Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (0 μέλη και 33 επισκέπτες)

Adonis6969

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
67
Like
46
Πόντοι
0
Ενταξη ηρωνευτειτε οσο θέλετε . Έχω λεφτα κ τέλος αυτα μετράνε . Που θα πάρω λοιπον ντελουξ λυξ εμπιρε βελβετ Αυτό ζηταο να μου πητε
 

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
534
Πόντοι
81
Γενικά με το velvet δεν είχα ποτέ ιδιαίτερα προβλήματα. Αρκετές από τις θεραπεύτριες που έχω πάρει τα τελευταία χρόνια προσφέρουν καλαμάκι, ή body to body από το πρώτο ραντεβού. Θεωρώντας το λοιπόν μια ασφαλή λύση σε μια δύσκολη στιγμή, κάλεσα. Διαθέσιμη ήταν η Αφροδίτη. Άνετη σύμφωνα με την τηλεφωνήτρια. Σύμφωνα με τη φωτογραφία,Milf, ξανθιά, ολίγον σκυλί, αλλά θεώρησα ότι γι'αυτό που είχα ανάγκη στιγμή, ίσως ήταν και θετικό. Από κοντά, όντως σαραντάρα, γεματουλα, όχι τρέλα, αλλά με απίστευτη μπάκα. Attitude τύπου είμαι τουλάχιστον θεά. Μιλούσε αρκετά, κυρίως εκφράζοντας αυτοθαυμασμό, έφυγε στο σαραντάλεπτο, με εμφανή διάθεσή να τελειώνει στα γρήγορα. Καλό καλαμάκι ακα, αλλά χωρίς τελείωμα στο στόμα.
Κόστος κάπως υπερβολικό, 100€.
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
Ενταξη ηρωνευτειτε οσο θέλετε . Έχω λεφτα κ τέλος αυτα μετράνε . Που θα πάρω λοιπον ντελουξ λυξ εμπιρε βελβετ Αυτό ζηταο να μου πητε
Αν μιλας οπως γραφεις,ουτε φραπε δεν θα χεις ???
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Γενικά με το velvet δεν είχα ποτέ ιδιαίτερα προβλήματα. Αρκετές από τις θεραπεύτριες που έχω πάρει τα τελευταία χρόνια προσφέρουν καλαμάκι, ή body to body από το πρώτο ραντεβού. Θεωρώντας το λοιπόν μια ασφαλή λύση σε μια δύσκολη στιγμή, κάλεσα. Διαθέσιμη ήταν η Αφροδίτη. Άνετη σύμφωνα με την τηλεφωνήτρια. Σύμφωνα με τη φωτογραφία,Milf, ξανθιά, ολίγον σκυλί, αλλά θεώρησα ότι γι'αυτό που είχα ανάγκη στιγμή, ίσως ήταν και θετικό. Από κοντά, όντως σαραντάρα, γεματουλα, όχι τρέλα, αλλά με απίστευτη μπάκα. Attitude τύπου είμαι τουλάχιστον θεά. Μιλούσε αρκετά, κυρίως εκφράζοντας αυτοθαυμασμό, έφυγε στο σαραντάλεπτο, με εμφανή διάθεσή να τελειώνει στα γρήγορα. Καλό καλαμάκι ακα, αλλά χωρίς τελείωμα στο στόμα.
Κόστος κάπως υπερβολικό, 100€.
σε ευχαριστω πολυ
με εσωσες
την ειχα αμεσω στοχο επομενο

THANKS
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 96713

Επισκέπτης
Έχει κάποιος συναγωνιστής γνώμη για αυτή εδώ την περιπτωση
Eugenia Sergeevna
Έχει δοκιμάσει κάποιος ;
Έστειλα μυνημα στο Facebook αλλά δεν απάντησε
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
Έχει κάποιος συναγωνιστής γνώμη για αυτή εδώ την περιπτωση
Eugenia Sergeevna
Έχει δοκιμάσει κάποιος ;
Έστειλα μυνημα στο Facebook αλλά δεν απάντησε
Δυστυχως δεν προχωραει,δεν δεχεται χωρις πετσετα ειπε και εκανε αναρτηση story οπου νευριασμενη ελεγε δεν κανει body to body ,nuru κλπ,και να σεβαστουμε το κανονικο μασαζ που κανει ! Παντως ειναι ωραιο μιλφ?
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Έχει κάποιος συναγωνιστής γνώμη για αυτή εδώ την περιπτωση
Eugenia Sergeevna
Έχει δοκιμάσει κάποιος ;
Έστειλα μυνημα στο Facebook αλλά δεν απάντησε
2 φορες προσπαθησα και εγω Δεν Πηρα Απαντησα......
 

tsifloglou

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2021
Μηνύματα
3
Like
17
Πόντοι
0
Πριν λιγο πηρα όσμωση 2 κοριτσια
Ονοματα Νατασσα κ Μπιανκα η πρωτη αντι για Ρουμάνα βγηκε αλβανη η δευτερη ρουμανα γνησια.
Απο εμφάνιση η Νατάσα πολυ μέτρια μονο οτι ειχε πολυ καλη κωλαρα,η δεύτερη στο πρόσωπο αρκετα καλη αλλα απο σωμα χαλια,μαλλον απο γεννα η κοπελα π ειχε κανει της αφησε κοιλιά κ ηταν ζαρωμενη σαν σφουγγάρι,εννοείται δν εχυσα γτ οτι έκαναν το εκαναν αγγαρεία, πεταμενα λεφτα δυστυχώς
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Πριν λιγο πηρα όσμωση 2 κοριτσια
Ονοματα Νατασσα κ Μπιανκα η πρωτη αντι για Ρουμάνα βγηκε αλβανη η δευτερη ρουμανα γνησια.
Απο εμφάνιση η Νατάσα πολυ μέτρια μονο οτι ειχε πολυ καλη κωλαρα,η δεύτερη στο πρόσωπο αρκετα καλη αλλα απο σωμα χαλια,μαλλον απο γεννα η κοπελα π ειχε κανει της αφησε κοιλιά κ ηταν ζαρωμενη σαν σφουγγάρι,εννοείται δν εχυσα γτ οτι έκαναν το εκαναν αγγαρεία, πεταμενα λεφτα δυστυχώς
Γνωστες ξεπετοφολες απο τα μπουρδελα!! Αυτο το Οσμοσε πια!!! :confused: :headbang:
 

Psaras6

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2021
Μηνύματα
51
Like
193
Πόντοι
0
Γενικά με το velvet δεν είχα ποτέ ιδιαίτερα προβλήματα. Αρκετές από τις θεραπεύτριες που έχω πάρει τα τελευταία χρόνια προσφέρουν καλαμάκι, ή body to body από το πρώτο ραντεβού. Θεωρώντας το λοιπόν μια ασφαλή λύση σε μια δύσκολη στιγμή, κάλεσα. Διαθέσιμη ήταν η Αφροδίτη. Άνετη σύμφωνα με την τηλεφωνήτρια. Σύμφωνα με τη φωτογραφία,Milf, ξανθιά, ολίγον σκυλί, αλλά θεώρησα ότι γι'αυτό που είχα ανάγκη στιγμή, ίσως ήταν και θετικό. Από κοντά, όντως σαραντάρα, γεματουλα, όχι τρέλα, αλλά με απίστευτη μπάκα. Attitude τύπου είμαι τουλάχιστον θεά. Μιλούσε αρκετά, κυρίως εκφράζοντας αυτοθαυμασμό, έφυγε στο σαραντάλεπτο, με εμφανή διάθεσή να τελειώνει στα γρήγορα. Καλό καλαμάκι ακα, αλλά χωρίς τελείωμα στο στόμα.
Κόστος κάπως υπερβολικό, 100€.
Δηλαδή εσυ τώρα μας λες ότι έδωσες στο velvet 100€ ΓιΑ μια τυπισα «Από κοντά, όντως σαραντάρα, γεματουλα, όχι τρέλα, αλλά με απίστευτη μπάκα. Attitude τύπου είμαι τουλάχιστον θεά. Μιλούσε αρκετά, κυρίως εκφράζοντας αυτοθαυμασμό, έφυγε στο σαραντάλεπτο, με εμφανή διάθεσή να τελειώνει στα γρήγορα.» Όπως γράφεις.....ρε μνημόνια μέχρι να σβήσει κάθε ηλιαχτίδα Μιλάμε για κορόιδο όχι μλκς..100€ για μια τυπισα με μπάκα και 40 λεπτά βασανιστικά..ήρωας!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Πριν λιγο πηρα όσμωση 2 κοριτσια
Ονοματα Νατασσα κ Μπιανκα η πρωτη αντι για Ρουμάνα βγηκε αλβανη η δευτερη ρουμανα γνησια.
Απο εμφάνιση η Νατάσα πολυ μέτρια μονο οτι ειχε πολυ καλη κωλαρα,η δεύτερη στο πρόσωπο αρκετα καλη αλλα απο σωμα χαλια,μαλλον απο γεννα η κοπελα π ειχε κανει της αφησε κοιλιά κ ηταν ζαρωμενη σαν σφουγγάρι,εννοείται δν εχυσα γτ οτι έκαναν το εκαναν αγγαρεία, πεταμενα λεφτα δυστυχώς
Άντε να ανοίξουν σύντομα και τα " σπίτια " στο Μεταξουργείο , Φυλης και λοιπά καταστήματα να γυρίσουν οι περισσότερες στον φυσικό τους χώρο για να ξεδιαλύνει η κατάσταση ! Εκεί έχουν μάθει στο 10 λεπτό και δεν μπορούν να διαχειριστούν την μια ωρα που υποτίθεται ότι είναι η συνεδρία. Και δεν έχει σημασία αν είναι Αλβανία , Ρουμανία ή όπου αλλου , αλλά τι υπηρεσίες προσφέρουν για τα χρήματα που τους δίνεις
 

Psaras6

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2021
Μηνύματα
51
Like
193
Πόντοι
0
Άντε να ανοίξουν σύντομα και τα " σπίτια " στο Μεταξουργείο , Φυλης και λοιπά καταστήματα να γυρίσουν οι περισσότερες στον φυσικό τους χώρο για να ξεδιαλύνει η κατάσταση ! Εκεί έχουν μάθει στο 10 λεπτό και δεν μπορούν να διαχειριστούν την μια ωρα που υποτίθεται ότι είναι η συνεδρία. Και δεν έχει σημασία αν είναι Αλβανία , Ρουμανία ή όπου αλλου , αλλά τι υπηρεσίες προσφέρουν για τα χρήματα που τους δίνεις
Εδώ ο αλλος έδωσε 100€ Για 40 φεύγατα λεπτά Στο velvet για μια θείτσα με απίστευτη μπάκα η χώρα προέλευσης μας πείραξε;..Ρέ μνημόνια λεμεεεεε..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom