Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Η Ξένια είναι η στεγνή, άκολη, άβυζη πρώην Μαρία του πριβέ;
Ήρεμα ρωτάω
Φίλε μου ειλικρινά δεν ξέρω γιατί έχω λίγες μέρες που έχω επιστρέψει Ελλαδα , δεν ξέρω αν δούλευε άλλου .
 

Eric71

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2016
Μηνύματα
73
Κριτικές
1
Like
214
Πόντοι
0
Φίλε μου ειλικρινά δεν ξέρω γιατί έχω λίγες μέρες που έχω επιστρέψει Ελλαδα , δεν ξέρω αν δούλευε άλλου .
Καλώς ήρθες λοιπόν.
Είναι αδύνατη με καστανόξανθο μαλλί και γυμνασμένο σώμα;
 

Psaras6

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2021
Μηνύματα
51
Like
193
Πόντοι
0
Η Ξένια είναι η στεγνή, άκολη, άβυζη πρώην Μαρία του πριβέ;
Ήρεμα ρωτάω
Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ μαλλον αυτή είναι και ο Σπαρτιάτης είναι προμοτορες του βελβετ και Πάει να κάνει δουλίτσα...τελικά είναι αυτή η όχι Σπαρτιάτη;εδώ μέσα το site αυτό είναι ότι καλύτερο γιατί δίνει ελευθερία λόγου...τα πραγματικά προφίλ κανουν μπαμ οι προμοτορες επισης....Σπαρτιάτης έχει ιστορικό να λέει μόνο για βελβετ και να το παίζει ναυτικός ποστάροντας φωτος παρμένες από το Ίντερνετ....πάμε να ξεμπροστιάσουμε άλλον εναν....τελικά είναι αυτή σπαρτακους παιδί μου η όχι;
 

aggxar

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2014
Μηνύματα
101
Κριτικές
1
Like
92
Πόντοι
1
καλησπερα συναγωνιστες
να σας κανω μια ερωτηση;απο osmose οι 2 μαυρουλες που εχει αξιζει ο κοπος;εχει δοκιμασει καποιος;
ευχαριστω πολυ
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ μαλλον αυτή είναι και ο Σπαρτιάτης είναι προμοτορες του βελβετ και Πάει να κάνει δουλίτσα...τελικά είναι αυτή η όχι Σπαρτιάτη;εδώ μέσα το site αυτό είναι ότι καλύτερο γιατί δίνει ελευθερία λόγου...τα πραγματικά προφίλ κανουν μπαμ οι προμοτορες επισης....Σπαρτιάτης έχει ιστορικό να λέει μόνο για βελβετ και να το παίζει ναυτικός ποστάροντας φωτος παρμένες από το Ίντερνετ....πάμε να ξεμπροστιάσουμε άλλον εναν....τελικά είναι αυτή σπαρτακους παιδί μου η όχι;
Φίλε μου άστο δεν έχω καμία διάθεση , καλοπροαίρετα όσα λες . Να περνάω καλά θέλω και επειδή δεν ξέρεις καν το ιστορικό μου από την αρχή δήλωνα πελάτης deluxe velvet και vip... επομένως άστο ρε pssra
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Ψέμα είναι στεγνή ακόλη και αβυζη..είναι πρώην πρίβε!
Βασικά δεν με ενδιαφέρει τι είναι και από πού είναι , μια χαρά πέρασα και αν έχεις να μου προτείνει ς εσύ κάποια , κανένα προβλήμα φίλε psaras6. Αλλά ειλικρινά άστο δεν έχω καμία διάθεση
 

Psaras6

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2021
Μηνύματα
51
Like
193
Πόντοι
0
Φίλε μου άστο δεν έχω καμία διάθεση , καλοπροαίρετα όσα λες . Να περνάω καλά θέλω και επειδή δεν ξέρεις καν το ιστορικό μου από την αρχή δήλωνα πελάτης deluxe velvet και vip... επομένως άστο ρε pssra
Δεν μας αφορά αν έχεις διάθεση γενικα μας αφορα αν είσαι εντεταλμένος από κάποιο κατάστημα..καταλήγω ότι εσυ και ο Παναγιώτης ευθυμιου είστε εντεταλμένοι του βελβετ...τρανή απόδειξη το ιστορικό σας....επομένως απάντησε μας είναι η ακολη αβυζη και ξυνή που δούλευε στο πριβε ναι η όχι;;;;ξεφτυλιζετε το κλάδο ξεφτυλιζετε τις κοπέλες στο βωμό της τσέπης σας και αυτό σε καλο δεν θα βγει...όποτε λέγε τώρα είναι η κοπέλα αυτή η όχι;
 

aggxar

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2014
Μηνύματα
101
Κριτικές
1
Like
92
Πόντοι
1
μπορω να σας κανω και μια τελευταια ερωτηση;;;καμια μαυρουλα με μασαζακι κ εξτρα γνωριζει καποιος;
ευχαριστω για την πολυτιμη βοηθεια
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Δεν μας αφορά αν έχεις διάθεση γενικα μας αφορα αν είσαι εντεταλμένος από κάποιο κατάστημα..καταλήγω ότι εσυ και ο Παναγιώτης ευθυμιου είστε εντεταλμένοι του βελβετ...τρανή απόδειξη το ιστορικό σας....επομένως απάντησε μας είναι η ακολη αβυζη και ξυνή που δούλευε στο πριβε ναι η όχι;;;;ξεφτυλιζετε το κλάδο ξεφτυλιζετε τις κοπέλες στο βωμό της τσέπης σας και αυτό σε καλο δεν θα βγει...όποτε λέγε τώρα είναι η κοπέλα αυτή η όχι;
Psaras6 βλέποντας προηγούμενες αναρτήσεις , έχεις προβλήμα με όλα τα υπόλοιπα γραφεία , σχολιάζεις οποιον γράφει για αλλά γραφεία και κοπέλες....είσαι εντεταλμένος και συ προμοτορακος , για αυτό δεν με ενδιαφέρει καν τι λες.
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Psaras6 βλέποντας προηγούμενες αναρτήσεις , έχεις προβλήμα με όλα τα υπόλοιπα γραφεία , σχολιάζεις οποιον γράφει για αλλά γραφεία και κοπέλες....είσαι εντεταλμένος και συ προμοτορακος , για αυτό δεν με ενδιαφέρει καν τι λες.
Ο καθένας ότι θέλει γράφει και όλοι κρίνουν αυτά που διαβάζουν.
 

Psaras6

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2021
Μηνύματα
51
Like
193
Πόντοι
0
Ο καθένας ότι θέλει γράφει και όλοι κρίνουν αυτά που διαβάζουν.
Ούτε αυτό δεν έχεις την ικανότητα να δεις..ποσο μαλλον να κρυφτεις ώστε να μην καταλάβουμε ότι είσαι ένας προμοτορακος του βελβετ..εγώ κράζω όλους όσους προμοτάρουν συγκεκριμένα γραφεία όπως εσυ και 5-6 ακόμα κλουν εδώ μέσα..τελικά είναι η τυπισα που προμοταρεις η ξυνη του πρίνε η όχι ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom