Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (2 μέλη και 28 επισκέπτες)

Alexandros_K

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
87
Like
288
Πόντοι
20
Ρε μάγκες μιας και είμαι άσχετος με το θέμα, πέρα από τα γραφεία που αποτι κατάλαβα είναι τζόγος αν θα σου κάτσει η κοπέλα πέρα από το μασαζ κι επίσης θα δώσεις τα μαλκιοκεφαλα σου, υπάρχουν τυπισσες που είναι σε νορμαλ εμφάνιση (όχι χοντρές, όχι 50αρες) που να έρχονται στον χώρο σου η να πηγαίνεις εσυ και να έχεις και μασαζάκι και σεξακι σε τιμή μέχρι 80€ ;
Φιλαράκι και Η Τεα και η Στεφανια που σου λένε είναι 50αρες, με αρκετά κιλακια πάνω τους και γενική εμφάνιση πιο κάτω από το μέτριο... Και η μόνη αλήθεια είναι αυτή, τσέκαρε το αν θες! Ωραία κορίτσια με φουλ πρόγραμμα έχει Vip(σε ταλαιπωρεί η Χρύσα στο τηλ αλλά έχει καλά κομμάτια), Osmose (αρκετα Hot γραφείο αλλα με ωραίες γυναίκες), deluxe (άψογη και άμεση εξυπηρέτηση, έχει πέσει ελαφρώς τελευταία αλλά έχει). Περιμένουμε ενημέρωση...
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.522
Like
3.827
Πόντοι
456
Η στεφανια ειναι τουλαχιστον 80αρα μην ακους τι σου λεει ο αλεξανδρος ειναι προμοτορας της στεφανιας.
Για να καταλαβεις η στεφανια ηταν συμμαθητρια της Ελενη Γλυκατζη Αρβελερ.
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
908
Κριτικές
13
Like
2.420
Πόντοι
736
Φιλαράκι και Η Τεα και η Στεφανια που σου λένε είναι 50αρες, με αρκετά κιλακια πάνω τους και γενική εμφάνιση πιο κάτω από το μέτριο... Και η μόνη αλήθεια είναι αυτή, τσέκαρε το αν θες! Ωραία κορίτσια με φουλ πρόγραμμα έχει Vip(σε ταλαιπωρεί η Χρύσα στο τηλ αλλά έχει καλά κομμάτια), Osmose (αρκετα Hot γραφείο αλλα με ωραίες γυναίκες), deluxe (άψογη και άμεση εξυπηρέτηση, έχει πέσει ελαφρώς τελευταία αλλά έχει). Περιμένουμε ενημέρωση...
Η στεφάνια επειδή έχω δει το προφίλ της δεν φαινεται πάντως για 50 ρε φίλε τι να σου πω !
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.522
Like
3.827
Πόντοι
456
Αυτος δεν ειναι προμοτορας ρε εσεις ,ειναι απλα ηλιθιος.
Προτεινω να τον κρατησουμε για μασκοτ του νηματος :rockon:
 

Alexandros_K

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
87
Like
288
Πόντοι
20
Αυτος δεν ειναι προμοτορας ρε εσεις ,ειναι απλα ηλιθιος.
Προτεινω να τον κρατησουμε για μασκοτ του νηματος :rockon:
Ναι... Όλοι εσείς που γλυφεται το μουνί της Αλβανιδας... . Συνεχίστε το γλύψιμο στα μουνιά που γαμαμε εμείς!!!
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.070
Κριτικές
128
Like
22.342
Πόντοι
28.900
Μακάρι να ήμουν μικρός!!!
Ευχαριστώ πολύ για τον χαρακτηρισμό!
Ειλικρινά δεν κατάλαβα πολλά από την κριτική σου,δηλαδή θα ξαναπηγαινες?ξαναπηγες?
Για εμενα ήταν η χειρότερη εμπειρία ever!
Ξεπέτα και αναιδής!
Και από tantra ξέρω αρκετά πράγματα, έχω κάνει σε μαγαζιά στο εξωτερικο και πρόσφατα με τη Στεφανία που ηταν κορυφαία εμπειρία !
Για σένα μπορεί να ήταν η χειρότερη εμπειρία ever, αλλά εγώ ξαναπήγα και πέρασα σούπερ. Για την ακρίβεια πήγα άλλες τέσσερις φορές. Και όλες ήταν πάρα πολύ καλές. Καθόλου ξεπέτα, αντιθέτως.
Όπως επίσης και η Στεφάνια που ανέφερες είναι πάρα πολύ καλή. Έχω πάει και σε αυτήν και όχι μια φορά και είναι πολύ καλή!!!
Αυτή είναι η διαφορά μας, εγω γράφω για τις εμπειρίες μου και εσύ λες για τις εμπειρίες των άλλων και ειρωνεύεσαι χωρίς να έχεις κάνει κάτι με κάποια κοπέλα, μην ρωτήσεις πως το ξέρω, τόσα χρόνια εδώ μέσα έχουμε μάθει να ξεχωρίζουμε τους μαλακες, τους φυδεμπορους, τους πουθεναδες, τους εξυπνακιδες, τους προμοτορες και τους κάθε λογής ανύπαρκτους τύπους που το μόνο που κάνουν είναι να προκαλούν φασαρίες και προβλήματα στο site!!!
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Η στεφανια ειναι τουλαχιστον 80αρα μην ακους τι σου λεει ο αλεξανδρος ειναι προμοτορας της στεφανιας.
Για να καταλαβεις η στεφανια ηταν συμμαθητρια της Ελενη Γλυκατζη Αρβελερ.
Ε, τελικά εκεί θα καταλήξουμε φίλοι !!
Όσες δεν είναι Vip , Osmose , Deluxe είναι όλες 50 και πάνω … αν και οι πρόγονοι μας έλεγαν " η γριά κότα έχει το ζουμί " !! Χαχα
Τι κοιτάζουμε τελικά τις ηλικίες ?? Σημασία έχουν οι υπηρεσίες που προσφέρουν ολες , ακόμα και η θεία Ελένη , η Ζανα , η Τεα κλπ που πολλές " μικρές " δεν φτάνουν ούτε στο δακτυλάκι τους
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Η στεφάνια επειδή έχω δει το προφίλ της δεν φαινεται πάντως για 50 ρε φίλε τι να σου πω !
Μην ψάχνεις φίλε . Δεν είναι πάνω από 27, κάπου εκεί γιατί ξεκίνησε όταν ήταν φοιτητρια και δεν πέρασαν 24 χρόνια
Και η Τεα αρκετά κάτω από τα 50 που γράφει ο Αλεξανδρος αλλά είναι ηφαίστειο . Έχω γράψει συνάντηση μαζί της
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: gasper

Alexandros_K

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
87
Like
288
Πόντοι
20
ΝΕΕΣ ΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΕΣ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΣΤΟ VIP MASSAGE

698 0 280 270


ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΜΑΙΡΗ 2

ΜΑΡΙΑ

ΒΑΝΕΣΑ

ΡΑΦΑΕΛΑ

ΓΙΟΥΛΙ

ΧΡΥΣΑ

ΓΙΩΤΑ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΜΟΝΙΚΑ

ΜΑΡΙΛΕΝΑ

ΕΛΕΝΑ

ΕΛΕΝΗ

ΙΡΙΔΑ

ΖΩΗ

ΒΙΒΙΑΝ

ΜΑΡΙΛΙΑ
 

Alexandros_K

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
87
Like
288
Πόντοι
20
ΝΕΕΣ ΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΕΣ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΣΤΟ VIP MASSAGE

698 0 280 270


ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΜΑΙΡΗ 2

ΜΑΡΙΑ

ΒΑΝΕΣΑ

ΡΑΦΑΕΛΑ

ΓΙΟΥΛΙ

ΧΡΥΣΑ

ΓΙΩΤΑ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΜΟΝΙΚΑ

ΜΑΡΙΛΕΝΑ

ΕΛΕΝΑ

ΕΛΕΝΗ

ΙΡΙΔΑ

ΖΩΗ

ΒΙΒΙΑΝ

ΜΑΡΙΛΙΑ
Ας ασχοληθούμε με ενδιαφέροντα θέματα....!!!
 

Alexandros_K

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
87
Like
288
Πόντοι
20
ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΧΑΛΑΡΩΤΙΚΟ ΜΑΣΑΖ ΓΙΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ - ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ !

VIP MASSAGE


Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΙΣΧΥΕΙ ΜΕΧΡΙ 30 ΙΟΥΝΙΟΥ

BODY TO BODY + LOMI LOMI
60 ΛΕΠΤΑ 70 ΕΥΡΩ

Η

ΑΝ ΚΛΕΙΣΕΤΕ ΜΑΖΙ 2 ΜΑΣΑΖ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ
ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΕΞΤΡΑ ΕΚΠΤΩΣΗ

ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙΤΕ ΜΕΣΩ VIBER

698 0 280 270

ΜΑΘΕΤΕ
ΠΟΙΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ !

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΟ ΓΙΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ - ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ !

60 ΛΕΠΤΑ 50 ΕΥΡΩ

90 ΛΕΠΤΑ 70 ΕΥΡΩ

Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΙΣΧΥΕΙ ΜΕΧΡΙ 30 ΙΟΥΝΙΟΥ

ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙΤΕ ΜΕΣΩ VIBER
698 0 280 270

ΜΑΘΕΤΕ
ΠΟΙΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ !

Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΦΟΡΑ ΑΥΣΤΗΡΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΟ ΜΑΣΑΖ !
 

Alexandros_K

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
87
Like
288
Πόντοι
20
Ερώτηση? Joy Massage τι παίζει? Έχει έρθει τίποτα καινούργιο? Επίσης Velvet, να ενημερώσει κάποιος...
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.453
Πόντοι
8.345
δεν εχω ρε συ τιποτε να παρεξηγησω απλα αν ειδες επεσε απειρη λασπη και πριν απο κατι μηνες (εν μεσω καραντινας) στην Τεα αλλα και παλιοτερα στην Στεφανια και ηταν και στις δυο περιπτωσεις απο τον ανταγωνισμο (ε και γιατι καποιοι θελαν να τριφτουν ή να γαμησουν τσαμπα)...
Αυτες οι τακτικες λοιπον, μονο κακο κανουν! Υπαρχουν ενας σκασμος αχρηστες στο χωρο! οταν βλεπεις να παιρνει η μπαλα κοπελες που πραγματικα αξιζουν τα λεφτα που παιρνουν, ε ειναι καπως!
και οχι μονο αυτες τις 2...
 

xoxoxo123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.395
Κριτικές
21
Like
2.451
Πόντοι
966
Αν προτιμάς τα υπόλοιπα πιο πάνω ρε @xoxoxo123 να συνεχίσουμε εκείνα... Τι λες?

ποια δηλ ? περι τεας και στεφανιας? δεν εχω αποψη μαν ... αν ειχα, θα ειχα γραψει ... αλλωστε εχω καιρο γενικοτερα να παρω, για αυτο και δεν εχω γραψει ... απλα ειπες ενδιαφερουσα ολη την λιστα της κυρα χρυσας για αυτο ρωτησα ? εχεις αποψη για καποιο απο τα νεα τεμαχια? η απλα εισα φαν του γραφειου ...
και για να σε προλαβω ... ημουν και εγω φαν απλα τωρα το εχει παει σε στυλ δευτερου οσμοσε ... (δηλ φωτο που στελνει φουλ επεξεργασια και υπηρεσιες προχειράτζα )... αυτο μονο ...
και βεβαια καποιους δεν τους χαλαει .... οποτε κανει μια χαρα την δουλεια της η κυρια ...
 

Alexandros_K

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
87
Like
288
Πόντοι
20
ποια δηλ ? περι τεας και στεφανιας? δεν εχω αποψη μαν ... αν ειχα, θα ειχα γραψει ... αλλωστε εχω καιρο γενικοτερα να παρω, για αυτο και δεν εχω γραψει ... απλα ειπες ενδιαφερουσα ολη την λιστα της κυρα χρυσας για αυτο ρωτησα ? εχεις αποψη για καποιο απο τα νεα τεμαχια? η απλα εισα φαν του γραφειου ...
και για να σε προλαβω ... ημουν και εγω φαν απλα τωρα το εχει παει σε στυλ δευτερου οσμοσε ... (δηλ φωτο που στελνει φουλ επεξεργασια και υπηρεσιες προχειράτζα )... αυτο μονο ...
και βεβαια καποιους δεν τους χαλαει .... οποτε κανει μια χαρα την δουλεια της η κυρια ...
Τωρα αλήθεια φίλε εσύ απ όλο αυτό, Κατάλαβες ότι είμαι φαν της Χρύσας η ότι θέλω να διαφημίσω τη κυρά Χρύσα....?? Το ενδεχόμενο να μη θέλω να συνεχιστεί η διαφημίσει που επιδιώκεται εδώ και πόση ώρα για συγκεκριμένα άτομα δε περνάει από το μυαλό σου... Η πιστεύεις και εσύ ότι προμοταρω συγκεκριμένα γραφεία? Η μήπως έχω εγώ τα γραφεία... Γιατί εκεί το πάνε...Αλλα δυστυχως, δε παίζει κάτι τέτοιο!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom