Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (4 μέλη και 22 επισκέπτες)

Zuck

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2021
Μηνύματα
38
Like
121
Πόντοι
0
Γεια σας. Ειμαι πρωταρης και ψαχνω κοπελα με δικο της χωρο ηλικιας 20 εως και 45-50. Θελω να εχει δικο της χωρο και να ειναι μονη της επειδη κομπλαρω λιγο. Εννοω ουτε τσατσα ουτε αλλες κοπελες. Να ειναι μονο αυτη. Προτιμω μασαζ που να προχωρα και παρακατω. Εχετε καμια προταση?
Βικυ Στεφανία με κλειστά μάτια. Για πρωτάρη είναι η καλύτερη. Θα σου μάθεις τα πράγματα σωστά. Θα βρεις τηλεφωνο στο νημα της
 

Gegr123

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2021
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Βικυ Στεφανία με κλειστά μάτια. Για πρωτάρη είναι η καλύτερη. Θα σου μάθεις τα πράγματα σωστά. Θα βρεις τηλεφωνο στο νημα της
Σ ευχαριστω. Δουλευει μονη της σε σπιτι ετσι?
Απο εμφανιση ειναι οκ ή θα παω εκει και θα τρομαξω?
Κατι τελευταιο επειδη ειμαι πρωταρης και λιγο φοβιτσιαρης, για προστασια απο σ. μ. νοσηματα με προφυλακτικο ειμαι 100% προστατευμενος?
 

Zuck

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2021
Μηνύματα
38
Like
121
Πόντοι
0
Σ ευχαριστω. Δουλευει μονη της σε σπιτι ετσι?
Απο εμφανιση ειναι οκ ή θα παω εκει και θα τρομαξω?
Κατι τελευταιο επειδη ειμαι πρωταρης και λιγο φοβιτσιαρης, για προστασια απο σ. μ. νοσηματα με προφυλακτικο ειμαι 100% προστατευμενος?
Δουλεύει μόνη της κι έχει εμφάνιση που θα σε φτιάξει. Ασε που ελαφρώνει την ενδυμασία της όσο προχωράει και σε "ισιώνει"
Η απάντηση στο 3ο ερώτημα δεν ειναι απλή. Το προφυλακτικό προστατεύει 100% αυτά που καλύπτει
 

dsq

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2011
Μηνύματα
154
Like
439
Πόντοι
21
Καλημέρα σε όλους.! Σκέφτομαι μια 3αδα: Alice diamond Μαίρη joy και νεφέλη empire τι προτείνετε;; Μετράει λίγο το εξτριμ γενικά σαν άνθρωπος .!! Ευχαριστώ εκ τον προτέρων.! Και π.μ δεν έχω πρόβλημα.! Η αν υπάρχει και κάποια άλλη δεκτό .!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Καλημέρα σε όλους.! Σκέφτομαι μια 3αδα: Alice diamond Μαίρη joy και νεφέλη empire τι προτείνετε;; Μετράει λίγο το εξτριμ γενικά σαν άνθρωπος .!! Ευχαριστώ εκ τον προτέρων.! Και π.μ δεν έχω πρόβλημα.! Η αν υπάρχει και κάποια άλλη δεκτό .!
την πρώτη και την τρίτη όχι!
Η δευτερη καλούτσικη επιλογή!
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
991
Κριτικές
29
Like
2.066
Πόντοι
1.416
την πρώτη και την τρίτη όχι!
Η δευτερη καλούτσικη επιλογή!
Χωρίς να έχω καταλάβει ακριβώς τι ζητάει ο παίκτης παραπάνω, να πω πως η μαίρη εμένα δεν με έχει συγκινήσει και την έχω πάρει πάνω από μια φορά, μπας και καταλάβω τι της βρίσκουν όλοι.

Alice είναι πολύ καλή, και Νεφέλη είδα φώτο και σκεφτόμουν να δοκιμάσω..
 

dsq

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2011
Μηνύματα
154
Like
439
Πόντοι
21
Χωρίς να έχω καταλάβει ακριβώς τι ζητάει ο παίκτης παραπάνω, να πω πως η μαίρη εμένα δεν με έχει συγκινήσει και την έχω πάρει πάνω από μια φορά, μπας και καταλάβω τι της βρίσκουν όλοι.

Alice είναι πολύ καλή, και Νεφέλη είδα φώτο και σκεφτόμουν να δοκιμάσω..
Μπορείς να μου δώσεις info για alice σε παρακαλώ με π.μ;; Ευχαριστώ
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Καλημέρα σε όλους.! Σκέφτομαι μια 3αδα: Alice diamond Μαίρη joy και νεφέλη empire τι προτείνετε;; Μετράει λίγο το εξτριμ γενικά σαν άνθρωπος .!! Ευχαριστώ εκ τον προτέρων.! Και π.μ δεν έχω πρόβλημα.! Η αν υπάρχει και κάποια άλλη δεκτό .!
σύγνώμη τώρα κατάλαβα ότι αναφέρεσαι για την Alice του Diamonds!
Τότε σίγουρα με την Alice του Diamonds να πας!
Καμία σχέση με τις υπόλοιπες!
 

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.448
Κριτικές
23
Like
3.612
Πόντοι
4.060
Συνάντηση με ίριδα από diamond.! Πολύ ευγενική και με διάθεση να ευχαριστήσει τον παρτενέρ. Συνέχεια με ρώταγε αν μου αρέσει και αν περνάω καλά… τώρα απο εμφάνιση πολύ μέτρια για τα δικά μου γούστα.! Αρκετό βαθύ στοματικό και με πολύ σάλιο .!!
Τιμή;; ολο το πακέτο
 

dsq

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2011
Μηνύματα
154
Like
439
Πόντοι
21
σύγνώμη τώρα κατάλαβα ότι αναφέρεσαι για την Alice του Diamonds!
Τότε σίγουρα με την Alice του Diamonds να πας!
Καμία σχέση με τις υπόλοιπες!
Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σου.!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τιμή;; ολο το πακέτο
110
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

Eljefe13

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2021
Μηνύματα
72
Like
178
Πόντοι
0
Η κριτική του χθεσινοβραδυνού. Έλενα του vip. Ευχάριστη νεαρά με πλούσια τα ελέη. (μην αρχίστε τα παχουλή, εύσωμη, χοντρή κλπ)...Επικοινωνια πολύ καλή, μασαζ ξέρει. Στο δια ταυτα...Φραπεδάκι καλαμωτό, φιλάκια και γλυκόλογα στ αυτί και κάτι ψιλά που έχουν να κάνουν με τη χημεία μεταξύ άντρα και γυναίκας και δεν είναι σε κανένα "πρόγραμμα".
Ξαναέπαιρνα άνετα.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Η κριτική του χθεσινοβραδυνού. Έλενα του vip. Ευχάριστη νεαρά με πλούσια τα ελέη. (μην αρχίστε τα παχουλή, εύσωμη, χοντρή κλπ)...Επικοινωνια πολύ καλή, μασαζ ξέρει. Στο δια ταυτα...Φραπεδάκι καλαμωτό, φιλάκια και γλυκόλογα στ αυτί και κάτι ψιλά που έχουν να κάνουν με τη χημεία μεταξύ άντρα και γυναίκας και δεν είναι σε κανένα "πρόγραμμα".
Ξαναέπαιρνα άνετα.
προχωράει παρακάτω?
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.115
Κριτικές
8
Like
3.021
Πόντοι
736
ρε μαγκες στη φωτο που στελνουν παντως η κοπελιτσα φαινεται ψιλομπαζο, για να μην πω σκετο μπαζο, ισως να την αδικει βεβαια, τι να πω..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom