Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (6 μέλη και 42 επισκέπτες)

Alexandros_K

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
87
Like
288
Πόντοι
20
Καλημέρα! Μια ερώτηση αν και μπορεί σε πολλούς να φανεί χαζή. Οι θεραπεύτριες που προχωράνε μέχρι μπριζόλα, έχουν μαζί τους προφυλακτικά ή πρέπει να έχω εγώ μαζί μου? πχ η Χρυσή δεν είχε μαζί της μια φορά που την είχα πάρει.
Καλή σου μέρα.... Οι περισσότερες δεν έχουν.
1ον : δεν είναι πουτάνες, είναι θεραπεύτριες (γελάνε τα κρεβάτια, τα λάδια και τα προφυλακτικά μαζί)
2ον : δεν είναι κάτι προσχεδιασμενο και μελετημένο, απλά προκύπτει (βλέπουν τη λεβεντιά μας και πέφτουν)
Καλά είναι να έχεις πάντα μαζί σου, αν δε σκεφτείς εσύ εσένα δε θα το κάνει κανείς!!!!
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
254
Πόντοι
21
Καλή σου μέρα.... Οι περισσότερες δεν έχουν.
1ον : δεν είναι πουτάνες, είναι θεραπεύτριες (γελάνε τα κρεβάτια, τα λάδια και τα προφυλακτικά μαζί)
2ον : δεν είναι κάτι προσχεδιασμενο και μελετημένο, απλά προκύπτει (βλέπουν τη λεβεντιά μας και πέφτουν)
Καλά είναι να έχεις πάντα μαζί σου, αν δε σκεφτείς εσύ εσένα δε θα το κάνει κανείς!!!!
Σ' ευχαριστώ πολύ! Καλή μέρα να έχεις!
 

vikink

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2022
Μηνύματα
11
Like
36
Πόντοι
0
Γεια χαρά μάγκες!

Πρώτη ανάρτηση για μένα στο bou. Όπως πολλοί νεοφώτιστοι θα ζητήσω τη γνώμη σας. Είναι σχεδόν 2000 σελίδες στο νήμα και εάν και διάβασα κάμποσες, δεν μπορώ να καλύψω ολες.

Ήθελα επομένως να ρωτήσω, ποιες από τις κοπέλες που αναφέρονται στο θρεντ ξέρουν όντως να κάνουν και καλό μασάζ και όχι απλά χαδάκια. Πχ για την Τεα και το γραφείο της που γράφετε συχνά τώρα τελευταία, τι παίζει στην ποιότητα μασάζ;
Διφορούμενες απόψεις παντού, όπως βλέπεις τρέχα γύρευε.

Δεν εχω δοκιμάσει Τεα και μην σου φανώ καθόλου αποτρεπτικός, αλλά σε κρεβάτια & ημιδιαμονής...μασαζ "μασαζ" = αρκετά δύσκολο.

Η Ιριδα του Vip πάντως ειναι άλλη σίγουρα. Αλλάζουν ονόματα τα κορίτσια όταν αλλάζουν γραφεία.
 

Stefsub

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2021
Μηνύματα
11
Like
14
Πόντοι
0
Γεια σας παιδιά νέος και εγώ σχετικά εδώ.. υπάρχει κάποια για μασάζ και αυταρχικό??
 

Lascarides

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2022
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Διφορούμενες απόψεις παντού, όπως βλέπεις τρέχα γύρευε.

Δεν εχω δοκιμάσει Τεα και μην σου φανώ καθόλου αποτρεπτικός, αλλά σε κρεβάτια & ημιδιαμονής...μασαζ "μασαζ" = αρκετά δύσκολο.
Καταλαβαίνω ... Δύσκολο να τα συνδυάσεις επομένως ...
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.280
Κριτικές
2
Like
775
Πόντοι
96
Διφορούμενες απόψεις παντού, όπως βλέπεις τρέχα γύρευε.
Μα αυτος ειναι ο λογος που γινονται αυτες οι επιθεσεις!
Αν προσεξεις για τις κοπελες στα γραφεια, ακομα και για τα κομοδινα, θα γραφτει ενα σχολιο και τελος!
με τις ανεξαρτητες γινεται χαμος και πεφτει τρελλη λασπη (οπως απο τον φιλο που λεει οτι πηδηξε μια απο αυτες και μετα δινει αβερτα αοριστολογιες)! Μαντεψε γιατι!!
 

Alexandros_K

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
87
Like
288
Πόντοι
20
Βρε τυπάκο από τα υπόγεια, ξανά μπες μέσα γιατί μας τα έχεις ζαλίσει από προχθές.... Παντρεψου την...Παρθένα είναι!!!
Υ. Γ Δεν την έχω πηδηξει μόνο εγώ, την έχουν πηδηξει και άλλοι, και πάρε και το πιο καλό :με λίγα (σιγά μην έδινα και πολλά)..... Και η Κυρία όπως λέτε αν βλέπει, που το πιστεύω και εγώ ότι βλέπει και γράφει ας μου στείλει πμ να τις εξηγήσω ποιος είμαι.
Τα φιλιά μου!!! Σας αφήνω γιατί περιμένω osmose δυνατό!!!!
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.052
Like
28.798
Πόντοι
5.956
Λέει.... Μεγάλη σε ηλικία αλλά τούμπανο....και στο παρασύνθημα τα σπάει. Όσο ήταν deluxe δοκιμάστηκε, εκ τότε δεν επιχείρησα να την συναντήσω. Αξίζει πάντως...
Ουδέν σχολιον,θα γίνω κακός και δεν θέλω!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλή είναι από εμφάνιση και από υπηρεσίες τα σπάει!!!
Αλλά περισσότερα πράγματα να μάθεις μπες στο νήμα της, άμα κατσεις να διαβάσεις θα σου λυθούν όλες οι απορίες!!!
Ουδέν σχόλιον!
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.070
Κριτικές
128
Like
22.340
Πόντοι
28.900
Μικρέ άμα δεν σου αρέσει η Ζωή και οι υπηρεσίες της είναι δικαίωμα σου,όπως δικαίωμα σου είναι να φέρνεις τις αντιρρήσεις σου και να τις εκφράζεις δημόσια, αλλά δεν είναι δικαίωμα σου να ειρωνεύεσαι, ειδικά εσύ ένα ποταπο μέλος χωρίς καθόλου συνεισφορά στο site!!!
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.654
Like
5.449
Πόντοι
2.306
Μικρέ άμα δεν σου αρέσει η Ζωή και οι υπηρεσίες της είναι δικαίωμα σου,όπως δικαίωμα σου είναι να φέρνεις τις αντιρρήσεις σου και να τις εκφράζεις δημόσια, αλλά δεν είναι δικαίωμα σου να ειρωνεύεσαι, ειδικά εσύ ένα ποταπο μέλος χωρίς καθόλου συνεισφορά στο site!!!
Το θέμα είναι δεν μας λέει ποια είναι γνώμη του για την Ζωή και τι δεν του αρέσει για να καταλάβουμε και εμείς. Πάντως αν έχει βρει μιλφ με το πρόσωπο και το κορμί της ζωής και τέτοιο στοματικό μπράβο του
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.070
Κριτικές
128
Like
22.340
Πόντοι
28.900
Το θέμα είναι δεν μας λέει ποια είναι γνώμη του για την Ζωή και τι δεν του αρέσει για να καταλάβουμε και εμείς. Πάντως αν έχει βρει μιλφ με το πρόσωπο και το κορμί της ζωής και τέτοιο στοματικό μπράβο του
Το μόνο που μπορεί να έχει βρει αυτός είναι η χούφτα του όταν τον παίζει και φαντασιονεται ότι γαμαει την Σάρον Στόουν!!!
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
692
Κριτικές
12
Like
3.208
Πόντοι
736

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.052
Like
28.798
Πόντοι
5.956
Μικρέ άμα δεν σου αρέσει η Ζωή και οι υπηρεσίες της είναι δικαίωμα σου,όπως δικαίωμα σου είναι να φέρνεις τις αντιρρήσεις σου και να τις εκφράζεις δημόσια, αλλά δεν είναι δικαίωμα σου να ειρωνεύεσαι, ειδικά εσύ ένα ποταπο μέλος χωρίς καθόλου συνεισφορά στο site!!!
Συγνώμη ανωτατε,δεν θα ξαναμιλησω!!!
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.052
Like
28.798
Πόντοι
5.956
Το μόνο που μπορεί να έχει βρει αυτός είναι η χούφτα του όταν τον παίζει και φαντασιονεται ότι γαμαει την Σάρον Στόουν!!!
Καλύτερα να τον παίζω πάρα να συνευρισκομαι με τη ζωή!
By the way ρίξε μια ματιά στην κριτική του NITRO στο νήμα της ζωής το μακρινό 2017!
"Ζωή από τη μανδρα:"
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.052
Like
28.798
Πόντοι
5.956
Το θέμα είναι δεν μας λέει ποια είναι γνώμη του για την Ζωή και τι δεν του αρέσει για να καταλάβουμε και εμείς. Πάντως αν έχει βρει μιλφ με το πρόσωπο και το κορμί της ζωής και τέτοιο στοματικό μπράβο του
Το έχω βρει από το 2008 φιλαράκι!
 

ace of spades 123

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2022
Μηνύματα
54
Like
313
Πόντοι
20
ξανακατεβαινω τεταρτη κεντρο,θελω κατι διαφορετικο,εχει κανεις υποψιν του καμμια θεραπευτρια απο τη μαυρη ηπειρο,που να προχωραει,η καμμια κορασιδα ασιατικης προελευσης?προ μηνων ειχα συνευρεθει με μια απο φιλλιπινες μερια...την ειχα ξανασυναντησει στο ελαιοτριβειο της μιχαλακοπουλου,με σχετικα καλο μποντι του μποντι ,αλλα σε γενικες γραμμες ,τιποτα σπουδαιο στο δευτερο μερος....τυπικο καλαμακι χωρις αισθησιασμο....δεκτα και π.μ αν καποιος γνωριζει ....οποιαδηποτε βοηθεια ευπροδεκτη..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom