Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

Petros30

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2008
Μηνύματα
9
Κριτικές
2
Like
210
Πόντοι
0

@Petros30
Με έχουν προβληματίσει οι κριτικές σου... Όλες όσες έχεις διαλέξει είναι στα ΔΕΝ, αλλά και αυτές που θέλουν να στον παίξουν δεν τις αφήνεις.
Επίσης εξήγησέ μας εδώ σε αυτά που έχω υπογραμμίσει με bold,τι παίχτηκε

Στον έπαιξε ή δεν στον έπαιξε...

Συγνώμη για τη δυσπιστία μου.. Την πρώτη φορά που διάβασα κριτική από σένα, σκέφτηκα: "κρίμα το παιδί, πήγε με τόσες έδωσε ένα σκασμό λεφτά και δεν πήρε φραπέ."
Αλλά και οι επόμενες που έγραψες είναι στο ίδιο ύφος και μάλιστα από κοπέλες που παραδοσιακά σερβίρουν φραπέ επιβεβαιωμένα από άλλα μέλη.

Καλημέρα. Δεν ψήνομαι με τον φραπέ. Καλαμάκι και φουλ πάω στα έξτρα μου. Για την συγκεκριμένη, με έπαιζε αλλά καθόλη τη διάρκεια που προσπαθούσα να την ψήσω για παραπάνω ήταν στο ΔΕΝ, οπότε δεν την άφησα να με τελειώσει.
Γενικά δοκιμάζω κορίτσια, που δεν έχουν πολυαναφερθεί εδώ μέσα, μπας και....
Ειλικρινά συγγνώμη, αν δημιουργούν κενά οι περιγραφές/εμπειρίες μου. Αν μη τι άλλο δεν είναι αυτός σκοπός μου, πόσο μάλλον οι περιγραφές/εμπειρίες μου να έρθουν σε αντιπαράθεση με οποιοδήποτε σεβαστό μέλος.
Ευγενικά πάντα.
 

blackpit23

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
39
Like
194
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνιστές.

Χρυσή από VIP πολύ καλή συνάντηση, παρόλο που είχα πεί οτι σαν γραφείο δεν ταιριάζει πολύ στα γούστα μου αν και πάντα με εξυπηρετούν άψογα και μου απαντάνε άμεσα. Από τις καλύτερες που είχα τελευταία ( μετά από προτροπή Gravity). Όμορφη κοπέλα, ψηλή, Πολύ ζεστός χαρακτήρας, πολύ καλή χημεία, σίγουρα θα ξαναδοκιμάσω

Προσπάθησα να έρθω σε επικοινωνία με Art αλλά δεν πήρα καμία απάντηση.

Επίσης αν γνωρίζει κάποιος πληροφορίες για Έλενα από Lotus; Ή για καποια άλλη καλή περίπτωση από εκεί;
 

blackpit23

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
39
Like
194
Πόντοι
0
Σας άκουσα πήρα Ξένια από βελβετ Μόνο μασάζ πήρα και Αφροδίτη από ντελουξ όλα καλά μου το έπαιξε
Η αφροδιτη με την βαρια φωνη; σε μενα ήταν κάθετη ότι δεν προχωράει. οριακά με έβρισε. χαχα
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470

blackpit23

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
39
Like
194
Πόντοι
0
βαριά φωνή και πολύ πολύ πρώην prive!
δεν νομίζω να λέει αυτή την Αφροδίτη. Αυτή που λές Alpula είναι νομίζω αυτή που έχει το Empire, πρώην Need στο ινστα. ο φίλος λέει αφροδίτη ντελούξ με μια φωτό φουλ ντεκολτέ
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
δεν νομίζω να λέει αυτή την Αφροδίτη. Αυτή που λές Alpula είναι νομίζω αυτή που έχει το Empire, πρώην Need στο ινστα. ο φίλος λέει αφροδίτη ντελούξ με μια φωτό φουλ ντεκολτέ
συγγνώμη λάθος!
Νόμιζα ότι αναφερόσασταν για την Μαρία απο prive όπου είναι η Ξένια!
Συγγνώμη μπερδεύτηκα με την παράθεση που έγραφε για την Ξένια, μετά είδα ότι αναφερότανε και στην Αφροδίτη!
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Σας άκουσα πήρα Ξένια από βελβετ Μόνο μασάζ πήρα και Αφροδίτη από ντελουξ όλα καλά μου το έπαιξε
Αλπούλα όρμα!
9-1649644-dog3_fct682x420x156_t460.jpg
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.840
Like
28.692
Πόντοι
5.006
Ναι καλά εννοείται ..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ο Λέοντας είναι καλός φίλος .
 

DSK_ 4.7.2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
245
Κριτικές
26
Like
670
Πόντοι
991
Aγαπητοί εύχομαι να είστε καλά.

Διαβάζω αρκετές ημέρες, σε πολλές σελίδες του νήματος, ανταλλαγή απόψεων, εμπειριών, σχόλια κλπ για κοπέλες και γραφεία, αλλά και έντονους διαλόγους από επιτήδειους που προσπαθούν με πούστικους (μόνο αυτή την λέξη μπορώ να χρησιμοποιήσω) τρόπους και μεθόδους, άλλοτε να σπιλώσουν μέλη, άλλοτε να παραπλανήσουν μέλη και άλλοτε να προωθήσουν το εμπόρευμα τους.
Το φτηνό marketing, ουδέποτε είχε δώσει υπεραξία στο διαφημιζόμενο προιόν του. Μόνο κακό του έκανε. Οι πολύ πολύ έμπειροι, θεωρώ πως συμφωνούν. Συμφωνώ, επίσης με τον τρόπο, που οι παλαιοί και πολύ πολύ έμπειροι αντιμετωπίζουν τους συγκεκριμένους. Θα μπορούσε να γίνει αυτό χωρίς να αναλώνονται σελίδες και χρόνος του καθενός από εμάς να ενημερώνεται, με πιο συνοπτικούς τρόπους? Μια και έξω? Με απόλυτο σεβασμό και ευγένεια ερωτώ?

Συνεδρίες της περασμένης εβδομάδας λοιπόν:

ΑΡΤ
ANNA: Όμορφο προσωπάκι, μικρή σε ηλικία, μικρό στητό βυζί, ωραίος κώλος, massage καλό με πετσέτα, δύο τρεις φορές γλύστρισε η πετσέτα δεν σχολίασε, συνέχισε, σιγά σιγά όμως την επανέφερε, στα δεν μου έδειχνε , είχαμε σεξουαλικές συζητήσεις, λίγο ντροπαλά, πιστεύω ότι σιγά σιγά με τρόπο (για τους έμπειρους) προχωράει. Κανένα έξτρα η συνεδρία.
ΙΩΑΝΝΑ: Την έχω αναφέρει σε προηγούμενο μήνυμα μου. Όμορφο νεαρό κοριτσάκι. Πολύ. Ωραίο, μοντελέ σώμα. Μικρό στήθος αλλά φοβερός κώλος. Massage χωρίς πετσέτα, χαλαρωτικό αρκετά. Απρόσεκτη αυτή την φορά κάποιες στιγμές περνούσε και ακουμπούσε. Υπηρξαν σεξουαλικές συζητήσεις. Με έπιασε, χαίδεψε λίγο, αλλά δεν της βγήκε να συνεχίσει. Κανένα έξτρα η συνεδρία.

VIP
ΕΛΕΝΑ: Όμορφη γυναίκα. Κοντά στα 30 την έκανα. Σώμα ωραίο, όχι μοντελέ αλλά καυλωτικό. Βυζί γεμάτο μεγάλο. Ρόγα τρελά σκληρή. Κώλος καλός. Massage αδιάφορο, στην αρχή με πετσέτα, αργότερα χωρίς. Σεξουαλικές συζητήσεις καθόλη τη διάρκεια, ευχάριστη πολύ. Με χάιδεψε, μου τον έπαιξε, της ζήτησα ευγενικά να γδυθεί και το έκανε. Όλα. Χέρια ελεύθερα έπαιζαν παντού. Είπε όχι στο καλαμάκι και όχι μπριζόλα, οπότε δεν ζήτησα καν φραπέ που ήθελε να μου κάνει. Έδωσα από μόνος μου +20 για την ταλαιπωρία που τράβηξε :buck2:

EMPIRE
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ: Για τα γούστα μου όμορφο μωρό. Μικρό σε ηλικία, μικρό βυζί, τρομερός κώλος. Massage αδιάφορο, χωρίς πετσέτα. Λίγο ψυχρή συμπεριφορά στην αρχή αλλά το έσωσε γρήγορα και συνεχίσαμε αλλιώς θα την είχα στείλει. Σεξουαλικές συζητήσεις είχαμε, από μόνη της είπε ότι κάνει φράπε (και καλά όπου γουστάρει), περνούσε και ακουμπούσε κατά τη διάρκεια, κάποιες φορές τον έπιανε να τον αλλάξει θέση (χαχαχα). Πιστεύω ότι προχωράει, θα το επιδιώξω εκ νέου μελλοντικά γιατί ο κώλος της κοιτάει ταβάνι. Κανένα έξτρα η συνεδρία.
ΛΙΑ: Μικρούλι, γλυκό κοριτσάκι. Σώμα ωραίο. Βυζί μεγάλο στητό καλό. Κώλος οκ. Massage καλό, χαλαρωτικό χωρίς πετσέτα. Σεξουαλικές συζητήσεις σε όλη τη συνεδρία. Σχόλια κολακευτικά για τον πούτσο μου, κοιτούσε συνέχεια. Περνούσε και ακουμπούσε. Δεν ήθελε να προχωρήσει σε τίποτα. Κάποιες στιγμές το σκεφτόταν. Αλλά τελικά ΔΕΝ. Πιστεύω ότι είναι στα ΝΑΙ. Κανένα έξτρα η συνεδρία.

ΤΕΑ
ΝΙΚΗ: Θα μιλήσω για την δική μου εμπειρία, με γνώμονα τα δικά μου γούστα καθαρά και μόνο με απόλυτο σεβασμό προς όλους εδώ μέσα.
Πήρα καθαρά για την εμπειρία, διαβάζοντας ανάμικτες απόψεις και σχόλια σεβαστών μελών.
ΟΧΙ. Για εμένα, προσωπικά και μόνο προσωπικά, ήταν ότι χειρότερο έχω συναντήσει σε αυτού του είδους την υπηρεσία. Η κοπέλα, κάτω του μετρίου (αρκετά διαφορετική απο τις φωτογραφίες) κοιλιά, μπούτια, κακή άρθρωση στην ομιλία της (που για εμένα είναι πολύ ντεκαβλέ) κακό μασάζ, έπαιρνε το πόδι μου και το πέταγε απότομα για το ανοίξει, με έτριβε με το στήθος της λες και με ετοίμαζε για τηγάνι. Έτσι το ένιωθα. Ένιωσα άσχημα και σταμάτησα. Ευγενικά της ζήτησα να αποχωρήσει.

Γενικά μου αρέσει το κασκαντεριλίκι. Δεν έχω κανένα πρόβλημα να δοκιμάζω οτιδήποτε το ανεξερεύνητο. Αρκετές φορές η εμπειρία μου με έχει επιβεβαιώσει.
Η τρέχουσα εβδομάδα έχει εξαιρετικές συνεδρίες. Θα ενημερώσω εκ νέου το αγαπητό νήμα.

Ζητάω συγγνώμη για άλλη μια φορά για το σεντόνι μου. Εύχομαι με τον πρόλογο μου να μην προσέβαλα η να υπερέβαλα κάπου.

Καλή αγωνιστική συνέχεια εύχομαι.
τιτανομέγιστος ο συναγωνιστής!
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.195
Κριτικές
2
Like
3.795
Πόντοι
456
ρε σεις ο gravity κλωνος ?????? θα τρελλαθουμε ?
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
εγω παιδια ενα και μοναδικο προφιλ εχω και ειμαι απ τους λιγους αυθεντικους ανθρωπους γενικως...


κ επειδη τρεχω με δουλειες εχω χασει πολλα επισοδεια εδω μεσα

ας ψαξουν οι διαχειριστες για κλονους και ας τους μπλοκαρουν ολους και ετσι πρεπει να κανουν


Δεν εχω λογο να εχω αλλα προφιλ και δεν εχω και χρονο

ουτε για μασαζ δεν εχω χρονο πλεον αλλα τελος παντων

Ευχομαι καλα να περνατε κ Καλο ΣΚ

στη επομενη καραντινα παλι θα κανω βουτια στο μασαζ .......χααχαχαχ
 
Τελευταία τροποποίηση:

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.195
Κριτικές
2
Like
3.795
Πόντοι
456
εγω παιδια ενα και μοναδικο προφιλ εχω και ειμαι απ τους λιγους αυθεντικους ανθρωπους γενικως...


κ επειδη τρεχω με δουλειες εχω χασει πολλα επισοδεια εδω μεσα

ας ψαξουν οι διαχειριστες για κλονους και ας τους μπλοκαρουν ολους και ετσι πρεπει να κανουν


Δεν εχω λογο να εχω αλλα προφιλ και δεν εχω και χρονο

ουτε για μασαζ δεν εχω χρονο πλεον αλλα τελος παντων

Ευχομαι καλα να περνατε κ Καλο ΣΚ

στη επομενη καραντινα παλι θα κανω βουτια στο μασαζ .......χααχαχαχ
keep walking bro
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
και γιατι το προφιλ ονομάζεται gravity (2); ποιός είναι ο original gravity?
στο παλιο φορουμ ειχα λογαριασμο σαν gravitygr

στη νεα εκδοση του φορουμ

εφτιαξα νεο λογαριασμο με το ιδιο ονομα

και πηρα το ονομα gravitygr2

Συνολικα στο φορουμ κ στο μασαζ ειμαι απο το 2019 και με ξερουν αμετρητα μελη που εχω ενημερωσει

και με εχουν ενημερωσει και αυτοι μεσω Π.Μ
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
και γιατι το προφιλ ονομάζεται gravity (2); ποιός είναι ο original gravity?
τον πατησε το τρενο τον original χαχααχχα

εχετε πολυ πλακα μερικοι εδω

ελειψα λιγες μερες και το κανατε παλι μπουρδελο σφαγειο εδω μεσα


ειμαι 3 χρονια στο φορουμ κ ακομα δεν εχω καταλαβει γιατι τσακωνεστε ορισμενοι ειλικρινα

με αυτο το καημο κ τη απορια θα πεθανω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom