Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
31
Like
4.158
Πόντοι
5.595
Ναι εντάξει. Αλλα δεν ειναι μόνο η κριτική σκέψη. Είμαστε αλλοι ανθρωποι - εχουμε αλλα γουστα... υποκειμενικη η ομορφιά, υποκειμενικά και τα "γουστα" του καθενός. Γι'αυτο ειχα γραψει καποια στιγμη να αναφερουμε μονο τα αντικειμενικα χαρακτηριστικα της καθε κοπελας, τουλαχιστον για την εμφανιση.
Αλλα αυτο που λεω τωρα, ειναι αν σχεδον ολα τα ας πουμε βασικα γραφεια προσπαθουν τοσο εντονα να μας δουλεψουν, τι μενει απο γραφεια?
Γιατι εγω προσωπικα ας πουμε, αν πανε να με δουλεψουν, θα ριξω γενικοτερο Χ στο γραφειο και οχι απλα στην κοπελα.
Κοιτα, θεωρω πως ειμαι εμπειρος στον αγοραιο ερωτα, εχω γραψει αρκετα χρονια, αλλα υπαρχουν αλλοι με τα διπλασια απο μενα και χιλιαδες εμπειριες.
ΕΝΑ εχω να σου πω με ΣΙΓΟΥΡΙΑ :

Ο αγοραιος ερωτας (στην Ελλαδα) ειναι μια κωλοκατασταση με φουλ κουτοπονηρια, ειναι μια βιομηχανια που στηριζεται στις καβλες μας.
Επειδη ακριβως ειναι ολα υποκειμενικα, και ακομα και αυτη που καποιος την πει ομορφη ή καλη, για καποιον αλλο ειναι μπαζο ή βαρετη (αναλογα τι ζηταει ο καθενας στο σεξ), κλπ, εκει μπαινουν τα γραφεια και σε μπερδευουν με προμοτορες, που σου διαφημιζουν μια κοπελα, και μετα πας, τρως φολα και σου λενε "ε δεν ειχατε χημεια".
Η κουτοπονηρια βρισκεται παντου, σε στουντιο, σε μπουρδελα, σε call girls, απλα οσο περισσοτερα σκας, τοσο περισσοτερο σε νευριαζει.
Προχτες ειδα σε μπανερ μια κοπελα που μου αρεσε σε στουντιο, παιρνω και ρωταω αν ειναι. Ναι μου λεει η τσατσα, μαζι με αλλες δυο.
Φτανω εκει σε 15' και μαντεψε: ΜΟΛΙΣ εφυγε! Μου παρουσιαστηκαν οι αλλες 2, γιατι σου λεει η πονηρη σκατογρια : "Πανω στις καβλες του ηρθε, καποια θα παρει".
Σηκωθηκα και εφυγα χωρις καν να της μιλησω.

Τωρα στα μασαζ ειναι ακομα πιο δυσκολα, γιατι πολλες το παιζουν κινεζες. Εχω φαει πετσετα απο κοπελα σουπερ διαφημισμενη εδω, τη Δαναη του deluxe. Στο δευτερο ραντεβου βεβαια τα καταφερα. Ομως, προσπαθω να μην διαφημιζω ουτε παραπανω ουτε παρακατω τις κοπελες , και για να μην εκτειθονται αυτες, αλλα κι εγω. Αν βγω και πω : η ταδε μου εκανε πιπα, και μετα ο αλλος βγει και πει : εμενα μου εκανε μονο χερι , θα εκτεθω κι εγω. Προσπαθουμε να δινουμε οσο γινεται αντικειμενικες πληροφοριες.

Γραφειο τιμιο απλα ΔΕΝ υπαρχει.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
ρε φιλε αλπουλα που να ξερω και εγω ο καψερος τους κλωνους και τους προμοτορες?νομιζα οτι ηταν παιχτης,οπως και για αλλους.ψιλιαζομαι κατι φορες βεβαια,αλλα που να βγαλω ακρη.παιχτης ειμαι και ψαχνω να βρω το καλλυτερο για να περασω καλα.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
ρε φιλε αλπουλα που να ξερω και εγω ο καψερος τους κλωνους και τους προμοτορες?νομιζα οτι ηταν παιχτης,οπως και για αλλους.ψιλιαζομαι κατι φορες βεβαια,αλλα που να βγαλω ακρη.παιχτης ειμαι και ψαχνω να βρω το καλλυτερο για να περασω καλα.
μα τον αποκάλεσες "καλέ μου φίλε" λες και τον γνώριζες!
 

panko123

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2019
Μηνύματα
61
Like
276
Πόντοι
20
Κοιτα, θεωρω πως ειμαι εμπειρος στον αγοραιο ερωτα, εχω γραψει αρκετα χρονια, αλλα υπαρχουν αλλοι με τα διπλασια απο μενα και χιλιαδες εμπειριες.
ΕΝΑ εχω να σου πω με ΣΙΓΟΥΡΙΑ :

Ο αγοραιος ερωτας (στην Ελλαδα) ειναι μια κωλοκατασταση με φουλ κουτοπονηρια, ειναι μια βιομηχανια που στηριζεται στις καβλες μας.
Επειδη ακριβως ειναι ολα υποκειμενικα, και ακομα και αυτη που καποιος την πει ομορφη ή καλη, για καποιον αλλο ειναι μπαζο ή βαρετη (αναλογα τι ζηταει ο καθενας στο σεξ), κλπ, εκει μπαινουν τα γραφεια και σε μπερδευουν με προμοτορες, που σου διαφημιζουν μια κοπελα, και μετα πας, τρως φολα και σου λενε "ε δεν ειχατε χημεια".
Η κουτοπονηρια βρισκεται παντου, σε στουντιο, σε μπουρδελα, σε call girls, απλα οσο περισσοτερα σκας, τοσο περισσοτερο σε νευριαζει.
Προχτες ειδα σε μπανερ μια κοπελα που μου αρεσε σε στουντιο, παιρνω και ρωταω αν ειναι. Ναι μου λεει η τσατσα, μαζι με αλλες δυο.
Φτανω εκει σε 15' και μαντεψε: ΜΟΛΙΣ εφυγε! Μου παρουσιαστηκαν οι αλλες 2, γιατι σου λεει η πονηρη σκατογρια : "Πανω στις καβλες του ηρθε, καποια θα παρει".
Σηκωθηκα και εφυγα χωρις καν να της μιλησω.

Τωρα στα μασαζ ειναι ακομα πιο δυσκολα, γιατι πολλες το παιζουν κινεζες. Εχω φαει πετσετα απο κοπελα σουπερ διαφημισμενη εδω, τη Δαναη του deluxe. Στο δευτερο ραντεβου βεβαια τα καταφερα. Ομως, προσπαθω να μην διαφημιζω ουτε παραπανω ουτε παρακατω τις κοπελες , και για να μην εκτειθονται αυτες, αλλα κι εγω. Αν βγω και πω : η ταδε μου εκανε πιπα, και μετα ο αλλος βγει και πει : εμενα μου εκανε μονο χερι , θα εκτεθω κι εγω. Προσπαθουμε να δινουμε οσο γινεται αντικειμενικες πληροφοριες.

Γραφειο τιμιο απλα ΔΕΝ υπαρχει.
Μαζι σου. Και εγω το ιδιο κανω, ειτε παρω καποια που μου αρεσε είτε καποια που δεν... προτιμω να μην μπω σε ανευ ουσιας αντιπαραθεση για το συγκεκριμενο θεμα.
Και νομιζω δεν ειναι μονο στον αγοραιο ερωτα αυτο που λες. Στα παντα εφαρμοζει.
Εγω εχω μπει στο συγκεκριμενο αθλημα 1.5+ χρονο και τωρα. Τότε, στην αρχη για εμενα, νομιζω ηταν κάπως πιο ανοργανωτα τα πραγματα και εβρισκα αυτο που εψαχνα... την αβεβαιοτητα και την εξαψη του να μην ξερεις πως θα εξελιχθει η κατασταση και ειχα βρεθει να κανω 4-5 ραντεβου με την ιδια κοπελα.
Εδω και αρκετο καιρο ομως, τα γραφεια οργανωθηκαν και το μοντελο αλλαξε. Πετυχαινω αποκλειστικα ειτε κοπελες που κανουν μονο μασαζ (λιγες πλεον μαλλον), είτε ετοιμους τιμοκαταλογους. Προσωπικα κανενα απο τα δυο δεν με ενδιαφερει και εχω πολυ καιρο να παρω 2ο ραντεβου την ιδια κοπελα.
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
μα τον αποκάλεσες "καλέ μου φίλε" λες και τον γνώριζες!
Με αυτό το προφίλ και εγώ προβληματιζόμουν πολύ, έπαιζε το παιχνίδι καλούτσικα . Πάντως ωραίος τους μάζεψες όπως έπρεπε :rockon:
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
31
Like
4.158
Πόντοι
5.595
Μαζι σου. Και εγω το ιδιο κανω, ειτε παρω καποια που μου αρεσε είτε καποια που δεν... προτιμω να μην μπω σε ανευ ουσιας αντιπαραθεση για το συγκεκριμενο θεμα.
Και νομιζω δεν ειναι μονο στον αγοραιο ερωτα αυτο που λες. Στα παντα εφαρμοζει.
Εγω εχω μπει στο συγκεκριμενο αθλημα 1.5+ χρονο και τωρα. Τότε, στην αρχη για εμενα, νομιζω ηταν κάπως πιο ανοργανωτα τα πραγματα και εβρισκα αυτο που εψαχνα... την αβεβαιοτητα και την εξαψη του να μην ξερεις πως θα εξελιχθει η κατασταση και ειχα βρεθει να κανω 4-5 ραντεβου με την ιδια κοπελα.
Εδω και αρκετο καιρο ομως, τα γραφεια οργανωθηκαν και το μοντελο αλλαξε. Πετυχαινω αποκλειστικα ειτε κοπελες που κανουν μονο μασαζ (λιγες πλεον μαλλον), είτε ετοιμους τιμοκαταλογους. Προσωπικα κανενα απο τα δυο δεν με ενδιαφερει και εχω πολυ καιρο να παρω 2ο ραντεβου την ιδια κοπελα.
Εννοειται πως η κουτοπονηρια εφαρμοζεται σε ολες τις δουλεις, στην Ελλαδα ζουμε !
 

Petros30

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2008
Μηνύματα
9
Κριτικές
2
Like
210
Πόντοι
0
Aγαπητοί εύχομαι να είστε καλά.

Διαβάζω αρκετές ημέρες, σε πολλές σελίδες του νήματος, ανταλλαγή απόψεων, εμπειριών, σχόλια κλπ για κοπέλες και γραφεία, αλλά και έντονους διαλόγους από επιτήδειους που προσπαθούν με πούστικους (μόνο αυτή την λέξη μπορώ να χρησιμοποιήσω) τρόπους και μεθόδους, άλλοτε να σπιλώσουν μέλη, άλλοτε να παραπλανήσουν μέλη και άλλοτε να προωθήσουν το εμπόρευμα τους.
Το φτηνό marketing, ουδέποτε είχε δώσει υπεραξία στο διαφημιζόμενο προιόν του. Μόνο κακό του έκανε. Οι πολύ πολύ έμπειροι, θεωρώ πως συμφωνούν. Συμφωνώ, επίσης με τον τρόπο, που οι παλαιοί και πολύ πολύ έμπειροι αντιμετωπίζουν τους συγκεκριμένους. Θα μπορούσε να γίνει αυτό χωρίς να αναλώνονται σελίδες και χρόνος του καθενός από εμάς να ενημερώνεται, με πιο συνοπτικούς τρόπους? Μια και έξω? Με απόλυτο σεβασμό και ευγένεια ερωτώ?

Συνεδρίες της περασμένης εβδομάδας λοιπόν:

ΑΡΤ
ANNA: Όμορφο προσωπάκι, μικρή σε ηλικία, μικρό στητό βυζί, ωραίος κώλος, massage καλό με πετσέτα, δύο τρεις φορές γλύστρισε η πετσέτα δεν σχολίασε, συνέχισε, σιγά σιγά όμως την επανέφερε, στα δεν μου έδειχνε , είχαμε σεξουαλικές συζητήσεις, λίγο ντροπαλά, πιστεύω ότι σιγά σιγά με τρόπο (για τους έμπειρους) προχωράει. Κανένα έξτρα η συνεδρία.
ΙΩΑΝΝΑ: Την έχω αναφέρει σε προηγούμενο μήνυμα μου. Όμορφο νεαρό κοριτσάκι. Πολύ. Ωραίο, μοντελέ σώμα. Μικρό στήθος αλλά φοβερός κώλος. Massage χωρίς πετσέτα, χαλαρωτικό αρκετά. Απρόσεκτη αυτή την φορά κάποιες στιγμές περνούσε και ακουμπούσε. Υπηρξαν σεξουαλικές συζητήσεις. Με έπιασε, χαίδεψε λίγο, αλλά δεν της βγήκε να συνεχίσει. Κανένα έξτρα η συνεδρία.

VIP
ΕΛΕΝΑ: Όμορφη γυναίκα. Κοντά στα 30 την έκανα. Σώμα ωραίο, όχι μοντελέ αλλά καυλωτικό. Βυζί γεμάτο μεγάλο. Ρόγα τρελά σκληρή. Κώλος καλός. Massage αδιάφορο, στην αρχή με πετσέτα, αργότερα χωρίς. Σεξουαλικές συζητήσεις καθόλη τη διάρκεια, ευχάριστη πολύ. Με χάιδεψε, μου τον έπαιξε, της ζήτησα ευγενικά να γδυθεί και το έκανε. Όλα. Χέρια ελεύθερα έπαιζαν παντού. Είπε όχι στο καλαμάκι και όχι μπριζόλα, οπότε δεν ζήτησα καν φραπέ που ήθελε να μου κάνει. Έδωσα από μόνος μου +20 για την ταλαιπωρία που τράβηξε :buck2:

EMPIRE
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ: Για τα γούστα μου όμορφο μωρό. Μικρό σε ηλικία, μικρό βυζί, τρομερός κώλος. Massage αδιάφορο, χωρίς πετσέτα. Λίγο ψυχρή συμπεριφορά στην αρχή αλλά το έσωσε γρήγορα και συνεχίσαμε αλλιώς θα την είχα στείλει. Σεξουαλικές συζητήσεις είχαμε, από μόνη της είπε ότι κάνει φράπε (και καλά όπου γουστάρει), περνούσε και ακουμπούσε κατά τη διάρκεια, κάποιες φορές τον έπιανε να τον αλλάξει θέση (χαχαχα). Πιστεύω ότι προχωράει, θα το επιδιώξω εκ νέου μελλοντικά γιατί ο κώλος της κοιτάει ταβάνι. Κανένα έξτρα η συνεδρία.
ΛΙΑ: Μικρούλι, γλυκό κοριτσάκι. Σώμα ωραίο. Βυζί μεγάλο στητό καλό. Κώλος οκ. Massage καλό, χαλαρωτικό χωρίς πετσέτα. Σεξουαλικές συζητήσεις σε όλη τη συνεδρία. Σχόλια κολακευτικά για τον πούτσο μου, κοιτούσε συνέχεια. Περνούσε και ακουμπούσε. Δεν ήθελε να προχωρήσει σε τίποτα. Κάποιες στιγμές το σκεφτόταν. Αλλά τελικά ΔΕΝ. Πιστεύω ότι είναι στα ΝΑΙ. Κανένα έξτρα η συνεδρία.

ΤΕΑ
ΝΙΚΗ: Θα μιλήσω για την δική μου εμπειρία, με γνώμονα τα δικά μου γούστα καθαρά και μόνο με απόλυτο σεβασμό προς όλους εδώ μέσα.
Πήρα καθαρά για την εμπειρία, διαβάζοντας ανάμικτες απόψεις και σχόλια σεβαστών μελών.
ΟΧΙ. Για εμένα, προσωπικά και μόνο προσωπικά, ήταν ότι χειρότερο έχω συναντήσει σε αυτού του είδους την υπηρεσία. Η κοπέλα, κάτω του μετρίου (αρκετά διαφορετική απο τις φωτογραφίες) κοιλιά, μπούτια, κακή άρθρωση στην ομιλία της (που για εμένα είναι πολύ ντεκαβλέ) κακό μασάζ, έπαιρνε το πόδι μου και το πέταγε απότομα για το ανοίξει, με έτριβε με το στήθος της λες και με ετοίμαζε για τηγάνι. Έτσι το ένιωθα. Ένιωσα άσχημα και σταμάτησα. Ευγενικά της ζήτησα να αποχωρήσει.

Γενικά μου αρέσει το κασκαντεριλίκι. Δεν έχω κανένα πρόβλημα να δοκιμάζω οτιδήποτε το ανεξερεύνητο. Αρκετές φορές η εμπειρία μου με έχει επιβεβαιώσει.
Η τρέχουσα εβδομάδα έχει εξαιρετικές συνεδρίες. Θα ενημερώσω εκ νέου το αγαπητό νήμα.

Ζητάω συγγνώμη για άλλη μια φορά για το σεντόνι μου. Εύχομαι με τον πρόλογο μου να μην προσέβαλα η να υπερέβαλα κάπου.

Καλή αγωνιστική συνέχεια εύχομαι.
 

peter_pan17

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2017
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
102
Πόντοι
0
Ευχαριστώ φίλε gravity, κόστος κάνα 40αρι μάξιμουμ να φανταστώ. Επίσης μου έχουν στείλει για μια Λυδία από attica.δεν ξέρω βέβαια αν πάει extra
ίσως +40 αλλά ξεκινούν 70 για μία ώρα στο συγκεκριμένο γραφείο...
 

aggxar

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2014
Μηνύματα
101
Κριτικές
1
Like
92
Πόντοι
1
καλησπερα σε ολους σας
καμια προταση για μαυρουλα;;;;
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.524
Like
3.831
Πόντοι
456
Aγαπητοί εύχομαι να είστε καλά.

Διαβάζω αρκετές ημέρες, σε πολλές σελίδες του νήματος, ανταλλαγή απόψεων, εμπειριών, σχόλια κλπ για κοπέλες και γραφεία, αλλά και έντονους διαλόγους από επιτήδειους που προσπαθούν με πούστικους (μόνο αυτή την λέξη μπορώ να χρησιμοποιήσω) τρόπους και μεθόδους, άλλοτε να σπιλώσουν μέλη, άλλοτε να παραπλανήσουν μέλη και άλλοτε να προωθήσουν το εμπόρευμα τους.
Το φτηνό marketing, ουδέποτε είχε δώσει υπεραξία στο διαφημιζόμενο προιόν του. Μόνο κακό του έκανε. Οι πολύ πολύ έμπειροι, θεωρώ πως συμφωνούν. Συμφωνώ, επίσης με τον τρόπο, που οι παλαιοί και πολύ πολύ έμπειροι αντιμετωπίζουν τους συγκεκριμένους. Θα μπορούσε να γίνει αυτό χωρίς να αναλώνονται σελίδες και χρόνος του καθενός από εμάς να ενημερώνεται, με πιο συνοπτικούς τρόπους? Μια και έξω? Με απόλυτο σεβασμό και ευγένεια ερωτώ?

Συνεδρίες της περασμένης εβδομάδας λοιπόν:

ΑΡΤ
ANNA: Όμορφο προσωπάκι, μικρή σε ηλικία, μικρό στητό βυζί, ωραίος κώλος, massage καλό με πετσέτα, δύο τρεις φορές γλύστρισε η πετσέτα δεν σχολίασε, συνέχισε, σιγά σιγά όμως την επανέφερε, στα δεν μου έδειχνε , είχαμε σεξουαλικές συζητήσεις, λίγο ντροπαλά, πιστεύω ότι σιγά σιγά με τρόπο (για τους έμπειρους) προχωράει. Κανένα έξτρα η συνεδρία.
ΙΩΑΝΝΑ: Την έχω αναφέρει σε προηγούμενο μήνυμα μου. Όμορφο νεαρό κοριτσάκι. Πολύ. Ωραίο, μοντελέ σώμα. Μικρό στήθος αλλά φοβερός κώλος. Massage χωρίς πετσέτα, χαλαρωτικό αρκετά. Απρόσεκτη αυτή την φορά κάποιες στιγμές περνούσε και ακουμπούσε. Υπηρξαν σεξουαλικές συζητήσεις. Με έπιασε, χαίδεψε λίγο, αλλά δεν της βγήκε να συνεχίσει. Κανένα έξτρα η συνεδρία.

VIP
ΕΛΕΝΑ: Όμορφη γυναίκα. Κοντά στα 30 την έκανα. Σώμα ωραίο, όχι μοντελέ αλλά καυλωτικό. Βυζί γεμάτο μεγάλο. Ρόγα τρελά σκληρή. Κώλος καλός. Massage αδιάφορο, στην αρχή με πετσέτα, αργότερα χωρίς. Σεξουαλικές συζητήσεις καθόλη τη διάρκεια, ευχάριστη πολύ. Με χάιδεψε, μου τον έπαιξε, της ζήτησα ευγενικά να γδυθεί και το έκανε. Όλα. Χέρια ελεύθερα έπαιζαν παντού. Είπε όχι στο καλαμάκι και όχι μπριζόλα, οπότε δεν ζήτησα καν φραπέ που ήθελε να μου κάνει. Έδωσα από μόνος μου +20 για την ταλαιπωρία που τράβηξε :buck2:

EMPIRE
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ: Για τα γούστα μου όμορφο μωρό. Μικρό σε ηλικία, μικρό βυζί, τρομερός κώλος. Massage αδιάφορο, χωρίς πετσέτα. Λίγο ψυχρή συμπεριφορά στην αρχή αλλά το έσωσε γρήγορα και συνεχίσαμε αλλιώς θα την είχα στείλει. Σεξουαλικές συζητήσεις είχαμε, από μόνη της είπε ότι κάνει φράπε (και καλά όπου γουστάρει), περνούσε και ακουμπούσε κατά τη διάρκεια, κάποιες φορές τον έπιανε να τον αλλάξει θέση (χαχαχα). Πιστεύω ότι προχωράει, θα το επιδιώξω εκ νέου μελλοντικά γιατί ο κώλος της κοιτάει ταβάνι. Κανένα έξτρα η συνεδρία.
ΛΙΑ: Μικρούλι, γλυκό κοριτσάκι. Σώμα ωραίο. Βυζί μεγάλο στητό καλό. Κώλος οκ. Massage καλό, χαλαρωτικό χωρίς πετσέτα. Σεξουαλικές συζητήσεις σε όλη τη συνεδρία. Σχόλια κολακευτικά για τον πούτσο μου, κοιτούσε συνέχεια. Περνούσε και ακουμπούσε. Δεν ήθελε να προχωρήσει σε τίποτα. Κάποιες στιγμές το σκεφτόταν. Αλλά τελικά ΔΕΝ. Πιστεύω ότι είναι στα ΝΑΙ. Κανένα έξτρα η συνεδρία.

ΤΕΑ
ΝΙΚΗ: Θα μιλήσω για την δική μου εμπειρία, με γνώμονα τα δικά μου γούστα καθαρά και μόνο με απόλυτο σεβασμό προς όλους εδώ μέσα.
Πήρα καθαρά για την εμπειρία, διαβάζοντας ανάμικτες απόψεις και σχόλια σεβαστών μελών.
ΟΧΙ. Για εμένα, προσωπικά και μόνο προσωπικά, ήταν ότι χειρότερο έχω συναντήσει σε αυτού του είδους την υπηρεσία. Η κοπέλα, κάτω του μετρίου (αρκετά διαφορετική απο τις φωτογραφίες) κοιλιά, μπούτια, κακή άρθρωση στην ομιλία της (που για εμένα είναι πολύ ντεκαβλέ) κακό μασάζ, έπαιρνε το πόδι μου και το πέταγε απότομα για το ανοίξει, με έτριβε με το στήθος της λες και με ετοίμαζε για τηγάνι. Έτσι το ένιωθα. Ένιωσα άσχημα και σταμάτησα. Ευγενικά της ζήτησα να αποχωρήσει.

Γενικά μου αρέσει το κασκαντεριλίκι. Δεν έχω κανένα πρόβλημα να δοκιμάζω οτιδήποτε το ανεξερεύνητο. Αρκετές φορές η εμπειρία μου με έχει επιβεβαιώσει.
Η τρέχουσα εβδομάδα έχει εξαιρετικές συνεδρίες. Θα ενημερώσω εκ νέου το αγαπητό νήμα.

Ζητάω συγγνώμη για άλλη μια φορά για το σεντόνι μου. Εύχομαι με τον πρόλογο μου να μην προσέβαλα η να υπερέβαλα κάπου.

Καλή αγωνιστική συνέχεια εύχομαι.
Από επιτυχία σε επιτυχία πηγαίνεις φίλε μήπως να ξανασκεφτεις την ενασχόληση σου με το άθλημα;
Κρίμα τα λεφτά που δίνεις ,δωσε τα σε καμία αγαθοεργία να κάνεις το καλό και να αισθανθείς και εσύ ομορφα.
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
361
Like
1.983
Πόντοι
201
λοιπόν για να ξεκαθαρίσουμε λιγάκι.
Εδώ και καιρό είχα ετοιμάσει μια λίστα την οποία πίστευα ή ήξερα ότι με κάποιους,κάτι δεν πάει καλά!
Απαντούσα στα posts τους, τους έκανα like και η ζωή κυλούσε όμορφα για αυτούς!
Σήμερα το βράδυ φύγανε αρκετοί και έπεται και συνέχεια για άλλους!
Ο spartiatis1976 με κλώνο τον stevekonor1967 ήταν απο το Velvet και πράγματι η Ξένια που ανέφερε πιο πίσω είναι η Μαρία του prive, μια αδύνατη ,άκωλη ξερακιανή την έλεγα εγώ.
Μου αρέσει που ο φίλος μου ο Frank τον χαιρέτησε κι όλας....
Ο titos2,psaras6,stambal1986 ήταν απο deluxe.
Μάλιστα χρησιμοποιούσαν και διαφορετικές τακτικές γραψίματος για να μην τους πάρουμε χαμπάρι αλλά τα γραπτά μένουν!
Μια ματιά στο ιστορικό τους και είναι να γελάει κάποιος!
Ο ένας κλώνος προμότορας την έπεφτε στον άλλον κλώνο προμότορα και όλοι μαζί στα κανονικά μέλη που περνάνε καλά με κάποια άλλες κοπέλες που δεν ήταν της αρεσκείας τους!
Πραγματικά θα ήθελα να δώσω μια συμβουλή σε κάποιους!
Μην νομίζετε κάποιοι ότι δεν θα αποκαλυφθείτε, είναι άσχημο να κατευθύνεις πελάτες σαν τα πρόβατα σε κοπέλες που δεν αξίζουν, το ξεσκαρτάρισμα δεν έχει τελειώσει, συνεχίζετε και θα υπάρχουν κι άλλοι!
Τέλος θα ήθελα να αναφερθώ στα γραφεία deluxe,lux,your.joy που είναι αδελφάκια και να συμβουλέψω ότι πολύ πιο τίμιο θα ήταν να ανοίξετε ένα πιστοποιημένο λογαριασμό εδώ με το brand του γραφείου και να μας διαφημίζεις τις κοπέλες όπως κάνουν κάποια "σοβαρά" γραφεία γενικά στο forum ,παρά αυτό το καραγκιοζιλίκι που γίνεται εδώ μέσα και συνέχεια εκτίθεστε.
Είναι θέμα marketing και δεν το έχετε!
Για να κάνετε τέτοιες κινήσεις με προμοτορες και κλώνους είναι σίγουρο ότι το forum το χρειάζεστε, κάντε λοιπόν μια κίνηση διαφορετική και πιο τίμια, κάντε εγγραφή κανονικά ή επικοινωνήστε για μπανεράκι με τον υπεύθυνο, αριστερά δεξιά του site!
Κλείνοντας ελπίζω τώρα που το osmose έγινε αδελφάκι των παραπάνω γραφείων να μην μας γεμίσετε με σκουπίδια-posts και προμοτορικές εμφανίσεις εδώ μέσα!
Είναι κρίμα και εσείς να εκτίθεστε γιατί αυτό θα γίνει στην συνέχεια και εμείς να πληρώνουμε τσάμπα χρήματα!

Καλημέρα και καλή συνέχεια!
Γεια σου alpula προμοκτόνε..
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.324
Like
16.811
Πόντοι
3.556
πως βλέπουν οι προμοτορες τον τυπο αλπουλα:confused::confused::confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

πως βλεπει ο αλπουλα τους τύπους προμοτορες:confused::confused::confused:
 

Συνημμένα

  • 0837FCC1-5AF9-4580-B5D7-0492C7FC1987.jpeg
    0837FCC1-5AF9-4580-B5D7-0492C7FC1987.jpeg
    302,7 KB · Εμφανίσεις: 33
  • DD3B23E4-1F8C-49C6-A924-1CCEC85172F2.jpeg
    DD3B23E4-1F8C-49C6-A924-1CCEC85172F2.jpeg
    138,6 KB · Εμφανίσεις: 27

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Γεια σου alpula προμοκτόνε..
δεν ξέρω αν ειρωνεύεσαι αλλά έχουμε μιλήσει προσωπικά εμείς και ελπίζω να μην ξανααρχίσαμε τα ίδια!
όχι ότι με νοιάζει απλά για να μην επαναλαμβανόμαστε!
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
361
Like
1.983
Πόντοι
201
δεν ξέρω αν ειρωνεύεσαι αλλά έχουμε μιλήσει προσωπικά εμείς και ελπίζω να μην ξανααρχίσαμε τα ίδια!
όχι ότι με νοιάζει απλά για να μην επαναλαμβανόμαστε!
Δεν το είπα ειρωνικά ρε σύ... αφού παραδέχτηκα πριν λίγες μέρες ότι σε είχα παρεξηγήσει λόγο των διαφορετικού μας γούστου.. δεν το διάβασες;
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Δεν το είπα ειρωνικά ρε σύ... αφού παραδέχτηκα πριν λίγες μέρες ότι σε είχα παρεξηγήσει λόγο των διαφορετικού μας γούστου.. δεν το διάβασες;
ναι αλλά δεν ξέρω πως σου την γύρισε πάλι!
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.932
Like
9.719
Πόντοι
1.056
@Petros30
Με έχουν προβληματίσει οι κριτικές σου... Όλες όσες έχεις διαλέξει είναι στα ΔΕΝ, αλλά και αυτές που θέλουν να στον παίξουν δεν τις αφήνεις.
Επίσης εξήγησέ μας εδώ σε αυτά που έχω υπογραμμίσει με bold,τι παίχτηκε
. Με χάιδεψε, μου τον έπαιξε, της ζήτησα ευγενικά να γδυθεί και το έκανε. Όλα. Χέρια ελεύθερα έπαιζαν παντού. Είπε όχι στο καλαμάκι και όχι μπριζόλα, οπότε δεν ζήτησα καν φραπέ που ήθελε να μου κάνει.
Στον έπαιξε ή δεν στον έπαιξε...

Συγνώμη για τη δυσπιστία μου.. Την πρώτη φορά που διάβασα κριτική από σένα, σκέφτηκα: "κρίμα το παιδί, πήγε με τόσες έδωσε ένα σκασμό λεφτά και δεν πήρε φραπέ."
Αλλά και οι επόμενες που έγραψες είναι στο ίδιο ύφος και μάλιστα από κοπέλες που παραδοσιακά σερβίρουν φραπέ επιβεβαιωμένα από άλλα μέλη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom