Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (3 μέλη και 25 επισκέπτες)

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
360
Like
1.981
Πόντοι
201
Ελπίζω μόνο να μην είναι αρκετοί οι μαλάκες που θα πάρουν τις σαύρες που παρουσιάζονται σαν μουνάρες στις τελευταίες σελίδες
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Φίλε...4 φορές μέλος υπήρξα εδώ μέσα.Χάνομαι ανα διαστήματα.Δεν έχω ανάγκη κανένα forum.να ενημερωθώ περί αερομαλακίας κ αερόπιπας.Πληρώνω κ καλά μάλιστα ,κ μένουν όλες ευχαριστημένες.Ούτε βγαίνω να πω μαλακίες οπως εσύ.Αγόρασε μία λουκανικόπιτα φάε τη μισή ,κ την άλλη μισή βάλτη κ στον πάτο σου....Γιατί όλα αυτά που λες...του πρωκτού είναι!.Γνε άρχοντας αν σε παίρνει....που δε σε παίρνει οκ......κ μετά έλα να μας πεις τη παχιά σου!!!!!
Φίλε...4 φορές μέλος υπήρξα εδώ μέσα.Χάνομαι ανα διαστήματα.Δεν έχω ανάγκη κανένα forum.να ενημερωθώ περί αερομαλακίας κ αερόπιπας.Πληρώνω κ καλά μάλιστα ,κ μένουν όλες ευχαριστημένες.Ούτε βγαίνω να πω μαλακίες οπως εσύ.Αγόρασε μία λουκανικόπιτα φάε τη μισή ,κ την άλλη μισή βάλτη κ στον πάτο σου....Γιατί όλα αυτά που λες...του πρωκτού είναι!.Γνε άρχοντας αν σε παίρνει....που δε σε παίρνει οκ......κ μετά έλα να μας πεις τη παχιά σου!!!!!..Περιμένετε λες κ θα δεις το θεό σου αν η άλλη στον παίξει η στον ακουμπίσει.....Εγώ γαμάω ξέρεις!Κ γαμάω φίνα!Αλίμονο σε΄σένα χωριάτη που περιμένεις απλά να στο παίξουν ή να γίνεις ο αγαπούλης τους μέσω ενός μασαζ.
Πάντως ούτε την 5η φορά την βλέπω να μακροημερεύει :rolleyes:.
 

1pap.cos

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2021
Μηνύματα
31
Like
45
Πόντοι
0
Φίλε...4 φορές μέλος υπήρξα εδώ μέσα.Χάνομαι ανα διαστήματα.Δεν έχω ανάγκη κανένα forum.να ενημερωθώ περί αερομαλακίας κ αερόπιπας.Πληρώνω κ καλά μάλιστα ,κ μένουν όλες ευχαριστημένες.Ούτε βγαίνω να πω μαλακίες οπως εσύ.Αγόρασε μία λουκανικόπιτα φάε τη μισή ,κ την άλλη μισή βάλτη κ στον πάτο σου....Γιατί όλα αυτά που λες...του πρωκτού είναι!.Γνε άρχοντας αν σε παίρνει....που δε σε παίρνει οκ......κ μετά έλα να μας πεις τη παχιά σου!!!!!
Απαντηση δεν εχεις...μονο να βριζεις....Αχρηστος εισαι........
 

lentis_gr

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
73
Like
168
Πόντοι
0
Αννα Μαρια deluxe αυστηρα στα δεν. Μη μασατε με αυτα που λεγονται. Μασαζ κατεχει εχει και κρεβατι αλλα τι να το κανεις χωρις τα βασικα εξτρα. Παω και σε κανονικο σπα με πιο ομορφες παρουσιες.
 

lentis_gr

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
73
Like
168
Πόντοι
0
Υπερβολικη η κριτικη για 3 ωρες. Στο πρωτο δευτερο τελειωμα να εχω αλλες 2 κοπελες να περιποιηθω δυσκολο. Τι να πω. Αλλα αν ειναι αληθεια επειδη γνωριζω το συγκεκριμενο γραφειο και τις αψοχες υπηρεσιες του, μπραβο σου που αντεξες και ειχες ορεξη βασικα. Τα λεφτα βρισκονται και ειναι θεμα στο καθενα μας τι διαθετει. Αλλα εγω στη μια-μιαμιση ωρα με πιανει βαρεμαρα και τη μπελουτσι να εχω βαριεμαι.
 

Cooper S

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Απρ 2021
Μηνύματα
1.128
Κριτικές
31
Like
3.975
Πόντοι
2.846
Φίλε...4 φορές μέλος υπήρξα εδώ μέσα.Χάνομαι ανα διαστήματα.Δεν έχω ανάγκη κανένα forum.να ενημερωθώ περί αερομαλακίας κ αερόπιπας.Πληρώνω κ καλά μάλιστα ,κ μένουν όλες ευχαριστημένες.Ούτε βγαίνω να πω μαλακίες οπως εσύ.Αγόρασε μία λουκανικόπιτα φάε τη μισή ,κ την άλλη μισή βάλτη κ στον πάτο σου....Γιατί όλα αυτά που λες...του πρωκτού είναι!.Γνε άρχοντας αν σε παίρνει....που δε σε παίρνει οκ......κ μετά έλα να μας πεις τη παχιά σου!!!!!..Περιμένετε λες κ θα δεις το θεό σου αν η άλλη στον παίξει η στον ακουμπίσει.....Εγώ γαμάω ξέρεις!Κ γαμάω φίνα!Αλίμονο σε΄σένα χωριάτη που περιμένεις απλά να στο παίξουν ή να γίνεις ο αγαπούλης τους μέσω ενός μασαζ.

Μήπως είσαι η ίδια η θεραπεύτρια και αυτοδιαφημιζεσαι; Με ποια ονόματα ήσουν μέλος;
 

Eljefe13

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2021
Μηνύματα
72
Like
178
Πόντοι
0
Μια νέα προσθήκη στο vip, Κάρολ, έχει τσεκαριστει ή να κάνω διερεύνηση;
 

Zuck

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2021
Μηνύματα
38
Like
121
Πόντοι
0
Η γυναίκα έχει εντυπωσιακή όψη. Με μεγάλο ενδιαφέρον περιμένουμε να διαβάσουμε κάθε στοιχείο ενημέρωσης για τη Κάρολ.
 

Eljefe13

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2021
Μηνύματα
72
Like
178
Πόντοι
0
Η γυναίκα έχει εντυπωσιακή όψη. Με μεγάλο ενδιαφέρον περιμένουμε να διαβάσουμε κάθε στοιχείο ενημέρωσης για τη Κάρολ.

Η γυναίκα έχει εντυπωσιακή όψη. Με μεγάλο ενδιαφέρον περιμένουμε να διαβάσουμε κάθε στοιχείο ενημέρωσης για τη Κάρολ.
αμα έχει και εντυπωσιακές υπηρεσίες χωρίς "κρυφές χρεώσεις", θα περάσουμε καλά
 
  • Like
Αντιδράσεις: Zuck

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

Eljefe13

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2021
Μηνύματα
72
Like
178
Πόντοι
0
Όταν λέμε έξτρα εννοούμε ότι η κοπέλα να ζητάει περισσότερα λεφτά απο αυτά που ζητάει το γραφείο για εξτρά υπηρεσίες πέραν του μασαζ.
σωστά, αλλά όταν ισχύει μια τιμή για μια έξτρα υπηρεσία (πχ +20), να μη ζητάνε +50 για την ίδια υπηρεσία ας πούμε. Αυτό εννοώ
 

Καντηλανάφτης

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.165
Κριτικές
38
Like
4.710
Πόντοι
5.646
Εμένα με ψήνει πάντως. Έχω λίγο ψάξιμο να κάνω και να αποφασίσω αλλά μάλλον κλείνω σε αυτή την Άννα. Έχω και ένα κόλλημα με το ξανθό μαλλί :confused:

Τεσπά αν έχει δοκιμάσει κάποιος πριν την καταδρομική μου ας ενημερώσει

Για Άννα άκυρο από εμένα. Εξυπηρετεί μόνο νότια προάστια. Πάμε για άλλα
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.296
Κριτικές
10
Like
3.036
Πόντοι
1.960
Στο osmose γαμας?
Και ποσο παει?
 

κοτα

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2016
Μηνύματα
106
Like
64
Πόντοι
1
καλημερα οι τιμες της τεας για μασαζ εχουν και στοματικο στην τιμη η ειναι εξτρα τιμη το στοματικο? ευχαριστω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom