Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (2 μέλη και 18 επισκέπτες)
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.834
Πόντοι
736
σύγνώμη τώρα κατάλαβα ότι αναφέρεσαι για την Alice του Diamonds!
Τότε σίγουρα με την Alice του Diamonds να πας!
Καμία σχέση με τις υπόλοιπες!
Τελικά φαίνεται από τις πρόσφατες κριτικές μελών ότι το Diamonds massage και η Τεα έφτιαξαν μια καλή , πολύ καλή (?) τετράδα … Alice , Lydia , Irida και φυσικά η Τεα !
Ολες με παρόμοιες υπηρεσίες πριν , κατά και μετά τις συνεδρίες ! Οργανωμένη ομάδα
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.455
Πόντοι
8.345
Χοντρή ???? Εμενα έπρεπε να τη στείλεις , θα έφευγε με συνοπτικές διαδικασίες … να ζητάτε ρε σείς το στυλ που θέλετε ντροπή δεν είναι . Ρωτήστε κιλά ,ύψος ακόμα κ αν είναι ελληνίδα . Εμεις ήμαστε οι πελατες . Έχω ακούσει τα άπειρα ψέμματα του στυλ όλες οι κοπέλες μας είναι αδύνατες η γούστα είναι αυτα η ότι η ομορφιά είνα υποκειμενική κ παπαριες . Δώστε τους το ταξακι κ δείξτε τη φωτογραφία του μοντέλου που σας πλάσαραν εμώ ήρθε η χοντρή , κακάσχημη της γειτονιάς .

Δεν ξέρω τώρα τι κάνει αλλά όταν την είχα πάρει εγώ από diamonds ήταν χοντρή- χοντρή, μπάλα. Και για εμένα το χυμώδης είναι ανεκτό.

η μονικα που λεω εγω δεν ηταν χοντρη σε καμια απο τις 3 συναντησεις μας περυσι, οχι οτι θα με χαλαγε γιατι παιρνω χοντρες αλλα δεν ηταν
πχ απο την Αρτεμις την callgirl την οποια ο @alpula χαρακτηριζει "petite δεν είναι" ειναι ιδια κυβικα (αν οχι πιο αδυνατη)
 

kostas(4)

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
28
Like
20
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά, Καρίνα από DELUXE εντυπώσεις/υπηρεσίες?
 

sigman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2019
Μηνύματα
728
Κριτικές
4
Like
1.056
Πόντοι
366
Ρε παίκτες γιατί του το βγάζετε ξυνό του ανθρώπου;

Απ' το πρώτο ποστ φάνηκε αν είναι ωραία η τύπισσα :rockon:
Γιατί πολλές φορές κάποιοι «θολώνουν» μια κριτική λέγοντας… ε είναι με λίγα κιλά παραπάνω ή τα πίνει μέχρι τελευταίας σταγόνας… άρχισε να φιλάει, είναι πολύ θερμή…ναι ρε παιδιά ΟΚ αλλά από την στιγμή που αποφασίζεις να ανεβάσεις μια κριτική, την ανεβάζεις αντικειμενικά.. το υποκειμενικά όμορφο από το «δεν βλέπεται» έχει διαφορά και το «δεν βλέπεται» είναι αντικειμενικό. Το «πλούσια τα ελέη» χωράει συζήτηση.. πχ έχει μεγάλο στήθος μέχρι είναι υπέρβάρη. Δεν πρέπει να γίνεται μια σαφή εξήγηση?. από πρόσωπο? Σχεδόν έχω καταλάβει πως όταν δεν γίνεται αναφορά… προφανώς η κοπέλα δεν βλέπεται…

Και το λέω γιατί μπορείς κάλλιστα να μην ανεβάσεις κριτική… δεν σε υποχρεώνει κανένας.

Πχ όταν με ρωτάνε σε πμ για Στεφανία είμαι ξεκάθαρος. Πολύ καλό μασάζ σε ότι πρόγραμμα διαλέξεις, με διαφόρα σε ότι έχω δοκιμάσει αλλά από εμφάνιση κάτω του μετρίου. Είμαι ξεκάθαρος.. δεν σηκώνει υποκειμενικότητα, δεν μπορεί κανείς να μου πει πως αυτό που λέω δεν ισχύει… αυτή είναι η διαφορα
 
Τελευταία τροποποίηση:

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.116
Like
3.144
Πόντοι
456
Καλησπέρα παιδιά, Καρίνα από DELUXE εντυπώσεις/υπηρεσίες?
εχουν καιρό να μου την στείλουν στο βάιμπερ,νομίζω ότι δεν δουλεύει εδώ και καιρό,εκτός και εαν ξαναξεκίνησε πρόσφατα.
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.505
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
η χοντρή όπως λες δεν έχει δικαίωμα να δουλέψει;Φαντάζεσαι τι θα γινόταν με εμάς αν η κάθε θεραπεύτρια έκανε επιλογές;....όχι ότι δεν κάνουν δηλαδή μιας κ δεν τα δίνουν όλα σε όλους...
δεν πληρωνεις ρε μαστορα το ιδιο ενα LADA με μια Mercedes...ουτε παραγγελνεις mercedes για να σου φερουν lada...εκει ειναι η διαφορα..
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.524
Like
3.841
Πόντοι
456
που να είναι η χοντρούλα άραγε?
Τελευταία ήταν στο deluxe και έπαιρνε τηλέφωνο μέλος εδώ μέσα και τον απειλούσε ότι γνωρίζει που μένει και ξέρει την οικογένεια του.
Πιο παλιά έμπαινε με αντικό Nickname και έγραφε παραπλανητικές κριτικές!
Ψάξε μέσα σε κανέναν βόθρο τύπε, εκεί θα είναι πια!
Δεν ξέρω τώρα τι κάνει αλλά όταν την είχα πάρει εγώ από diamonds ήταν χοντρή- χοντρή, μπάλα. Και για εμένα το χυμώδης είναι ανεκτό.
Εχετε μπερδεψει τις κοπελες νομιζω , η μονικα ΔΕΝ ειναι χοντρη με την καμια.
Την εχω παρει 4 φορες και αν ηταν χοντρη θα το ειχα παρατηρησει :2funny: .
Ωραια τυπισα η μονικα ,καλο προγραμα και καλο παιδι ,κριμα που χαθηκε.
Μαλλον την μπερδευετε με ενα θωρηκτο που ειχε φερει η τεα (πως της ηρθε και αυτης) που ειχε κανει περαντζαδα απο ολα τα μασαζομαγαζα και θεωρουσε τον εαυτο της γκομεναρα :dunno: .
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.455
Πόντοι
8.345
δεν πληρωνεις ρε μαστορα το ιδιο ενα LADA με μια Mercedes...ουτε παραγγελνεις mercedes για να σου φερουν lada...εκει ειναι η διαφορα..
η φεραρι παει παντα πιο γρηγορα απο το λαντα, η ομορφη πορνη δεν γαμιεται απαραιτητα καλυτερα απο τη χοντρη

εγω προτιμω αυτη που γαμιεται καλα απο την αδυνατη οπως και πολλοι αλλοι

και το σημαντικοτερο δεν ειναι χοντρη η κοπελα, το βαρος δεν ειναι υποκειμενικο
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.455
Πόντοι
8.345
Εχετε μπερδεψει τις κοπελες νομιζω , η μονικα ΔΕΝ ειναι χοντρη με την καμια.
Την εχω παρει 4 φορες και αν ηταν χοντρη θα το ειχα παρατηρησει :2funny: .
Ωραια τυπισα η μονικα ,καλο προγραμα και καλο παιδι ,κριμα που χαθηκε.
Μαλλον την μπερδευετε με ενα θωρηκτο που ειχε φερει η τεα (πως της ηρθε και αυτης) που ειχε κανει περαντζαδα απο ολα τα μασαζομαγαζα και θεωρουσε τον εαυτο της γκομεναρα :dunno: .
αμα μπραβο. βασικα ειχε 2 θωτηκτα την ολυμπια/αμαρυλις/κατερινα στο πριβε που ειχα παρει φουλ :headbang2: και την αφροδιτη που ειναι στο site του empire
 

Eljefe13

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2021
Μηνύματα
72
Like
178
Πόντοι
0
Γιατί πολλές φορές κάποιοι «θολώνουν» μια κριτική λέγοντας… ε είναι με λίγα κιλά παραπάνω ή τα πίνει μέχρι τελευταίας σταγόνας… άρχισε να φιλάει, είναι πολύ θερμή…ναι ρε παιδιά ΟΚ αλλά από την στιγμή που αποφασίζεις να ανεβάσεις μια κριτική, την ανεβάζεις αντικειμενικά.. το υποκειμενικά όμορφο από το «δεν βλέπεται» έχει διαφορά και το «δεν βλέπεται» είναι αντικειμενικό. Το «πλούσια τα ελέη» χωράει συζήτηση.. πχ έχει μεγάλο στήθος μέχρι είναι υπέρβάρη. Δεν πρέπει να γίνεται μια σαφή εξήγηση?. από πρόσωπο? Σχεδόν έχω καταλάβει πως όταν δεν γίνεται αναφορά… προφανώς η κοπέλα δεν βλέπεται…

Και το λέω γιατί μπορείς κάλλιστα να μην ανεβάσεις κριτική… δεν σε υποχρεώνει κανένας.

Πχ όταν με ρωτάνε σε πμ για Στεφανία είμαι ξεκάθαρος. Πολύ καλό μασάζ σε ότι πρόγραμμα διαλέξεις, με διαφόρα σε ότι έχω δοκιμάσει αλλά από εμφάνιση κάτω του μετρίου. Είμαι ξεκάθαρος.. δεν σηκώνει υποκειμενικότητα, δεν μπορεί κανείς να μου πει πως αυτό που λέω δεν ισχύει… αυτή είναι η διαφορα
ε, αφου δεν βλέπεται να μη την πάρεις. Δε θολώνω τίποτα. Σιγά μην καθίσω να γράψω 7 σελίδες ανατομικών λεπτομερειών για ενα μασαζ φραπε, καλαμάκι, γλειψίματα, δαχτυλα, cim, cob, κλπ
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Εχετε μπερδεψει τις κοπελες νομιζω , η μονικα ΔΕΝ ειναι χοντρη με την καμια.
Την εχω παρει 4 φορες και αν ηταν χοντρη θα το ειχα παρατηρησει :2funny: .
Ωραια τυπισα η μονικα ,καλο προγραμα και καλο παιδι ,κριμα που χαθηκε.
Μαλλον την μπερδευετε με ενα θωρηκτο που ειχε φερει η τεα (πως της ηρθε και αυτης) που ειχε κανει περαντζαδα απο ολα τα μασαζομαγαζα και θεωρουσε τον εαυτο της γκομεναρα :dunno: .
η μονικα που λεω εγω δεν ηταν χοντρη σε καμια απο τις 3 συναντησεις μας περυσι, οχι οτι θα με χαλαγε γιατι παιρνω χοντρες αλλα δεν ηταν
πχ απο την Αρτεμις την callgirl την οποια ο @alpula χαρακτηριζει "petite δεν είναι" ειναι ιδια κυβικα (αν οχι πιο αδυνατη)
Τότε πάσο (γιατί την Αρτέμης την γουστάρω) :thumbsup:. Το ξεμπερδέψαμε: άλλη μια, άλλη η άλλη.

Πάντως κανένα καλό δεν κυκλοφορεί να τ´ ακουμπήσω.

Με βλέπω να κατηφορίζω στα λαδομάγαζα. Το μόνο που με χαλάει είναι ότι έχω συνηθίσει τα δωμάτια ξενοδοχείων τόσα χρόνια και μου φαίνεται δύσκολη η γύρα:headbang:.
 
Τελευταία τροποποίηση:

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Τελικά φαίνεται από τις πρόσφατες κριτικές μελών ότι το Diamonds massage και η Τεα έφτιαξαν μια καλή , πολύ καλή (?) τετράδα … Alice , Lydia , Irida και φυσικά η Τεα !
Ολες με παρόμοιες υπηρεσίες πριν , κατά και μετά τις συνεδρίες ! Οργανωμένη ομάδα
και δεν βρίσκεις ραντεβού ούτε την δευτέρα παρουσία:headbang:
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
Καλησπέρα έχει κανείς εμπειρία από Hermes massage..έχει εμφανίσιμος κοπελες
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
Καλησπέρα συνάδελφοι έχει κανείς εμπειρία από Hermes massage έχει εμφανισιμες κοπέλες το θέμα είναι αν γίνουμε πελάτες έχει τιποτα Παραπάνω.;
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Καλησπέρα συνάδελφοι έχει κανείς εμπειρία από Hermes massage έχει εμφανισιμες κοπέλες το θέμα είναι αν γίνουμε πελάτες έχει τιποτα Παραπάνω.;
Αν πατήσεις Hermes στον φακό θα σου απαντήσει.Προσωπικά πελάτης έγινα, παρηγοριά δε βρήκα.
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
Αν πατήσεις Hermes στον φακό θα σου απαντήσει.Προσωπικά πελάτης έγινα, παρηγοριά δε βρήκα.
Μπερδεμένα είναι οκ σωστά έλεγα τώρα τελευταία αν πήρε κανείς.. με ποια εκανες;
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Ρε μαγκες καλησπέρα! Ερώτηση! Στο vip massage όλες οι κοπέλες προχωράνε παρακατω ή μερικές με το απλο προγραμμα των 50€ του πρωινου; Οντας πρωτάρης ελεγα να δοκιμάσω αλλα μην φαω ακυρο…
Αν καποια κανει μονο μασαζ στο λενε στο viber
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Μπερδεμένα είναι οκ σωστά έλεγα τώρα τελευταία αν πήρε κανείς.. με ποια εκανες;
Χριστίνα, Νίκη, Κλέα στα ΔΕΝ από εμένα. Αν καποιος έχει αντίθετη άποψη δεκτή. Είμαι και σιτευμένος πλέον , μπορεί να ψάχνουν ομορφόπαιδα. Γι ´ αυτό είπα ρωτά τον φακό.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.116
Like
3.144
Πόντοι
456

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.540
Κριτικές
99
Like
25.884
Πόντοι
26.236
Χριστίνα, Νίκη, Κλέα στα ΔΕΝ από εμένα. Αν καποιος έχει αντίθετη άποψη δεκτή. Είμαι και σιτευμένος πλέον , μπορεί να ψάχνουν ομορφόπαιδα. Γι ´ αυτό είπα ρωτά τον φακό.
Κλεα στα ναι αλλα με ζόρι φραπέ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom