Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (4 μέλη και 24 επισκέπτες)

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.522
Κριτικές
99
Like
25.748
Πόντοι
26.236
Πολύ θα ήθελα να μάθω φίλε που ακριβώς έδωσες 200 ευρώ ανα ώρα στο εξωτερικό.Επειδή για λόγους εργασίας ταξιδεύω ..έτσι να με καθοδηγήσεις διότι δε γνωρίζω....
Αδικείς τον εαυτο σου τώρα .
Σπουδαγμένος άνθρωπος που έχει ακριβά στανταρ στο μασαζ είναι δυνατόν να μην μπορείς να βρεις οίκους spa και μασαζ στο εξωτερικό ? Και ταξιδεύεις κιόλας ??? Από τη μια ξέρεις πολλά από την άλλη τίποτα …
 

charis12345678

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
18
Like
22
Πόντοι
0

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.521
Like
3.826
Πόντοι
456
Αντρακι η alice ,τσαμπουκαλου και to the point.
Τον εκοψε φετες με το μαχαιρι της κουζινας και τωρα ετοιμαζεται να τον τσιγαρισει στο τηγανι.
Στηριζω :rockon:
 
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
1.422
Like
3.101
Εχετε αναρωτηθεί τι ποσοστό από αυτές τις κοπέλες κατέχουν το μασαζ?
Μήπως τελικά όλο αυτό δεν αξίζει αφού σε αυτά τα λεφτά έχεις ένα Call girl καλό και με σίγουρες πιστολιες?
Πες φιλαράκο μου ότι είναι έτσι.δεν ξέρει καμία όχι μασάζ αλλά ούτε να σε ξύσει στη πλάτη.ακου τώρα :η πουτσα σου το εργαλείο σου αποτελείται από φλέβες για να σου σηκωθεί .σωστά ?σωστά !τι σε ερεθίζει να μπει η άλλη κ να σου πει τσιμπουκακι πισωκολλητο ελεύθερα πιασίματα τόσο.η να μπει να υπάρχει μυστήριο...αισθησιασμός...μασάζ...κ ο.τι ήθελε προκύψει ?(στο τελευταίο φαντάζομαι μπορείς να ξεκαθαρίσεις τιμές πριν προχωρήσεις.)επίσης σεβόμαστε τη κάθε γυναίκα κ τη δουλειά της.
 

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.309
Κριτικές
9
Like
5.403
Πόντοι
1.436
Πες φιλαράκο μου ότι είναι έτσι.δεν ξέρει καμία όχι μασάζ αλλά ούτε να σε ξύσει στη πλάτη.ακου τώρα :η πουτσα σου το εργαλείο σου αποτελείται από φλέβες για να σου σηκωθεί .σωστά ?σωστά !τι σε ερεθίζει να μπει η άλλη κ να σου πει τσιμπουκακι πισωκολλητο ελεύθερα πιασίματα τόσο.η να μπει να υπάρχει μυστήριο...αισθησιασμός...μασάζ...κ ο.τι ήθελε προκύψει ?(στο τελευταίο φαντάζομαι μπορείς να ξεκαθαρίσεις τιμές πριν προχωρήσεις.)επίσης σεβόμαστε τη κάθε γυναίκα κ τη δουλειά της.
Όταν η
Πες φιλαράκο μου ότι είναι έτσι.δεν ξέρει καμία όχι μασάζ αλλά ούτε να σε ξύσει στη πλάτη.ακου τώρα :η πουτσα σου το εργαλείο σου αποτελείται από φλέβες για να σου σηκωθεί .σωστά ?σωστά !τι σε ερεθίζει να μπει η άλλη κ να σου πει τσιμπουκακι πισωκολλητο ελεύθερα πιασίματα τόσο.η να μπει να υπάρχει μυστήριο...αισθησιασμός...μασάζ...κ ο.τι ήθελε προκύψει ?(στο τελευταίο φαντάζομαι μπορείς να ξεκαθαρίσεις τιμές πριν προχωρήσεις.)επίσης σεβόμαστε τη κάθε γυναίκα κ τη δουλειά της.
Όταν η συγκεκριμένη κατηγορία με τα γραφεια και τα έξτρα φτάνουν στα 120 ευρώ τουλάχιστον για ένα μασάζ που δεν φτάνει ούτε το lamassage των 10 ευρώ με μια μαλάκια στο τέλος τότε ναι για εμένα είναι κοροϊδία.
Απλά προς ενημέρωση τα call girl δεν μπαίνουν μέσα, ανοίγουν τα πόδια και περιμένουν.
Με πολλές από αυτές θα αισθανθείς ότι είσαι με την κοπέλα σου άλλες θα σου προσφέρουν και το μασαζ,αλλες θα σε ερεθίζουν με τον χαρακτήρα τους.
Μην μπερδευομαστε με την φυλής.
Εκεί ναι ανοίγουν τα πόδια και περιμένουν.
Εσυ π.χ γιατί το έχεις 60 ευρω και όχι 120?
 
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
1.422
Like
3.101
Όταν η

Όταν η συγκεκριμένη κατηγορία με τα γραφεια και τα έξτρα φτάνουν στα 120 ευρώ τουλάχιστον για ένα μασάζ που δεν φτάνει ούτε το lamassage των 10 ευρώ με μια μαλάκια στο τέλος τότε ναι για εμένα είναι κοροϊδία.
Απλά προς ενημέρωση τα call girl δεν μπαίνουν μέσα, ανοίγουν τα πόδια και περιμένουν.
Με πολλές από αυτές θα αισθανθείς ότι είσαι με την κοπέλα σου άλλες θα σου προσφέρουν και το μασαζ,αλλες θα σε ερεθίζουν με τον χαρακτήρα τους.
Μην μπερδευομαστε με την φυλής.
Εκεί ναι ανοίγουν τα πόδια και περιμένουν.
Εσυ π.χ γιατί το έχεις 60 ευρω και όχι 120?
Τι 120?120 μόνο για μασάζ ?η εννοείς οτιδήποτε έξτρα κ το κοστολογεί η κάθε μία όσο πιστεύει ?εγώ το έχω 60 γιατί ένα καλό χαλαρωτικό μασάζ 1ωρας τόσο το κοστολογω.Μασαζ έτσι.οχι επαφή όχι στοματικό
 
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
1.422
Like
3.101
Τι 120?120 μόνο για μασάζ ?η εννοείς οτιδήποτε έξτρα κ το κοστολογεί η κάθε μία όσο πιστεύει ?εγώ το έχω 60 γιατί ένα καλό χαλαρωτικό μασάζ 1ωρας τόσο το κοστολογω.Μασαζ έτσι.οχι επαφή όχι στοματικό
Κ επίσης μην εστιάζεις εκεί .πόσο φιλικό είναι ένα kall girl .προσπάθησα να σου μεταφέρω να καταλάβεις πως ο Αντρας έχει γεννηθεί κυνηγός...κ φτοιαχνεται λ ικανοποιείται ο εγκέφαλος του κ μετά το εργαλείο του όταν ας πούμε κατακτάει κάτι .κ όχι έτσι ψυχρά έλα πόσο τόσο όταν είναι όλα έτοιμα στο πιάτο.ουτε στα μαγαζιά γαμας.κανουν μια δουλεια.γιατι επιμένει ο άλλος όμως κ πάει πάει ξανά πάει κερνάει ?αφού μπορεί να πάρει την καλύτερη.να την πληρώσει κ να την πάρει .κατάλαβες τι εννοώ ?
 
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
1.422
Like
3.101
Κ επίσης μην εστιάζεις εκεί .πόσο φιλικό είναι ένα kall girl .προσπάθησα να σου μεταφέρω να καταλάβεις πως ο Αντρας έχει γεννηθεί κυνηγός...κ φτοιαχνεται λ ικανοποιείται ο εγκέφαλος του κ μετά το εργαλείο του όταν ας πούμε κατακτάει κάτι .κ όχι έτσι ψυχρά έλα πόσο τόσο όταν είναι όλα έτοιμα στο πιάτο.ουτε στα μαγαζιά γαμας.κανουν μια δουλεια.γιατι επιμένει ο άλλος όμως κ πάει πάει ξανά πάει κερνάει ?αφού μπορεί να πάρει την καλύτερη.να την πληρώσει κ να την πάρει .κατάλαβες τι εννοώ ?
Επισης κ το κυριότερο στο γραφείο όπως κ να έχει γιατί είναι ιδιαίτερη έχουμε πει αυτή η δουλειά δεν είναι τσέπη όλα τα λεφτά .(μοιράζονται )οπότε είναι λογικό...παλιότερα είχα αναφέρει ότι όταν ξεκίνησα έπαιρνα 60 +50 για χειρομαλαξη σε όλο τα σημεία του σώματος.πλεον δεν έριξα την τιμή .απλά την διαμόρφωσα πιο τίμια απ' τη στιγμή που δεν πληρώνω αμοιβή ...κ είμαι ανεξάρτητη.τοσο απλά !
 
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
1.422
Like
3.101
Επισης κ το κυριότερο στο γραφείο όπως κ να έχει γιατί είναι ιδιαίτερη έχουμε πει αυτή η δουλειά δεν είναι τσέπη όλα τα λεφτά .(μοιράζονται )οπότε είναι λογικό...παλιότερα είχα αναφέρει ότι όταν ξεκίνησα έπαιρνα 60 +50 για χειρομαλαξη σε όλο τα σημεία του σώματος.πλεον δεν έριξα την τιμή .απλά την διαμόρφωσα πιο τίμια απ' τη στιγμή που δεν πληρώνω αμοιβή ...κ είμαι ανεξάρτητη.τοσο απλά !
Επίσης όταν ακούς μασάζ 60€ παραπέμπει από μόνο του σε ποιο άνετες καταστάσεις...χωρίς να υπόσχεται απαραίτητα...από κοντά βλέπεις κρίνεις πράττεις ...
 
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
1.422
Like
3.101
Όταν η

Όταν η συγκεκριμένη κατηγορία με τα γραφεια και τα έξτρα φτάνουν στα 120 ευρώ τουλάχιστον για ένα μασάζ που δεν φτάνει ούτε το lamassage των 10 ευρώ με μια μαλάκια στο τέλος τότε ναι για εμένα είναι κοροϊδία.
Απλά προς ενημέρωση τα call girl δεν μπαίνουν μέσα, ανοίγουν τα πόδια και περιμένουν.
Με πολλές από αυτές θα αισθανθείς ότι είσαι με την κοπέλα σου άλλες θα σου προσφέρουν και το μασαζ,αλλες θα σε ερεθίζουν με τον χαρακτήρα τους.
Μην μπερδευομαστε με την φυλής.
Εκεί ναι ανοίγουν τα πόδια και περιμένουν.
Εσυ π.χ γιατί το έχεις 60 ευρω και όχι 120?
Επισης είναι λάθος να εκφράζεστε μασάζ μέτριο η μασάζ σούπερ κ στο τέλος μια μαλακιά.η φραπέ πως το λέτε κ τέτοια .ξέρεις γιατί ?γιατί δεν είναι τόσο ελαφρύ φίλε μου όσο πιστεύετε.σε αγγίζω στα γεννητικά σου όργανα.κ αυτό εφόσον είναι κ με τη δική σου συγκατάθεση κ προπάντων κ με τη δική μου πρέπει να πληρωθεί .μην το παίρνετε τόσο αψηφιστα.απλα μια μαλακιά ....δεν είναι πατούσα η σβέρκος.πληρωνετε γιατί είναι σοβαρό .δεν χρειάζεται να το αναλύσω αλλο._
 
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
1.422
Like
3.101
Επισης είναι λάθος να εκφράζεστε μασάζ μέτριο η μασάζ σούπερ κ στο τέλος μια μαλακιά.η φραπέ πως το λέτε κ τέτοια .ξέρεις γιατί ?γιατί δεν είναι τόσο ελαφρύ φίλε μου όσο πιστεύετε.σε αγγίζω στα γεννητικά σου όργανα.κ αυτό εφόσον είναι κ με τη δική σου συγκατάθεση κ προπάντων κ με τη δική μου πρέπει να πληρωθεί .μην το παίρνετε τόσο αψηφιστα.απλα μια μαλακιά ....δεν είναι πατούσα η σβέρκος.πληρωνετε γιατί είναι σοβαρό .δεν χρειάζεται να το αναλύσω αλλο._
Κ επίσης δεν χρειάζεται να τρωγεστε αναρωτιεστε αγχώνεστε.αν σε κάποιους το άγνωστο διμιουργει άγχος η είναι ακριβό η οτιδήποτε καλεί εσκορτ όχι μασεζ.κ αυτός που θα πάει σε μπαρ θα πιει ποτό .τώρα αν κεράσει 15ποτα δεν του υποσχέθηκε ούτε είναι απαραίτητο να γαμησει.αν θέλει να γαμησει ξέρει που θα απευθυνθεί.σε εσκορτ η σε μπουρδέλο.που είναι ο τιμοκατάλογος αναρτισμενος.καταλαβες γιατί όταν πρώτο μπήκα εδώ κ ερχόμουν με κάποιους σε αντιπαραθέσεις έλεγα κ ξανά έλεγα πως εγώ δεν παίρνω τίποτα πίσω απ' ότι έχω δηλώσει.ευθυνομαι για αυτά που λέω κ όχι για ότι λάθος καταλαβαίνετε ?κ προσωπικά εγώ απευθύνομαι μόνο σε τέτοιο κοινό.σε αυτούς που κατανοούν με απόλυτη κυριολεξία αυτά που λέω .δεν μαρεσει γενικότερα να τα μασαω όλα.θελω τον άντρα που σέβεται κ καταλαβαίνει .
 

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.309
Κριτικές
9
Like
5.403
Πόντοι
1.436
Τι 120?120 μόνο για μασάζ ?η εννοείς οτιδήποτε έξτρα κ το κοστολογεί η κάθε μία όσο πιστεύει ?εγώ το έχω 60 γιατί ένα καλό χαλαρωτικό μασάζ 1ωρας τόσο το κοστολογω.Μασαζ έτσι.οχι επαφή όχι στοματικό
Είναι ένας μέσος όρος 80 για το γραφείο όπου είναι το μασαζ και 30 έως 50 για extra που είναι από μια απλά χειρομαλαξη έως μια πίπα.
Εγώ δεν κατηγορώ το προϊόν του αισθησιακου μασάζ. Εγώ κατηγορώ το ποσόν που φτάνει από τα συγκεκριμένα γραφεία.
Από την στιγμή που εσύ και άλλες κοπέλες είτε εδώ είτε και από αγγελίες σαν ανεξάρτητες προσφέρουν τις ίδιες υπηρεσίες μασάζ με χειρομαλαξη σε πολύ πιο λογική τιμή.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Είναι ένας μέσος όρος 80 για το γραφείο όπου είναι το μασαζ και 30 έως 50 για extra που είναι από μια απλά χειρομαλαξη έως μια πίπα.
Εγώ δεν κατηγορώ το προϊόν του αισθησιακου μασάζ. Εγώ κατηγορώ το ποσόν που φτάνει από τα συγκεκριμένα γραφεία.
Από την στιγμή που εσύ και άλλες κοπέλες είτε εδώ είτε και από αγγελίες σαν ανεξάρτητες προσφέρουν τις ίδιες υπηρεσίες μασάζ με χειρομαλαξη σε πολύ πιο λογική τιμή.
το συνεχίζετε στο νήμα της παρακαλώ?
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.146
Πόντοι
5.595
Μια καινουρια στο Velvet , Αρτεμις ή κατι τετοιο, εχει παιξει πουθενα αλλου;
 

charis12345678

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
18
Like
22
Πόντοι
0
Σε ότι πρόγραμμα θες, προσθέτεις η 15 η 30 χέρι ή στόμα, θα σου πουν οι κοπέλες
Για το diamond μου εχει κανει καλη εντυπωση,αλλα οσο ψαχνω εδω πληροφοριες βρισκω 3 σελιδες τσακωμους για καθε ποστ με πληροφοριες...
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom