Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 61 άτομα (4 μέλη και 57 επισκέπτες)

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.052
Κριτικές
191
Like
51.780
Πόντοι
41.443
Χριστίνα joy πρώην your στα δεν και Νινα art αρπακτικό .
παντου χωμενος ρε πουστη μου. χαχαχαχαχαχα
ποτε τις προλαβαινεις ολες ρε?
εδω γαμας,στα μασαζ γαμας,στο γκλαμουρ γαμας,παντου γαμας :2funny::2funny::2funny::2funny:
φτου φτου φτου σκορδα :priest::priest::priest::priest::priest:
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.522
Κριτικές
99
Like
25.748
Πόντοι
26.236
παντου χωμενος ρε πουστη μου. χαχαχαχαχαχα
ποτε τις προλαβαινεις ολες ρε?
εδω γαμας,στα μασαζ γαμας,στο γκλαμουρ γαμας,παντου γαμας :2funny::2funny::2funny::2funny:
φτου φτου φτου σκορδα :priest::priest::priest::priest::priest:
παντου χωμενος ρε πουστη μου. χαχαχαχαχαχα
ποτε τις προλαβαινεις ολες ρε?
εδω γαμας,στα μασαζ γαμας,στο γκλαμουρ γαμας,παντου γαμας :2funny::2funny::2funny::2funny:
φτου φτου φτου σκορδα :priest::priest::priest::priest::priest:
Τρισάγιο μου εκανες ρε ? :2funny:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.052
Κριτικές
191
Like
51.780
Πόντοι
41.443

Cockzillian

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2021
Μηνύματα
11
Like
8
Πόντοι
0
Η Νικολα ειναι αυτη που ηταν στο magic για καποια περιοδο. Την εχω παρει μια φορα. Μετρια θα ελεγα. Ξεπετα φαση.

Μπορει να μου θυμισει καποιος σε ποιο γραφειο ειναι η Χρυση?
Eυχαριστω φιλαράκι!
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.522
Κριτικές
99
Like
25.748
Πόντοι
26.236
ευχες σου διαβασα να εισαι παντα πεοστεκουμενος και να τις προλαβαινεις
Ο alpula θα με εξομολογήσει :2funny:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πέφτω σε χειμερία νάρκη γιατί θα γίνω μαϊντανός στο τέλος .
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: alpula

sigman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2019
Μηνύματα
728
Κριτικές
4
Like
1.056
Πόντοι
366
Τι ρόλο παίζει αν είναι ωραία ή όχι… τα γούστα είναι υποκειμενικά έτσι κι αλλιώς σε μεγάλο βαθμό… το θέμα είναι πως δεν παρέχει φουλ υπηρεσίες… πάμε παρακάτω… chillax…
Οχι φίλε μου… αυτή η υποκειμενικότητα μας έχει γαμήσει εδω μέσα. άλλο όμορφη (δες κριτική Jessica που έχω γράψει), άλλο συμπαθητική, γλυκιά (πχ Στεφανία γλυκιά συμπαθητική όμορφη όμως δεν την λες) και άλλο άσχημη (δες κριτική Veronica που έχω γράψεις)

Αν κάποιος έχει έρθει σε επάφη με κάποια ή με όλες ας μου πει οτι η άποψή μου είναι υποκειμενική ή «για τα δικά μου γούστα» να τελειώνει αυτή η ιστορία..

Δέχομαι πως κάποιες κοπέλες βρίσκονται στο ενδιάμεσο. Αυτές λοιπόν για κάποιους ήταν «καλές» και για άλλους «ΟΚ-βλέπεται» δεν την διώχνω

Η ομορφιά δεν κρίνεται με το αν δίνει κώλο μουνί αυτιά μάτια, είναι για σκληρά γαμήσια, ή μας λέει πόσο καλά γαμάμε σε τιμή ευκαιρίας…. αν κάποια είναι ακριβή ή δεν δίνει κώλο δεν σημαίνει πως δεν βλέπεται…

Τώρα γιατί έχω δυο κριτικές μόνο…. γιατί έχω φύγει από καμιά δεκαριά ραντεβού (μασάζ ή CG) ακριβώς λόγω εμφάνισης
 

cursed

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2005
Μηνύματα
248
Κριτικές
6
Like
643
Πόντοι
301
Για μένα δεν έχει standards… εκτός από extreme καταστάσεις βέβαια... Τέλος πάντων, το point ήταν να σταματήσετε να τσακώνεστε!
:-)
 
  • Like
Αντιδράσεις: sigman

cursed

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2005
Μηνύματα
248
Κριτικές
6
Like
643
Πόντοι
301
Η ομορφιά δεν κρίνεται με το αν δίνει κώλο μουνί αυτιά μάτια, είναι για σκληρά γαμήσια, ή μας λέει πόσο καλά γαμάμε σε τιμή ευκαιρίας….
Αν ξέρεις καμμία να δίνει αυτιά και μάτια πες μου, θα ‘θελα να δοκιμάσω για την εμπειρία!
???
 
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
καλημερα ομαδαρα μετα απο πολυ καιρο. Εγινε δοκιμη με irida diamonds καθοτι με εξιταρε το πετιτ που ειπε καποιος συναγωνιστης και ειχε απολυτο δικιο b2b και εκτονωση στα 120. Κλασσικα με το στανταρακι μου την καρολινα απο exotic η οποια εργαζεται και σε σταθερη διευθυνση πλεον και προχθες με Αννιτα απο velvet το μασαζ για οποιον ενδιαφερεται ηταν πολυ ποιοτικο , δειχνει να το εχει και εκτονωση πολυ κλασσικη . Ενημερωθηκα οτι επεστρεψαν αλικη και γεωργια . Για οποιον ενδιαφερεται για μιλφοκατασταση παιζει στο κεντρο η και κατοικον η Χριστινα για περαιτερω πληροφορηση πμ. Να ειστε ολοι καλα φιλοι και μη.
 

Καντηλανάφτης

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.165
Κριτικές
38
Like
4.710
Πόντοι
5.646
Velvet μου έστειλαν μια Λένα ξανθιά και μια Μαρία μελαχρινή. Έχουμε κάτι;
 
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21

christos9595

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
14
Like
24
Πόντοι
0
Καλησπέρα για αθανασια απο vip την καινουρια εχουμε κατι;; Ειναι το μονο που βλεπετει απο τις φωτο π ελαβα
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.807
Πόντοι
2.846

giorgos21024

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2021
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομαδα.. Δοκιμάστηκε η καινουργια Αθανασία απο VIP(πρωην Νασια απο Royal massage)Ενω απο το συγκεκριμένο γραφείο εχω μεινει πολύ ευχαρηστημενος απο Μαρίλια και Χρυσή σήμερα δεν πηγαν καλα τα πράγματα! Είχαμε πει για μιάμιση ωρα!Ηρθε η κοπέλα και ξεκίνησε ικανοποιητικό μασαζακι και στην κουβέντα μας ήθελε 25 για φραπε και 40 για φραπε με γδυσιμο!Συμφωνησαμε για +40 ζητησα να γινει άμεσα η εκτόνωση καθως είχε περάσει μιση ωρα και να συνεχίζουμε μασάζ!Κατα τη διάρκεια της εκτόνωσης ειπαμε και για μπριζόλα στο τελευταίο μισάωρο με +80 συνολικα για φραπε+μπριζόλα!Πριν φτασουμε εκεί μου πετάει ένα να ξέρεις ειναι και 6 ευρώ το ταξί....???Δηλαδη θα επαιρνε συνολικά 160 ευρώ και ζηταγε και το ταξι!Της είπα ότι πρέπει να σέβεται τα λεφτα που παίρνει και οτι άλλος δουλεύει ολη μερα για 25 ευρώ...Και ειναι ντροπή να παιρνεις 160 και να ζητάς και το ταξί! Επίσης της είπα οτι υπαρχουν κοπέλες πιο προσγειωμενες και εχουν και πολυ δουλειά γιατι σέβονται τον πελάτη και δεν κοιτάνε να τον δαγκωσουν οσο δεν παει... Μετά μου λεει καλύτερα όχι μπριζόλα...Της λεω οπως θες....Αρα παίρνεις μόνο +40 που είναι ο φραπες με γδυσιμο και συνεχίζουμε!Στην 1 ωρα ακριβως(ειχαμε αλλη μιση ωρα) μου λεει παω να βαλω τα ρουχα μου και πάει και ντύνεται!Της λέω εχω πληρωσει +40 για φραπέ και γδυσιμο! Τελικά ντυθηκε εκνευρίστηκα και της είπα να φύγει στη μια ώρα γιατί δεν σέβεται τον πελάτη και το γραφείο δεν μας έχει συνηθισει έτσι!Της έδωσα λοιπον 60 για μια ωρα + 40 τα συμφωνηθέντα για το φραπέ γιατί είμαι κύριος και της είπα να φυγει στη μια ώρα!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 79062

Επισκέπτης
Καλησπέρα σε όλους! Είχε ανακοινωθεί πριν από λίγες μέρες ότι το deluxe θα ξεκινούσε και με δικό του χώρο. Ξέρει κάποιος κάτι?
 
  • Like
Αντιδράσεις: kbm

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.641
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Καλησπέρα στην ομαδα.. Δοκιμάστηκε η καινουργια Αθανασία απο VIP(πρωην Νασια απο Royal massage)Ενω απο το συγκεκριμένο γραφείο εχω μεινει πολύ ευχαρηστημενος απο Μαρίλια και Χρυσή σήμερα δεν πηγαν καλα τα πράγματα! Είχαμε πει για μιάμιση ωρα!Ηρθε η κοπέλα και ξεκίνησε ικανοποιητικό μασαζακι και στην κουβέντα μας ήθελε 25 για φραπε και 40 για φραπε με γδυσιμο!Συμφωνησαμε για +40 ζητησα να γινει άμεσα η εκτόνωση καθως είχε περάσει μιση ωρα και να συνεχίζουμε μασάζ!Κατα τη διάρκεια της εκτόνωσης ειπαμε και για μπριζόλα στο τελευταίο μισάωρο με +80 συνολικα για φραπε+μπριζόλα!Πριν φτασουμε εκεί μου πετάει ένα να ξέρεις ειναι και 6 ευρώ το ταξί....???Δηλαδη θα επαιρνε συνολικά 160 ευρώ και ζηταγε και το ταξι!Της είπα ότι πρέπει να σέβεται τα λεφτα που παίρνει και οτι άλλος δουλεύει ολη μερα για 25 ευρώ...Και ειναι ντροπή να παιρνεις 160 και να ζητάς και το ταξί! Επίσης της είπα οτι υπαρχουν κοπέλες πιο προσγειωμενες και εχουν και πολυ δουλειά γιατι σέβονται τον πελάτη και δεν κοιτάνε να τον δαγκωσουν οσο δεν παει... Μετά μου λεει καλύτερα όχι μπριζόλα...Της λεω οπως θες....Αρα παίρνεις μόνο +40 που είναι ο φραπες με γδυσιμο και συνεχίζουμε!Στην 1 ωρα ακριβως(ειχαμε αλλη μιση ωρα) μου λεει παω να βαλω τα ρουχα μου και πάει και ντύνεται!Της λέω εχω πληρωσει +40 για φραπέ και γδυσιμο! Τελικά ντυθηκε εκνευρίστηκα και της είπα να φύγει στη μια ώρα γιατί δεν σέβεται τον πελάτη και το γραφείο δεν μας έχει συνηθισει έτσι!Της έδωσα λοιπον 60 για μια ωρα + 40 τα συμφωνηθέντα για το φραπέ γιατί είμαι κύριος και της είπα να φυγει στη μια ώρα!
Για αυτο παιρνουν ολοι τη χρυση
Που σου λεει δωσε οτι θες για εξτρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom