Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 61 άτομα (0 μέλη και 61 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Τι να πούνε από το βιμπερ , μάλλον κρατάνε τα προσχήματα μετά από τα τόσα που γράφουμε και γράφονται
Ναι gravity , αλλά από ότι λένε τώρα πλέον δεν σου στέλνουν φωτογραφίες αν δεν κλείσεις ραντεβού .. ισχύει που ξέρεις περισσότερα ?? Αν ισχύει τότε φτάνουμε να αγοράζουμε γουρούνι στο σακί ...
Όχι ρε εμένα μου στείλανε το πρωί κανονικά φωτος μαζί με μια καινουργια που ξεκινάει λέει από Δευτέρα δυνατό μιλφ δείχνει..καλα δεν θα έπαιρνε ποτέ μασαζ αν δεν έβλεπα φωτος για κανένα λόγο..
Καλο αν δεν ισχύει η άλλη πληροφορία που γράφτηκε προχθές !
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
εχω καταληξει να παρω ιωαννα η μαι ρη απο τζοι.θελω να μαθω με π.μ.μπορω να παρω και τις δυο?κανουν 4 χερια ?πιοα ειναι πιο καλη εμφανισιακα,ποια μπορει ολοκληρομενο προγραμα και πως προσεγγιζω για να τα εχω?θελει ειδικη συμπεριφορα,συνθηματικο?η το λεω στην αρχη με την εξηγηση?το συνολικο κοστος μεχρι που να παει?μασαζ κανουν το ιδιο καλο και οι δυο?ευχαριστω και περιμενω διαφωτηση.
Μαιρη πιο εμφανισιμη,μεχρι καλαμακι,καλο μασαζ,Ιωαννα μετριο μασαζ και εμφανιση,μπορει να παει και full,αλλα μαζι με την Μαιρη δεν νομιζω,δεν ταιριαζουν μεταξυ τους στον χαρακτηρα γι αυτο ισως να μην ταιριαξουν πολυ στα 4 χερια αλλα θα περασεις καλα,στα εξτρα δεν δαγκωνουν ,συζητας μαζι τους απο πριν αν θες
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Ναι gravity , αλλά από ότι λένε τώρα πλέον δεν σου στέλνουν φωτογραφίες αν δεν κλείσεις ραντεβού .. ισχύει που ξέρεις περισσότερα ?? Αν ισχύει τότε φτάνουμε να αγοράζουμε γουρούνι στο σακί ...
Όχι ρε εμένα μου στείλανε το πρωί κανονικά φωτος μαζί με μια καινουργια που ξεκινάει λέει από Δευτέρα δυνατό μιλφ δείχνει..καλα δεν θα έπαιρνε ποτέ μασαζ αν δεν έβλεπα φωτος για κανένα λόγο..

Και μενα ολα τα γραφεια μου στελνουν κανονικα στο βαιμπερ

κ στο ξενοδοχειο... ποτε δεν ειχα προβλημα γενικα

Σε νεους πελατες Δεν ξερω τι κανουν...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ναι gravity , αλλά από ότι λένε τώρα πλέον δεν σου στέλνουν φωτογραφίες αν δεν κλείσεις ραντεβού .. ισχύει που ξέρεις περισσότερα ?? Αν ισχύει τότε φτάνουμε να αγοράζουμε γουρούνι στο σακί ...
Και μενα ολα τα γραφεια μου στελνουν κανονικα στο βαιμπερ

κ στο ξενοδοχειο... ποτε δεν ειχα προβλημα γενικα

Σε νεους πελατες Δεν ξερω τι κανουν...


ΟΙ ΦΩΤΟ Ειναι απαραιτητες για να επιλεξουμε

και ειδικα οι αληθινες φωτο
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Από Hermes ΜΗΝ πάρεις Κωνσταντίνα. Δεν κάνει ούτε θερμαντική αλοιφή να βάλει. Από Κλεα έχω πάρει καλό μασάζ. Το μαγαζί όμως στα ΔΕΝ.

Hermes + MS Massage +Masaz sto Spiti

Ειναι στα ΔΕΝ ολα αυτα απ οσο ξερω

Η αγορα της αθηνας εχει τα παντα ολα για ολα τα γουστα κ ολα τα πορτοφολια....
η επιλογη ειναι δικη μας
 
Τελευταία τροποποίηση:

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201

Psaras6

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2021
Μηνύματα
51
Like
193
Πόντοι
0
Χαιρετω τους συναγωνιστες

εχουμε καμια γνωμη για το παρακατω μασαζ κοριτσο

εν ονοματι πενυ

https://empiremassage.gr/our_team/
ρε η πρώτη δεν είναι μια που δούλευε στη τεα και την έκραζαν ότι πήγαινε στα ραντεβού δεν ήξερε μασαζ και την έλεγαν όλοι χοντρή σπάλα και ότι δεν είχε καμία σχέση με Τίς φωτος;και ότι είχε και λογαριασμό εδώ μέσα και έκανε προμοτορικικια;??????????????
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
ρε η πρώτη δεν είναι μια που δούλευε στη τεα και την έκραζαν ότι πήγαινε στα ραντεβού δεν ήξερε μασαζ και την έλεγαν όλοι χοντρή σπάλα και ότι δεν είχε καμία σχέση με Τίς φωτος;και ότι είχε και λογαριασμό εδώ μέσα και έκανε προμοτορικικια;??????????????
μοιαζει με Κατερινα απο prive massage με τα μεγαλα βυζά ?
 

Psaras6

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2021
Μηνύματα
51
Like
193
Πόντοι
0
μοιαζει με Κατερινα απο prive massage με τα μεγαλα βυζά ?
Χαχαχαχ ναι ναι γύρισα σελίδες πίσω ήταν deluxe μετά πήγε τεα μετά πριβε μετά έκανε στο car.gr αγγελία η ίδια είναι μάλιστα όλοι γράφουνε μέσα για το πάχος της ότι είναι πεοραγμενεσ Φωτος ότι ότι δεν ξέρει μασαζ χαχαχα πέφτει φουλ κράξιμο...
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Χαχαχαχ ναι ναι γύρισα σελίδες πίσω ήταν deluxe μετά πήγε τεα μετά πριβε μετά έκανε στο car.gr αγγελία η ίδια είναι μάλιστα όλοι γράφουνε μέσα για το πάχος της ότι είναι πεοραγμενεσ Φωτος ότι ότι δεν ξέρει μασαζ χαχαχα πέφτει φουλ κράξιμο...
Δεν σου ξέφυγε..
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
Χαχαχαχ ναι ναι γύρισα σελίδες πίσω ήταν deluxe μετά πήγε τεα μετά πριβε μετά έκανε στο car.gr αγγελία η ίδια είναι μάλιστα όλοι γράφουνε μέσα για το πάχος της ότι είναι πεοραγμενεσ Φωτος ότι ότι δεν ξέρει μασαζ χαχαχα πέφτει φουλ κράξιμο...
δηλαδη μονο οτι εχει πολυ μεγαλα βυζα αξιζει? σε αφηνει να παιξεις μαζι τους? κανει καλαμακι??
 

Psaras6

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2021
Μηνύματα
51
Like
193
Πόντοι
0
δηλαδη μονο οτι εχει πολυ μεγαλα βυζα αξιζει? σε αφηνει να παιξεις μαζι τους? κανει καλαμακι??
Ποια βυζια ρε τύπε εδώ σου λέω την κράζουν ασύστολα ότι είναι χοντρή χαλια και συ μου λες για βυζια; Όχι από τα λεγόμενα των τύπων εδώ μέσα η τυπισα είναι στα δεν...
 

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
Καλησπέρα συναγωνιστές.Επειδή έχω πει την άποψη μου στο παρελθόν για την Αφροδίτη που τώρα από όσο είδα είναι στο έμπιρε δεν θέλω να επανέλθω στα κιλά της ούτε στο μασαζ της.Όπως είχε γράψει και η ίδια εδώ μέσα τα κιλά φτιάχνονται. Θέλω να εστιάσω αλλου όμως. Εδώ και δυο τρεις εβδομάδες που είχε ανοίξει ο alpula ένα ξεχωριστό φόρουμ είχε βγει η κοπέλα και είχε γράψει πληροφοριες για συναγωνιστή εδώ μέσα(οποίος είχε διαβάσει ξέρει και τον συναγωνιστή και τι είχε γράψει) και είχε μιλήσει με τα χειρότερα λόγια για συγκεκριμένο συναγωνιστή που ήξερε και το προφίλ του για το τι θέλει τι ζητάει από τις κοπελες ποσό χρόνων είναι και ότι τα συζητάνε οι κοπελες μεταξύ τους κτλ κτλ . Εγώ προσωπικά το τι ζητάω τι συζητάω με κοπελες δεν θέλω ούτε να το σχολιάζουν ούτε να βγαίνει η οποιαδήποτε εδώ μέσα να το γράφει και να εκθέτει κόσμο. Ο καθένας ας κανει ότι καταλάβαινει.
 

Adonis6969

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
67
Like
46
Πόντοι
0
Εγο θα κλισω με τη πενη απο εμπιρε που ηπατε πιο πανο. Καταλαβα οπια κάνεις ντορο εδο μέσα εινε καλη . Πια άλλη κραζετε να παρο ; θα παρο κ μια τεα , μια με βιχια μεγαλα πια εινε που λετε δε καταλαβα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Και μενα ολα τα γραφεια μου στελνουν κανονικα στο βαιμπερ

κ στο ξενοδοχειο... ποτε δεν ειχα προβλημα γενικα

Σε νεους πελατες Δεν ξερω τι κανουν...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Και μενα ολα τα γραφεια μου στελνουν κανονικα στο βαιμπερ

κ στο ξενοδοχειο... ποτε δεν ειχα προβλημα γενικα

Σε νεους πελατες Δεν ξερω τι κανουν...


ΟΙ ΦΩΤΟ Ειναι απαραιτητες για να επιλεξουμε

και ειδικα οι αληθινες φωτο
Βέβαια, ποιος παίρνει θεραπεύτρια δίχως να δει φωτογραφία ?? Για παράδειγμα η Πενυ από το empiremassage που εμφάνισε ο φίλος πιο πάνω.
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Εγο θα κλισω με τη πενη απο εμπιρε που ηπατε πιο πανο. Καταλαβα οπια κάνεις ντορο εδο μέσα εινε καλη . Πια άλλη κραζετε να παρο ; θα παρο κ μια τεα , μια με βιχια μεγαλα πια εινε που λετε δε καταλαβα.
Άντε βρε πουλάκι μου να τεστάρεις και αν είναι καλή να πάρουμε σειρά :)
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Πρόσφατη συνάντηση με τη ΤΕΑ
Ως προς την εμφάνιση:
Η Τέα είναι μια γυναίκα γύρω στα 35, εμφανισιακά είναι λίγο petite, κοντούλα με ωραίο στήθος. Σε γενικές γραμμές είναι εμφανίσιμη. Το πρόσωπο είναι λίγο σκληρό με μεγάλα χείλη.
Συνάντηση μια από αυτές τις ημέρες, ήρθε στην ώρα της. Ευγενική, χαμογελαστή και ολοκάθαρη. Μετά το social με έκανε μπάνιο και εκει αρχίζει την ‘περιποίηση’ εν συνεχεία έφτιαξε ατμόσφαιρα με μουσική και ζήτησε να χαλαρώσω.
Έκλεισα τα μάτια και απλά αφέθηκα στα χέρια της. Είναι από τις κοπέλες που ξέρουν την τέχνη του μασάζ όπου κι αν το έχεις ανάγκη και γνωρίζει τι κάνει και πως. Δεν είναι ξεπέτα και δεν κοίταξε να φάει χρόνο.
Με απογείωσε με body to body και το τρόπο που χρησιμοποιούσε το στόμα της και τα χέρια της στα επίμαχα σημεία! Βαθύ στοματικό με περιποίηση όλης της περιοχής.
Εναλλαγές απο ερωτικό σε πιο light και ξανά ερωτικό! Και κάπου εκεί έφτασε η απογείωση και το τέλος!!

Σε γενικές γραμμές την συνιστώ. Θεωρώ ότι είναι ένα καλό VFM!
Αν θα την ξανασυναντούσα? Νομίζω ότι βρήκα άλλο ένα στανταράκι!
Έχει το πακέτο σύμφωνα με τις δικές μου επιλογές. αλλά και σε σύγκριση με άλλες κοπέλες που έχω δοκιμάσει.

Ωριαία συνάντηση με κοστος 80€ +το ξενοδοχείο!
 
Τελευταία τροποποίηση:
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Βέβαια, ποιος παίρνει θεραπεύτρια δίχως να δει φωτογραφία ?? Για παράδειγμα η Πενυ από το empiremassage που εμφάνισε ο φίλος πιο πάνω.
Καλησπέρα συναγωνιστές.Επειδή έχω πει την άποψη μου στο παρελθόν για την Αφροδίτη που τώρα από όσο είδα είναι στο έμπιρε δεν θέλω να επανέλθω στα κιλά της ούτε στο μασαζ της.Όπως είχε γράψει και η ίδια εδώ μέσα τα κιλά φτιάχνονται. Θέλω να εστιάσω αλλου όμως. Εδώ και δυο τρεις εβδομάδες που είχε ανοίξει ο alpula ένα ξεχωριστό φόρουμ είχε βγει η κοπέλα και είχε γράψει πληροφοριες για συναγωνιστή εδώ μέσα(οποίος είχε διαβάσει ξέρει και τον συναγωνιστή και τι είχε γράψει) και είχε μιλήσει με τα χειρότερα λόγια για συγκεκριμένο συναγωνιστή που ήξερε και το προφίλ του για το τι θέλει τι ζητάει από τις κοπελες ποσό χρόνων είναι και ότι τα συζητάνε οι κοπελες μεταξύ τους κτλ κτλ . Εγώ προσωπικά το τι ζητάω τι συζητάω με κοπελες δεν θέλω ούτε να το σχολιάζουν ούτε να βγαίνει η οποιαδήποτε εδώ μέσα να το γράφει και να εκθέτει κόσμο. Ο καθένας ας κανει ότι καταλάβαινει.
Καλησπέρα συναγωνιστές.Επειδή έχω πει την άποψη μου στο παρελθόν για την Αφροδίτη που τώρα από όσο είδα είναι στο έμπιρε δεν θέλω να επανέλθω στα κιλά της ούτε στο μασαζ της.Όπως είχε γράψει και η ίδια εδώ μέσα τα κιλά φτιάχνονται. Θέλω να εστιάσω αλλου όμως. Εδώ και δυο τρεις εβδομάδες που είχε ανοίξει ο alpula ένα ξεχωριστό φόρουμ είχε βγει η κοπέλα και είχε γράψει πληροφοριες για συναγωνιστή εδώ μέσα(οποίος είχε διαβάσει ξέρει και τον συναγωνιστή και τι είχε γράψει) και είχε μιλήσει με τα χειρότερα λόγια για συγκεκριμένο συναγωνιστή που ήξερε και το προφίλ του για το τι θέλει τι ζητάει από τις κοπελες ποσό χρόνων είναι και ότι τα συζητάνε οι κοπελες μεταξύ τους κτλ κτλ . Εγώ προσωπικά το τι ζητάω τι συζητάω με κοπελες δεν θέλω ούτε να το σχολιάζουν ούτε να βγαίνει η οποιαδήποτε εδώ μέσα να το γράφει και να εκθέτει κόσμο. Ο καθένας ας κανει ότι καταλάβαινει.
Πρόσφατη συνάντηση με τη ΤΕΑ
Ως προς την εμφάνιση:
Η Τέα είναι μια γυναίκα γύρω στα 35, εμφανισιακά είναι λίγο petite, κοντούλα με ωραίο στήθος. Σε γενικές γραμμές είναι εμφανίσιμη. Το πρόσωπο είναι λίγο σκληρό με μεγάλα χείλη.
Συνάντηση μια από αυτές τις ημέρες, ήρθε στην ώρα της. Ευγενική, χαμογελαστή και ολοκάθαρη. Μετά το social με έκανε μπάνιο και εκει αρχίζει την ‘περιποίηση’ εν συνεχεία έφτιαξε ατμόσφαιρα με μουσική και ζήτησε να χαλαρώσω.
Έκλεισα τα μάτια και απλά αφέθηκα στα χέρια της. Είναι από τις κοπέλες που ξέρουν την τέχνη του μασάζ όπου κι αν το έχεις ανάγκη και γνωρίζει τι κάνει και πως. Δεν είναι ξεπέτα και δεν κοίταξε να φάει χρόνο.
Με απογείωσε με body to body και το τρόπο που χρησιμοποιούσε το στόμα της και τα χέρια της στα επίμαχα σημεία! Βαθύ στοματικό με περιποίηση όλης της περιοχής.
Εναλλαγές απο ερωτικό σε πιο light και ξανά ερωτικό! Και κάπου εκεί έφτασε η απογείωση και το τέλος!!

Σε γενικές γραμμές την συνιστώ. Θεωρώ ότι είναι ένα καλό VFM!
Αν θα την ξανασυναντούσα? Νομίζω ότι βρήκα άλλο ένα στανταράκι!
Έχει το πακέτο σύμφωνα με τις δικές μου επιλογές. αλλά και σε σύγκριση με άλλες κοπέλες που έχω δοκιμάσει.

Ωριαία συνάντηση με κοστος 80€ +το ξενοδοχείο!
Πράγματι η Τεα κάνει από τα καλύτερα body to body και την βοηθάει η σωματοδομή της , το σφιχτό της σώμα και είναι πολύ ευέλικτη με όμορφο αποτέλεσμα και αισθησιασμό !
 

Psaras6

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2021
Μηνύματα
51
Like
193
Πόντοι
0
Εγο θα κλισω με τη πενη απο εμπιρε που ηπατε πιο πανο. Καταλαβα οπια κάνεις ντορο εδο μέσα εινε καλη . Πια άλλη κραζετε να παρο ; θα παρο κ μια τεα , μια με βιχια μεγαλα πια εινε που λετε δε καταλαβα.
Μεγαλε πάρε μαζί σου αλλά κάνε μας τη χάρη βάλε άλλον να γράψει κριτική γιατί μας πέταξες τα μάτια έξω με την ορθογραφία σου;μικρός σχολείο δεν πηγές έκανες κοπάνα και πήγαινες στα μασαντιδικα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom