Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (4 μέλη και 31 επισκέπτες)

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Noμιζω θα ηταν πιο ωφελιμο οταν αναφερουμε κατι σχετικα με μια κοπελα να ανεβαζουμε και φωτο ωστε οποιος δεν την γνωριζει να μην τις ψαχνει στις ιστοσελιδες κλπ. Μην μου πει κανεις για προσωπικά δεδομενα οταν τα γραφεια τις ποσταρει στα social media και τις στελνει σε οποιονδηποτε τις ζητησει μεσω viber
Το ίδιο είναι να φαίνεται μια φωτογραφία κάποιας που κάνει μασάζ και το ίδιο να γράφετε από κάτω ότι κάνει πιπες; Και αν μπει ο πατέρας ή ο αδερφός ή ενας φιλος αυτής της κοπέλας εδώ και αρχίσει και διαβάζει ότι κάνει πίπες ή οτιδήποτε άλλο; Εκεί να δω ποιος θα φάει τις μηνύσεις.. Άλλο το να γραφτεί ένα όνομα που κάποιο γραφειο μπορεί να έχει 2 με το ίδιο όνομα.. (που και αυτό είναι κάπως.. αλλά προϋποθέτει ότι ο άλλος θα έχει στείλει στο γραφειο και παίζει να έχουν δώσει όσες τους νοιάζει καμία λίστα με κινητά που δεν θα στέλνουν αν είναι οργανωμένοι)
 

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
Το ίδιο είναι να φαίνεται μια φωτογραφία κάποιας που κάνει μασάζ και το ίδιο να γράφετε από κάτω ότι κάνει πιπες; Και αν μπει ο πατέρας ή ο αδερφός ή ενας φιλος αυτής της κοπέλας εδώ και αρχίσει και διαβάζει ότι κάνει πίπες ή οτιδήποτε άλλο; Εκεί να δω ποιος θα φάει τις μηνύσεις.. Άλλο το να γραφτεί ένα όνομα που κάποιο γραφειο μπορεί να έχει 2 με το ίδιο όνομα.. (που και αυτό είναι κάπως.. αλλά προϋποθέτει ότι ο άλλος θα έχει στείλει στο γραφειο και παίζει να έχουν δώσει όσες τους νοιάζει καμία λίστα με κινητά που δεν θα στέλνουν αν είναι οργανωμένοι)
Και αν στειλει στο viber ζητωντας φωτο για κοπελα που κανει αισθησιακο μασαζ η εκτονωση ο πατέρας ή ο αδερφός ή ενας φιλος αυτής της κοπέλας και επιπλεον αρχίσει και διαβάζει εδω ότι κάνει πίπες ή οτιδήποτε άλλο; Λες και οι κοντινοι ανθρωποι της που γνωριζουν που δουλευει δεν υποψιαζονται τι κανει ? τι κανει νιαου νιαου στα κεραμίδια ?
 
Τελευταία τροποποίηση:

Sfedona

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2021
Μηνύματα
991
Κριτικές
34
Like
3.184
Πόντοι
2.596
Αννα Μαρια deluxe αυστηρα στα δεν. Μη μασατε με αυτα που λεγονται. Μασαζ κατεχει εχει και κρεβατι αλλα τι να το κανεις χωρις τα βασικα εξτρα. Παω και σε κανονικο σπα με πιο ομορφες παρουσιες.
Δηλαδή πετσέτα και τα σχετικά;Εγώ δεν...
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
Πρότεινε καμία καλή για μασάζ με εκτονωση(
 
  • Like
Αντιδράσεις: lavro

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Και αν στειλει στο viber ζητωντας φωτο για κοπελα που κανει αισθησιακο μασαζ η εκτονωση ο πατέρας ή ο αδερφός ή ενας φιλος αυτής της κοπέλας και επιπλεον αρχίσει και διαβάζει εδω ότι κάνει πίπες ή οτιδήποτε άλλο; Λες και οι κοντινοι ανθρωποι της που γνωριζουν που δουλευει δεν υποψιαζονται τι κανει ? τι κανει νιαου νιαου στα κεραμίδια ?
Δε γράφονται ποτέ στο viber τέτοιες λεπτομέρειες, μόνο με συνθηματικά ή από κοντά
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Και αν στειλει στο viber ζητωντας φωτο για κοπελα που κανει αισθησιακο μασαζ η εκτονωση ο πατέρας ή ο αδερφός ή ενας φιλος αυτής της κοπέλας και επιπλεον αρχίσει και διαβάζει εδω ότι κάνει πίπες ή οτιδήποτε άλλο; Λες και οι κοντινοι ανθρωποι της που γνωριζουν που δουλευει δεν υποψιαζονται τι κανει ? τι κανει νιαου νιαου στα κεραμίδια ?
Κανείς δεν λέει απο γραφείο ότι κάνει κάποια κοπέλα κάτι. Τουλάχιστον σε μένα δεν έχουν πει ποτέ. Τώρα αν υπάρχουν 1-2 γραφεία που το λένε είναι δικό τους θέμα όχι δικό μας.. Και στο κάτω κάτω το γραφείο μπορεί να έχει ότι συμφωνία θέλει με την κοπέλα εδώ δεν υπάρχει καμία σχέση
 

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
869
Κριτικές
7
Like
1.199
Πόντοι
486
Κανείς δεν λέει απο γραφείο ότι κάνει κάποια κοπέλα κάτι. Τουλάχιστον σε μένα δεν έχουν πει ποτέ. Τώρα αν υπάρχουν 1-2 γραφεία που το λένε είναι δικό τους θέμα όχι δικό μας.. Και στο κάτω κάτω το γραφείο μπορεί να έχει ότι συμφωνία θέλει με την κοπέλα εδώ δεν υπάρχει καμία σχέση

Για κάποιες μπορεί και τα γραφεία να μην ξέρουν ότι προσφέρουν φραπέδες και καλαμάκια... Εξάλλου κάποιες είναι και επιλεκτικές...
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.641
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280

del_piero

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2009
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
409
Πόντοι
21
Αυτές σε λίγο έτσι όπως το πάνε με τα extra €€€, θα ζητάνε να τους γράψουμε καμμιά γκαρσονιέρα στ'όνομά τους για να μας κάνουνε φραπόγαλο.....Ήμαρτον που λέει κι ο φαφούτης
 

Liostemas

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2019
Μηνύματα
13
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα φίλοι μου, Πένυ απο ντελούξ πολυ καλο μασαζ και πολύ καλο φραπέ, όχι βιασύνες.
 

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.171
Πόντοι
206
Αυτές σε λίγο έτσι όπως το πάνε με τα extra €€€, θα ζητάνε να τους γράψουμε καμμιά γκαρσονιέρα στ'όνομά τους για να μας κάνουνε φραπόγαλο.....Ήμαρτον που λέει κι ο φαφούτης

Αυτές τη "δουλειά" τους κάνουνε, βρίσκουν και τα κάνουνε όμως... Εκεί είναι το θέμα...

Α ρε και να ξέρατε τι δύναμη έχουμε που δυστυχώς δεν την εκμεταλλευόμαστε γιατί δεν λειτουργούμε με το πάνω κεφάλι....

Αν τους ρίχναμε άκυρο σε αυτές τις άθλιες και γελοίες αυξήσεις (τα "εξτραδακια") με μαθηματική ακρίβεια παίζει όχι απλά να ζητάγανε λιγότερα αλλά να πρόσφεραν από μόνες τους σεξ μετά το μασαζ τσαμπα!

Για μένα και το απλό μασαζ στα 60 ευρώ κοροϊδία μεγάλη είναι.... Ενα 30αρικο το πολύ έπρεπε να είναι, λες και έχουν και τίποτα γνώσεις μη χέσω ή τιποτα πτυχία ξερω γω... Εγώ θα φοβομουνα να εμπιστευτώ το σώμα μου σε κάποια από αυτές.... Θα εμπιστευτώ εγώ το σώμα μου στην άλλη την αλβανίδα που άνοιξε "γραφείο" σε 5 μερες ή στην άλλη που έχει δικό της θέμα εδώ μέσα και είχε κωλομπαρο πριν και έκλεισε και το παίζουν και μετρ του είδους;;;

Αυτά να πάνε οι προμότορες τύπου ΜΙΧΑΛΗΣ ΡΗΓΑΣ και gravity να τα πουνε στα παιδάκια και στους άμυαλους....

Από μένα μαύρο!
 
Τελευταία τροποποίηση:

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Φίλε....κ προμότορας να είμαι,που δεν είμαι κ το ξέρετε,αυτές που θεωρώ άπαιχτες κ πτυχία έχουν όπως η Αννα Μαρία του deluxe όπως κ η Ελισάβετ..Λουκία.....όπως κ αρκετές από Athens Massage Κ Home Massage....το 60ρικο το έχουν στο τσεπάκι τους. κ όχι μόνο.Η διαφορά;Οκ θα πάρεις την πίπα σου από την πρώην του κολώμπαρου..Ομως κ πιασμένος θα παραμείνεις κ το αυχενικό σου θα συνεχίσει.κ χαλάρωση μηδέν,,κ πάλι εδώ μέσα θα είσαι να κλαις τα 20+που έδωσες.Η Λύση; πάρε το αλβανάκι που λες αλλά μασάζ μη ζητάς!!!! Ανοιξε Χ.Ε...κ θα βρεις πάμπολες με 20ρικο.Κ τα δυο μαζί δεν στο συνιστώ.Η μασχάλη σου χωρά ένα καρπούζι μόνο.Αρα εσύ είσαι ο άμυαλος!
τύπε αν έχεις αυχενικό δεν πας σε κανένα deluxe και γενικότερα σε αυτό το συνάφι!
Πας σε ειδικούς!
Επίσης να σου θυμίσω ότι απο την στιγμή που το μασαζ γίνεται στο κρεβάτι ΔΕΝ γίνεται σωστά!
Άρα άτοπο όλο το σκεπτικό σου για να μας πείσεις!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.470
Κριτικές
171
Like
91.244
Πόντοι
46.423
τύπε αν έχεις αυχενικό δεν πας σε κανένα deluxe και γενικότερα σε αυτό συνάφι!
Πας σε ειδικούς!
Επίσης να σου θυμίσω ότι απο την στιγμή που το μασαζ γίνεται στο κρεβάτι ΔΕΝ γίνεται σωστά!
Άρα άτοπο όλο το σκεπτικό σου για να μας πείσεις!

@alpula απο μασάζ δεν γνωρίζω τίποτα.

Μήπως έχεις να μου προτείνεις καμιά μασαζού με καλό μασάζ και σχετικά να είναι και εμφανίσιμη - ομορφούλα ?
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
@alpula απο μασάζ δεν γνωρίζω τίποτα.

Μήπως έχεις να μου προτείνεις καμιά μασαζού με καλό μασάζ και σχετικά να είναι και εμφανίσιμη - ομορφούλα ?
η Μιρνα σου αρέσει?


είναι και αετός!
 

nnnikosss

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2010
Μηνύματα
66
Like
25
Πόντοι
0
απο diamond καποια γνωμη για τις κοπελες? λυδια, τεα,alice, ΙΡΙΔΑ,ΕΥΑ?
καποια που να προτεινεται για πρωτη εμπειρια μασαζ
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
απο diamond καποια γνωμη για τις κοπελες? λυδια, τεα,alice, ΙΡΙΔΑ,ΕΥΑ?
καποια που να προτεινεται για πρωτη εμπειρια μασαζ
Για πρώτη εμπειρία πάρε Alice
Για πρώτο ραντεβού ξεκίνα να παίρνεις απο τώρα τηλέφωνο για να σου κλείσουν την άλλη εβδομάδα αν είσαι τυχερός!
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.470
Κριτικές
171
Like
91.244
Πόντοι
46.423
η Μιρνα σου αρέσει?


είναι και αετός!

Μίρνα ???
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
απο diamond καποια γνωμη για τις κοπελες? λυδια, τεα,alice, ΙΡΙΔΑ,ΕΥΑ?
καποια που να προτεινεται για πρωτη εμπειρια μασαζ
Και εγώ Alice θα σου πρότεινα για αρχή. Βέβαια αν καταφέρεις να βρεις κενό με την Τέα μια χαρά θα περάσεις και θα σε βάλει στο νόημα.

ΥΓ. Η Ίριδα μου αρέσει πιο πολύ εμφανισιακά. Εύα και Λυδία δεν έχω πάρει .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom