Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (0 μέλη και 46 επισκέπτες)

papaPoulos

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
115
Like
479
Πόντοι
21
Για NURU μασαζ στο σπιτι

οποιος γνωριζει κατι ας ενημερωσει ειτε δημοσια ειτε σε π.μ

ενδιαφερομαι εγω

ειχα κανει σε εναν χωρο στο κολωνακι περισυ

αν υπαρχει κατι σε σπιτι η σε ξενοδοχειο μου λετε

ευχαριστω
 

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
534
Πόντοι
81
Για NURU μασαζ στο σπιτι

οποιος γνωριζει κατι ας ενημερωσει ειτε δημοσια ειτε σε π.μ

ενδιαφερομαι εγω

ειχα κανει σε εναν χωρο στο κολωνακι περισυ

αν υπαρχει κατι σε σπιτι η σε ξενοδοχειο μου λετε

ευχαριστω

Σοφία νομίζω το όνομα της, δεν είμαι απόλυτα σίγουρος, ψηλή αδύνατη μιλφ εκ των βορείων συνόρων, δούλευε παλιά στο ημιυπόγειο νουράδικο του Κολωνακιού, αλλά δεν θα την πρότεινα. Στεγνή, επαγγελματίας, χωρίς ερωτισμό.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Ευχαριστώ πολύ φίλε μου για την ενημέρωση. Από υπηρεσίες χάλια δλδ...
υπηρεσίες call girl και μάλιστα όχι καλού απο την εμπειρία μου με αυτά!
Καμία σχέση με μασαζ!
 
Τελευταία τροποποίηση:

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
994
Κριτικές
4
Like
3.379
Πόντοι
446
Η Μάγια είχε στρατολογήσει το βασικό κορμό του γραφείου από "αξιοπρεπές" σπά του Κωλονακιού. Μαζι και τη Λόλα, η οποία στις πρώτες μας συνεδρίες έκανε μασάζ με πετσέτα! Κι εδώ βγαίνει το βασικό χόμπι του μασαζολάγνου, να προσπαθήσει να αποπλανήσει κοριτσάκια και πάρει όλο και περισσότερα από αυτά! Πάντως κι εμένα δεν μου πολυμοιάζει αλλά κρατάω και μια επιφύλαξη καθως τα μπότοξ και υαλουρονικά κάνουν θαύματα!
Ρε μύστες κρατάω μια πισινή μετά από τα λεγάμενα σας,, απλά κόλλησα γιατί μίλαγα FB με Lola με το που διάλυσε το μαγαζί λόγω του δυσάρεστου γεγονότος της Μάγιας, χάσαμε επαφές και τώρα που της έστειλα, έχει αλλάξει φωτο προφίλ και μπορεί να κάνω και λάθος. Από υπηρεσίες η τότε Lola ήταν όπως τα αναφέρετε, Έλλη δεν έχω δοκιμάσει αλλά λένε ότι ΔΕΝ προχωράει.
Οκ μπορεί να κάνω και λάθος, έχουν περάσει και κάμποσα χρόνια και με τόσες συνεδρίες... :hi:
 

Petros30

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2008
Μηνύματα
9
Κριτικές
2
Like
210
Πόντοι
0
Αγαπητοί καλησπέρα. Συνεδρίες της περασμένης εβδομάδας:

ATTICA
ΚΡΙΣΤΥ: Στο βιμπερ, η φωτογραφία εντυπωσιάζει. Απο κοντά, πιο μικροκαμωμένη κοπέλα δεν έχω δει στην ζωή μου, σε όλα της. Κοντούλα, πολύ μικρό στήθος, μικρός κώλος. Όλα της. Ευγενικά.....μέτρια πολύ. Μετά βεβαιότητας από Santa Barabara μεριά. Την κέρασα ένα νερό, γιατί ήταν μεσημέρι και από μόνη της μέσα σε ακριβώς 5 λεπτά, ξεκίνησε να μου λέει, το πρόγραμμα της, ότι πλέον του massage κάνει (ακούστε τώρα) καλαμάκι με προφύλαξη +70 και μπριζόλα + 30 ακόμα, αλλά με την μπριζόλα παίρνω bonus το ακα καλαμάκι. Γέλασα, ειλικρινά και συγγνώμη, επιδεικτικά μπροστά της και της είπα εξακολουθώντας να γελάω να πάει στο καλό.

ΑΡΤ
ΙΩΑΝΝΑ: Όμορφο νεαρό κοριτσάκι. Πολύ. Ωραίο, μοντελέ σώμα. Μικρό στήθος αλλά φοβερός κώλος. Μαγκωμένη στην αρχή πολύ. Massage με πετσέτα, χαλαρωτικό αρκετά. Ήταν προσεκτική αρκετά. Κάποιες στιγμές, περνούσε και ακουμπούσε. Υπηρξαν σεξουαλικές συζητήσεις, στα ΔΕΝ έδειχνε συνέχεια, αλλά για τους έμπειρους (αναφέρομαι) η συζήτηση μπορεί να πάρει διαστάσεις. Επειδή ήμουν το τελευταίο ραντεβού δέχτηκε ποτάκι. Η συζητήση είχε ενδιαφέρον. Κανένα έξτρα η συνεδρία.
NIKOL: Ωραία γυναίκα. 40-42. Ασιατικά χαρακηριστικά, μάτια, ζυγωματικά, αλλά καμία σχέση. Δυνατό σώμα. Ωραίο βυζί. Με το κολάν ο κώλος έδειχνε δυνατός. Massage με πετσέτα, προσεκτική από όπου περνούσε. Χαλαρωτικό την περισσότερη ώρα, στο δυνατό που ζητούσα τα πήγε μια χαρά. Σεξουαλικές συζητήσεις μετρημένες, στα ΔΕΝ το έδειξε σχεδόν άμεσα. Κανένα έξτρα η συνεδρία.
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ: Όμορφο νεαρό μωρό. Ψηλό. Σώμα πολύ καλό, αθλητικό. Στήθος μικρό προς μέτριο. Κώλος φαινόταν δυνατός. Τα χέρια της γυμνασμένα. Massage με πετσέτα, δυνατό. Περνούσε, ακουμπούσε. Απέφευγε ευγενικά σεξουαλικές συζητήσεις. Στα ΔΕΝ ξεκάθαρα μου έδειξε, οπότε και δεν ρώτησα για επιπλέον.

VIP
ΧΡΥΣΗ: Όμορφη για τα δικά μου γούστα πολύ. Μάτια εντυπωσιακά, κορμί τσολιά 1.80 σίγουρα. Στήθος μικρό, κώλος ωραίος. Άνετη πολύ, massage χωρίς πετσέτα, χαλαρωτικό, αισθησιακό, περνούσε, ακουμπούσε, χαϊδευε. Την είχα με τα εσώρουχα όλη την ώρα. Εμεινα ικανοποιημένος. Φούλ με μπριζόλα.

Θα επανέλθω σύντομα με τις συνεδρίες αυτής της εβδομάδας.

Ζητώ συγγνώμη εκ νέου για το σεντόνι μου.

Με αγωνιστικούς χαιρετισμούς
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Αγαπητοί καλησπέρα. Συνεδρίες της περασμένης εβδομάδας:

ATTICA
ΚΡΙΣΤΥ: Στο βιμπερ, η φωτογραφία εντυπωσιάζει. Απο κοντά, πιο μικροκαμωμένη κοπέλα δεν έχω δει στην ζωή μου, σε όλα της. Κοντούλα, πολύ μικρό στήθος, μικρός κώλος. Όλα της. Ευγενικά.....μέτρια πολύ. Μετά βεβαιότητας από Santa Barabara μεριά. Την κέρασα ένα νερό, γιατί ήταν μεσημέρι και από μόνη της μέσα σε ακριβώς 5 λεπτά, ξεκίνησε να μου λέει, το πρόγραμμα της, ότι πλέον του massage κάνει (ακούστε τώρα) καλαμάκι με προφύλαξη +70 και μπριζόλα + 30 ακόμα, αλλά με την μπριζόλα παίρνω bonus το ακα καλαμάκι. Γέλασα, ειλικρινά και συγγνώμη, επιδεικτικά μπροστά της και της είπα εξακολουθώντας να γελάω να πάει στο καλό.

ΑΡΤ
ΙΩΑΝΝΑ: Όμορφο νεαρό κοριτσάκι. Πολύ. Ωραίο, μοντελέ σώμα. Μικρό στήθος αλλά φοβερός κώλος. Μαγκωμένη στην αρχή πολύ. Massage με πετσέτα, χαλαρωτικό αρκετά. Ήταν προσεκτική αρκετά. Κάποιες στιγμές, περνούσε και ακουμπούσε. Υπηρξαν σεξουαλικές συζητήσεις, στα ΔΕΝ έδειχνε συνέχεια, αλλά για τους έμπειρους (αναφέρομαι) η συζήτηση μπορεί να πάρει διαστάσεις. Επειδή ήμουν το τελευταίο ραντεβού δέχτηκε ποτάκι. Η συζητήση είχε ενδιαφέρον. Κανένα έξτρα η συνεδρία.
NIKOL: Ωραία γυναίκα. 40-42. Ασιατικά χαρακηριστικά, μάτια, ζυγωματικά, αλλά καμία σχέση. Δυνατό σώμα. Ωραίο βυζί. Με το κολάν ο κώλος έδειχνε δυνατός. Massage με πετσέτα, προσεκτική από όπου περνούσε. Χαλαρωτικό την περισσότερη ώρα, στο δυνατό που ζητούσα τα πήγε μια χαρά. Σεξουαλικές συζητήσεις μετρημένες, στα ΔΕΝ το έδειξε σχεδόν άμεσα. Κανένα έξτρα η συνεδρία.
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ: Όμορφο νεαρό μωρό. Ψηλό. Σώμα πολύ καλό, αθλητικό. Στήθος μικρό προς μέτριο. Κώλος φαινόταν δυνατός. Τα χέρια της γυμνασμένα. Massage με πετσέτα, δυνατό. Περνούσε, ακουμπούσε. Απέφευγε ευγενικά σεξουαλικές συζητήσεις. Στα ΔΕΝ ξεκάθαρα μου έδειξε, οπότε και δεν ρώτησα για επιπλέον.

VIP
ΧΡΥΣΗ: Όμορφη για τα δικά μου γούστα πολύ. Μάτια εντυπωσιακά, κορμί τσολιά 1.80 σίγουρα. Στήθος μικρό, κώλος ωραίος. Άνετη πολύ, massage χωρίς πετσέτα, χαλαρωτικό, αισθησιακό, περνούσε, ακουμπούσε, χαϊδευε. Την είχα με τα εσώρουχα όλη την ώρα. Εμεινα ικανοποιημένος. Φούλ με μπριζόλα.

Θα επανέλθω σύντομα με τις συνεδρίες αυτής της εβδομάδας.

Ζητώ συγγνώμη εκ νέου για το σεντόνι μου.

Με αγωνιστικούς χαιρετισμούς
THANKS FOR THE INFO !!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Σοφία νομίζω το όνομα της, δεν είμαι απόλυτα σίγουρος, ψηλή αδύνατη μιλφ εκ των βορείων συνόρων, δούλευε παλιά στο ημιυπόγειο νουράδικο του Κολωνακιού, αλλά δεν θα την πρότεινα. Στεγνή, επαγγελματίας, χωρίς ερωτισμό.
THANKS
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Αγαπητοί καλησπέρα. Συνεδρίες της περασμένης εβδομάδας:

ATTICA
ΚΡΙΣΤΥ: Στο βιμπερ, η φωτογραφία εντυπωσιάζει. Απο κοντά, πιο μικροκαμωμένη κοπέλα δεν έχω δει στην ζωή μου, σε όλα της. Κοντούλα, πολύ μικρό στήθος, μικρός κώλος. Όλα της. Ευγενικά.....μέτρια πολύ. Μετά βεβαιότητας από Santa Barabara μεριά. Την κέρασα ένα νερό, γιατί ήταν μεσημέρι και από μόνη της μέσα σε ακριβώς 5 λεπτά, ξεκίνησε να μου λέει, το πρόγραμμα της, ότι πλέον του massage κάνει (ακούστε τώρα) καλαμάκι με προφύλαξη +70 και μπριζόλα + 30 ακόμα, αλλά με την μπριζόλα παίρνω bonus το ακα καλαμάκι. Γέλασα, ειλικρινά και συγγνώμη, επιδεικτικά μπροστά της και της είπα εξακολουθώντας να γελάω να πάει στο καλό.

ΑΡΤ
ΙΩΑΝΝΑ: Όμορφο νεαρό κοριτσάκι. Πολύ. Ωραίο, μοντελέ σώμα. Μικρό στήθος αλλά φοβερός κώλος. Μαγκωμένη στην αρχή πολύ. Massage με πετσέτα, χαλαρωτικό αρκετά. Ήταν προσεκτική αρκετά. Κάποιες στιγμές, περνούσε και ακουμπούσε. Υπηρξαν σεξουαλικές συζητήσεις, στα ΔΕΝ έδειχνε συνέχεια, αλλά για τους έμπειρους (αναφέρομαι) η συζήτηση μπορεί να πάρει διαστάσεις. Επειδή ήμουν το τελευταίο ραντεβού δέχτηκε ποτάκι. Η συζητήση είχε ενδιαφέρον. Κανένα έξτρα η συνεδρία.
NIKOL: Ωραία γυναίκα. 40-42. Ασιατικά χαρακηριστικά, μάτια, ζυγωματικά, αλλά καμία σχέση. Δυνατό σώμα. Ωραίο βυζί. Με το κολάν ο κώλος έδειχνε δυνατός. Massage με πετσέτα, προσεκτική από όπου περνούσε. Χαλαρωτικό την περισσότερη ώρα, στο δυνατό που ζητούσα τα πήγε μια χαρά. Σεξουαλικές συζητήσεις μετρημένες, στα ΔΕΝ το έδειξε σχεδόν άμεσα. Κανένα έξτρα η συνεδρία.
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ: Όμορφο νεαρό μωρό. Ψηλό. Σώμα πολύ καλό, αθλητικό. Στήθος μικρό προς μέτριο. Κώλος φαινόταν δυνατός. Τα χέρια της γυμνασμένα. Massage με πετσέτα, δυνατό. Περνούσε, ακουμπούσε. Απέφευγε ευγενικά σεξουαλικές συζητήσεις. Στα ΔΕΝ ξεκάθαρα μου έδειξε, οπότε και δεν ρώτησα για επιπλέον.

VIP
ΧΡΥΣΗ: Όμορφη για τα δικά μου γούστα πολύ. Μάτια εντυπωσιακά, κορμί τσολιά 1.80 σίγουρα. Στήθος μικρό, κώλος ωραίος. Άνετη πολύ, massage χωρίς πετσέτα, χαλαρωτικό, αισθησιακό, περνούσε, ακουμπούσε, χαϊδευε. Την είχα με τα εσώρουχα όλη την ώρα. Εμεινα ικανοποιημένος. Φούλ με μπριζόλα.

Θα επανέλθω σύντομα με τις συνεδρίες αυτής της εβδομάδας.

Ζητώ συγγνώμη εκ νέου για το σεντόνι μου.

Με αγωνιστικούς χαιρετισμούς
το δωράκι της τελευταίας θεραπεύτριας;;
 

sweety72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2019
Μηνύματα
358
Κριτικές
7
Like
950
Πόντοι
371
το δωράκι της τελευταίας θεραπεύτριας;;
ΤΙ παθανε στο αττικα?ειναι καλα?και εμενα η ρουμπυ μου ειχε ζητησει 50 επιπλεον για φραπε!!!!!φυσικα δεν τα πηρε εκανα μασαζ χωρις πετσετα και πηγε στο καλο.αυτη εχασε!!
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
31
Like
4.158
Πόντοι
5.595
ΤΙ παθανε στο αττικα?ειναι καλα?και εμενα η ρουμπυ μου ειχε ζητησει 50 επιπλεον για φραπε!!!!!φυσικα δεν τα πηρε εκανα μασαζ χωρις πετσετα και πηγε στο καλο.αυτη εχασε!!
Πολυ σωστη τακτικη!
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
361
Like
1.983
Πόντοι
201
Η Λόλα με την Έλλη είναι όπως λέμε η μέρα με τη νύχτα για τους συναγωνιστές που απορούν...
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
Πολυ σωστη τακτικη!
Ειπαμε ο φραπες (happy end) πρεπει να περιλαμβανεται στην αρχικη τιμη (αν κανει η κοπελα)και τα παραπανω εξτρα να χρεωνονται...ελευθερο στοματικο,γδυσιμο,full....
 

poulieros

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
115
Like
62
Πόντοι
1
η Χρυσάνα κάνει πολύ καλό μασαζ!
Είναι καλό παιδί!
Στήθος δεν είναι τόσο μεγάλο όσο νομίζει κάποιος απο τις φωτογραφίες αλλά είναι στητό και όμορφο!
Το αν θα προχωρήσει είναι θέμα δικό της και το πως έχει "κόψει" τον εκάστοτε πελάτη!
Για εμένα στο Τοπ 3!
Ευχαριστώ alpula για την απάντηση. Και από πρόσωπο τι λέει; Διαφέρει πολύ από τις φωτογραφίες;
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Ευχαριστώ alpula για την απάντηση. Και από πρόσωπο τι λέει; Διαφέρει πολύ από τις φωτογραφίες;
νομίζω ότι είναι πιο "ήρεμο" το πρόσωπο της απο ότι στις φωτογραφίες!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Ειπαμε ο φραπες (happy end) πρεπει να περιλαμβανεται στην αρχικη τιμη (αν κανει η κοπελα)και τα παραπανω εξτρα να χρεωνονται...ελευθερο στοματικο,γδυσιμο,full....
μασαζ είναι και αυτό χρεώνουν στον τιμοκατάλογο,Όλα τα υπόλοιπα είναι εξτρα!
 

Trx4

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2008
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
170
Πόντοι
0
Παιδιά μια βοήθεια... Γιατί δεν βρίσκω πουθενά το prive?? Υπάρχει site η τηλ?? Δεν έχω insta...
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: Ntaffy

Adonis6969

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
67
Like
46
Πόντοι
0
Ψάχνω νυρυ μασάς , σε πιο γραφιο κάνουν όλο το πακέτο στο ντελουξ βελβετ Τζοιν εμπιρε λυξ οσμος
Σαυτα είδα ωρεες κοπέλες
Βοηθήστε δεν έχω πάρει ξανά νυρυ σπίτι
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ntaffy

BOSCO

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
278
Κριτικές
8
Like
437
Πόντοι
21
Ρε παίχτες ποια είναι τα καλύτερα στα δεν ....και κυρίως για late night !
Εκτός αν υπάρχει κάπου το νήμα για τα δεν ....
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ntaffy

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom