Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Καλημέρα! Ξέρετε αν οι κοπέλες έρχονται στο ξενοδοχείο Επίδαυρος στη Κουμουνδούρου. Θα μείνω εκεί ένα βράδυ γι αυτό ρωτάω.
Λογικά ναι. Πάντως σίγουρος θα είσαι αν απευθυνθείς απευθείας στο γραφείο που σε ενδιαφέρει. Αν δεν στελνουν έχει, δόξα τον Δημιουργό, πολλά γραφεία.
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Για Μαρίνα είχα γράψει νομίζω πριν μερικές μέρες, εικοσάχρονο, όπως στη φωτογραφία, πού φρέσκο πιπινάκι, κουκλί, μόνο μασάζ, μέτριο, και προσπάθεια για ψιλοκουβέντα προκειμένου να μειώσει τον πραγματικό χρόνο μασάζ.
Λένα, 28, γλύκα, συνεσταλμένη στην αρχή, μετά πιο χαλαρή, πήρα φραπέ μόνο, αλλά σε πολύ τρυφερή GFE φάση, αγγαλίτσες, φιλάκια. Ομολωγώ ότι πέρασα πάρα πολύ όμορφα, αλλά αυτό είναι τελείως υποκειμενικό. Μάλλον δεν θα την πρότεινα σε κάποιον που θέλει ένα σίγουρο καλαμάκι.
Οπότε σου μένει η Ξένια που δεν έχω δοκιμάσει αλλά την προτείνουν πολλοί συναγωνιστές, όπως και το γραφείο ως πιο "ανοιχτόμυαλη"
Θα δοκιμάσω σήμερα Ξένια το απόγευμα συναγωνιστές και θα έχω πληροφόρηση άμεση αύριο...οι πληροφορίες λένε πως είναι πολύ άνετη στη συνεδρία σε όλα
 

alecap

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2012
Μηνύματα
51
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
Βρε παλικάρια για να καταλάβω. Αν πάρω μία κοπέλα από osmose για μασάζ που είναι μια ώρα 60 ευρώ και θέλω να προχωρήσει και σε άλλες χαρές είναι άλλα 60;;;
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Βρε παλικάρια για να καταλάβω. Αν πάρω μία κοπέλα από osmose για μασάζ που είναι μια ώρα 60 ευρώ και θέλω να προχωρήσει και σε άλλες χαρές είναι άλλα 60;;;

Για το osmose είναι 50€ το ραντεβού μόνο μασάζ.
Στην συνέχεια + ο φραπές + το καλαμάκι + η μπριζόλα και από το μενού επιλέγεις ότι θες. Σκέψου ότι τα χρήματα για τα + μπορεί να διαφέρουν για τον κάθε πελάτη.

Έχει πολύ αναλυτικές περιγραφές στις προηγούμενες σελίδες. :hi:
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
31
Like
4.158
Πόντοι
5.595
Για το osmose είναι 50€ το ραντεβού μόνο μασάζ.
Στην συνέχεια + ο φραπές + το καλαμάκι + η μπριζόλα και από το μενού επιλέγεις ότι θες. Σκέψου ότι τα χρήματα για τα + μπορεί να διαφέρουν για τον κάθε πελάτη.

Έχει πολύ αναλυτικές περιγραφές στις προηγούμενες σελίδες. :hi:
Σωστα, το Osmose ειναι 50 το "μασαζ".
Επειδη διαβαζω για κατι 120αρες να πω τη δικη μου εμπειρια :

Απο την αρχη ολες σου ξεκινανε : 120. Τους απανταω : δεν παιζει, 100. Καποιες ξυνιζουν λιγο, καποιες δεχονται αμεσως. ΔΕΝ εχω δωσει ποτε πανω απο 100.
Μια φορα εδωσα 80, λεγοντας : μη δουλευομαστε, δεν θα κανουμε καν μασαζ και δεχτηκε,
Τωρα, επειδη δεν εχω παρει πολλες, πχ τη Λαουρα την ξανθια που μου αρεσε και διαβασα απο τον gravity οτι ζηταει 150 ακατεβατα , τι να πω. Θα την εστελνα απο εκει που ηρθε ή θα της ελεγα : κανε μασαζ με 50 και γεια σας.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
αν είναι να ξυνίσουν άστο καλύτερα δεν θέλω!
Για αυτό το αποφεύγω το συγκεκριμένο γραφείο και γενικότερα τέτοιες πρακτικές!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Φίλε πήρα τηλέφωνο σε γραφείο και μου τα μασούσανε για το ξενοδοχείο. Αν και έχω πάρει ξανά από εκεί. Γι αυτό ρώτησα.
Αν ένα γραφείο στα μασάει ,πήγαινε σε άλλο που θα έχει πιο ξεκάθαρη γνώμη και εξίσου καλές θεραπεύτριες
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
αν είναι να ξυνίσουν άστο καλύτερα δεν θέλω!
Για αυτό το αποφεύγω το συγκεκριμένο γραφείο και γενικότερα τέτοιες πρακτικές!
Σωστά, το παζάρι μπορεί να χαλάσει ένα ραντεβού.
Προσωπικά από την στιγμή που θα ζητήσω κούρεμα ( κάτι που κάνω πολύ σπάνια) θεωρώ ότι η συνέδρια, ούτως η’ αλλιώς, είναι αποτυχημένη.
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
31
Like
4.158
Πόντοι
5.595
Σωστά, το παζάρι μπορεί να χαλάσει ένα ραντεβού.
Προσωπικά από την στιγμή που θα ζητήσω κούρεμα ( κάτι που κάνω πολύ σπάνια) θεωρώ ότι η συνέδρια, ούτως η’ αλλιώς, είναι αποτυχημένη.
Εχει αποδειχτει πολλακις οτι οταν η αλλη ειναι φολα, ειναι φολα ειτε με ειτε χωρις παζαρι. Αλλωστε, κι αυτες λενε μια εξωφρενικη τιμη 120, για να πεσουν λιγο. Η συζητηση διαρκει 5 δευτερολεπτα, σιγα μην τους δημιουργησουμε και ψυχολογικα, λες και ηταν ετοιμες να κανουν μαζι μας το σεξ της ζωης τους.
Σορρυ, αλλα κι εμενα μου πεφτει οταν ξερω οτι η αλλη γαμιοταν με 20 ευρω και ερχεται και ζηταει 120.
Η ιδια κοπελα που πηρε 80 μια χαρα γαμιοταν μαζι μου και με 80 και με 100 και ας ζηταγε 120.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Α ρε τόνε το πας από δω το πας από κει συνέχεια στο diamonds καταλήγεις...δεν είναι να σε παίρνουμε και πολύ στα σοβαρά νομίζω...
Δικαίωμα σου να παίρνεις κάποιον σοβαρά ή όχι εδώ ή αλλού .
Καταλήγω στο Diamonds γιατί εκεί έχω θετική εξυπηρέτηση μέχρι σήμερα .Δεν έχει πολλά κορίτσια ,συγκεκριμένες είναι και υπάρχουν στην σελίδα τους .
Επαναλαμβάνω ότι ΔΕΝ μένω Αθήνα ,με το μασάζ κατ ' οίκον ασχολήθηκα από τον Φεβρουάριο 2021 . Ενα ταξίδι 10 ημερών τον Φεβρουάριο όπου και δοκίμασα Μόνικα και Τέα από Diamonds , Αναστασία και Όλγα από Νιρβάνα που έγινε Ναβασάνα .Πέρασα πολύ καλά με τις δύο πρώτες και το έχω γράψει εδώ ,όπως και έγραψα για τις άλλες .
Νέο ταξίδι 12 ημερών τον Απρίλιο όπου συνάντησα Τέα ( πάλι εφόσον περνάω φανταστικά μαζί της ), Νίκη από Best1 ( πέρασα πολύ πολύ καλά και το έχω γράψει ) , και τώρα με την μετακίνηση της Νίκης στο Diamonds σχολίασα θετικά εφόσον είχα αυτήν την εμπειρία και το γεγονός είναι ότι Τέα και Νίκη είναι μαζί . Η Ίνα δεν ήταν ενεργή και η Λυδία εμφανίστηκε μετά από την αναχώρηση μου από Αθήνα .
Από εδώ και από εκεί ΔΕΝ οδηγώ κανένα Psaras6 γιατί δεν είναι αυτή η επιθυμία και ο σκοπός μου .Απλώς γράφω τις εμπειρίες μου ,όπως βάσει εμπειριών φίλων αποφάσισα να δοκιμάσω τα κορίτσια με θετικές και αρνητικές γνώμες .
'Οπως κανένας δεν με πίεσε να κλείσω με τα κορίτσια , έτσι και εγώ δεν πιέζω κανένα από εσάς.
Το πνεύμα και η λειτουργία του bourdela για εμένα είναι η ενημέρωση βάσει εμπειριών και όχι η πολύ εύκολη " βάπτιση " μελών που συνεισφέρουν με τις κριτικές τους σε προμότορες, σοβαρούς ,αστείους ή άσχετους . Αυτά τα λίγα ...
 

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
Ξενια αν το πιεσεις λιγο παει φουλ φουλ.
Μαρινα και εμενα με ενδιαφερει αν καποιος εχει ινφο.
ΜΑΡΙΝΑ έχω γράψει κριτική δυο τρεις βδομάδες πίσω. 20χρονο που μόνο 10 πετσέτες δεν μου έβαλε για να μην δει τίποτα που δεν είχε ξαναδεί. Μασαζ με βάση το 10 βάζω 2. Μου άλειψε λάδι. Κάτι είναι και αυτό. Τσαμπα λεφτά. Ξενια δεν ξέρω.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Μύστες..προτείνετε μου μια για σούπερ body to body massage...που να έχει έστω εκτόνωση.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
270
Like
306
Καλησπέρα σε ολα τα Μέλη του Φόρουμ

Θα ήθελα να σας ενημερώσω οτι

Απο αύριο θα ξεκινήσει ο Νέος μας Θεραπευτής Άκης

ο οποίος προσφέρει όλα τα είδη μασάζ σε άντρες και γυναίκες .



Επίσης η εταιρία του VIP MASSAGE

παρέχει μασάζ στα 50 ευρώ για 1 ώρα και στα 70 ευρώ για μιάμιση ώρα μασάζ

Κάθε μέρα έως της 15:00 !


Δηλαδή το κόστος του μασάζ τη πρωινή ζώνη μέχρι της 15:00 είναι προσφορά στα 50 ευρώ / ώρα .

Μετά της 15:00 είναι στα 60 ευρώ / ώρα .




Επίσης προσφέρουμε

Στις 5 Συνεδρίες μασάζ , η 6η συνεδρία είναι -50%


Η εταιρία μας παρέχει και περιποίηση ομορφιάς για άντρες στο χώρο σας .





ΤΗΛ : 698 0 280 270

VIBER : 698 097 2778


Με εκτίμηση
Χρύσα
VIP MANAGER
 

Psaras6

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2021
Μηνύματα
51
Like
193
Πόντοι
0
Δικαίωμα σου να παίρνεις κάποιον σοβαρά ή όχι εδώ ή αλλού .
Καταλήγω στο Diamonds γιατί εκεί έχω θετική εξυπηρέτηση μέχρι σήμερα .Δεν έχει πολλά κορίτσια ,συγκεκριμένες είναι και υπάρχουν στην σελίδα τους .
Επαναλαμβάνω ότι ΔΕΝ μένω Αθήνα ,με το μασάζ κατ ' οίκον ασχολήθηκα από τον Φεβρουάριο 2021 . Ενα ταξίδι 10 ημερών τον Φεβρουάριο όπου και δοκίμασα Μόνικα και Τέα από Diamonds , Αναστασία και Όλγα από Νιρβάνα που έγινε Ναβασάνα .Πέρασα πολύ καλά με τις δύο πρώτες και το έχω γράψει εδώ ,όπως και έγραψα για τις άλλες .
Νέο ταξίδι 12 ημερών τον Απρίλιο όπου συνάντησα Τέα ( πάλι εφόσον περνάω φανταστικά μαζί της ), Νίκη από Best1 ( πέρασα πολύ πολύ καλά και το έχω γράψει ) , και τώρα με την μετακίνηση της Νίκης στο Diamonds σχολίασα θετικά εφόσον είχα αυτήν την εμπειρία και το γεγονός είναι ότι Τέα και Νίκη είναι μαζί . Η Ίνα δεν ήταν ενεργή και η Λυδία εμφανίστηκε μετά από την αναχώρηση μου από Αθήνα .
Από εδώ και από εκεί ΔΕΝ οδηγώ κανένα Psaras6 γιατί δεν είναι αυτή η επιθυμία και ο σκοπός μου .Απλώς γράφω τις εμπειρίες μου ,όπως βάσει εμπειριών φίλων αποφάσισα να δοκιμάσω τα κορίτσια με θετικές και αρνητικές γνώμες .
'Οπως κανένας δεν με πίεσε να κλείσω με τα κορίτσια , έτσι και εγώ δεν πιέζω κανένα από εσάς.
Το πνεύμα και η λειτουργία του bourdela για εμένα είναι η ενημέρωση βάσει εμπειριών και όχι η πολύ εύκολη " βάπτιση " μελών που συνεισφέρουν με τις κριτικές τους σε προμότορες, σοβαρούς ,αστείους ή άσχετους . Αυτά τα λίγα ...
Ασε ρε μπαρμπα τι κάνει νιαου νιαου στα κεραμίδια...γελάει και το παρδαλό κατσίκι...σου σκάει μεροκαματάκι η τεα σου κάνει και τα τσάμπα μασαζακια σόυ και ερχεσε εδώ και προσπαθείς να στείλεις κόσμο για να βγει το μεροκαματο...δηλαδή τα παίρνεις εσυ για να τα χώνουμε εμείς....ασε ρε γάτουλι....σε ταμας ρε μπάρμπα;
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Ασε ρε μπαρμπα τι κάνει νιαου νιαου στα κεραμίδια...γελάει και το παρδαλό κατσίκι...σου σκάει μεροκαματάκι η τεα σου κάνει και τα τσάμπα μασαζακια σόυ και ερχεσε εδώ και προσπαθείς να στείλεις κόσμο για να βγει το μεροκαματο...δηλαδή τα παίρνεις εσυ για να τα χώνουμε εμείς....ασε ρε γάτουλι....σε ταμας ρε μπάρμπα;
Μαζέψου το τραβάς
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Ασε ρε μπαρμπα τι κάνει νιαου νιαου στα κεραμίδια...γελάει και το παρδαλό κατσίκι...σου σκάει μεροκαματάκι η τεα σου κάνει και τα τσάμπα μασαζακια σόυ και ερχεσε εδώ και προσπαθείς να στείλεις κόσμο για να βγει το μεροκαματο...δηλαδή τα παίρνεις εσυ για να τα χώνουμε εμείς....ασε ρε γάτουλι....σε ταμας ρε μπάρμπα;
θα δουμε ομορφιες εδω.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Ασε ρε μπαρμπα τι κάνει νιαου νιαου στα κεραμίδια...γελάει και το παρδαλό κατσίκι...σου σκάει μεροκαματάκι η τεα σου κάνει και τα τσάμπα μασαζακια σόυ και ερχεσε εδώ και προσπαθείς να στείλεις κόσμο για να βγει το μεροκαματο...δηλαδή τα παίρνεις εσυ για να τα χώνουμε εμείς....ασε ρε γάτουλι....σε ταμας ρε μπάρμπα;
και όχ μόνο το τραβάς αλλά είσαι και λάθος!
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
Καλησπέρα σε ολα τα Μέλη του Φόρουμ

Θα ήθελα να σας ενημερώσω οτι

Απο αύριο θα ξεκινήσει ο Νέος μας Θεραπευτής Άκης

ο οποίος προσφέρει όλα τα είδη μασάζ σε άντρες και γυναίκες .



Επίσης η εταιρία του VIP MASSAGE

παρέχει μασάζ στα 50 ευρώ για 1 ώρα και στα 70 ευρώ για μιάμιση ώρα μασάζ

Κάθε μέρα έως της 15:00 !


Δηλαδή το κόστος του μασάζ τη πρωινή ζώνη μέχρι της 15:00 είναι προσφορά στα 50 ευρώ / ώρα .

Μετά της 15:00 είναι στα 60 ευρώ / ώρα .




Επίσης προσφέρουμε

Στις 5 Συνεδρίες μασάζ , η 6η συνεδρία είναι -50%


Η εταιρία μας παρέχει και περιποίηση ομορφιάς για άντρες στο χώρο σας .





ΤΗΛ : 698 0 280 270

VIBER : 698 097 2778


Με εκτίμηση
Χρύσα
VIP MANAGER
Κωστής Παλαμάς...
 

Psaras6

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2021
Μηνύματα
51
Like
193
Πόντοι
0

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom