Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.109
Κριτικές
8
Like
2.999
Πόντοι
736
Καλη χρονια συναγωνιστές

Άπειρος στο χωρο του μασαζ και λέω να κάνω την πρωτη απόπειρα. Έχει κάποιος να μου δωσει πληροφορίες (ηλικια, σωμα, προσωπο, διάθεση και μέχρι πόσο προχωραει για την Alice του diamonds massage ? Αρχικά είναι αυτή που βλέπω στο ινστα τους?

Επίσης οποίος άλλος έχει να προτείνει κάποια άλλη κοπελα κατά προτίμηση Ελληνίδα που να θυμίζει γυναίκα διπλανής πόρτας
Δυστυχως η κοπέλα έχει σταματήσει φίλε
 

Menelaos#

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2021
Μηνύματα
34
Like
104
Πόντοι
0
Πολλές που δουλεύανε σε γραφεία έχουν εξαφανιστεί έχουν τραβήξει πελάτες και πλέον δούλευες ως ανεξάρτητες έχω 2 περιπτώσεις οποίος ενδιαφέρεται....
Αν μπορούσες να στείλεις κ σε εμένα θα ήμουν υπόχρεος. ( Αν αξίζουν συναγωνιστή )
 

Menelaos#

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2021
Μηνύματα
34
Like
104
Πόντοι
0
Μετά από αποχή από μασάζ αλλά και ενημέρωση από εδώ .... ( Σπάνια έμπαινα ) ξανά άρχισα το άθλημα μετά από σχέση . Θα παραθέσω λίγες εμπειρίες που απέκτησα απτις λαδοκορες
Μου αρέσουν τα σκυλιά γι'αυτό και οι συγκεκριμένες επιλογές .

Τεα : μεγάλο στήθος ,σκληρό πρόσωπο , βαθιά πίπα , καλό body to body με ωραίο body ? εστιάζει παραπάνω στο παρασύνθημα και χάνει λίγο απτό μασάζ αλλά συνολική εμπειρία καλή .


Ελένη Empire: μεγάλο στήθος , φοβερος κωλος , καυλοφατσα , πίπα δυνατή πολύ σάλιο, καλό body to body, και εδώ εστίαση στην πίπα κ χάνουμε μασάζ αλλά πολύ καλή εμπειρία στο σύνολο , ίσως προχωράει.

Δήμητρα Άττικα: καλό μασάζ , μόνο χέρι , πολύ ευγενική αντιμετώπιση... Το λέω γιατί μερικές όταν ζητάς καλαμάκι το παίζουν ιστορία .

Χριστίνα 4you: μόνο μασάζ , πολύ καλό μασάζ . ( Αν θες μόνο αυτό η ιδανική )

Μαρία Crystal: γλυκό πρόσωπο ( στις φωτό φαίνονταν πιο σκληρή ) ωραίο σωματακι κ κωλαρακι , χαλαρό μασαζάκι με γδυσιμο πίπα κ παιχνίδι. Πιο παιχνιδιαρα για τα γούστα μου , αλλά προφανώς δεν με χάλασε κιόλας.

Οι προηγούμενες 10 μέρες μου.
Καλες εμπειρίες συναγωνιστές .
Χρόνια πολλά...καλή χρονιά σε όλους...από empire εκτός κορινας ,που έχει δοκιμαστεί...ξέρουμε κάτι...; Πχ...λυδια και Έλενα;
Αυτή είναι η κριτική μου για Έλενα Empire. Ελπίζω να βοήθησα .
 

Mike 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
225
Κριτικές
6
Like
551
Πόντοι
301
Πολλές που δουλεύανε σε γραφεία έχουν εξαφανιστεί έχουν τραβήξει πελάτες και πλέον δούλευες ως ανεξάρτητες έχω 2 περιπτώσεις οποίος ενδιαφέρεται..

Πολλές που δουλεύανε σε γραφεία έχουν εξαφανιστεί έχουν τραβήξει πελάτες και πλέον δούλευες ως ανεξάρτητες έχω 2 περιπτώσεις οποίος ενδιαφέρεται....
Καλή χρονιά! Αν μπορείς νά μου στείλεις και εμένα ευχαριστώ..
 

Trx4

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2008
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
170
Πόντοι
0
Πολλές που δουλεύανε σε γραφεία έχουν εξαφανιστεί έχουν τραβήξει πελάτες και πλέον δούλευες ως ανεξάρτητες έχω 2 περιπτώσεις οποίος ενδιαφέρεται....
Θα μου στειλεις ποιες είναι???
 

scola

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2021
Μηνύματα
143
Like
153
Πόντοι
1
ευχαριστω ! Μπηκα μεσα , εχει απλα μια περιγραφη του τι ειναι ο πλοηγος σκαφων αναψυχης , ο σκιπερ δηλαδη , δεν εχει λιστα σκιπερ γυναικων , ιδιαιτερα αν κανουν και μασαζ , ειναι ενημερωτικο κειμενο για μαθητες, στα πλαισια επαγγελματικου προσανατολισμου... Επισης , Καλη Χρονια !!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stelios_el_Conquistador

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2016
Μηνύματα
68
Κριτικές
16
Like
580
Πόντοι
310
Μετά από ένα χρόνο ξαναγράφω..Λίγη ιστορία γιατί όποιος δεν ξέρει την ιστορία του έχει αβέβαιο μέλλον.

Ιστορία πρώτη: 1990.. στην περιοχή του Αργους λειτουργούσαν τουλάχιστον 8 κωλόμπαρα με Ελληνίδες που ερχόντουσαν για αρπαχτή 2-3 εβδομάδες και έφευγαν για τον επόμενο προορισμό.. Ολη η Ελλάδα ηταν γεμάτη. Μπάρ στην τεράστια άνθηση παντού. Καλαμάτα, Τρίπολη, Κυπαρισσία, Αντίρριο, Γιάννενα, Γαργαλιάνους, Ρόδο, Κω,στην Σπάρτη κτλ και φυσικά σε όλες τις μεγάλες πόλεις σε πληθώρα. Ελληνίδες οι περισσότερες 20 με 30 χιλ το μεροκάματο ( ο βασικός ήταν 45 χιλ). Ωραιες γυναίκες, έξυπνες συνήθως, με παιδία που κάναν αρπακτή και κάποιες έκτισαν πολυκατοικίες. Δύσκολα να γαμίσεις. Αλλά το χαιρόσουν οταν συνέβαινε. Ηθελε τέχνη και οχι χρήμα. Αυτό το έπαιρναν ετσι κι αλλιώς. Και δεν ήθιελαν να "καούν" γιατι οι αγρότες παραμόνευαν και ηταν αυτοί που πλήρωναν και εμεναν με το πουλί στο χέρι.
Οταν ανοιξε η Αλβανία το πρώτο κύμα ήταν το χειρότερο μείγμα που ειχε βγάλει αυτη η χώρα. ( δεν ειμαι ρατσιστής, την πραγματικότητα λέω). Κατακλύστηκαν τα μπαρ. Το μεροκάματο πήγε στις 5.000 δρχ και στα τρία ποτά την φορτωνες για το ξενοδοχείο. Οι ελληνίδες εξαφανίστηκαν, το επίπεδο έπεσε στα τάρταρα , δωμάτια χτίστηκαν μέσα στα χωράφια δίπλα στα μπάρ.

Ιστορία δευτερη. 2004 εως 2010. Η Μιχαλακοπούλου σβύζει από ζωή, από το Χιλτον και πάνω 10 μαγαζιά , αναφέρω κάποια για την ιστορία όπως Big Apple , Kavos, Rittorno, Patra's κτλ είχαν άτομα σαν τη Πάτρα, τον Γιάννη, την Κατερίνα κτλ που ηξεραν να κάνουν παιχνίδι. Το επίπεδο ικανοποιητικό. Μόνο το la luna ξέφευγε.
Ηρθε ή κρίση... Οι πίπες ξεκίνησαν μέσα στα μαγαζιά... φτηνά.. πολύ φτηνά...οι περισσότερες κάποιου επιπέδου μεταφέρθηκαν στον σκαραβαίο ή τον κάβο...

Τελικά το ερώτημα είναι: για κάποιον που επιλέγει μασάζ στο σπίτι με δεύτερες σκέψεις, τελικά τι θέλει?
Ενοχλεί ο τιμοκατάλογος αλλά ενοχλεί και ο ελεύθερος ανταγωνισμός. Μα αυτός προωθεί και διαφοροποιεί και βελτιώνει την αγορά. Αυτός που θέλει το δεδομένο ξέρει πώς να το κάνει. Γιατί βασανίζεται και πετάει τα λεφτά του? Μήπως καταστρέφεται σιγά σιγά και αυτή η αγορά όπως γίνεται το παιχνίδι? Η εμπειρία της ιστορίας δείχνει οτι πηγαίνουμε σε λάθος δρόμο.. πόσα ειναι τώρα τα κωλόμπαρα και πόσο δουλεύουν?

Κύριοι μετά από τόσα χρόνια έχω να σας πώ οτι οι περίσσοτεροι και στους δύο αυτους χώρους λέμε αν μας κάτσει η γυναίκα είμαστε μάγκες, αν οχι ειναι καριόλα... Προσδοκίες .. Τα βάσανα όλου του κόσμου...

Η ομορφιά για μένα από όλο αυτό είναι η δυσκολία.. Αν πας σε ένα μπαράκι και κεράσεις την διπλανή παρέα με τις γυναίκες που περιμένουν κάποιος να ασχοληθεί μαζί τους, με πολύ λιγότερα λεφτά θα τα καταφέρεις ..
Δεν μιλάω να γαμίσεις απλώς, αλλά να θυμίσω το παρατσούκλι μου, mindfucker.
Οι γυναίκες από αυτούς τους δύο χώρους έχουν ακούσει τόσες μαλακίες απο όλους εμάς, έχουν σκληρήνει για να αντέχουν και δεν πιστεύουν τίποτα από ότι ακούνε. Η πανοπλία τους ειναι εξαιρετική. Οχι στο κορμί, στο μυαλό και την ψυχή. Ακόμα κι αν τους αρέσουμε... ακόμα κι αν πηδάμε καλά... θα προβάλουν αντισταση λόγω αντισωμάτων εμπειρίας.. μνήμη κυτάρων και εδώ.

Αυτή είναι για μένα ενδιαφέρουσα διάτρηση!!!

Καλή χρονιά σε όλους και πάλι!!
Καλή Χρονιά με υγεία Mindfucker,

Συμφωνώ και επαυξάνω με όσα έγραψες, παρεμπιπτόντως πολύ ενδιαφέρουσες οι 2 ιστορίες
για κάποιον σαν εμένα που γεννήθηκα το 1990 και δεν γνωρίζω καθόλου τι έπαιζε προ 2004.

Θα ήθελα να σημειώσω ενδεικτικά ότι και λόγω της μικρής μου εμπειρίας έχω παρατηρήσει ότι όσο
περισσότερο ανθρώπινα φερθείς απέναντι σε γυναίκες που έχουν στραγγίξει πολλά περισσότερα καυλιά
από όσα μπορεί να βάλει ο νους σου, τόσο περισσότερο σε εκτιμούν σαν άνθρωπο και επιδιώκουν την παρέα σου εφόσον του φέρεσαι ντόμπρα - δεν αναφέρομαι στο να τις κερνάς, αλλά στο να μην τις αντιμετωπίζεις ως ένα κομμάτι κρέας. Ενδεικτικά θα αναφέρω ότι πρωτοχρονιά έκανα με 2 υπέρμουνα μολδαβές - ξέρω τη μία από φυλής από το 2013- είχα κρατήσει επαφή και με καλέσαν σπίτι τους με τάϊσαν πλουσιοπάροχα με πότισαν και με πήγαν και βόλτα με την αμαξάρα τους χωρίς να μου ζητήσουν απολύτως τίποτα, έτσι γιατί γούσταραν! Συμπέρασμα: Μην έχετε προκαταλήψεις, ανοιχτό μυαλό και ανοιχτή καρδιά και όλα θα γίνουν! τα σέβη μου
 

mindfucker22

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
25
Like
136
Πόντοι
0
Καλή Χρονιά με υγεία Mindfucker,

Συμφωνώ και επαυξάνω με όσα έγραψες, παρεμπιπτόντως πολύ ενδιαφέρουσες οι 2 ιστορίες
για κάποιον σαν εμένα που γεννήθηκα το 1990 και δεν γνωρίζω καθόλου τι έπαιζε προ 2004.

Θα ήθελα να σημειώσω ενδεικτικά ότι και λόγω της μικρής μου εμπειρίας έχω παρατηρήσει ότι όσο
περισσότερο ανθρώπινα φερθείς απέναντι σε γυναίκες που έχουν στραγγίξει πολλά περισσότερα καυλιά
από όσα μπορεί να βάλει ο νους σου, τόσο περισσότερο σε εκτιμούν σαν άνθρωπο και επιδιώκουν την παρέα σου εφόσον του φέρεσαι ντόμπρα - δεν αναφέρομαι στο να τις κερνάς, αλλά στο να μην τις αντιμετωπίζεις ως ένα κομμάτι κρέας. Ενδεικτικά θα αναφέρω ότι πρωτοχρονιά έκανα με 2 υπέρμουνα μολδαβές - ξέρω τη μία από φυλής από το 2013- είχα κρατήσει επαφή και με καλέσαν σπίτι τους με τάϊσαν πλουσιοπάροχα με πότισαν και με πήγαν και βόλτα με την αμαξάρα τους χωρίς να μου ζητήσουν απολύτως τίποτα, έτσι γιατί γούσταραν! Συμπέρασμα: Μην έχετε προκαταλήψεις, ανοιχτό μυαλό και ανοιχτή καρδιά και όλα θα γίνουν! τα σέβη μου
Σωστός φίλε, αυτο περιγράφω! Έχω πληρώσει call girl κουκλάρα, ανεξάρτητη, από το εξωτερικό για δύο ώρες. Με ρώτησε τι να φοράει όταν πάω στο ξενοδοχείο. Της είπα τζιν αθλητικά και T shirt και να με περιμένει στην είσοδο. Όταν πήγα την πήρα και πήγαμε σε ένα ροκ μπαράκι. Ήπιαμε τα σφηνάκια μας, γνωριστήκαμε και όταν την γύρισα στο ξενοδοχείο μετά από 2 ώρες και της είπα καληνύχτα με παρακάλεσε αν θέλω και μπορώ να μείνω εκεί το βράδυ. Έφυγα την άλλη μέρα στις 11. Αυτό που λέω είναι γίνετε απρόβλεπτοι.. ρισκάρετε.. think out of the box..γιαυτούς που θέλουν κάτι παραπάνω από σεξ..
 

mariosr125

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
195
Κριτικές
3
Like
384
Πόντοι
21
Σωστός φίλε, αυτο περιγράφω! Έχω πληρώσει call girl κουκλάρα, ανεξάρτητη, από το εξωτερικό για δύο ώρες. Με ρώτησε τι να φοράει όταν πάω στο ξενοδοχείο. Της είπα τζιν αθλητικά και T shirt και να με περιμένει στην είσοδο. Όταν πήγα την πήρα και πήγαμε σε ένα ροκ μπαράκι. Ήπιαμε τα σφηνάκια μας, γνωριστήκαμε και όταν την γύρισα στο ξενοδοχείο μετά από 2 ώρες και της είπα καληνύχτα με παρακάλεσε αν θέλω και μπορώ να μείνω εκεί το βράδυ. Έφυγα την άλλη μέρα στις 11. Αυτό που λέω είναι γίνετε απρόβλεπτοι.. ρισκάρετε.. think out of the box..γιαυτούς που θέλουν κάτι παραπάνω από σεξ..
Θεος ο μυστης μπραβο σου
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.455
Πόντοι
8.345
Ιστορία δευτερη. 2004 εως 2010. Η Μιχαλακοπούλου σβύζει από ζωή, από το Χιλτον και πάνω 10 μαγαζιά , αναφέρω κάποια για την ιστορία όπως Big Apple , Kavos, Rittorno, Patra's κτλ είχαν άτομα σαν τη Πάτρα, τον Γιάννη, την Κατερίνα κτλ που ηξεραν να κάνουν παιχνίδι. Το επίπεδο ικανοποιητικό. Μόνο το la luna ξέφευγε.
Ηρθε ή κρίση... Οι πίπες ξεκίνησαν μέσα στα μαγαζιά... φτηνά.. πολύ φτηνά...οι περισσότερες κάποιου επιπέδου μεταφέρθηκαν στον σκαραβαίο ή τον κάβο...

Οι γυναίκες από αυτούς τους δύο χώρους έχουν ακούσει τόσες μαλακίες απο όλους εμάς, έχουν σκληρήνει για να αντέχουν και δεν πιστεύουν τίποτα από ότι ακούνε. Η πανοπλία τους ειναι εξαιρετική. Οχι στο κορμί, στο μυαλό και την ψυχή. Ακόμα κι αν τους αρέσουμε... ακόμα κι αν πηδάμε καλά... θα προβάλουν αντισταση λόγω αντισωμάτων εμπειρίας.. μνήμη κυτάρων και εδώ.
Το ίδιο εν τω μεταξύ έγινε με τα στριπτιτζαδικα το 2004-2010 με babes, blue label αν δεν κάνω λάθος, επιστήμη, λολιτα κλπ κλπ. Ειρθε η κρίση και άρχισαν τα γαμισια στο πριβε και τις τσόντες.

Το υπολοιπο για την πανοπλια των γυναικών του χώρου και την δική μας με αυτές απασχολεί και μενα συχνά.
 

velis8

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2013
Μηνύματα
45
Κριτικές
5
Like
231
Πόντοι
280
Πολλές που δουλεύανε σε γραφεία έχουν εξαφανιστεί έχουν τραβήξει πελάτες και πλέον δούλευες ως ανεξάρτητες έχω 2 περιπτώσεις οποίος ενδιαφέρεται....
Αν μπορεις πες τα και εδω ρε μυστη σε παρακαλω
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.455
Πόντοι
8.345
Πολλές που δουλεύανε σε γραφεία έχουν εξαφανιστεί έχουν τραβήξει πελάτες και πλέον δούλευες ως ανεξάρτητες έχω 2 περιπτώσεις οποίος ενδιαφέρεται....
καλη χρονια, στειλε και εδω αν μπορεις και δεν εχεις βαρεθει να στελνεις, εστω και τα ονοματα τους μονο να δουμε μηπως ειναι καμια που αγαπησαμε
 

goustaro_milf

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
68
Like
108
Πόντοι
0
Πολλές που δουλεύανε σε γραφεία έχουν εξαφανιστεί έχουν τραβήξει πελάτες και πλέον δούλευες ως ανεξάρτητες έχω 2 περιπτώσεις οποίος ενδιαφέρεται....
καλησπερα καλη χρονια αν μπορεις στειλε μου μηνυμα με πληροφοριες παρακαλω
 

cowboy9

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2019
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
Δυστυχως η κοπέλα έχει σταματήσει φίλε

Επειδή δεν έχω καθόλου εικόνα αν γίνεται κάποιος να προτείνει κάποια κοπελα για πρώτη φορά. Ιδανικά να θυμίζει καθημερινη της διπλανής πορτας παρα τσόντα.
 

Nikos Cooper

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2019
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Πολλές που δουλεύανε σε γραφεία έχουν εξαφανιστεί έχουν τραβήξει πελάτες και πλέον δούλευες ως ανεξάρτητες έχω 2 περιπτώσεις οποίος ενδιαφέρεται....
Και σε μενα αν δεν σου κανει κόπο αγαπητέ!
 

tenkate

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
110
Like
276
Πόντοι
21
Πολλές που δουλεύανε σε γραφεία έχουν εξαφανιστεί έχουν τραβήξει πελάτες και πλέον δούλευες ως ανεξάρτητες έχω 2 περιπτώσεις οποίος ενδιαφέρεται....
Για στειλε και σε μενα αν μπορεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom