Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
994
Κριτικές
4
Like
3.379
Πόντοι
446
Πολλές που δουλεύανε σε γραφεία έχουν εξαφανιστεί έχουν τραβήξει πελάτες και πλέον δούλευες ως ανεξάρτητες έχω 2 περιπτώσεις οποίος ενδιαφέρεται....
Θα μπορούσα και εγώ με την σειρά μου να ενημερωθώ για το ποιες πρόκειται και αν αξίζουν ? :hi:
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.158
Πόντοι
5.595
Πως να γαμησετε ενα νήμα : ποσταρετε οτι εχετε πληροφοριες για καποιες "καλες" κοπελες, και θα γεμισετε 4 σελιδες με μηνυματα "δωσε κι εμενα μπαρμπα", ενω υπαρχουν τα pm....Ευγε!
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.109
Κριτικές
8
Like
2.999
Πόντοι
736
Πως να γαμησετε ενα νήμα : ποσταρετε οτι εχετε πληροφοριες για καποιες "καλες" κοπελες, και θα γεμισετε 4 σελιδες με μηνυματα "δωσε κι εμενα μπαρμπα", ενω υπαρχουν τα pm....Ευγε!
ο κοσμος διψαει για μασαζοκορασιδες!!
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.115
Like
3.132
Πόντοι
456
Ήξερε τι έκανε .....
αν υποθέσουμε ότι είναι ''λαγός'' τότε λογικά θα απαντούσε στα μηνύματα ,εκτός αν φοβήθηκε να στείλει σε όλους αλλά μόνο σε κολλητούς καθόσον αυτοί που έχουν τα γραφεία δεν είναι και του κατηχητικού !
 

Mike 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
225
Κριτικές
6
Like
551
Πόντοι
301
Καλησπέρα και χρόνια πολλά.. μήπως έχει άποψη κάνεις για Αλεξάνδρα Λύδια Κέλλυ και Ίριδα από το μαγαζί της Τεας?
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Καλησπέρα και χρόνια πολλά.. μήπως έχει άποψη κάνεις για Αλεξάνδρα Λύδια Κέλλυ και Ίριδα από το μαγαζί της Τεας?
Έχουν αναφερθεί αρκετές πληροφορίες από μέλη που είχαν την εμπειρία συνάντησης με Λυδία, Κέλλυ , Ίριδα ,Τέα σε κριτικές που έγραψαν ...Μπορείς να βρείς μερικές μαζεμένες εάν πάνω δεξιά πατήσεις τον μεγενθυτικό φακό και γράψεις στην μπάρα το όνομα που θέλεις να δείς πληροφορίες πχ ιριδα και θα σου εμφανιστούν κριτικές .Σε ενδιαφέρει ότι γράφεται στο " σεξ μασάζ στο σπίτι "
Αυτό μπορείς να κάνεις και για άλλες θεραπεύτριες γραφείων ή ανεξάρτητων
 

alexandros 85

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
2.778
Πόντοι
1.206
Τώρα με τα μέτρα τα κορίτσια έχουν αυξημένη δουλειά
 

Mike 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
225
Κριτικές
6
Like
551
Πόντοι
301
Έχουν αναφερθεί αρκετές πληροφορίες από μέλη που είχαν την εμπειρία συνάντησης με Λυδία, Κέλλυ , Ίριδα ,Τέα σε κριτικές που έγραψαν ...Μπορείς να βρείς μερικές μαζεμένες εάν πάνω δεξιά πατήσεις τον μεγενθυτικό φακό και γράψεις στην μπάρα το όνομα που θέλεις να δείς πληροφορίες πχ ιριδα και θα σου εμφανιστούν κριτικές .Σε ενδιαφέρει ότι γράφεται στο " σεξ μασάζ στο σπίτι "
Αυτό μπορείς να κάνεις και για άλλες θεραπεύτριες γραφείων ή ανεξάρτητων
Τής θέλω για διπλό σήμερα και έχουν μόνο αυτές.. για αυτό ρώτησα μήπως έχει κάποιος να μου προτείνει..
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Τής θέλω για διπλό σήμερα και έχουν μόνο αυτές.. για αυτό ρώτησα μήπως έχει κάποιος να μου προτείνει..
Έχουν καλές έως πολύ καλές κριτικές μέχρι τώρα .Λειτουργούν στα στάνταρς της Τέας ,αλλά πάντα υπάρχει η συγκεκριμένη στιγμή και η χημεία (για εμένα στο σύστημα αυτό ) ...δεν γράφεις ποιες είναι σήμερα οι δυο
 

Mike 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
225
Κριτικές
6
Like
551
Πόντοι
301
Έχουν καλές έως πολύ καλές κριτικές μέχρι τώρα .Λειτουργούν στα στάνταρς της Τέας ,αλλά πάντα υπάρχει η συγκεκριμένη στιγμή και η χημεία (για εμένα στο σύστημα αυτό ) ...δεν γράφεις ποιες είναι σήμερα οι δυο
Σήμερα είναι ή Αλεξάνδρα ή ίριδα ή Λυδία και ή Κέλλυ..
 

tromeros.mikros

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2019
Μηνύματα
41
Like
54
Πόντοι
0
Πολλές που δουλεύανε σε γραφεία έχουν εξαφανιστεί έχουν τραβήξει πελάτες και πλέον δούλευες ως ανεξάρτητες έχω 2 περιπτώσεις οποίος ενδιαφέρεται....
Αν δεν σε βαζω σε κοπο θα ηθελα την πληοφορια αυτη
 

nkarditsa2

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2014
Μηνύματα
20
Like
26
Πόντοι
0
Πολλές που δουλεύανε σε γραφεία έχουν εξαφανιστεί έχουν τραβήξει πελάτες και πλέον δούλευες ως ανεξάρτητες έχω 2 περιπτώσεις οποίος ενδιαφέρεται....μπορείς να μου στείλεις μνμ ??
 

Menelaos#

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2021
Μηνύματα
34
Like
104
Πόντοι
0
αν υποθέσουμε ότι είναι ''λαγός'' τότε λογικά θα απαντούσε στα μηνύματα ,εκτός αν φοβήθηκε να στείλει σε όλους αλλά μόνο σε κολλητούς καθόσον αυτοί που έχουν τα γραφεία δεν είναι και του κατηχητικού !
Δεν λέω ότι είναι λαγός , αλλά μετά από αυτή την δήλωση σε αυτό το νήμα που όλοι ψάχνουμε τα ανεξάρτητα και τα αματουρια , αν είχε ανοικτά τα μηνύματα ξέρουμε πόσα θα είχε και αν έμπαινε στη διαδικασία να στείλει σε όλους μας .... Σίγουρα θα τις έχανε . Οπότε έπραξε λίγο συμφεροντολογικα αλλά καλό δικό του αυτό.
 

Sexflix

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2017
Μηνύματα
340
Κριτικές
3
Like
834
Πόντοι
81
Χρόνια πολλά καλη χρονιά σε όλους με υγεία .
Πριν λιγες μέρες δέχομαι στο insta αίτημα απο το eliteathens massage .
Καλησπέρα - καλησπέρα
Κάντε μου μια ενημέρωση λεω για προγράμματα κλπ.
Και πείτε μου τις άνετες κοπέλες που έχετε . Εννοώντας ποιες κοπέλες προχωράνε.
Μου στέλνει σε φωτογραφίες τις κοπέλες και μου λεει ολες ειναι άνετες . Αλλα για δυο που εχω σας προτείνουμε.
Οκ .
Και πες μου πόσο θα παει 1,5 ωρα μπάνιο μασαζ και τα ακόλουθα . Εγω θελω και επαφή ξεκαθαρίζω απο την αρχη . Μου απαντάει λοιπόν πως ναι όπως το θέλετε το πρόγραμμα με την ταδε κοπέλα . Και 150€ .
Λεω να δοκιμάσω μπας και τα ίδια θα μου φύγουν αν βγω και παω σε ενα ξενοδοχείο με ενα call girl .
Έχει κανείς άποψη ή εμπειρία απο το συγκεκριμένο μαγαζί.
 

Menelaos#

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2021
Μηνύματα
34
Like
104
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές. Παρακάτω θα γράψω για 3 μασατζουδες :

Ζετα- Χριστιάνα Crystal Massage: διπλό body to body με τζακούζι. Η Ζέτα με παραπάνω πιασίματα ( προσοχή όχι χοντρή ) που δεν ενοχλούν καθώς έχει βυζάρες , φοβερή στην πίπα της , ωραίο body to body. Η Χριστιάνα πιο έμπειρη λόγω ηλικίας , σκληρό πρόσωπο , ( έχω ξανά γράψει ότι προτιμώ τέτοιες ) αδύνατη με ωραίο κώλο , τερματισμός με μπριζόλα , πολύ αισθησιακή .

Χανα deluxe: γλυκό κορίτσι , μέτριο μασάζ χωρίς πετσέτα , όμως πολύ ομιλία κ από εχτρα τίποτα .
 

karkiller

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2019
Μηνύματα
160
Κριτικές
1
Like
239
Πόντοι
21
Καλησπέρα συναγωνιστές και καλή χρονιά! Μασαζάκι με Ινέσα από Deluxe! Πολύ καλή, τίμια και πολύ καλό μασάζ. Φραπεδάκι στο τέλος με τα ανάλογα τιπς...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom