Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Εμπειρία με Χριστιάνα από deluxe, μικροσκοπική κοπέλα πάρα πολύ λεπτή με γοητευτικό πρόσωπο, άνετη σχετικά, μασάζ μέτριο χωρίς πετσέτα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
ΓΕΝΙΚΑ για οποιαδηποτε κοπελα


" Αν η κοπέλα το έχει, όσες συνεδρίες και να κάνεις δεν θα τις βαρεθείς ποτέ! "
+
" Ο τρόπος που πέρναγε το χέρι της απο τα επίμαχα σημεία και ο τρόπος που σε άναβε ήταν καλύτερα και απο το να έχεις καλέσει ένα call girl! "



Συμφωνω με τον ΑΛπουλα σε αυτο το κομματι , σε αυτα τα λεγομενα του συμφωνω απολυτα !!
Και όταν συνοδεύεται από ένα απίστευτα ερωτικό body to body ( ειδικότητα της Τέας) ,το αποτέλεσμα και η αίσθηση ακόμα καλύτερη
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Meτα απο καραντινα επιστροφη στις επαλξεις . Ραντεβου με Τζενιφερ απο οσμοση... Μετριο μασαζ αλλα μπριζολιασμα με 100 ... οσοι αρεσκονται σε αυτα θα περασουν σχετικα καλα.
Το τελικό βήμα ικανοποιητικό ή όχι τόσο όσο " θα περάσουν σχετικά καλά "! Γιατί είναι είναι ενδιαφέρουσα παρουσία
 
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
Το τελικό βήμα ικανοποιητικό ή όχι τόσο όσο " θα περάσουν σχετικά καλά "! Γιατί είναι είναι ενδιαφέρουσα παρουσία
ολα ειναι 6/10 για μενα σαν γενικη εικονα αξιζει αλλα ως εκει οχι για στανταρ
 

Psaras6

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2021
Μηνύματα
51
Like
193
Πόντοι
0
Πολυ καλή η πένυ θα πάρω πάλι . Τώρα θα κλείσω και με την Τέα. Ευχαριστώ για τις συμβουλές
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Αυτή ποια είναι πάλι
Θα δοκιμάσω κ αυτή . Πες και καμιά άλλη
Γεια σόυ ρε πενυ με το νεο σου προφίλ και το όνομα Adonis6969...τι να κανείς και συ μεροκαματο βγάζεις κοπέλα μου..τουλάχιστον έμαθες σε δυο μέρες ορθογραφία αχαχαχαχαχαχ
 

Adonis6969

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
67
Like
46
Πόντοι
0
Γεια σόυ ρε πενυ με το νεο σου προφίλ και το όνομα Adonis6969...τι να κανείς και συ μεροκαματο βγάζεις κοπέλα μου..τουλάχιστον έμαθες σε δυο μέρες ορθογραφία αχαχαχαχαχαχ
Εσύ δεν μου είπες ότι υπάρχει φωνητική; Μιλάω τώρα και γράφει αυτό. Εγώ δεν σε προσέβαλα να με λες γυναίκα.
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Καλησπερα , μολις ειδα στο instagram αυτο το γραφειο μασαζ οτι με <ακολουθει>! Φαινεται οτι εχει ωραιες κοπελες! Ξερει κανεις κατι?:think:
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Ας με ενημερωσουν οι ποιο εμπειροι συναγωνιστες εδω μεσα! :wink:
 

GiorgisP

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2021
Μηνύματα
57
Like
192
Πόντοι
0
Καλησπερα , μολις ειδα στο instagram αυτο το γραφειο μασαζ οτι με <ακολουθει>! Φαινεται οτι εχει ωραιες κοπελες! Ξερει κανεις κατι?:think:
Δεν ειναι αυτες που φαινονται στις φωτο,αλλα μοιαζουν πολυ μου ειπαν! Δεν εχω δοκιμασει
 

Psaras6

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2021
Μηνύματα
51
Like
193
Πόντοι
0

greek0588

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2017
Μηνύματα
145
Like
349
Πόντοι
21
Καλημέρα!
Έχει κανείς εμπειρία με την Λυδία που δουλεύει στης Τεας?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Μυρίζει φολα από χιλιόμετρα μεγαλε..
Φόλα δεν είναι , δεν είναι οι ίδιες και είναι σε στυλ call girls ! Έχουν και αγγελίες σε διάφορα , αν ψάξεις με το κινητό σου βγάζει 2-3 κοπέλες .Αν είναι και αυτές οι φωτογραφίες στις αγγελίες αληθινές
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Καλημέρα!
Έχει κανείς εμπειρία με την Λυδία που δουλεύει στης Τεας?
Είναι κάπως καινούργια στο diamonds massage και όσοι έχουν εμπειρια μπορεί να μην είναι μέλη εδώ ! Κάποιος θα έγραφε
 

blackpit23

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
39
Like
194
Πόντοι
0
ρε η πρώτη δεν είναι μια που δούλευε στη τεα και την έκραζαν ότι πήγαινε στα ραντεβού δεν ήξερε μασαζ και την έλεγαν όλοι χοντρή σπάλα και ότι δεν είχε καμία σχέση με Τίς φωτος;και ότι είχε και λογαριασμό εδώ μέσα και έκανε προμοτορικικια;??????????????
Η Αφροδίτη νομίζω ήταν που έχει το need massage; Άρα και το empire δικό της θα είναι. Ίσως ξέρει ο alpula
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
994
Κριτικές
4
Like
3.379
Πόντοι
446
Πολυ καλή η πένυ θα πάρω πάλι . Τώρα θα κλείσω και με την Τέα. Ευχαριστώ για τις συμβουλές
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
Θες να μας πείς λίγο λεπτομέρειες για ραντεβού με Πένυ ? Κόστος, extra κλπ ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom