Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (6 μέλη και 31 επισκέπτες)

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.280
Κριτικές
2
Like
775
Πόντοι
96
Mα και για αυτό τον προκάλεσα να δώσει τιμή ,δεν είναι ντροπή, για τις άλλες υπηρεσίες πως δίνει το μαγαζί; αν όμως πάνω στη φάση του ''το έδωσε τζάμπα'' λόγω καύλας -και καλά έκανε- το να την βγάζει στα μανταλάκια είναι τουλάχιστον χυδαίο και ελπίζω η ΤΕΑ, επειδή μας διαβάζει, να του δώσει τα παπούτσια στο χέρι αφού τον στολίσει κατάλληλα γιατί είναι και μαγκάκι.
Οτι και να πει, αδιαφορο ειναι.
Η παραθεση μου εχει σαν σκοπο απλα, οταν θα μπει καποιος νεος και διαβασει, να δει οτι ο τυπακος απλα λεει ψεμματα.
Τιμη μπορει να σου γραψει και θα ειναι τοσο αλήθινη οσο και η υπολοιπη ιστορια του!
Δεν εχει να κανει με την Τεα η απαντηση μου στο προφιλ αυτο, εχει να κανει με την ενημερωση ;) απλα τυχαινει να εχω πληρη αποψη για μερικες κοπελες και σε αυτες μπορω να ξεβρακωσω τον καθε Alexandros_K
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.070
Κριτικές
128
Like
22.340
Πόντοι
28.900
Παίδες καλημέρα, η τάντρα Ζοε ιδιωτεύει;
Από εμφάνιση τι λέει; Νταρντανε;
Καλή είναι από εμφάνιση και από υπηρεσίες τα σπάει!!!
Αλλά περισσότερα πράγματα να μάθεις μπες στο νήμα της, άμα κατσεις να διαβάσεις θα σου λυθούν όλες οι απορίες!!!
 

Lascarides

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2022
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Γεια χαρά μάγκες!

Πρώτη ανάρτηση για μένα στο bou. Όπως πολλοί νεοφώτιστοι θα ζητήσω τη γνώμη σας. Είναι σχεδόν 2000 σελίδες στο νήμα και εάν και διάβασα κάμποσες, δεν μπορώ να καλύψω ολες.

Ήθελα επομένως να ρωτήσω, ποιες από τις κοπέλες που αναφέρονται στο θρεντ ξέρουν όντως να κάνουν και καλό μασάζ και όχι απλά χαδάκια. Πχ για την Τεα και το γραφείο της που γράφετε συχνά τώρα τελευταία, τι παίζει στην ποιότητα μασάζ;
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.280
Κριτικές
2
Like
775
Πόντοι
96
Γεια χαρά μάγκες!

Πρώτη ανάρτηση για μένα στο bou. Όπως πολλοί νεοφώτιστοι θα ζητήσω τη γνώμη σας. Είναι σχεδόν 2000 σελίδες στο νήμα και εάν και διάβασα κάμποσες, δεν μπορώ να καλύψω ολες.

Ήθελα επομένως να ρωτήσω, ποιες από τις κοπέλες που αναφέρονται στο θρεντ ξέρουν όντως να κάνουν και καλό μασάζ και όχι απλά χαδάκια. Πχ για την Τεα και το γραφείο της που γράφετε συχνά τώρα τελευταία, τι παίζει στην ποιότητα μασάζ;
Τεα και Στεφανια ειναι οτι καλυτερο θα πετυχεις αν λειτουργεις οπως εγω.

με λιγα λογια, με ενδιαφερει πρωτα το μασαζ και μετα το σεξ.
για την πρωτη δε θα πω τιποτα, τα βλεπεις εδω, για την δευτερη θα πρεπει να πας στο δικο της topic.

οπως και αν εχει, οτι και αν επιλεξεις, καλο θα ηταν να μας πεις πως πηγε ;)
 

λαππας123

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2015
Μηνύματα
13
Like
12
Πόντοι
0
Κάποιο νεότερο για Μαριάννα από αττικα; Είχε αναφερθεί σε παλιό σχόλιο ότι δεν προχωράει. Ευχαριστώ
 

khfhnas(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2009
Μηνύματα
74
Κριτικές
4
Like
420
Πόντοι
300
Γεια χαρά μάγκες!

Πρώτη ανάρτηση για μένα στο bou. Όπως πολλοί νεοφώτιστοι θα ζητήσω τη γνώμη σας. Είναι σχεδόν 2000 σελίδες στο νήμα και εάν και διάβασα κάμποσες, δεν μπορώ να καλύψω ολες.

Ήθελα επομένως να ρωτήσω, ποιες από τις κοπέλες που αναφέρονται στο θρεντ ξέρουν όντως να κάνουν και καλό μασάζ και όχι απλά χαδάκια. Πχ για την Τεα και το γραφείο της που γράφετε συχνά τώρα τελευταία, τι παίζει στην ποιότητα μασάζ;
Θα γραψω προσωπικη αποψη.
Τεα δεν εχω παρει αλλα αν ειναι στο επιπεδο της Ιριδας δεν θα την προτεινα ουτε σε βαζελο εχθρο. Μετριο μασαζ και ιδιαιτερα αντιαισθητική οψη κοντη ξερακιανη με εμφανη σημαδια απο εγχειρηση (???)στην κοιλια και κατω απο το στηθος .
Στεφανια γλυκο κοριτσι φιλοτιμο σε πρηζει λιγο με το χαμογελο που ειναι λιγο προσποιητο (εκτος και αν εχω φατσα σεφερλη) με μετριο προς καλο μασαζ και ολα τα παρελκομενα. Το προσωπο για εμενα ειναι κατω του μετριου για να το πω ευγενικα
 

Lascarides

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2022
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Καλώς σας βρήκα παιδιά! Ευχαριστώ για τις συμβουλές!
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
270
Like
306
ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΧΑΛΑΡΩΤΙΚΟ ΜΑΣΑΖ ΓΙΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ - ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ !

VIP MASSAGE


Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΙΣΧΥΕΙ ΜΕΧΡΙ 30 ΙΟΥΝΙΟΥ

BODY TO BODY + LOMI LOMI
60 ΛΕΠΤΑ 70 ΕΥΡΩ

Η

ΑΝ ΚΛΕΙΣΕΤΕ ΜΑΖΙ 2 ΜΑΣΑΖ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ
ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΕΞΤΡΑ ΕΚΠΤΩΣΗ

ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙΤΕ ΜΕΣΩ VIBER

698 0 280 270

ΜΑΘΕΤΕ
ΠΟΙΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ !

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΟ ΓΙΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ - ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ !

60 ΛΕΠΤΑ 50 ΕΥΡΩ

90 ΛΕΠΤΑ 70 ΕΥΡΩ

Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΙΣΧΥΕΙ ΜΕΧΡΙ 30 ΙΟΥΝΙΟΥ

ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙΤΕ ΜΕΣΩ VIBER
698 0 280 270

ΜΑΘΕΤΕ
ΠΟΙΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ !

Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΦΟΡΑ ΑΥΣΤΗΡΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΟ ΜΑΣΑΖ !
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
270
Like
306
ΝΕΕΣ ΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΕΣ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΣΤΟ VIP MASSAGE

698 0 280 270

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΜΑΙΡΗ 2

ΜΑΡΙΑ

ΒΑΝΕΣΑ

ΡΑΦΑΕΛΑ

ΓΙΟΥΛΙ

ΧΡΥΣΑ

ΓΙΩΤΑ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΜΟΝΙΚΑ

ΜΑΡΙΛΕΝΑ

ΕΛΕΝΑ

ΕΛΕΝΗ

ΙΡΙΔΑ

ΖΩΗ

ΒΙΒΙΑΝ

ΜΑΡΙΛΙΑ
 

gamisteross

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2017
Μηνύματα
27
Like
116
Πόντοι
0
Κασκαντεριλικι με μαριαννα απο attica. Ευγενικη κοπελα, ομορφουλα, ευδιαθετη αν και λιγομιλητη. Το μασαζ τιμιο. Υποσχομενα περασματα στην χαραδρα στο μπρουμυτα ανεβασαν τις προδοκιες ωστοσο οταν γυρισα ανασκελα δε συνεχιστηκαν. Σε ερωτηση μου για εκτονωση απαντησε οχι, μονο μασαζ. Εκτιμηση πως ο φραπες ειναι εφικτος, για οποιον εχει χρημα και υπομονη
 

Liostemas

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2019
Μηνύματα
13
Like
8
Πόντοι
0
Συναγωνιστές θέλω τα φώτα σας. Από Αθήνα έχω πλήρη γνώση των πραγμάτων σχεδόν με όλα τα γραφεία. Έχεις μήπως κάποιος να προτείνει κάτι για Μύκονο; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Theo1996

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2022
Μηνύματα
8
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα,γράφω πρώτη φορα .Τι έχετε να μου προτείνετε για εναν αρχάριο.Για ενα καλο μασάζ και οχι μόνο.
 

xratsas

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
492
Κριτικές
19
Like
1.924
Πόντοι
1.191
ΝΕΕΣ ΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΕΣ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΣΤΟ VIP MASSAGE

698 0 280 270

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΜΑΙΡΗ 2

ΜΑΡΙΑ

ΒΑΝΕΣΑ

ΡΑΦΑΕΛΑ

ΓΙΟΥΛΙ

ΧΡΥΣΑ

ΓΙΩΤΑ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΜΟΝΙΚΑ

ΜΑΡΙΛΕΝΑ

ΕΛΕΝΑ

ΕΛΕΝΗ

ΙΡΙΔΑ

ΖΩΗ

ΒΙΒΙΑΝ

ΜΑΡΙΛΙΑ
βαλτε φωτο απο τις κοπελες
 

Lascarides

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2022
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
H Ιριδα του vip massage είναι η Ιριδα της Τεας ή άλλη;
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
το ξερω απλα αφου θελουν να κανουν διαφημιση ας ανεβαζουν εδω φωτο
Τους κανουμε εμεις τη διαφημιση
Εχουν και μανουλες γκομενους αμα
Διαβαζουν εδω και δουν και τις γωτο θα γινει ο χορος του ζαλογγου
 

Cloud88

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
29
Like
138
Πόντοι
0
ΝΕΕΣ ΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΕΣ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΣΤΟ VIP MASSAGE

698 0 280 270

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΜΑΙΡΗ 2

ΜΑΡΙΑ

ΒΑΝΕΣΑ

ΡΑΦΑΕΛΑ

ΓΙΟΥΛΙ

ΧΡΥΣΑ

ΓΙΩΤΑ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΜΟΝΙΚΑ

ΜΑΡΙΛΕΝΑ

ΕΛΕΝΑ

ΕΛΕΝΗ

ΙΡΙΔΑ

ΖΩΗ

ΒΙΒΙΑΝ

ΜΑΡΙΛΙΑ
ΧΡΥΣΑ Η ΕΝΤΟΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΗ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΜΕΤΑΔΙΔΕΙ ΑΠΟΤΡΕΠΤΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ...
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
254
Πόντοι
21
Καλημέρα! Μια ερώτηση αν και μπορεί σε πολλούς να φανεί χαζή. Οι θεραπεύτριες που προχωράνε μέχρι μπριζόλα, έχουν μαζί τους προφυλακτικά ή πρέπει να έχω εγώ μαζί μου? πχ η Χρυσή δεν είχε μαζί της μια φορά που την είχα πάρει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom