Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (2 μέλη και 18 επισκέπτες)

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
υποθέτω πως ναι, έπεσα στις "δύσκολες μέρες" κι αυτό το είδα κι όλας γτ έμεινε μόνο με το κάτω
Μπορει επειδη ηταν η πρωτη φορα
Στην επομενη ναι
Γενικα την πρωτη φορα ειναι μαζεμενο το γραφειο απ την επομενη πιο χυμα
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.455
Πόντοι
8.345
ξερει κανεις που εχει παει η Μονικα που ηταν diamonds, prive και deluxe τελευταια? το deluxe απο το καλοκαιρι μου λεει τοι λειπει και φανταζομαι οτι καπου αλλου θα δουλευει αυτη η ψυχη τωρα
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
ξερει κανεις που εχει παει η Μονικα που ηταν diamonds, prive και deluxe τελευταια? το deluxe απο το καλοκαιρι μου λεει τοι λειπει και φανταζομαι οτι καπου αλλου θα δουλευει αυτη η ψυχη τωρα
που να είναι η χοντρούλα άραγε?
Τελευταία ήταν στο deluxe και έπαιρνε τηλέφωνο μέλος εδώ μέσα και τον απειλούσε ότι γνωρίζει που μένει και ξέρει την οικογένεια του.
Πιο παλιά έμπαινε με αντικό Nickname και έγραφε παραπλανητικές κριτικές!
Ψάξε μέσα σε κανέναν βόθρο τύπε, εκεί θα είναι πια!
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.455
Πόντοι
8.345
που να είναι η χοντρούλα άραγε?
Τελευταία ήταν στο deluxe και έπαιρνε τηλέφωνο μέλος εδώ μέσα και τον απειλούσε ότι γνωρίζει που μένει και ξέρει την οικογένεια του.
Πιο παλιά έμπαινε με αντικό Nickname και έγραφε παραπλανητικές κριτικές!
Ψάξε μέσα σε κανέναν βόθρο τύπε, εκεί θα είναι πια!
επειδη την ξερω στο ινσταγκραμ χοντρουλα δεν την λες. αλλα περα απο αυτο το υποκειμενικο 3 φορες ειχα περασει αντικειμενικα καλα, καταπινε και την τελευταια σταγονα, μπανιο μαζι, ολα εξω. αν με ειχε παει και φουλ οπως μου ειχαν πει καποιοι αλλοι δεν θα την ειχα βαλει στο παγκο για τοσο καιρο
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
επειδη την ξερω στο ινσταγκραμ χοντρουλα δεν την λες. αλλα περα απο αυτο το υποκειμενικο 3 φορες ειχα περασει αντικειμενικα καλα, καταπινε και την τελευταια σταγονα, μπανιο μαζι, ολα εξω. αν με ειχε παει και φουλ οπως μου ειχαν πει καποιοι αλλοι δεν θα την ειχα βαλει στο παγκο για τοσο καιρο
εγώ προσωπικά έχω φωτό με ράστα μαλιά και είναι χοντρή!
όχι juicy,ΧΟΝΤΡΗ κανονική!
Τέλος πάντων απο τότε που ξεφτυλίστηκε εδώ, έχει καεί!
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.540
Κριτικές
99
Like
25.882
Πόντοι
26.236
εγώ προσωπικά έχω φωτό με ράστα μαλιά και είναι χοντρή!
όχι juicy,ΧΟΝΤΡΗ κανονική!
Τέλος πάντων απο τότε που ξεφτυλίστηκε εδώ, έχει καεί!
Χοντρή ???? Εμενα έπρεπε να τη στείλεις , θα έφευγε με συνοπτικές διαδικασίες … να ζητάτε ρε σείς το στυλ που θέλετε ντροπή δεν είναι . Ρωτήστε κιλά ,ύψος ακόμα κ αν είναι ελληνίδα . Εμεις ήμαστε οι πελατες . Έχω ακούσει τα άπειρα ψέμματα του στυλ όλες οι κοπέλες μας είναι αδύνατες η γούστα είναι αυτα η ότι η ομορφιά είνα υποκειμενική κ παπαριες . Δώστε τους το ταξακι κ δείξτε τη φωτογραφία του μοντέλου που σας πλάσαραν εμώ ήρθε η χοντρή , κακάσχημη της γειτονιάς .
 

sigman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2019
Μηνύματα
728
Κριτικές
4
Like
1.056
Πόντοι
366
Η κριτική του χθεσινοβραδυνού. Έλενα του vip. Ευχάριστη νεαρά με πλούσια τα ελέη. (μην αρχίστε τα παχουλή, εύσωμη, χοντρή κλπ)...Επικοινωνια πολύ καλή, μασαζ ξέρει. Στο δια ταυτα...Φραπεδάκι καλαμωτό, φιλάκια και γλυκόλογα στ αυτί και κάτι ψιλά που έχουν να κάνουν με τη χημεία μεταξύ άντρα και γυναίκας και δεν είναι σε κανένα "πρόγραμμα".
Ξαναέπαιρνα άνετα.
Φίλε από εμφάνιση? εγω μια Έλενα που είδα στο viber ήταν για κλάματα…. παρόλο το photoshop
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470

@Eljefe13


Τύπε τι γίνεται 2 μέλη εδω γράφουνε ότι είναι μπάζο!
Για κάντο πενηνταράκια σε παρακαλώ!
 

Eljefe13

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2021
Μηνύματα
72
Like
178
Πόντοι
0

@Eljefe13


Τύπε τι γίνεται 2 μέλη εδω γράφουνε ότι είναι μπάζο!
Για κάντο πενηνταράκια σε παρακαλώ!
Δεν το εξήγησα στο μήνυμα; το εμφανισιακο είναι περί ορέξεως. Έγραψα πλούσια τα ελέη. Τώρα αν είναι να ανοίξουμε κουβέντα γτ ο κάθε σκεμπες θέλει Σκλεναρικοβες, δε θα τελειώσουμε ούτε αύριο
 

Eljefe13

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2021
Μηνύματα
72
Like
178
Πόντοι
0
Μπορει επειδη ηταν η πρωτη φορα
Στην επομενη ναι
Γενικα την πρωτη φορα ειναι μαζεμενο το γραφειο απ την επομενη πιο χυμα
Το τσέκαρα λεπτομερώς, ήταν οι δύσκολες μέρες. Θα σιγουρευτώ την επόμενη φορά
 

christos9595

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
14
Like
24
Πόντοι
0
Ρε μαγκες καλησπέρα! Ερώτηση! Στο vip massage όλες οι κοπέλες προχωράνε παρακατω ή μερικές με το απλο προγραμμα των 50€ του πρωινου; Οντας πρωτάρης ελεγα να δοκιμάσω αλλα μην φαω ακυρο…
 

sigman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2019
Μηνύματα
728
Κριτικές
4
Like
1.056
Πόντοι
366
Δεν το εξήγησα στο μήνυμα; το εμφανισιακο είναι περί ορέξεως. Έγραψα πλούσια τα ελέη. Τώρα αν είναι να ανοίξουμε κουβέντα γτ ο κάθε σκεμπες θέλει Σκλεναρικοβες, δε θα τελειώσουμε ούτε αύριο
Δλδ είναι μπάζο αλλά εσένα δεν σε χάλασε… φαντάζομαι εκεί πάει το «περί ορέξεως» γιατί εδώ δεν σηκώνει υποκειμενικότητα, το μπάζο δύσκολα γίνεται «μέτρια» ή «καλή» στα μάτια κάποιου άλλου
 

Eljefe13

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2021
Μηνύματα
72
Like
178
Πόντοι
0
Δλδ είναι μπάζο αλλά εσένα δεν σε χάλασε… φαντάζομαι εκεί πάει το «περί ορέξεως» γιατί εδώ δεν σηκώνει υποκειμενικότητα, το μπάζο δύσκολα γίνεται «μέτρια» ή «καλή» στα μάτια κάποιου άλλου
Εγώ δε την είδα μπάζο. Εκτός αν είναι να θεσμισουμε τον όρο μπάζο για να τελειώνουμε
 

sigman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2019
Μηνύματα
728
Κριτικές
4
Like
1.056
Πόντοι
366
Δεν το εξήγησα στο μήνυμα; το εμφανισιακο είναι περί ορέξεως. Έγραψα πλούσια τα ελέη. Τώρα αν είναι να ανοίξουμε κουβέντα γτ ο κάθε σκεμπες θέλει Σκλεναρικοβες, δε θα τελειώσουμε ούτε αύριο
Σκλερανίκοβες δεν θέλουμε, εφόσον όμως πληρώνουμε.. είναι λογικό, είναι και ο λόγος που ζητάμε φωτογραφίες… και ο λόγος που στέλνουνε φωτογραφίες φουλ φωτοσοπ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εγώ δε την είδα μπάζο. Εκτός αν είναι να θεσμισουμε τον όρο μπάζο για να τελειώνουμε
Δεν θα γυρνούσες να την δεις στον δρόμο… απλά πράγματα… μπάζο…
 

Eljefe13

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2021
Μηνύματα
72
Like
178
Πόντοι
0
Σκλερανίκοβες δεν θέλουμε, εφόσον όμως πληρώνουμε.. είναι λογικό, είναι και ο λόγος που ζητάμε φωτογραφίες… και ο λόγος που στέλνουνε φωτογραφίες φουλ φωτοσοπ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Δεν θα γυρνούσες να την δεις στον δρόμο… απλά πράγματα… μπάζο…
Γιατί εγώ δεν πλήρωσα; το τι κοιτάει ο καθένας πάλι εμπίπτει στην αντικειμενικοτητα. Κι αυτό είναι μια συζήτηση που βαριέμαι να κάνω γιατί είμαι και γέρος άνθρωπος
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
991
Κριτικές
29
Like
2.066
Πόντοι
1.416
Ρε παίκτες γιατί του το βγάζετε ξυνό του ανθρώπου;

Απ' το πρώτο ποστ φάνηκε αν είναι ωραία η τύπισσα :rockon:
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
επειδη την ξερω στο ινσταγκραμ χοντρουλα δεν την λες. αλλα περα απο αυτο το υποκειμενικο 3 φορες ειχα περασει αντικειμενικα καλα, καταπινε και την τελευταια σταγονα, μπανιο μαζι, ολα εξω. αν με ειχε παει και φουλ οπως μου ειχαν πει καποιοι αλλοι δεν θα την ειχα βαλει στο παγκο για τοσο καιρο
Δεν ξέρω τώρα τι κάνει αλλά όταν την είχα πάρει εγώ από diamonds ήταν χοντρή- χοντρή, μπάλα. Και για εμένα το χυμώδης είναι ανεκτό.
 

Gegr123

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2021
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Έχει πίξει η αγορά σε κάτι τέτοιο κ πολύ φτηνές...όσο για τα νοσήματα ακόμα κ με προφυλακτικό μάστορα....ρισκάρεις.
Εχεις να μου προτινεις καποια προς κεντρο Αθηνας ή ανατολικα? Επειδη βρηκα το facebook της στεφανιας που ειπε ο φιλος απο πανω και δεν ενθουσιαστηκα.
 

Allez

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Σαν νέος στο "club" ('οχι στην ηλικία) έχω πάρει κατ'οίκον παραγγελίες το τελευταίο διάστημα (όλες δηλώνουν Μολδαβία και παζαρεύουν τα πάντα), νοιώθω ότι έχουν σκοπό να μην περάσεις καλά για να σου πάρουν κι άλλα χρήματα με την προοπτική ότι θα περάσεις καλύτερα και τελικά ξενέρωμα... Μόνο η πρώτη τυχαία αγγελία για μασάζ (μεγαλοκοπέλα - κυβικών αφιέρωσε χρόνο και κόπο... (40€, πάνω από μια ώρα την ξαναπήρα και της έδωσα 50€)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom