπτωσεις απο τον ανταγωνισμο (ε και γιατι καποιοι θελαν να τριφτουν ή να γαμησουν τσαμπα)...
Αυτες οι τακτικες λοιπον, μονο κακο κανουν! Υπαρχουν ενας σκασμος αχρηστες στο χωρο! οταν βλεπεις να παιρνει η μπαλα κοπελες που πραγματικα αξιζουν τα λεφτα που παιρνουν, ε ειναι καπως!
 

Alexandros_K

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
87
Like
288
Πόντοι
20
Εσύ εγράφη…05/05/2022…
Με βοήθεια σε συναγωνιστές στο φόρουμ με κριτικές και σχόλια άτοπα..
Και με έντονη εμμονή για την Τέα κ ότι γαμας κιόλας τη συγκεκριμένη τύπισσα..
Εγώ γράφω για τη συγκεκριμένη γιατί μόνο απ'το γραφείο της παίρνω και μου κάνει γούστα οποία κ να διαλέξω απ'την ομάδα της.
Εσύ;;
Μάλλον δεν έχεις φαει απο οτι φαινεται τελικα..
Καθολου εμμονή δεν έχω, παντελώς αδιάφορη... Εσείς δημιουργείται συνεχώς θέματα γύρω από το όνομα της..... Ασχολουμαστε τόσες μέρες με την 50αρα, με εμφάνιση πιο κάτω κι από το μέτριο. Και χάρη σας κάνουμε.....
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.280
Κριτικές
2
Like
775
Πόντοι
96
Καθολου εμμονή δεν έχω, παντελώς αδιάφορη... Εσείς δημιουργείται συνεχώς θέματα γύρω από το όνομα της..... Ασχολουμαστε τόσες μέρες με την 50αρα, με εμφάνιση πιο κάτω κι από το μέτριο. Και χάρη σας κάνουμε.....
Φρουρααααα!!! Μαζεψτε τον!
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.522
Like
3.827
Πόντοι
456
"και χαρη σας κανουμε" αλεξανδρε μας?
:globeos-haha:
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
908
Κριτικές
13
Like
2.420
Πόντοι
736
Ρε μάγκες μιας και είμαι άσχετος με το θέμα, πέρα από τα γραφεία που αποτι κατάλαβα είναι τζόγος αν θα σου κάτσει η κοπέλα πέρα από το μασαζ κι επίσης θα δώσεις τα μαλκιοκεφαλα σου, υπάρχουν τυπισσες που είναι σε νορμαλ εμφάνιση (όχι χοντρές, όχι 50αρες) που να έρχονται στον χώρο σου η να πηγαίνεις εσυ και να έχεις και μασαζάκι και σεξακι σε τιμή μέχρι 80€ ;
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.280
Κριτικές
2
Like
775
Πόντοι
96
Ρε μάγκες μιας και είμαι άσχετος με το θέμα, πέρα από τα γραφεία που αποτι κατάλαβα είναι τζόγος αν θα σου κάτσει η κοπέλα πέρα από το μασαζ κι επίσης θα δώσεις τα μαλκιοκεφαλα σου, υπάρχουν τυπισσες που είναι σε νορμαλ εμφάνιση (όχι χοντρές, όχι 50αρες) που να έρχονται στον χώρο σου η να πηγαίνεις εσυ και να έχεις και μασαζάκι και σεξακι σε τιμή μέχρι 80€ ;
τα ειπαμε μερικες σελιδες πιο πισω, κοιτα την ΤΕΑ για δικο σου χωρο και την Στεφανια για δικο της (η Τεα δεν εχει μπριζολες κτλ)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom