Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
  • Like
Αντιδράσεις: Eric71

Psaras6

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2021
Μηνύματα
51
Like
193
Πόντοι
0
Ο καθένας ότι θέλει γράφει και όλοι κρίνουν αυτά που διαβάζουν.
Σε κρίναμε και αποφασίσαμε ότι είσαι προμοτορας του βελβετ που ξεφτυλιζεις τις κοπελες για να κανείς μεροκαματο...όποτε αυτομπαναρισου για να ξεκαθαρίζει εδώ μέσα η κατάσταση σιγά σιγά...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

αυτό ακριβώς κάνουμε και σε κρίνουμε μεταξεταστέο συνεχώς!
Έτσι μπράβο!!
 

Psaras6

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2021
Μηνύματα
51
Like
193
Πόντοι
0
αυτό ακριβώς κάνουμε και σε κρίνουμε μεταξεταστέο συνεχώς!
Α και να ξεκαθαρίσουμε ακόμα πιο πολύ πάρε μαζί σου και τον Παναγιώτη ευθυμιου το παραπαίδι σου το άλλο βελβετόπρομοτορακι να παίξετε με τα κουβαδάκια σας σε άλλη παραλία...
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.032
Πόντοι
17.085
@Steve Konor1967 και @Spartiatis1976 banned από εδώ. Σιγά-σιγά όλοι οι κλώνοι θα πάρετε το μπούλο από το thread και το site γενικότερα.
(ευχαριστώ τον @alpula για τη βοήθεια)
Έπεται συνέχεια...
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.932
Like
9.717
Πόντοι
1.056
Νεα είναι μια κοπέλα 20-35 τώρα η τεα μια τυπισα κοντά 48 σπασμένη με φάτσα άγρια σαν το μπουλντογ να βγήκε από το τελευταίο σκυλαδικο της Αθηνών λαμιας που έχει πάρει και τις πέτρες είναι νεα και όμορφη δεν ξέρω ρε φιλαράκι...έχω κάνει μαζί της και ξέρω πολύ καλα τι λέω....βέβαια και γω νεα θα την εκανα και ναομι αν μου έσκαγε χαρντζιλικακι αν μου έκανε τσάμπα μασαζ...από την άλλη το σενάριο όλοι εσείς που γράφετε να είμαι η ίδια η τεα δεν είναι διόλου απίθανο....από την άλλη διαβαζω εδώ μέσα προμοτοριλικη φουλ από όλα τα μαγαζιά σχεδόν...χαμουλις γίνετε....συνεχίστε να μας διασκεδάζετε....
Έλα ρε συ... νομιζω γίνεσαι υπερβολικός. Άκου 48χρονων από τα σκυλάδικα της Αθηνων Λαμίας χαχαχα. Δεκτό να μην περασες καλα μαζί της... αλλα μην μας τη λες κιόλας εμας που πήγαμε μαζί της και μας άρεσε.. Τι θα πει οτι μου δεινει λεφτα για την παρουσιάζω νέα και όμορφη.. Σοβαρά τώρα τα λες για μένα αυτά;
 

DarkMatter94

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2021
Μηνύματα
120
Like
179
Πόντοι
1
Γιατί ρε παιδιά τους κάνετε όλους ban? Στο τέλος δεν θα μείνει κανένας να ανταλλάσουμε απόψεις...:glasses:
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.524
Like
3.831
Πόντοι
456
Γιατί ρε παιδιά τους κάνετε όλους ban? Στο τέλος δεν θα μείνει κανένας να ανταλλάσουμε απόψεις...:glasses:
Θα ανταλλασουμε αποψεις με τους προμοτορες του καθε γραφειου φιλε?
Βλεπω τον Αντισθενη σε φορμα :s&m_2: και ελπιζω να ξεβρωμισειτο θρεντ.

αλπουλα εισαι μεγαλος παιχτης
:heavymetalbig:
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.932
Like
9.717
Πόντοι
1.056
Γιατί ρε παιδιά τους κάνετε όλους ban? Στο τέλος δεν θα μείνει κανένας να ανταλλάσουμε απόψεις...:glasses:
Μια χαρά μπορούμε να ανταλλάσσουμε υγιής απόψεις μεταξύ μας εμείς τα κανονικά μέλη.
Δεν έχουμε ανάγκη ούτε τις ψεύτικες ωραιοποιημένες και στοχευμένες κριτικές ορισμένων προμότορων αλλά ούτε και την αθυροστομία του psaras6 που έβλεπε φαντάσματα και εχθρούς και επιτίθετο φραστικά σε όποιον έγραφε ότι πέρασε καλά με τη συνεύρεσή του με κάποια κοπέλα.
Μπράβο στον alpoula για τη σωστή κρίση και στον antisthenis για την ταχύτατη αντίδραση
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.116
Like
3.138
Πόντοι
456
προσωπικά διασκέδαζα με τους παραπάνω γιατί έχω κάποια εμπειρία απο το χώρο αλλά και πόσους δεν θάχανε πάρει στο λαιμό τους μαζί και τα λεφτά τους ,επιπρόσθετα χαλάγανε και τον ρυθμό της ενημέρωσης ,προσοχή στους επόμενους! ευχαριστούμε την διεύθυνση και το μέλος που βοήθησε!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
λοιπόν για να ξεκαθαρίσουμε λιγάκι.
Εδώ και καιρό είχα ετοιμάσει μια λίστα την οποία πίστευα ή ήξερα ότι με κάποιους,κάτι δεν πάει καλά!
Απαντούσα στα posts τους, τους έκανα like και η ζωή κυλούσε όμορφα για αυτούς!
Σήμερα το βράδυ φύγανε αρκετοί και έπεται και συνέχεια για άλλους!
Ο spartiatis1976 με κλώνο τον stevekonor1967 ήταν απο το Velvet και πράγματι η Ξένια που ανέφερε πιο πίσω είναι η Μαρία του prive, μια αδύνατη ,άκωλη ξερακιανή την έλεγα εγώ.
Μου αρέσει που ο φίλος μου ο Frank τον χαιρέτησε κι όλας....
Ο titos2,psaras6,stambal1986 ήταν απο deluxe.
Μάλιστα χρησιμοποιούσαν και διαφορετικές τακτικές γραψίματος για να μην τους πάρουμε χαμπάρι αλλά τα γραπτά μένουν!
Μια ματιά στο ιστορικό τους και είναι να γελάει κάποιος!
Ο ένας κλώνος προμότορας την έπεφτε στον άλλον κλώνο προμότορα και όλοι μαζί στα κανονικά μέλη που περνάνε καλά με κάποια άλλες κοπέλες που δεν ήταν της αρεσκείας τους!
Πραγματικά θα ήθελα να δώσω μια συμβουλή σε κάποιους!
Μην νομίζετε κάποιοι ότι δεν θα αποκαλυφθείτε, είναι άσχημο να κατευθύνεις πελάτες σαν τα πρόβατα σε κοπέλες που δεν αξίζουν, το ξεσκαρτάρισμα δεν έχει τελειώσει, συνεχίζετε και θα υπάρχουν κι άλλοι!
Τέλος θα ήθελα να αναφερθώ στα γραφεία deluxe,lux,your.joy που είναι αδελφάκια και να συμβουλέψω ότι πολύ πιο τίμιο θα ήταν να ανοίξετε ένα πιστοποιημένο λογαριασμό εδώ με το brand του γραφείου και να μας διαφημίζεις τις κοπέλες όπως κάνουν κάποια "σοβαρά" γραφεία γενικά στο forum ,παρά αυτό το καραγκιοζιλίκι που γίνεται εδώ μέσα και συνέχεια εκτίθεστε.
Είναι θέμα marketing και δεν το έχετε!
Για να κάνετε τέτοιες κινήσεις με προμοτορες και κλώνους είναι σίγουρο ότι το forum το χρειάζεστε, κάντε λοιπόν μια κίνηση διαφορετική και πιο τίμια, κάντε εγγραφή κανονικά ή επικοινωνήστε για μπανεράκι με τον υπεύθυνο, αριστερά δεξιά του site!
Κλείνοντας ελπίζω τώρα που το osmose έγινε αδελφάκι των παραπάνω γραφείων να μην μας γεμίσετε με σκουπίδια-posts και προμοτορικές εμφανίσεις εδώ μέσα!
Είναι κρίμα και εσείς να εκτίθεστε γιατί αυτό θα γίνει στην συνέχεια και εμείς να πληρώνουμε τσάμπα χρήματα!

Καλημέρα και καλή συνέχεια!
 
Τελευταία τροποποίηση:

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Παρέλειψα εκτός των παραπάνω nick names να αναφερθώ και σε άλλα δυο!
Το ένα ούτε που είχατε δώσει έμφαση, στο άλλο όμως έπεσε βόμβα!
Κάποιος λείπει αναμεσά μας....κάποιος που του την είχα πέσει διακριτικά και μας κοροϊδευε όλους ψιλό γαζί
 
Τελευταία τροποποίηση:

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
31
Like
4.158
Πόντοι
5.595
λοιπόν για να ξεκαθαρίσουμε λιγάκι.
Εδώ και καιρό είχα ετοιμάσει μια λίστα την οποία πίστευα ή ήξερα ότι με κάποιους,κάτι δεν πάει καλά!
Απαντούσα στα posts τους, τους έκανα like και η ζωή κυλούσε όμορφα για αυτούς!
Σήμερα το βράδυ φύγανε αρκετοί και έπεται και συνέχεια για άλλους!
Ο spartiatis1976 με κλώνο τον stevekonor1967 ήταν απο το Velvet και πράγματι η Ξένια που ανέφερε πιο πίσω είναι η Μαρία του prive, μια αδύνατη ,άκωλη ξερακιανή την έλεγα εγώ.
Μου αρέσει που ο φίλος μου ο Frank τον χαιρέτησε κι όλας....
Ο titos2,psaras6,stambal1986 ήταν απο deluxe.
Μάλιστα χρησιμοποιούσαν και διαφορετικές τακτικές γραψίματος για να μην τους πάρουμε χαμπάρι αλλά τα γραπτά μένουν!
Μια ματιά στο ιστορικό τους και είναι να γελάει κάποιος!
Ο ένας κλώνος προμότορας την έπεφτε στον άλλον κλώνο προμότορα και όλοι μαζί στα κανονικά μέλη που περνάνε καλά με κάποια άλλες κοπέλες που δεν ήταν της αρεσκείας τους!
Πραγματικά θα ήθελα να δώσω μια συμβουλή σε κάποιους!
Μην νομίζετε κάποιοι ότι δεν θα αποκαλυφθείτε, είναι άσχημο να κατευθύνεις πελάτες σαν τα πρόβατα σε κοπέλες που δεν αξίζουν, το ξεσκαρτάρισμα δεν έχει τελειώσει, συνεχίζετε και θα υπάρχουν κι άλλοι!
Τέλος θα ήθελα να αναφερθώ στα γραφεία deluxe,lux,your.joy που είναι αδελφάκια και να συμβουλέψω ότι πολύ πιο τίμιο θα ήταν να ανοίξετε ένα πιστοποιημένο λογαριασμό εδώ με το brand του γραφείου και να μας διαφημίζεις τις κοπέλες όπως κάνουν κάποια "σοβαρά" γραφεία γενικά στο forum ,παρά αυτό το καραγκιοζιλίκι που γίνεται εδώ μέσα και συνέχεια εκτίθεστε.
Είναι θέμα marketing και δεν το έχετε!
Για να κάνετε τέτοιες κινήσεις με προμοτορες και κλώνους είναι σίγουρο ότι το forum το χρειάζεστε, κάντε λοιπόν μια κίνηση διαφορετική και πιο τίμια, κάντε εγγραφή κανονικά ή επικοινωνήστε για μπανεράκι με τον υπεύθυνο, αριστερά δεξιά του site!
Κλείνοντας ελπίζω τώρα που το osmose έγινε αδελφάκι των παραπάνω γραφείων να μην μας γεμίσετε με σκουπίδια-posts και προμοτορικές εμφανίσεις εδώ μέσα!
Είναι κρίμα και εσείς να εκτίθεστε γιατί αυτό θα γίνει στην συνέχεια και εμείς να πληρώνουμε τσάμπα χρήματα!

Καλημέρα και καλή συνέχεια!
Επιτελους, γιατι ειχε γινει κουραστικο. Βασικα δεν συμμετειχα στον πολεμο των κλωνων, να κατηγορησω καποιον ανοιχτα, με πολλους απο αυτους ειχα μιλησει με pm, πηρα μια γνωμη, και καποιες φορες- οχι ολες- μου τα μασαγαν. Κατι δεν μου κολλαγε και στα πμ και στα δημοσια. Πχ το πιο προσφατο : θυμαμαι καθαρα οτι αυτη η Μαρια του Πριβε ειχε κακες κριτικες, τυχαιο ειναι οτι εφυγε νυχτα; Τωρα ως Ξενια Βελβετ, ο αλλος την πηρε, του εκανε φραπε αλλα ΑΚΟΥΣΕ οτι παει φουλ. Εκει δεν ησουν ρε μεγαλε, δεν μπορουσες να τη ρωτησεις να δεις αν αφηνει υπονοια για επομενη φορα , αν οχι απο την πρωτη φορα;

Anyway, μπραβο. Μονο μια ερωτηση: το οτι ειναι κλωνος ο ενας του αλλου το βρισκετε απο IP? Πως γινεται ;
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Επιτελους, γιατι ειχε γινει κουραστικο. Βασικα δεν συμμετειχα στον πολεμο των κλωνων, να κατηγορησω καποιον ανοιχτα, με πολλους απο αυτους ειχα μιλησει με pm, πηρα μια γνωμη, και καποιες φορες- οχι ολες- μου τα μασαγαν. Κατι δεν μου κολλαγε και στα πμ και στα δημοσια. Πχ το πιο προσφατο : θυμαμαι καθαρα οτι αυτη η Μαρια του Πριβε ειχε κακες κριτικες, τυχαιο ειναι οτι εφυγε νυχτα; Τωρα ως Ξενια Βελβετ, ο αλλος την πηρε, του εκανε φραπε αλλα ΑΚΟΥΣΕ οτι παει φουλ. Εκει δεν ησουν ρε μεγαλε, δεν μπορουσες να τη ρωτησεις να δεις αν αφηνει υπονοια για επομενη φορα , αν οχι απο την πρωτη φορα;

Anyway, μπραβο. Μονο μια ερωτηση: το οτι ειναι κλωνος ο ενας του αλλου το βρισκετε απο IP? Πως γινεται ;

url upload free
 

panko123

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2019
Μηνύματα
61
Like
276
Πόντοι
20
Η "βομβα" εννοεις gravity?
Επισης... ολα καλα με το ξεκαθαρισμα... αλλα τι μενει απο γραφεια που ας πουμε δεν πανε να μας δουλεψουν χοντρα?
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
31
Like
4.158
Πόντοι
5.595
Η "βομβα" εννοεις gravity?
Επισης... ολα καλα με το ξεκαθαρισμα... αλλα τι μενει απο γραφεια που ας πουμε δεν πανε να μας δουλεψουν χοντρα?
Σε ολα θελει κριτικη σκεψη. Εδω μεσα ολοι μπαινουν ανωνυμα, δεν ξερεις ποιος ειναι απο πισω. Πρεπει να μαθει ο καθενας να κρινει. Αυτοι που ειναι πραγματικοι πελατες φαινονται. Οταν βλεπω κριτικες με αοριστιες, "ολα καλα", κατι παραπονακια του κωλου, και συγκεκριμμενο στυλ γραφης, σα να ειναι προγραμματισμενοι, κανει μπαμ οτι ειναι βαλτοι.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Η "βομβα" εννοεις gravity?
Επισης... ολα καλα με το ξεκαθαρισμα... αλλα τι μενει απο γραφεια που ας πουμε δεν πανε να μας δουλεψουν χοντρα?
όχι...όλα στον χρόνο τους!
Είπαμε έρχονται κι άλλα!
 

panko123

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2019
Μηνύματα
61
Like
276
Πόντοι
20
Ναι εντάξει. Αλλα δεν ειναι μόνο η κριτική σκέψη. Είμαστε αλλοι ανθρωποι - εχουμε αλλα γουστα... υποκειμενικη η ομορφιά, υποκειμενικά και τα "γουστα" του καθενός. Γι'αυτο ειχα γραψει καποια στιγμη να αναφερουμε μονο τα αντικειμενικα χαρακτηριστικα της καθε κοπελας, τουλαχιστον για την εμφανιση.
Αλλα αυτο που λεω τωρα, ειναι αν σχεδον ολα τα ας πουμε βασικα γραφεια προσπαθουν τοσο εντονα να μας δουλεψουν, τι μενει απο γραφεια?
Γιατι εγω προσωπικα ας πουμε, αν πανε να με δουλεψουν, θα ριξω γενικοτερο Χ στο γραφειο και οχι απλα στην κοπελα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom