Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Εγώ δεν πήρα ούτε φραπέ, την ψυχολογισα σφιχτή στο θέμα οποτε δεν πρότεινα.. μου έδωσε την εντύπωση μήπως σε 2ο ή 3ο ραντεβού...αλλά ούτε καν. Θα την επαιρνα μόνο για μασάζ σε 2η φάση.
Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου που με εσωσες το Εκτιμω !
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Ρε τη Ζωή ακόμα καίει καρδιές.. Τυχεροί όσοι την απολαμβάναμε τους πρώτους μήνες στο υπόγειο του Κολωνακίου.. Θεωρώ ότι τότε ήταν στο απόγειο της κάβλας της και πνευματικά και σωματικά.. Οι παλιοί φίλοι της (δεν μου βγαίνει η λεξη πελάτες..) καταλαβαίνουν τι λέω
Τι μας θύμισες!!! Για την καύλα της Ζωής θα συμφωνήσω 100%, για το σωματικά επίσης (αν και ποτέ δεν ήταν πρώτης κατηγορίας, αλλά μια χαρά κοπέλα). Αλλά για το "πνευματικά" δεν έχω την ίδια άποψη... Βασικά τότε είχε μια τρέλα και κάποια κολλήματα, μια "διαταραχή" θα έλεγα... αλλά χρήσιμη για την συγκεκριμένη εργασία... Και για να μην παρεξηγηθώ μιλάω για τότε, γιατί έκτοτε δεν την έχω ξανασυναντήσει και δεν έχω άποψη για τα τρέχοντα.
Ωραίες αναμνήσεις, από τις ανηφόρες του Λυκαβηττού...
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
34
Like
3.877
Πόντοι
4.365
Τι μας θύμισες!!! Για την καύλα της Ζωής θα συμφωνήσω 100%, για το σωματικά επίσης (αν και ποτέ δεν ήταν πρώτης κατηγορίας, αλλά μια χαρά κοπέλα). Αλλά για το "πνευματικά" δεν έχω την ίδια άποψη... Βασικά τότε είχε μια τρέλα και κάποια κολλήματα, μια "διαταραχή" θα έλεγα... αλλά χρήσιμη για την συγκεκριμένη εργασία... Και για να μην παρεξηγηθώ μιλάω για τότε, γιατί έκτοτε δεν την έχω ξανασυναντήσει και δεν έχω άποψη για τα τρέχοντα.
Ωραίες αναμνήσεις, από τις ανηφόρες του Λυκαβηττού...
Μια χαρά την θυμάσαι τη "διαταραχή" που λες.. δεν το βλέπω κακό αφού τα είχε βρει με τον εαυτό της. Από εμπειρία σου λέω ότι μερικές φορές η πολύ λογική βλάπτει..
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.937
Πόντοι
36.618
Χθεσινή απογευματινή συνάντηση με Ζωή από Deluxe.
Παλιά γνωστή εδώ μέσα όπου και υπάρχουν αρκετές κριτικές, όμως εγώ δεν είχα δοκιμάσει ποτέ.
Το πρόσωπο της είναι όμορφο και θυμίζει Αγγλίδα, κοντό ξανθό μαλλί και ωραίο στητό σιλικονάτο στήθος.
Υστερεί σε κώλο πάρα πολύ αλλά όλα τα παραπάνω σταματάς να ασχολείσαι όταν σε πιάσει στα χέρια της.
Να ξεκαθαρίσω ότι είμαι fan του τάντρα και μπορώ και το επιθυμώ να κρατιέμαι και να αφήνομαι σε έμπειρα χέρια που ξέρουν τι κάνουν!
Πήρα 2ωρο και μπορώ να πω ότι σχεδόν όλη την ώρα είχα μια ιδιαίτερη έντονη απόλαυση, μια αίσθηση ευχαρίστησης σωματικά και ψυχικά!
όποιος γνωρίζει το σώμα του και ξέει να κουμαντάρει τις ορμές του θα περάσει απίστευτα!
Μην περιμένετε να δείτε από κοντά την κοπέλα που σας στέλνουν με viber, φωτογραφία(με κόκκινο φόρεμα και τακούνια),με φόρμες έσκασε μύτη!
Μασάζ πραγματικά πολύ καλό, το έκανε μέχρι και με το πόδι της σε όλη την πλάτη μου και ήξερε που να πιέσει!

Επειδή διαβάζω διάφορα απο πολλούς (όχι τους κλώνους προμότορες-αυτούς τους διώχνουμε)παράπονα ότι εμένα δεν μου έκανε αυτό, εμένα δεν μου έκανε το άλλο κτλ.
Το δέχομαι αλλά θα γράψω κάτι που το είχα γράψει και παλιότερα και κάποιοι θέλατε να κοροϊδέψετε.
Για να πάρεις πλήρης υπηρεσίες ή μάλλον το κάτι παραπάνω πρέπει να

1) η κοπέλα να έχει όρεξη(στο φινάλε μασαζ καλείς)
2) Να υπάρχει χημεία μεταξύ σας (πόσες και πόσες φορές έχω καλέσει κοπέλα και υπήρχε μια ψυχρότητα ή και το αντίθετο)
3) Να έχει ο πελάτης τουλάχιστον άνω του μετρίου εμφάνιση και φυσικά φουλ καθαριότητα.

Σε όλα αυτά τα χρόνια στο bourdela προσπαθούσα να επικοινωνήσω με τις κοπέλες για να δω πως νιώθουν, πως σκέφτονται και πιστέψτε με παίζει ρόλο αν είσαι νέος, γέρος, αδύνατος, χοντρός και φυσικά η αντίληψη του καθενός!
Σχεδόν με όλες τις κοπέλες (ιδίως του μασαζ) έχω πάει το κάτι παραπάνω που δεν το έχουν δώσει σε άλλους.
Είναι θέμα των παραπάνω που έγραψα!

Τελειώνοντας μεγάλο μπράβο στην κοπέλα του γραφείου που ήταν άκρως εξυπηρετική και μπράβο και στην Ζωή που μετάνοιωσα που στην πορνοζωή μου δεν την είχα καλέσει παλαιότερα!

Υ.Γ όσα γατάκια γράψουν ότι κάνω promo θα απαντήσω ότι με το μασαζ τώρα τελευταία ασχολήθηκα(θα το ξέρουν με όσους χρόνια κάνω παρέα εδώ μεσα) και φυσικά τα ίδια προσπαθήσανε να διαδώσουν κάποιοι κλώνοι όταν έγραφα τα καλύτερα για την Τεα!

Ελπίζω τα γραφεία γενικότερα να φέρνουν τέτοιες κοπέλες με ψηλά τον πηχη!
Alpula respect!
Άψογος!
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula
Εγγρ.
30 Μαΐ 2006
Μηνύματα
124
Like
167
Πόντοι
1
καλημέρα στην παρέα. εγώ πήρα χρυσή απο deluxe .πέρασα τέλεια. 100 με μπριζόλα 1 ώρα αλλά ψηλό μωρό ελληνίδα και δέχεται χέρι μέσα της που με τρελλαίνει
 

ifuck

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2013
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα στο site της deluxe δεν υπάρχει η ζωη ?
που την βρισκουμε?
 

Koronaki

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2014
Μηνύματα
692
Like
2.463
Πόντοι
446

Ironman(2)

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2021
Μηνύματα
15
Like
34
Πόντοι
0
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Χρυση εχει το VIP αυτη κερναει μπριζολα
και ισως και πισω πορτα , ειναι πολυ ανετη ολοι ετσι λενε...

Δεν την εχω παρει , Δεν εινα το στυλ μου , φιλοι την εχουν παρει....

εγω προτιμω κοντουλες με πιασιματα... γουστα ειναι αυτα ;-)
 

Ironman(2)

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2021
Μηνύματα
15
Like
34
Πόντοι
0
Χρυση εχει το VIP αυτη κερναει μπριζολα
και ισως και πισω πορτα , ειναι πολυ ανετη ολοι ετσι λενε...

Δεν την εχω παρει , Δεν εινα το στυλ μου , φιλοι την εχουν παρει....

εγω προτιμω κοντουλες με πιασιματα... γουστα ειναι αυτα ;-)
Ευχαριστώ πολύ φίλε μου θα δοκιμάσω σήμερα και αύριο θα παραθέσω άποψη ???
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Πρόσφατη εμπειρία από Χρυσάννα Ντελούξ
Τυπικότατη και διεκπεραιωτικότατη. Καμία σχέση με αυτά που είχα διαβάσει ή μου είχαν στείλει σε πμ. Χέρι και αυστηρά μέχρι εκεί ...
Πρώτη εμπειρία με μασάζ, ξενερωτική και καλύτερα γιατί δεν είμαστε για άλλα κόλπα, πιο καλά μόνο με τα παραδοσιακά σπορ ...
Καλά να περνάτε
:hi:
Δεν χρειάζονται τελικά αυστηρά μέτρα φίλε ! Απλώς αλλάζεις ενότητα ...Πηγαίνεις στα οργανωμένα μασατζίδικα που όταν ανοίξουν κανονικά θα επανέλθουν οι καλές θεραπεύτριες και το παιχνίδι είναι καθαρό με 60 έως 80-100 ευρώ .Πηγαίνεις ,βλέπεις τα κορίτσια δια ζώσης και όχι από photoshop ,σου λένε το πρόγραμμα τους και περνάς μια χαρά μέχρι τελικού αποτελέσματος ! Ούτε παρακαλάς , ούτε δίνεις περισσότερη αξία από ότι χρειάζεται
 

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.691
Κριτικές
99
Like
14.545
Πόντοι
25.186
Εδώ καει ακόμα η γιαγια Ελένη που της ρίχνει τουλάχιστον 10 χρόνια:cheesy::cheesy::cheesy:

ΥΓ: τωρα αυτη τη στιγμη που σου γράφω οι κεραίες μου λαμβάνουν σήματα ότι κάποιο νεο μελος θα γραψει απο κάτω ζητώντας το τηλέφωνο της Ελένης??
Μην μου πεις ότι αναφέρεσαι σε Ελένη γκιλφ από Στουρναρη???που βρίσκεται άραγε αυτή?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
μα δεν με ξέρουν με το nickname μου και δεν τους πέρνω πάντα απο ένα τηλέ

μα δεν με ξέρουν με το nickname μου και δεν τους πέρνω πάντα απο ένα τηλέφωνο!
Μπορεί να σε ξέρουν από την φωνή ( γάτες είναι μερικές τηλεφωνήτριες ) ή και από το όνομα που χρησιμοποιείς φίλε !
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Alpula... τοσο καιρο λεγανε οτι εισαι η Τέα. Τώρα είσαι η Ζωή... χαχαχα

Όπως τα γράφεις είναι. Η Ζωή έχει ένα ταλέντο να σε "διαβαζει" και να μαντεύει τι θέλεις και τι ζητάς από το μασαζ.
Η μόνη μου ένσταση είναι στην τιμή. Τότε στο χώρο της έπαιρνε 50€ - 70€ μαζι με σεξ. Τώρα 80+50 ειναι too much.
Δίωρο πήρα έτσι!
Επίσης γειτονάκι, το τι λένε για εμένα δεν με ενδιαφέρει καθόλου!
Έχω δώσει τις εξετάσεις μου εδώ μέσα χρόνια τώρα!
Στο φινάλε όσοι κατηγορούσανε, μπναναριστήκανε πακέτο!
 
Τελευταία τροποποίηση:

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
off topic ρώτησα και σε άλλο thread που μιλάω με τα κάποια "παιδιά" γνωρίζει κάποιος από κατασκευές site?
pm όποιος ξέρει!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Επανάληψη με ΤΕΑ ,απόλυτα επιτυχής
" Απόβαση " στην Αθήνα και προσπάθεια να πραγματοποιήσω τις προγραμματισμένες συναντήσεις που είχα βάλει στόχο από την τελευταία παρουσία μου στα τέλη Φεβρουαρίου .
Για αρκετούς και διαφορετικούς λόγους δεν κατάφερα να γίνουν στο τόπο και χρόνο που επιθυμούσα ,αλλά την συνάντηση με την Τέα κατάφερα να την κάνω μετά από συμβουλή φίλου σε pm που μου είπε " επέμεινε ακόμα μία φορά ή προχώρα παρακάτω " και έκανα το πρώτο που στέφτηκε με επιτυχία .
Κλείσιμο συνάντησης 2 ωρών body to body με την Τέα και το πρωινό της συνάντησης επιβεβαίωση και πρόταση για ένα μπουκάλι κρασί το οποίο η Τέα επέμεινε να το φέρει η ιδια.
Αφιξη στο ξενοδοχείο και με μικρή καθυστέρηση λόγω κίνησης έφτασε και η Τέα με ράστα πολύχρωμη κόμμωση , λουλουδάτο κοντό φόρεμα και από μέσα ένα μαύρο σετ με το γνωστό χαμόγελο της και την οικειότητα που έχουμε αναπτύξει . Άνοιγμα του κρασιού ,χαλαρή κουβέντα λίγων λεπτών για ανταλλαγή των νέων μας και κάποια στιγμή μου λέει " θα ξεκινήσουμε με άλλη σειρά από την προηγούμενη " ! Και αρχίσαμε το παιχνίδι όπως μόνο η Τέα ξέρει
Εγώ όρθιος και η Τέα με τις πρώτες περιπτύξεις που σε λίγο γονατίζοντας περιποιήθηκε όλη την περιοχή από την μέση μέχρι τα δάκτυλα των ποδιών ...μεταφορά στο κρεβάτι και συνέχεια της αμφοτερόπλευρης περιποίησης με πολλά φιλιά, χάδια παντού ,μασάζ κλπ κλπ
Δύο καταθέσεις και ένα απολαυστικό δίωρο + με την Τέα σε άλλη μία εκπληκτική συνεδρία ...
Με την Τέα δεν θα υπάρξει ποτέ η ίδια συνεδρία όσες φορές και να την συναντήσεις ,πάντα θα έχει κάτι άλλο να σου παρουσιάσει ,δεν θα πλήξεις ποτέ και πάντα θα προσπαθείς να μαντέψεις τί άλλο θα σου εμφανίσει .Δεν μπαίνει σε καλούπι και στην πρώτη μου εμπειρία την ονόμασα " ερωτικό σίφουνα " ,απλώς την αφήνεις να κάνει ότι θέλει ,όπως θέλει και όποτε θέλει ! Εσύ κάθεσαι και απολαμβάνεις ότι και όπως σου το προσφέρει .Δεν υπάρχει σεξ με διείσδυση ,αλλά σου ζητάει να το κάνεις με ένα και δύο δάκτυλα ,σε κατευθύνει πώς και που.
Αγαπάει και απολαμβάνει αυτό που κάνει στο μέγιστο βαθμό . Να το φιλάει ,να του μιλάει ,να το χαιδεύει , να το πιέζει ,να το "ταλαιπωρεί " και εσύ να παραδίνεσαι ...
Ομολογώ πως έγινα και είμαι θαυμαστής της γιατί περνάω πολύ καλά μαζί της και βιώνω όμορφες στιγμές με όμορφη διάθεση .
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
τι φίλους έχεις που σου δίνουν τέτοιες συμβουλές?:2funny:
Φίλε είναι όπως τα λες΄!
Δεν έχω ξανανιώσει έτσι ούτε και εγώ!
Απο εβδομάδα τα καλύτερα και τα νεότερα!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom