Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (4 μέλη και 30 επισκέπτες)

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.909
Like
9.613
Πόντοι
1.056
Χρύσα , έλεος πια με το σπαμάρισμα...
1ον) Δεν χρειάζεται να βάζεις τοσο μεγαλα γράμματα λες και εχουμε 5 βαθμους πρεσβυωπία
2ον) Δε χρειάζεται να κάνεις 4 διαφορεικά posts για να πεις το ίδιο πράγμα. Χωράνε όλα σε ένα.
3ον) και σημαντικότερο μας έχεις κουράσει.

Όποιος θέλει να σε βρει, θα σε βρει. Όπως σε βρίσκαμε δηλαδη και τόσα χρόνια πριν αρχίσεις τις ενοχλητικές επαναλαμβανόμενες δημοσιεύσεις.
Όταν πρέπει να γράψεις και να σχολιάσεις πάνω σε αυτά που ρωτάνε τα μέλη, ή αναφέρουν κάτι σχετικά με τα κορίτσια σου και τις υπηρεσίες τους, δεν απαντάς σε κανέναν. Μούγγα στη στρούγκα.
 

Alexandros_K

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
87
Like
288
Πόντοι
20
35 χρονων και σου φαίνεται μεγάλη σε ηλικία;;;

μεγαλη σε ηλικια 35+ πολυ καλο body to body αδυνατη αλλα οχι μπριζολα
Δεν είναι παιδιά 35χρ....40 plus είναι, όντως μικροκαμωμενη και αδύνατη αλλά άσχημο πλαδαρο σώμα... Κάνει καλό body to body, ως εκεί όμως, δε σε προδιαθέτει για δεύτερη συνάντηση.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Χρύσα , έλεος πια με το σπαμάρισμα...
1ον) Δεν χρειάζεται να βάζεις τοσο μεγαλα γράμματα λες και εχουμε 5 βαθμους πρεσβυωπία
2ον) Δε χρειάζεται να κάνεις 4 διαφορεικά posts για να πεις το ίδιο πράγμα. Χωράνε όλα σε ένα.
3ον) και σημαντικότερο μας έχεις κουράσει.

Όποιος θέλει να σε βρει, θα σε βρει. Όπως σε βρίσκαμε δηλαδη και τόσα χρόνια πριν αρχίσεις τις ενοχλητικές επαναλαμβανόμενες δημοσιεύσεις.
Όταν πρέπει να γράψεις και να σχολιάσεις πάνω σε αυτά που ρωτάνε τα μέλη, ή αναφέρουν κάτι σχετικά με τα κορίτσια σου και τις υπηρεσίες τους, δεν απαντάς σε κανέναν. Μούγγα στη στρούγκα.
Σπαμαρει περισσότερο γιατί δε γράφει ο gravity και έπρεπε πλέον να καλυφθεί το κενό :confused:
 

xratsas

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
492
Κριτικές
19
Like
1.924
Πόντοι
1.191

xoxoxo123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.395
Κριτικές
21
Like
2.451
Πόντοι
966
ΧΡΥΣΑ MASSAGE SPA THERAPIST

ΕΛΛΗΝΙΔΑ 45 ΕΤΩΝ

Xρύσα σταματα το τρολλ ... δεν εισαι 45 έλεος ... αν θες να λες 45 μην ανεβαζεις photos σου .... αμαν με τις ηλικιες
εσυ και ο 37αρης ο Εμμανουηλ στο survivor
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Εγώ ο μαλακάς πάντως φιλαράκι γαμαω αυτήν για την οποία εσύ ακόμα αναρωτιέσαι....
Με το ρήμα που χρησιμοποιείς σημαίνει ότι το κάνεις συστηματικά και σου αξίζουν συγχαρητήρια για την δήλωση σου αυτή !
Είσαι ο μοναδικός που το γράφει τόσο καθαρά , σταράτα …
Θα ήταν ενδιαφέρον να μας γράψεις την εμπειρια σου εφόσον δεν σου είναι κόπος .
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
μεγαλη σε ηλικια 35+ πολυ καλο body to body αδυνατη αλλα οχι μπριζολα
Το " όχι μπριζόλα " είναι το σήμα κατατεθέν των τριών κοριτσιών με την Τεα , εκτός και εάν γίνεται και δεν γράφεται όπως είπαν μέλη πιο πάνω
 

khfhnas(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2009
Μηνύματα
74
Κριτικές
4
Like
420
Πόντοι
300
Διαβαζω αρκετο καιρο το φορουμ αλλα δεν συμμετεχω για ασχετους της περιπτωσης λογους.
Διαβαζα πχ απο μελη να κατηγορουν τον εναν και τον αλλον για προμοτορες και σκεφτομουν πως τους ξεχωριζουν.
Η αληθεια βεβαια ηρθε να με χτυπησει στα μουτρα. οταν εχεις φαει μια φολα απο εδω μεχρι την Λαμια αρχίζεις και καταλαβαίνεις οτι οι διθυραμβικές κριτικές για κοριτσια που δεν θα τα γαμουσες ουτε να σε πλήρωναν ειναι μαλλον φτιαχτες και οχι επειδη εσυ εχεις υψηλα στανταρ...
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Δεν ειναι στα 35 μεγαλη δηλαδη μια που ασχολειται με αυτο το αθλημα?
Το θέμα της ηλικίας στο σύστημα αυτό είναι κατα την γνώμη μου υποκειμενικό . Υπάρχουν θεραπευτριες άνω των 30-35 που στις υπηρεσίες τους είναι πολύ καλύτερες από 20-25 γιατί έχουν κατασταλάξει σε αυτό που κάνουν , αποδίδουν , προσφέρουν και απολαμβάνουν . Υπάρχουν αρκετά παραδείγματα από τις εμπειριες που μέλη καταθέτουν στο φόρουμ .
Επαναλαμβάνω ότι είναι η γνώμη μου
 

Alexandros_K

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
87
Like
288
Πόντοι
20
Με το ρήμα που χρησιμοποιείς σημαίνει ότι το κάνεις συστηματικά και σου αξίζουν συγχαρητήρια για την δήλωση σου αυτή !
Είσαι ο μοναδικός που το γράφει τόσο καθαρά , σταράτα …
Θα ήταν ενδιαφέρον να μας γράψεις την εμπειρια σου εφόσον δεν σου είναι κόπος .
Με μεγάλη χαρά θα σου απαντήσω πως όχι δεν την γαμαω συστηματικά γιατί δε με ενδιαφέρει.... Και μπορεί να είμαι ο μοναδικός που το έγραψε, αλλά αυτό δε σημαίνει ότι είμαι ο μοναδικός που την γαμησε. Θα με συγχωρέσεις αν κανω λάθος αλλά έχω κάποιες αμφιβολίες για το προφίλ σου, δεν είμαι σίγουρος αν είσαι πελάτης αν είσαι προμοτορας, η αν είσαι η ίδια η Τεα... Και ναι την εχω(σε έχω ικανή για κάτι τέτοιο). Επίμονα στηρίζεις και υποστηρίζεις το συγκεκριμένο γραφείο και ξέρεις από έξω όλες τις υπηρεσίες.... Εάν δεν είσαι η Τεα, θα τολμούσα να πω ότι ούτε και Η Τεα τα ξέρει τόσο καλά.... Ομολογώ πάντως πως γενικά εισαι από τις ευγενικές παρουσίες εδώ μέσα, δε δημιουργείς εντάσεις αλλά εμένα δε με πείθεις. Λεπτομέρειες δεν έχω δώσει ποτέ και για καμία. Γιατί όπως είπε και ένας φίλος το "νήμα θα πάρει φωτιά"... Το νήμα λοιπόν θα πάρει φωτιά με άλλα ονόματα και όχι με της Τεας..
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
993
Κριτικές
4
Like
3.373
Πόντοι
446
Με μεγάλη χαρά θα σου απαντήσω πως όχι δεν την γαμαω συστηματικά γιατί δε με ενδιαφέρει.... Και μπορεί να είμαι ο μοναδικός που το έγραψε, αλλά αυτό δε σημαίνει ότι είμαι ο μοναδικός που την γαμησε. Θα με συγχωρέσεις αν κανω λάθος αλλά έχω κάποιες αμφιβολίες για το προφίλ σου, δεν είμαι σίγουρος αν είσαι πελάτης αν είσαι προμοτορας, η αν είσαι η ίδια η Τεα... Και ναι την εχω(σε έχω ικανή για κάτι τέτοιο). Επίμονα στηρίζεις και υποστηρίζεις το συγκεκριμένο γραφείο και ξέρεις από έξω όλες τις υπηρεσίες.... Εάν δεν είσαι η Τεα, θα τολμούσα να πω ότι ούτε και Η Τεα τα ξέρει τόσο καλά.... Ομολογώ πάντως πως γενικά εισαι από τις ευγενικές παρουσίες εδώ μέσα, δε δημιουργείς εντάσεις αλλά εμένα δε με πείθεις. Λεπτομέρειες δεν έχω δώσει ποτέ και για καμία. Γιατί όπως είπε και ένας φίλος το "νήμα θα πάρει φωτιά"... Το νήμα λοιπόν θα πάρει φωτιά με άλλα ονόματα και όχι με της Τεας..

:coffee:
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Με μεγάλη χαρά θα σου απαντήσω πως όχι δεν την γαμαω συστηματικά γιατί δε με ενδιαφέρει.... Και μπορεί να είμαι ο μοναδικός που το έγραψε, αλλά αυτό δε σημαίνει ότι είμαι ο μοναδικός που την γαμησε. Θα με συγχωρέσεις αν κανω λάθος αλλά έχω κάποιες αμφιβολίες για το προφίλ σου, δεν είμαι σίγουρος αν είσαι πελάτης αν είσαι προμοτορας, η αν είσαι η ίδια η Τεα... Και ναι την εχω(σε έχω ικανή για κάτι τέτοιο). Επίμονα στηρίζεις και υποστηρίζεις το συγκεκριμένο γραφείο και ξέρεις από έξω όλες τις υπηρεσίες.... Εάν δεν είσαι η Τεα, θα τολμούσα να πω ότι ούτε και Η Τεα τα ξέρει τόσο καλά.... Ομολογώ πάντως πως γενικά εισαι από τις ευγενικές παρουσίες εδώ μέσα, δε δημιουργείς εντάσεις αλλά εμένα δε με πείθεις. Λεπτομέρειες δεν έχω δώσει ποτέ και για καμία. Γιατί όπως είπε και ένας φίλος το "νήμα θα πάρει φωτιά"... Το νήμα λοιπόν θα πάρει φωτιά με άλλα ονόματα και όχι με της Τεας..
Η Τεα δεν είμαι , απλώς εδώ που είμαι ( και το έχω γράψει πολλάκις ) μακριά από την " πηγή " οι εμπειριες μου στο μασαζ κατ οίκον ειναι περιορισμένη … αν ήμουν Αθήνα θα ήταν διαφορετικά .
Σε 5 ημέρες επισκέψεις δεν έχεις την δυνατότατα να έχεις ευρύ κύκλο επαφών .
Έχω γράψει και για άλλες ( όχι πολλές )
Όσο για την γνώση των υπηρεσιών γράφει αρκετές στο ινσταγραμ και πάντα απαντάει με λεπτομέρειες όπως το κατεβατό που είχα στο Viber και προχθές ανέβασα … επικοινωνία , επικοινωνία
 

Alexandros_K

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
87
Like
288
Πόντοι
20
Η Τεα δεν είμαι , απλώς εδώ που είμαι ( και το έχω γράψει πολλάκις ) μακριά από την " πηγή " οι εμπειριες μου στο μασαζ κατ οίκον ειναι περιορισμένη … αν ήμουν Αθήνα θα ήταν διαφορετικά .
Σε 5 ημέρες επισκέψεις δεν έχεις την δυνατότατα να έχεις ευρύ κύκλο επαφών .
Έχω γράψει και για άλλες ( όχι πολλές )
Όσο για την γνώση των υπηρεσιών γράφει αρκετές στο ινσταγραμ και πάντα απαντάει με λεπτομέρειες όπως το κατεβατό που είχα στο Viber και προχθές ανέβασα … επικοινωνία , επικοινωνία
Πραγματικά εύχομαι να έχεις εσύ δίκιο και εγώ άδικο, και να είσαι όντως πελάτης.... Τέτοια άτομα έχουμε ανάγκη εδώ μέσα!!Υπάρχουν προφίλ με τίτλους από κάτω "τεράστιος", "σπουδαίος" και αποδυκνυεται ουκ ολίγες φορές οτι ο τεράστιος και ο σπουδαίος είναι μαγαζάτορας του τάδε γραφείου....
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Πραγματικά εύχομαι να έχεις εσύ δίκιο και εγώ άδικο, και να είσαι όντως πελάτης.... Τέτοια άτομα έχουμε ανάγκη εδώ μέσα!!Υπάρχουν προφίλ με τίτλους από κάτω "τεράστιος" και αποδυκνυεται ουκ ολίγες φορές οτι ο τεράστιος είναι μαγαζάτορας του τάδε γραφείου....
Εγώ γράφω τις εμπειριες μου που δημιουργώ όταν έχω την χρονική δυνατότητα και για τον λόγο αυτό δεν έχω πολλά σχόλια .
Δεν γράφω για να γράφω και δεν κοιτάζω αριθμούς για να γίνω " τεράστιος " , δεν με ενδιαφέρει !
Εδώ βρήκα βοήθεια σε αναζητήσεις μου και ευχαριστώ τα μέλη που έγραψαν τις εμπειριες τους .
Θα το λήξω εδώ , δεν μου αρέσουν οι αντιπαραθέσεις και πιστεύω ότι η ανταλλαγή μεταξύ μας ήταν και είναι σε λογικά πλαίσια ..
Καλή αναζήτησή σε όλους όσους ψάχνουν στιγμές χαλάρωσης και ερωτισμού !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom