Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (0 μέλη και 30 επισκέπτες)

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
35;;με τα καλοκαίρια μέσα η χώρις;άμα η τεα είναι 35 εγώ ειμαι 11...βάλε μια δωδεκαετία ακόμα και είσαι μέσα...?
που εισαι ρε συ χαμένος?:2funny::2funny:
Έλα μην έχεις παράπονα, για το deluxe γράφουμε καλά λόγια!
Εγω κακία δεν σου κρατώ γιατί άθελα σου με βοήθησες να ξεσκεπασω την χοντρή την Αφροδίτη και τις άλλες!
Αρα απο εμένα ότι θες βρε!
 
Τελευταία τροποποίηση:

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Χαιρετω τους συναγωνιστες

εχουμε καμια γνωμη για το παρακατω μασαζ κοριτσο

εν ονοματι πενυ

https://empiremassage.gr/our_team/
η γνωστή Αφροδίτη που έμπαινε ως eimaste gia ton poutso και το έπαιζε άντρας και έγραφε τάχα μου κριτικές, μέχρι που με βοήθησε άθελα του ο titos(άλλος προμότορας) να την ξεβρακώσω και αυτήν και όλο το γραφείο!
Χοντρή και άσχημες υπηρεσίες!
Αλλά ξέρεις εσύ φαντάζομαι....
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Πρόσφατη συνάντηση με τη ΤΕΑ
Ως προς την εμφάνιση:
Η Τέα είναι μια γυναίκα γύρω στα 35, εμφανισιακά είναι λίγο petite, κοντούλα με ωραίο στήθος. Σε γενικές γραμμές είναι εμφανίσιμη. Το πρόσωπο είναι λίγο σκληρό με μεγάλα χείλη.
Συνάντηση μια από αυτές τις ημέρες, ήρθε στην ώρα της. Ευγενική, χαμογελαστή και ολοκάθαρη. Μετά το social με έκανε μπάνιο και εκει αρχίζει την ‘περιποίηση’ εν συνεχεία έφτιαξε ατμόσφαιρα με μουσική και ζήτησε να χαλαρώσω.
Έκλεισα τα μάτια και απλά αφέθηκα στα χέρια της. Είναι από τις κοπέλες που ξέρουν την τέχνη του μασάζ όπου κι αν το έχεις ανάγκη και γνωρίζει τι κάνει και πως. Δεν είναι ξεπέτα και δεν κοίταξε να φάει χρόνο.
Με απογείωσε με body to body και το τρόπο που χρησιμοποιούσε το στόμα της και τα χέρια της στα επίμαχα σημεία! Βαθύ στοματικό με περιποίηση όλης της περιοχής.
Εναλλαγές απο ερωτικό σε πιο light και ξανά ερωτικό! Και κάπου εκεί έφτασε η απογείωση και το τέλος!!

Σε γενικές γραμμές την συνιστώ. Θεωρώ ότι είναι ένα καλό VFM!
Αν θα την ξανασυναντούσα? Νομίζω ότι βρήκα άλλο ένα στανταράκι!
Έχει το πακέτο σύμφωνα με τις δικές μου επιλογές. αλλά και σε σύγκριση με άλλες κοπέλες που έχω δοκιμάσει.

Ωριαία συνάντηση με κοστος 80€ +το ξενοδοχείο!
Πέρασμα και εγώ σε γνωστό ξενοδοχείο με την Τέα , την προηγούμενη εβδομάδα!
Αν η κοπέλα το έχει, όσες συνεδρίες και να κάνεις δεν θα τις βαρεθείς ποτέ!
Για εμένα ήταν η δεύτερη φορά μαζί της και πέρασα ένα γεμάτο τρίωρο με επαγγελματικό μασαζ και μάλιστα δυνατό όως το ήθελα!
Ξέρει που να πατήσει,που να πιέσει και που να σε χαλαρώσει.Δεν είναι τυχαίο ότι κανείς μα κανείς δεν έχει αντιρρήσεις για την ποιότητα τπυ μασαζ της, ούτε καν οι κλώνοι και οι προμότορες άλλων γραφείων!
Στα του αισθησιακού κομματιού ήταν το κάτι άλλο για μια ακόμη φορά!
Ο τρόπος που πέρναγε το χέρι της απο τα επίμαχα σημεία και ο τρόπος που σε άναβε ήταν καλύτερα και απο το να έχεις καλέσει ένα call girl!
Η απογείωση ήρθε στο 2ωρο και έμεινε άλλη μια ώρα που αντι να την ξεπετάξει με κουβέντα μιας και της έιπα ότι δεν μπορώ άλλο, προσπάθησε και τα κατάφερε να με φτάσει στην ολοκλήρωση για μια ακόμη φορά,απο τα λόγια που σου ψιθυρίζει μέχρι και το τρόπο που σε αγγίζει!
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
ΓΕΝΙΚΑ για οποιαδηποτε κοπελα


" Αν η κοπέλα το έχει, όσες συνεδρίες και να κάνεις δεν θα τις βαρεθείς ποτέ! "
+
" Ο τρόπος που πέρναγε το χέρι της απο τα επίμαχα σημεία και ο τρόπος που σε άναβε ήταν καλύτερα και απο το να έχεις καλέσει ένα call girl! "



Συμφωνω με τον ΑΛπουλα σε αυτο το κομματι , σε αυτα τα λεγομενα του συμφωνω απολυτα !!
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
η γνωστή Αφροδίτη που έμπαινε ως eimaste gia ton poutso και το έπαιζε άντρας και έγραφε τάχα μου κριτικές, μέχρι που με βοήθησε άθελα του ο titos(άλλος προμότορας) να την ξεβρακώσω και αυτήν και όλο το γραφείο!
Χοντρή και άσχημες υπηρεσίες!
Αλλά ξέρεις εσύ φαντάζομαι....
δεν ηταν αυτο το προφιλ ρε αλπουλα.το αλλο ηταν της αφροδιτης,δεν θυμαμαι τωρα πως το ελεγαν.περαν απο αυτα.την ειχες παρει,που λες χοντρη και ασχημες υπηρεσιες?για λεγε να ξερουμε.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
δεν ηταν αυτο το προφιλ ρε αλπουλα.το αλλο ηταν της αφροδιτης,δεν θυμαμαι τωρα πως το ελεγαν.περαν απο αυτα.την ειχες παρει,που λες χοντρη και ασχημες υπηρεσιες?για λεγε να ξερουμε.
α μιλάς για την blackboy??
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
δεν ηταν αυτο το προφιλ ρε αλπουλα.το αλλο ηταν της αφροδιτης,δεν θυμαμαι τωρα πως το ελεγαν.περαν απο αυτα.την ειχες παρει,που λες χοντρη και ασχημες υπηρεσιες?για λεγε να ξερουμε.
Αμαρυλλίδα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ναι ρε αυτη ηταν.τοσο καλη η τεα?ω,ρε πουστη μου!!!!! πρεπει να την δω.
να πας και να μας γράψεις κριτική!
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Αμαρυλλίδα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


να πας και να μας γράψεις κριτική!
αμα ρυλλιδα τι εστι?με την φολαρα που εφαγα τελευταια εχω πεσει πολυ ψυχολογικα.εχω τις μαυρες μου.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
η blackboy ήταν η Αφροδίτη
eimaste gia ton poutso η Αμαρυλλίς ή Κατερίνα που το παίζανε και οι άντρες και γράφανε κριτικές και μετά αρχίσανε και βρίζανε!
Υπάρχει κι άλλο μέλος εδώ που είναι της ίδια συνομοιταξίας αλλά ακόμα όσο είναι ήρεμος δεν χρειάζεται να βγουν τα άπλυτα στην φόρα....ξέρει αυτός....:wink:
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
ΓΕΝΙΚΑ για οποιαδηποτε κοπελα


" Αν η κοπέλα το έχει, όσες συνεδρίες και να κάνεις δεν θα τις βαρεθείς ποτέ! "
+
" Ο τρόπος που πέρναγε το χέρι της απο τα επίμαχα σημεία και ο τρόπος που σε άναβε ήταν καλύτερα και απο το να έχεις καλέσει ένα call girl! "



Συμφωνω με τον ΑΛπουλα σε αυτο το κομματι , σε αυτα τα λεγομενα του συμφωνω απολυτα !!
ναι gravity διότι και εγώ παλαιότερα δεν ήθελα να πιστέψω καμιά φορά ότι με τόσα χρήματα δεν πάει κάποιος σε call girl, ύστερα κατανόησα την όποια μαγεία έχει το μασαζ εκτός του να βρεις καλό μασαζ όπως κάνει η Τέα ή Ζωή, αλλά και τον ερωτισμό του tantra που μπορείς να έρθεις σε ολοκλήρωση χωρίς να θέλεις καν να φας μπριζόλα!
όπως επίσης το να προσπαθήσεις και να τα καταφέρεις να φας μπριζόλα όταν η κοπέλα στο 80 με 90% είναι στα δεν!
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
ναι gravity διότι και εγώ παλαιότερα δεν ήθελα να πιστέψω καμιά φορά ότι με τόσα χρήματα δεν πάει κάποιος σε call girl, ύστερα κατανόησα την όποια μαγεία έχει το μασαζ εκτός του να βρεις καλό μασαζ όπως κάνει η Τέα ή Ζωή, αλλά και τον ερωτισμό του tantra που μπορείς να έρθεις σε ολοκλήρωση χωρίς να θέλεις καν να φας μπριζόλα!
όπως επίσης το να προσπαθήσεις και να τα καταφέρεις να φας μπριζόλα όταν η κοπέλα στο 80 με 90% είναι στα δεν!
Μπήκες βαριά στο τρυπακι...:rockon:
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Μπήκες βαριά στο τρυπακι...:rockon:
Ισχύει!
ίσως ψάχνω το κάτι διαφορετικό και για αυτό δεν μπορώ να δεχτώ posts του τύπου ότι με αυτά τα χρήματα πας στο μεταξουργείο 5 φορές.
Οκ και?
Έχω φάει ,και καλά να είμαι, θα φάω πολλά call girls στην ζωή μου, το θέμα είναι ότι αυτό το διάστημα που με καυλώνει να δίνω τα λεφτά μου!
 

Psaras6

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2021
Μηνύματα
51
Like
193
Πόντοι
0
η blackboy ήταν η Αφροδίτη
eimaste gia ton poutso η Αμαρυλλίς ή Κατερίνα που το παίζανε και οι άντρες και γράφανε κριτικές και μετά αρχίσανε και βρίζανε!
Υπάρχει κι άλλο μέλος εδώ που είναι της ίδια συνομοιταξίας αλλά ακόμα όσο είναι ήρεμος δεν χρειάζεται να βγουν τα άπλυτα στην φόρα....ξέρει αυτός....:wink:
Πες τα αλπουλαραααα....για πες είναι τόσο χοντρή και τόσο άθλιες οι υπηρεσίες όσο γραφονται;αααα αααα ααααλπουλααααας αααα ααααλπουλααααα.....πολύ σε πάω. Δικέ μου..
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Πες τα αλπουλαραααα....για πες είναι τόσο χοντρή και τόσο άθλιες οι υπηρεσίες όσο γραφονται;αααα αααα ααααλπουλααααας αααα ααααλπουλααααα.....πολύ σε πάω. Δικέ μου..
ναι!
Σκέψου μόνο ότι δεν ευδοκίμησε σε κανένα γραφείο!
και το χειρότερο έγραφε ψέμματα εδώ μέσα!
 

Psaras6

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2021
Μηνύματα
51
Like
193
Πόντοι
0
ναι!
Σκέψου μόνο ότι δεν ευδοκίμησε σε κανένα γραφείο!
και το χειρότερο έγραφε ψέμματα εδώ μέσα!
Α τόσο φολα δικέ μου ε;και τώρα άνοιξε το εμπιρε γραφειο και έβαλε άτομο να γράφει πάλι μπας και κάνει πελατεία ε;κλασσικά ..πως τους πετσόκοψες ρε αλπουλα έτσι ..συνέχισε μεγαλε ..μαζί σου όλο το μπου
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
ναι gravity διότι και εγώ παλαιότερα δεν ήθελα να πιστέψω καμιά φορά ότι με τόσα χρήματα δεν πάει κάποιος σε call girl, ύστερα κατανόησα την όποια μαγεία έχει το μασαζ εκτός του να βρεις καλό μασαζ όπως κάνει η Τέα ή Ζωή, αλλά και τον ερωτισμό του tantra που μπορείς να έρθεις σε ολοκλήρωση χωρίς να θέλεις καν να φας μπριζόλα!
όπως επίσης το να προσπαθήσεις και να τα καταφέρεις να φας μπριζόλα όταν η κοπέλα στο 80 με 90% είναι στα δεν!
Ναι ετσι ειναι

πανω κατω στη ιδια φαση ειμαι και εγω

σε νοιωθω φιλε μου σε ολα οσα λες.......
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
μια χαρά μου στέλνουν και χωρίς να κλείσω!
Πιθανώς εδώ να μετρούν και τα " γαλόνια" φίλε alpula ! Εδώ ισχύει το ο παλαιός είναι αλλοιώς και ο νέος είναι νέος !
Για παράδειγμα εμένα γραφείο μου είπε ότι δεν στέλνουν σε ξενοδοχείο και τους καταλαβαίνω ! ? ποιος είναι ο tonos που έχει τέτοια επιθυμία !! Χαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom