Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (4 μέλη και 25 επισκέπτες)

opeokratoras

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2021
Μηνύματα
17
Like
152
Πόντοι
0
Καλησπέρα παλιόπαιδα. Έχει κανείς εμπειρία από Χρυσή και Ιωάννα, 4 χέρια, από VIP; Διάβασα καλά λόγια για την Χρυσή, αλλά όχι στα πλαίσια θεραπείας 4 χεριών.
 

tasos7004

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές. Έχει κανείς εμπειρία από καινούργια στο VIP ονόματι Αναστασία; είναι όπως στη φωτό; (στο viber είχαν μόνο μία)
 

fifiris

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
17
Like
18
Πόντοι
0
Καλημερα.Καλη φαινεται η Γεωργιαννα.Σε ποιο γραφειο ειναι?Προχωραει καθολου?
 

Fotis88

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
57
Like
99
Πόντοι
0
Όντας λάτρης του μασάζ είπα να χαζέψω λίγο το νήμα μήπως και το συνδιασω με εκτόνωση.Έχω λοιπον την εξής απορία.Τον φραπέ το καταλαβαινω,τον φραπέ με καλαμάκι το καταλαβαινω επίσης.Η μπριζόλα όμως ρε σατανάδες από που ακριβώς προκύπτει;Τι συνειρμό έκανε δηλαδή αυτός που καθιέρωσε την φράση;
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.114
Κριτικές
2
Like
3.548
Πόντοι
456
υποθετω οτι εχει να κανει με την αξια που εχει το κυριως φαγητο στο τραπεζι .
τωρα , που το σκεφτομαι , δε λες παλι καλα που αναφερεται ως "μπριζολα" !!!!! θα μπορουσε να λεγεται και "φασιανος ψητος με ξεροψημενες πατατες ντελουξ στο φουρνο με συνοδευτικα καραμελωμενα δαχτυλιδια κρεμμυδιων και νιφαδες τρουφας " ή "πελαγισια συναγριδα στα καρβουνα με αθηναϊκη σαλατα και σως λαδολεμονου με λαδι μαϊντανου" αλλά μαλλον ειναι λιγο μεγαλα ως συνθηματικα .θα θελαμε 2 σελιδες σε καθε κριτικη !!
:grin::grin::grin:
 

Fotis88

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
57
Like
99
Πόντοι
0
υποθετω οτι εχει να κανει με την αξια που εχει το κυριως φαγητο στο τραπεζι .
τωρα , που το σκεφτομαι , δε λες παλι καλα που αναφερεται ως "μπριζολα" !!!!! θα μπορουσε να λεγεται και "φασιανος ψητος με ξεροψημενες πατατες ντελουξ στο φουρνο με συνοδευτικα καραμελωμενα δαχτυλιδια κρεμμυδιων και νιφαδες τρουφας " ή "πελαγισια συναγριδα στα καρβουνα με αθηναϊκη σαλατα και σως λαδολεμονου με λαδι μαϊντανου" αλλά μαλλον ειναι λιγο μεγαλα ως συνθηματικα .θα θελαμε 2 σελιδες σε καθε κριτικη !!
:grin::grin::grin:
Είναι μια λογική απαντηση!Δεν μπορώ να πω.??
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.987
Πόντοι
736
υποθετω οτι εχει να κανει με την αξια που εχει το κυριως φαγητο στο τραπεζι .
τωρα , που το σκεφτομαι , δε λες παλι καλα που αναφερεται ως "μπριζολα" !!!!! θα μπορουσε να λεγεται και "φασιανος ψητος με ξεροψημενες πατατες ντελουξ στο φουρνο με συνοδευτικα καραμελωμενα δαχτυλιδια κρεμμυδιων και νιφαδες τρουφας " ή "πελαγισια συναγριδα στα καρβουνα με αθηναϊκη σαλατα και σως λαδολεμονου με λαδι μαϊντανου" αλλά μαλλον ειναι λιγο μεγαλα ως συνθηματικα .θα θελαμε 2 σελιδες σε καθε κριτικη !!
:grin::grin::grin:
επισης φιλε αν εγραφε ολα αυτα τοσο περιγραφικα ισως καποιοι απο εμας να προτιμουσαν να φανε παρα να γαμησουν, εστω μερικες φορες :2funny::2funny::2funny:
 

Fotis88

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
57
Like
99
Πόντοι
0
επισης φιλε αν εγραφε ολα αυτα τοσο περιγραφικα ισως καποιοι απο εμας να προτιμουσαν να φανε παρα να γαμησουν, εστω μερικες φορες :2funny::2funny::2funny:
Πολλοί από εμάς προτιμούν και τώρα να φάνε παρα να γαμησουν.???
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Όντας λάτρης του μασάζ είπα να χαζέψω λίγο το νήμα μήπως και το συνδιασω με εκτόνωση.Έχω λοιπον την εξής απορία.Τον φραπέ το καταλαβαινω,τον φραπέ με καλαμάκι το καταλαβαινω επίσης.Η μπριζόλα όμως ρε σατανάδες από που ακριβώς προκύπτει;Τι συνειρμό έκανε δηλαδή αυτός που καθιέρωσε την φράση;
Τα μουνόχειλα δεν είναι σαν μπριζολακια?
Υπάρχουν βέβαια διάφορα σχήματα και μεγέθη, σαν τις μπριζόλες, από πα'ι'δάκια μέχρι μοσχαρισιες κλπ.
 

charis12345678

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
18
Like
22
Πόντοι
0
Τα μουνόχειλα δεν είναι σαν μπριζολακια?
Υπάρχουν βέβαια διάφορα σχήματα και μεγέθη, σαν τις μπριζόλες, από πα'ι'δάκια μέχρι μοσχαρισιες κλπ.
Ή αυτό...

1634222134368.jpeg
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: cursed

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
869
Κριτικές
7
Like
1.199
Πόντοι
486
Παιδιά για τη Γεωργιάννα του ms (μασαζ στο σπίτι) να σας πω ότι όχι μόνο είναι στα ΔΕΝ αλλά ούτε ομιλητική πολύ είναι και επίσης με τα χίλια ζόρια βγάζει τη μάσκα...

Μασάζ αυστηρα και μόνο αλλά είναι παρα πολύ καλό το μασαζ που κάνει , 9/10 βαθμολογία θα έλεγα...

Δοκιμάστηκε πριν κανα μήνα....
 

charis12345678

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
18
Like
22
Πόντοι
0
Παιδιά για τη Γεωργιάννα του ms (μασαζ στο σπίτι) να σας πω ότι όχι μόνο είναι στα ΔΕΝ αλλά ούτε ομιλητική πολύ είναι και επίσης με τα χίλια ζόρια βγάζει τη μάσκα...

Μασάζ αυστηρα και μόνο αλλά είναι παρα πολύ καλό το μασαζ που κάνει , 9/10 βαθμολογία θα έλεγα...

Δοκιμάστηκε πριν κανα μήνα....
Παιδια εγω θελω να ρωτησω κατι σαν νουμπας τελειως του θεματος.

Τετοια μασατζιδικα σαν αυτο το μασαζ στο σπιτι, που μου φαινονται οχι και εντελως "σοβαρα" και φτανουν να τα συζητατε εδω και μου βγηκε ας πουμε στην ιδια φουρνια με διαφημισεις με ολα τα μασατζιδικα με "εξτραδακια" τι ρολο βαρανε?

Απλη παρεξηγηση?
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.987
Πόντοι
736
ακριβως, απο το συγκεκριμενο δεν υπαρχει περιπτωση να παρεις κατι εξτρα, απλως σχετικα καλο μασαζ, που αν σε ενδιαφερει το καλο μασαζ το βρισκεις και πολυ πιο φτηνο απο 60/ωρα
 

cursed

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2005
Μηνύματα
248
Κριτικές
6
Like
643
Πόντοι
301
Παιδια εγω θελω να ρωτησω κατι σαν νουμπας τελειως του θεματος.

Τετοια μασατζιδικα σαν αυτο το μασαζ στο σπιτι, που μου φαινονται οχι και εντελως "σοβαρα" και φτανουν να τα συζητατε εδω και μου βγηκε ας πουμε στην ιδια φουρνια με διαφημισεις με ολα τα μασατζιδικα με "εξτραδακια" τι ρολο βαρανε?

Απλη παρεξηγηση?
Ο αλγόριθμος που σου πετάει διαφημίσεις για μασατζίδικα λόγω των cookies σου, δεν γνωρίζει προφανώς ποια είναι με έξτρα υπηρεσίες και ποια όχι…
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
270
Like
306
Οι πιο όμορφες Ελληνίδες Αισθητικοί - θεραπεύτριες Massage έρχονται όπου και αν βρίσκεσαι σε 1 ώρα με ένα τηλεφώνημα !

Σπίτι - γραφείο - σκάφος - ξενοδοχείο

Με κόστος 60 ευρώ

ΤΗΛ : 698 0 280 270

Θεραπευτικό και χαλαρωτικό μασάζ σε όλο το σώμα για άντρες , γυναίκες και ζευγάρια !

Καλύπτουμε όλη την Αθήνα και τον Πειραιά

Δευτέρα Ξεκινάνε Νέες Θεραπεύτριες - ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙΤΕ !
 

cursed

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2005
Μηνύματα
248
Κριτικές
6
Like
643
Πόντοι
301
Αν μπορεί να με βοηθήσει κάποιος… όταν ψάχνω στο νήμα μου βγάζει τα αποτελέσματα σε ΜΗ χρονολογική σειρά… πώς το φτιάχνω αυτό;
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
987
Κριτικές
29
Like
2.056
Πόντοι
1.416
Αν μπορεί να με βοηθήσει κάποιος… όταν ψάχνω στο νήμα μου βγάζει τα αποτελέσματα σε ΜΗ χρονολογική σειρά… πώς το φτιάχνω αυτό;

Νομίζω έτσι είναι σε όλους..

Μάλλον πρέπει να το δουν οι αντμίνς
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom