Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.070
Κριτικές
128
Like
22.342
Πόντοι
28.900
Ωραία λοιπόν,ας τα πούμε εδώ,την επισκέφτηκα πρώτη (και τελευταια)φορά στον χώρο της πίσω από τον ΑΠ,επηρεασμένος από τα διθυραμβικά σχόλια στο νήμα της!
Κατ αρχήν ο χωρος είναι απαραδεκτος,αλλά οκ αυτό μπορεί το κορίτσι ,αυτό κάνει, κανενα προβλημα
Το θέμα ήταν στη συμπεριφορά, ενώ ήμουν οκ τόσο σε εμφάνιση όσο και σε καθαριότητα, εξαλλου είμαι στον χώρο απο το 2004 χωρις κανενα πρόβλημα πότε .είχε μια κακή προσέγγιση
από την αρχή,
Άρχισε το και καλά tantra,καμμια σχέση! μιας και έχω εμπειρία από tantra στο εξωτερικο(ενα απλό b2b ήταν ) συνέχεια μη αυτό,μη εκείνο,προσπάθεια για κολοδαχτυλο που αρνήθηκα,με είπε και κομπλεξικό και τελείωσε αδοξα η συνεδρια
Δηλαδή ρε φίλε τι δεν σε αφήνει να κάνεις;;;
Να την χουφτωνεις, δεν σε άφηνε να πιπιλιζεις τις βυζάρες της,δεν σου έκανε τσιμπουκια,τι;;;
Δεν κατάλαβα τι εννοείς!!! Μόνο για το κωλοδαχτυλο ήσουν σαφής και είναι δικαίωμα σου να μην το φας, όπως και εγώ δεν το έφαγα της είχα πει όχι δεν θέλω και δεν το επιδίωξε και μάλιστα δεν μου φέρθηκε με άσχημο τρόπο, αντιθέτως θα έλεγα!!!
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.052
Like
28.798
Πόντοι
5.956
Δηλαδή ρε φίλε τι δεν σε αφήνει να κάνεις;;;
Να την χουφτωνεις, δεν σε άφηνε να πιπιλιζεις τις βυζάρες της,δεν σου έκανε τσιμπουκια,τι;;;
Δεν κατάλαβα τι εννοείς!!! Μόνο για το κωλοδαχτυλο ήσουν σαφής και είναι δικαίωμα σου να μην το φας, όπως και εγώ δεν το έφαγα της είχα πει όχι δεν θέλω και δεν το επιδίωξε και μάλιστα δεν μου φέρθηκε με άσχημο τρόπο, αντιθέτως θα έλεγα!!!
Όχι δεν άφηνε τίποτα, κυρια δεν αφήνει άγγιγμα στις βυζαρες,το δε στοματικό ήταν αεροπιπα!
Με ξενέρωσε εντελώς!
Πιστεύω ότι η συγκεκριμένη βγάζει γούστα μόνο σε αυτούς που γουστάρει!
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.070
Κριτικές
128
Like
22.342
Πόντοι
28.900
Όχι δεν άφηνε τίποτα, κυρια δεν αφήνει άγγιγμα στις βυζαρες,το δε στοματικό ήταν αεροπιπα!
Με ξενέρωσε εντελώς!
Πιστεύω ότι η συγκεκριμένη βγάζει γούστα μόνο σε αυτούς που γουστάρει!
Τι να πω...
Σε μένα αυτό δεν συνέβη όσες φορές την έχω συναντήσει. Μάλιστα μου είχε πει κάνε ότι γουστάρεις και η πιπα της σούπερ!!!
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.052
Like
28.798
Πόντοι
5.956
Τι να πω...
Σε μένα αυτό δεν συνέβη όσες φορές την έχω συναντήσει. Μάλιστα μου είχε πει κάνε ότι γουστάρεις και η πιπα της σούπερ!!!
Ίσως έχουν αλλάξει τα πράγματα απο τότε που τη συνάντησες εσύ μέχρι τον Δεκέμβρη του 21 που τη συναντησα εγώ!
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.070
Κριτικές
128
Like
22.342
Πόντοι
28.900
Ίσως έχουν αλλάξει τα πράγματα απο τότε που τη συνάντησες εσύ μέχρι τον Δεκέμβρη του 21 που τη συναντησα εγώ!
Μπορεί δεν λέω όχι.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αν κάποιος συναγωνιστής έχει συνάντηση πρόσφατα την Ζωή ας γράψει τι έγινε και τι συμπεριφορά είχε η Ζωή απέναντι του γιατί πρέπει να δούμε αν άλλαξε το τροπάριο η Ζωή!!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

gpap@13

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
2.981
Κριτικές
7
Like
9.097
Πόντοι
1.336
Όχι δεν άφηνε τίποτα, κυρια δεν αφήνει άγγιγμα στις βυζαρες,το δε στοματικό ήταν αεροπιπα!
Με ξενέρωσε εντελώς!
Πιστεύω ότι η συγκεκριμένη βγάζει γούστα μόνο σε αυτούς που γουστάρει!
Αν έγινε έτσι έχεις δίκιο τι να πω. Σ εμένα πάντως καμία σχέση , απίστευτη πίπα και δοτική σε όλα.
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.052
Like
28.798
Πόντοι
5.956
Αν έγινε έτσι έχεις δίκιο τι να πω. Σ εμένα πάντως καμία σχέση , απίστευτη πίπα και δοτική σε όλα.
Τι να πω,δεν ξερω ποτέ τη συναντησες βέβαια!
Ευτυχώς απολαμβάνω πλέον το tantra της Στεφανιας που κυριολεκτικά ειναι σε κορυφαίο επίπεδο !
 

gpap@13

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
2.981
Κριτικές
7
Like
9.097
Πόντοι
1.336
Τι να πω,δεν ξερω ποτέ τη συναντησες βέβαια!
Ευτυχώς απολαμβάνω πλέον το tantra της Στεφανιας που κυριολεκτικά ειναι σε κορυφαίο επίπεδο !
Έχω πάνω από χρόνο να τη συναντήσω. Για Στεφανία δεν ξέρω δεν έχω συναντήσει , γιατί δεν μου κάνει κλικ στην εμφάνιση.
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.070
Κριτικές
128
Like
22.342
Πόντοι
28.900
Έχω πάνω από χρόνο να τη συναντήσω. Για Στεφανία δεν ξέρω δεν έχω συναντήσει , γιατί δεν μου κάνει κλικ στην εμφάνιση.
Είναι καλή στις υπηρεσίες η Στεφανια!!!
 

gpap@13

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
2.981
Κριτικές
7
Like
9.097
Πόντοι
1.336

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.911
Like
9.623
Πόντοι
1.056
@Kvstas K & @billgun για τη Ζωή μιλάτε;; Αυτή που είχε παλιά δικό της χώρο στο Κολωνάκι; Μου κάνει εντύπωση αυτή η τεράστια αλλαγή στις υπηρεσίες της.
Εγώ την είχα επισκεφτεί πριν απο πολλά χρόνια στο Κολωνάκι και στο μόνο που έλεγε όχι και το ξεκαθάριζε από την αρχή, ήταν η "πίσω πόρτα". Και όλοι τότε είχαν να λένε για την ικανότητά της να σε "διαβαζει" και να καταλαβαίνει τι ζητάει ο κάθε πελάτης.
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.052
Like
28.798
Πόντοι
5.956
@Kvstas K & @billgun για τη Ζωή μιλάτε;; Αυτή που είχε παλιά δικό της χώρο στο Κολωνάκι; Μου κάνει εντύπωση αυτή η τεράστια αλλαγή στις υπηρεσίες της.
Εγώ την είχα επισκεφτεί πριν απο πολλά χρόνια στο Κολωνάκι και στο μόνο που έλεγε όχι και το ξεκαθάριζε από την αρχή, ήταν η "πίσω πόρτα". Και όλοι τότε είχαν να λένε για την ικανότητά της να σε "διαβαζει" και να καταλαβαίνει τι ζητάει ο κάθε πελάτης.
Ναι αλλα και τοτε ο NITRO είχε πει τα χειρότερα!
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.453
Πόντοι
8.345
Σιγά το ωραίο milf,ακωλη με χαλια βυζι που δεν αφήνει να το αγγίξεις!
Άσε την επιμονή να σου χώσει κολοδαχτυλο και αν αρνηθείς έτοιμη να σου την πει!!!!
εδω θα διαφωνησω. ειναι απο τα πιο ωραια μιλφ 45+ που εχω βρει απο το φορουμ. αλλα εμτα μου τα εκανε μουσκεμα
 

SonOfTheGod

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2017
Μηνύματα
59
Κριτικές
9
Like
541
Πόντοι
280
OK OK OK Δδιάβασα σχεδόν όλα τα ποστ.. Θα μου πει κανένας τωρα σε πιο Massage κατοικον έχεις 100% αποτέλεσμα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom