Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (2 μέλη και 33 επισκέπτες)

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Η ομάδα του diamonds massage therapy Athens

Τέα
Λυδία
Ίριδα
Γνωρίζουμε πραγματικά μασάζ.
Και κάνουμε έξτρα
Γυμνές απ'την αρχή της συνεδρίας.
Ξέρουμε πραγματικά αθλητικό μασάζ,deep tissue massage, Lomi Lomi, αλλά κ sensual erotic massage
Body to body and shower with the client and barefoot ashiatsu massage therapy
Και μπάνιο με τον πελάτη..

Hand job extra
Footjob extra
Blowjob extra
Role play
Dolden shower
Sguirting experience
Bondages
Ending
Domination
Foot fetish
Humiliation
Mind games
Our Slave
Kinky
Abrasions
CBT
Collaring
Cross-dressing
Subspace/domspace
Gender Expression
Romantic orientation
Sexual orientation


Από 10€-40€ (εξαρτάται τις απαιτήσεις)το έξτρα όσες φορές θέλει ο πελάτης
_____
Ναι τα χω δει αυτα και στο viber
 

vikink

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2022
Μηνύματα
11
Like
36
Πόντοι
0
Αξιοπρεπές μασαζ που ζητάς με τέλος δια χειρός ή στόματος παρέχει η ομάδα της Τεας ( Diamonds massage ) Τεα , Ίριδα , Λυδια που από την αρχή είναι γυμνές , πολύ καλό μασαζ με πολλές παραλλαγές και πολλά άλλα παιχνίδια και υπηρεσίες που μπορείς να διαλέξεις από ποικιλία προσφερόμενων υπηρεσιών .
Στον χρόνο που θα κλείσεις τέλος όσες φορές αντέχεις χωρίς έξτρα χρέωση .
10-40 για τα έξτρα χέρι , πόδια , στόμα … μέχρι εκεί .
Φίλοι έχουν γραψει την εμπειρια τους όπως και εγώ από τις συναντήσεις μου .
Όντως έχω διαβάσει πολύ καλά λόγια για την Τεα. Είχα προσπαθήσει παλαιότερα να τη συναντήσω αλλά δεν θυμάμαι τι είχε γίνει, νομίζω κάτι με τη διαθεσιμότητα...Θα ξαναδοκιμάσω! Ευχαριστώ!
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Όντως έχω διαβάσει πολύ καλά λόγια για την Τεα. Είχα προσπαθήσει παλαιότερα να τη συναντήσω αλλά δεν θυμάμαι τι είχε γίνει, νομίζω κάτι με τη διαθεσιμότητα...Θα ξαναδοκιμάσω! Ευχαριστώ!
Θέλει λίγο υπομονή,,, με όποια και να πας οι υπηρεσίες άριστες
 
  • Like
Αντιδράσεις: vikink

krokalas13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2019
Μηνύματα
629
Κριτικές
2
Like
1.445
Πόντοι
206
Η ομάδα του diamonds massage therapy Athens

Τέα
Λυδία
Ίριδα
Γνωρίζουμε πραγματικά μασάζ.
Και κάνουμε έξτρα
Γυμνές απ'την αρχή της συνεδρίας.
Ξέρουμε πραγματικά αθλητικό μασάζ,deep tissue massage, Lomi Lomi, αλλά κ sensual erotic massage
Body to body and shower with the client and barefoot ashiatsu massage therapy
Και μπάνιο με τον πελάτη..

Hand job extra
Footjob extra
Blowjob extra
Role play
Golden shower
Sguirting experience
Bondages
Edging
Domination
Foot fetish
Humiliation
Mind games
Our Slave
Kinky
Abrasions
CBT
Collaring
Cross-dressing
Subspace/domspace
Gender Expression
Romantic orientation
Sexual orientation


Από 10€-40€ (εξαρτάται τις απαιτήσεις)το έξτρα όσες φορές θέλει ο πελάτης
_____
Ποια κανει squirting ξερουμε????
 

Kouts11

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2022
Μηνύματα
18
Like
20
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίχτες μήπως ξέρει κανένας ποιό γραφείο διαθέτει κοπέλα από την μαυρη ήπειρο ή γενικότερα αραπινα;
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.654
Like
5.449
Πόντοι
2.306
Η Βικτώρια από ντελουξ ξέρουμε αν αξίζει? Φαίνεται όμορφο κορίτσι στην φωτό
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Η Βικτώρια από ντελουξ ξέρουμε αν αξίζει? Φαίνεται όμορφο κορίτσι στην φωτό
Ευγενική Ουκρανή, άνετη, προς μιλφ, αρκετά χρόνια στη χώρα μας, μασάζ ελαφρύ αλλά φιλότιμο, κερνάει φραπέ. Για περισσότερα, ίσως σε επόμενες συνεδρίες.
 

zardoz

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
244
Κριτικές
10
Like
830
Πόντοι
371
μπορει καποιος συναγωνιστης να μου πει συνοπτικα, εδω η με πμ τι παιζει με τη Τεα κ τις φιλες της? ποια ειναι η στανταρ χρεωση και τι παιζει με τα εξτρα? μεχρι που φτανουν?

αυτα που ανεφερε πιο πανω ο anthotypos δε μου τα ανεφεραν σε δικη μου ερωτηση Btw
 

Alexandros_K

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
87
Like
288
Πόντοι
20
μπορει καποιος συναγωνιστης να μου πει συνοπτικα, εδω η με πμ τι παιζει με τη Τεα κ τις φιλες της? ποια ειναι η στανταρ χρεωση και τι παιζει με τα εξτρα? μεχρι που φτανουν?

αυτα που ανεφερε πιο πανω ο anthotypos δε μου τα ανεφεραν σε δικη μου ερωτηση Btw
Το ότι είσαι μέλος στο φόρουμ από το 2010 και Η Τεα στην αγορά του μασάζ κατοικον χρόνια τώρα και έρχεσαι το 2022 μετά από τόσα που έχουν γραφτεί να μας ρωτήσεις για το τι παίζει με την Τεα....??? Έλεος , έχετε κουράσει άλλο.... Έλεος!!!! Τι άλλο να σου πούμε ρε φίλε δλδ?? Πως χεζει η Τεα??? Γιατί μόνο αυτό δεν έχει αναφερθεί...
 

zardoz

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
244
Κριτικές
10
Like
830
Πόντοι
371
Το ότι είσαι μέλος στο φόρουμ από το 2010 και Η Τεα στην αγορά του μασάζ κατοικον χρόνια τώρα και έρχεσαι το 2022 μετά από τόσα που έχουν γραφτεί να μας ρωτήσεις για το τι παίζει με την Τεα....??? Έλεος , έχετε κουράσει άλλο.... Έλεος!!!! Τι άλλο να σου πούμε ρε φίλε δλδ?? Πως χεζει η Τεα??? Γιατί μόνο αυτό δεν έχει αναφερθεί...
χεστηκα ρε μεγαλε αν ειναι στην αγορα χρονια η πηγατε και στρατο μαζι, εγω τωρα ασχοληθηκα και τωρα ρωταω. τι ζορι τραβατε μερικοι
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
χεστηκα ρε μεγαλε αν ειναι στην αγορα χρονια η πηγατε και στρατο μαζι, εγω τωρα ασχοληθηκα και τωρα ρωταω. τι ζορι τραβατε μερικοι
Κάνε μια αναζήτηση στον φακό πάνω δεξιά. Έχουν γραφτεί τόμοι.
 

Alexandros_K

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
87
Like
288
Πόντοι
20
χεστηκα ρε μεγαλε αν ειναι στην αγορα χρονια η πηγατε και στρατο μαζι, εγω τωρα ασχοληθηκα και τωρα ρωταω. τι ζορι τραβατε μερικοι
Αφού τώρα ασχολήθηκες πριν ρωτήσεις θα μπορούσες να ψάξεις μερικές από τις εκατοντάδες σελίδες που έχουν γραφτεί...
 

zardoz

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
244
Κριτικές
10
Like
830
Πόντοι
371
ακριβως επειδη εχουν γραφτει τομοι ηθελα με 2 λεξεις, οχι να κανω μελετη για διατριβη στο μουνι της Τεας. "ναι ειναι καλη, ναι παιρνει τοσο και κανει αυτα". σελιδα κριτικων δε βρηκα. τεσπα, να πα να γαμηθει και η Τεα και ο μαλακας απο πανω, παμε για αλλα
 

Alexandros_K

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
87
Like
288
Πόντοι
20
ακριβως επειδη εχουν γραφτει τομοι ηθελα με 2 λεξεις, οχι να κανω μελετη για διατριβη στο μουνι της Τεας. "ναι ειναι καλη, ναι παιρνει τοσο και κανει αυτα". σελιδα κριτικων δε βρηκα. τεσπα, να πα να γαμηθει και η Τεα και ο μαλακας απο πανω, παμε για αλλα
Εγώ ο μαλακάς πάντως φιλαράκι γαμαω αυτήν για την οποία εσύ ακόμα αναρωτιέσαι....
 

krokalas13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2019
Μηνύματα
629
Κριτικές
2
Like
1.445
Πόντοι
206

gpap@13

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
2.981
Κριτικές
7
Like
9.097
Πόντοι
1.336

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom