Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (6 μέλη και 24 επισκέπτες)

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470

nnnikosss

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2010
Μηνύματα
66
Like
25
Πόντοι
0
σας ευχαριστω βαζω πρωτη alice και μετα tea οποια εχει πιο γρηγορα, και επειδη μου εστειλε ενα κατεβατο με ειδη μασαζ, εχουμε καμια προταση? ή δεν εχει και μεγαλη σημασια και στο τελος όλα τα ιδια κανουν? ειμαι λιγο ψαρακας με τη φαση το παραδεχομαι
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.653
Like
5.447
Πόντοι
2.306
σας ευχαριστω βαζω πρωτη alice και μετα tea οποια εχει πιο γρηγορα, και επειδη μου εστειλε ενα κατεβατο με ειδη μασαζ, εχουμε καμια προταση? ή δεν εχει και μεγαλη σημασια και στο τελος όλα τα ιδια κανουν? ειμαι λιγο ψαρακας με τη φαση το παραδεχομαι
Τα κορίτσια Tεα και Alice τα ίδια θα σου προσφέρουν οπότε ξεκίνησε με οποία βρεις ελεύθερη
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Γιατί φίλε....εγώ που έγραψα ότι το σωστό μασάζ γίνεται σε κρεβάτι;Δείξε το !Κ ποιος πάει να σε πείσει;Κ γιατί να σε πείσω;Το Deluxe ,ως γνωστό σε όλους ,το ξαναλέω έχει μεγάλη γκάμα.Κ ναι έχει κ επαγγελματίες φυσικοθεραπευτές όπωςκ άλλα site έχουν.Κ μέσα στους επαγγελματίες έχει κ τσουτσουνοπαίχτριες.Επιλογή σου.Αλλά μη λες κ πράγματα που δεν είπα.
τύπε είμαι ο τελευταίος που με νόημα προσπαθώ να σου πω οτι κάτι δεν μας έγραψες σωστά!
Προηγούνται άλλα μέλη που σου γράψανε ευθαρσώς οτι παραπληροφορείς!
Μην ασχολείσαι, ο τελευταίος τροχός της αμάξης είμαι εγω....
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.110
Like
3.120
Πόντοι
456
Για πραγματικό καλό μασάζ μόνο Αγάπη ,λογικά οσονούπω τελειώνει απο Μύκονο και ελπίζουμε να την ξαναστέλνει το delux
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.653
Like
5.447
Πόντοι
2.306
Εγώ καταλαβαίνω τι λέει ο Μιχάλης αλλά έχω μια ένσταση. Μπορεί η κοπέλα να κάνει επαγγελματικό μασάζ αλλά είναι πολλά τα 50 κατά την άποψή μου. Πάω στον φυσιοθεραπευτη μου με 20 και με ισιώνει! Συμφωνώ λοιπόν ότι η κοπέλα μπορεί να αξίζει απλά είναι πολλά τα 50
 

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.309
Κριτικές
9
Like
5.403
Πόντοι
1.436
Εχετε αναρωτηθεί τι ποσοστό από αυτές τις κοπέλες κατέχουν το μασαζ?
Μήπως τελικά όλο αυτό δεν αξίζει αφού σε αυτά τα λεφτά έχεις ένα Call girl καλό και με σίγουρες πιστολιες?
 

charis12345678

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
18
Like
22
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια με μασαζ στο σπιτι ξερει κανεις αν εχει extra?

Αν ναι μια γεωργιανα εχει δοκιμασει κανεις?

Ευχαριστω εκ των προτερων!
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.522
Κριτικές
99
Like
25.748
Πόντοι
26.236
από 60 κ πάνω παίρνουν.Λίγα πολλά στη κρίση κ το πορτοφόλι του καθενός.Κ όπως σωστά είπες ''πας'' δεν σου έρχεται!Το να σου έρθει 'όμως το μασάζ στο σπίτι ανήκει στην πολυτέλεια κ όχι στην ανάγκη.
Και στα μασατζηδικα του 15ευρου έχει πολύ καλες περιπτώσεις που ξέρουν μασαζ.
και σε ρωτάνε και ενδιαφέρονται αν έχεις κάποιο πρόβλημα . Σιγα μη δώσω στην κάθε Άννα-Μαρία 60ευρα .
Αν έχει τοσο καλο χέρι θα ειχε δικό της φυσικοθεραπευτήριο κ όχι πόρτα πόρτα .
Παντα υπαρχουν οι 2 όψεις του νομίσματος .
 

charis12345678

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
18
Like
22
Πόντοι
0
Και για το diamond επισης θα ηθελα να ρωτησω για τις κανονικες τιμες κτλ και οχι τα "επισημα" απο viber αν μπορει καποιος PM.
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.987
Πόντοι
736
Σε ότι πρόγραμμα θες, προσθέτεις η 15 η 30 χέρι ή στόμα, θα σου πουν οι κοπέλες
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.522
Κριτικές
99
Like
25.748
Πόντοι
26.236
Φίλε...το ξανάπαμε!..Το καλό μασάζ δε μπορεί να είναι για όλους.Ακριβό σπορ για τους λίγους.κ τους εκλεκτούς.Το δε μασάζ στο σπίτι μόνο είδος πολυτελείας αποτελεί.Προσωπικά μέχρι στιγμής έχω τον τρόπο μου κ το παρέχω στον εαυτό ως δώρο χαλάρωσης κ θεραπείας.Αλλιώς εάν δεν διαθέτεις μπορείς να πάρεις ένα φτηνιάρικο χαιδεματάκι με παπαροεκτόνωση προερχόμενο απο φτηνή βιζιτού.Κ αν είσαι κ τυχερός βγάζεις κ γκόμενα..Αποκλείεται το πολύ φτηνό να είναι κ ποιοτικό όπως κ σε όλα τα πράγματα στη ζωή.Το φτηνό κρέας ούτε τα σκυλιά το τρώνε.
Οκ καταλάβαμε . Κανεις ποιοτικό ακριβό μασαζ με συγκεκριμένες αναγνωρισμένες θεραπεύτριες κ δε πας σε μασατζουδες σαν φτηνό βιζιτες γιατί το φυσάς το μαρούλι κ θες ποιότητα . Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σου στο site των φτωχών του bou που είσαι κ τόσα χρόνια μέλος κ μπαινοβγαίνεις ….
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.522
Κριτικές
99
Like
25.748
Πόντοι
26.236
Φίλε μου..έχω κάνει κ με φτηνές...κ με βιζιτούδες...κ σε αλυσίδες....κ απο εφημερίδα..κ από παντού!..Γιαυτό εκφέρω άποψη.Πλούσιος δεν είμαι.Εργάζομαι 12ωρα κ φορές παραπάνω.Σπούδασα εν'ώ δούλευα από μικρό παιδί.Εχω ορισμένες πολυτέλειες για τον εαυτό μου.Κ φροντίζω πρώτα να μη χρωστώ πουθενά κ έπειτα τα υπόλοιπα.Εδώ λέμε απόψεις που μπορεί να συμφωνούμε ή μπορεί κ όχι.
Γι αυτό σου είπα μην αποκλείεις κ τις καλες περιπτώσεις κ σε νορμαλ τιμές μασαζ …έτσι οκ .
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.522
Κριτικές
99
Like
25.748
Πόντοι
26.236
Νορμάλ δεν είναι τα 15 κ 20 ευρώ.Κοίτα..εκεί που άλλος κάνει πιο φτηνά εγώ προτιμώ ίσως πιο αραιά κ να έχω το άριστο.Γούστα κ προτιμήσεις είναι αυτές.Η πολυτέλεια όμως δε χωρά συγκρίσεις.
Έτσι μπράβο . Έχω κανει μασαζ παντού σε Ελλάδα κ εξωτερικό με 200 ευρώ κ ξέρεις που έκανα το καλύτερο ????? Σε αλυσίδα των 15€ και δεν την αναφέρω για λόγους διαφήμισης .
Αν έχεις βέβαια εσυ κάποιες ακριβές επιλογές να νας προτείνεις πες μας κανένα πρόβλημα . Όσο για το Athens massage οι μισές έχουν αποχωρήσει …. Επειδη αναφέρθηκες σε αυτό το μαγαζί σαν πολυτέλεια . Δευτεραντζες κ σε μασαζ ήταν κ ξεπέτες .
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.522
Κριτικές
99
Like
25.748
Πόντοι
26.236
Το να δουλευει κάποια σε μια φτηνή αλυσίδα μασαζ δεν την κανει φθηνή η κακη θεραπεύτρια . Ίσα ίσα πιο τίμιο είναι από τα αρπακτικά του πόρτα πόρτα .
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
270
Like
306
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη

Ενημερωθείτε με φωτογραφίες και πληροφορίες
για τις νέες θεραπεύτριες μασάζ που ξεκίνησαν αυτήν την εβδομάδα

Στείλτε μήνυμα στο VIBER

Ενημερωθείτε για τις Νέες Θεραπεύτριες Μασάζ

Ενημερωθείτε ποιες κοπέλες κάνουν 4 χέρια

Ενημερωθείτε για την επιβράβευση και τις προσφορές μας
και οτιδήποτε άλλο χρειάζεστε είμαι στη διάθεση σας !

Η εταιρία του VIP MASSAGE διαθέτει 15 Ελληνίδες θεραπεύτριες ,
ενημερωθείτε για την διαθεσιμότητα τους !

www.VipMassage.gr

ΤΗΛ : 698 0280 270

VIBER : 698 097 2778

Με Εκτίμηση
ΧΡΥΣΑ
VIP MASSAGE MANAGER
 

Eljefe13

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2021
Μηνύματα
72
Like
178
Πόντοι
0
Φίλε...το ξανάπαμε!..Το καλό μασάζ δε μπορεί να είναι για όλους.Ακριβό σπορ για τους λίγους.κ τους εκλεκτούς.Το δε μασάζ στο σπίτι μόνο είδος πολυτελείας αποτελεί.Προσωπικά μέχρι στιγμής έχω τον τρόπο μου κ το παρέχω στον εαυτό ως δώρο χαλάρωσης κ θεραπείας.Αλλιώς εάν δεν διαθέτεις μπορείς να πάρεις ένα φτηνιάρικο χαιδεματάκι με παπαροεκτόνωση προερχόμενο απο φτηνή βιζιτού.Κ αν είσαι κ τυχερός βγάζεις κ γκόμενα..Αποκλείεται το πολύ φτηνό να είναι κ ποιοτικό όπως κ σε όλα τα πράγματα στη ζωή.Το φτηνό κρέας ούτε τα σκυλιά το τρώνε.
Πουτσα μας μεγάλε. Πάρε τα λεφτά σου και φατα στη Μύκονο. Εμείς εδώ γουστάρουμε προλεταριακο μασαζ
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
993
Κριτικές
4
Like
3.373
Πόντοι
446
Για πραγματικό καλό μασάζ μόνο Αγάπη ,λογικά οσονούπω τελειώνει απο Μύκονο και ελπίζουμε να την ξαναστέλνει το delux
Ακόμη δεν γύρισε να ξεχειμωνιάσει Αθήνα να ξεπιαστούμε κ εμείς...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom