Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.524
Like
3.833
Πόντοι
456
Η Γεωργια του βελβετ δεν ειναι πετιτ μαλλον γεωργιανα θα λεει ,νομιζω οτι ηταν για πολυ μικρο χρονικο διαστημα.
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.658
Like
5.453
Πόντοι
2.306
Έχει κάνει μεταγραφές το βελβετ από αλλά γραφεία νομίζω η κάνω λάθος? Είδα φώτο των κοριτσιών και κάτι μου θυμίζουν 2-3 κορίτσια
 
  • Like
Αντιδράσεις: HTman

Serpiko1980

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
60
Like
147
Πόντοι
0
Παιδιά δεν είμαι κλώνος.. Καταλαβαίνω ότι έπεσα πάνω σε περίεργη στιγμή και πολλοί μπορούν να σκεφτούν αυτό που εννοηθηκε...
Άλλωστε δεν έκλεισα ραντεβού ακομα...
Απλά σας μετέφερα την συνομιλία που είχα μαζί της ειλικρινά.
Όπως και ειλικρινά θα γράψω αν τελικά κλείσω ραντεβού
Καλησπέρα. Όπως είχα υποσχεθεί, γράφω και για την Τεα για συνάντηση που έγινε σήμερα. Πέρασα εξαιρετικά, πολύ άνετο τυπακι, χαλαρή. Ξεκάθαρα στην κατηγορία των μιλφ , αλλά όμορφη και ξέρει πολύ καλά τι κάνει. Γουστάρει αυτό που κάνει και περνάς πολύ καλά αν είσαι στην φάση αυτή.
Πέραν της διαμάχης που μαίνεται τελευταία, νομίζω τελικά παίζει και ρόλο τι ζητάει ο καθένας. Η κοπέλα είναι μια χαρά, βγάζεις γούστα και περνάς ωραία. Τώρα αν θες πιπίνακι του γάλακτος 20 χρόνων προσπερνάς..
Ενημερωτικά επειδή τελείωσα νωρίτερα από το χρόνο που τελειώναμε και δεν ήθελα δεύτερη φορά, ζήτησε λιγότερα λεφτά από αυτά που είχαμε πει κι επέμεινε.( Πήρε λιγότερα τελικά όντως)
Ξέρω τι θα ακολουθήσει, αλλά εγώ οφειλω να γράψω την αλήθεια μου για αυτό που έζησα και ο καθένας ας βγάλει τα συμπεράσματά του...
Υγιαινετε!!!
 

Cyber-plumber

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
50
Κριτικές
3
Like
208
Πόντοι
0
Παίδες γεια σας ψαχτηκα λίγο να πάρω από joy massage αλλά με υ βγάζει μόνο ένα σταθερό το σάιτ δεν έχουν viber?
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
994
Κριτικές
4
Like
3.379
Πόντοι
446
Παίδες γεια σας ψαχτηκα λίγο να πάρω από joy massage αλλά με υ βγάζει μόνο ένα σταθερό το σάιτ δεν έχουν viber?
Ψάξε το λίγο έχουν viber και στέλνουν και φωτο με κοπέλες που δεν είναι στο site..
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
994
Κριτικές
4
Like
3.379
Πόντοι
446
697 811 5555 viber

Massagejoy.gr​

Και ζητάτε και καμιά φωτογραφία της κοπέλας που θέλετε, μην μένετε μόνο στις κριτικές, π.χ. ιωαννα κ Μαίρη κλπ και πάτε στα τύφλα......για να ξέρετε τι ψωνίζετε.. για το joy αυτά τουλάχιστον...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Καλησπέρα. Όπως είχα υποσχεθεί, γράφω και για την Τεα για συνάντηση που έγινε σήμερα. Πέρασα εξαιρετικά, πολύ άνετο τυπακι, χαλαρή. Ξεκάθαρα στην κατηγορία των μιλφ , αλλά όμορφη και ξέρει πολύ καλά τι κάνει. Γουστάρει αυτό που κάνει και περνάς πολύ καλά αν είσαι στην φάση αυτή.
Πέραν της διαμάχης που μαίνεται τελευταία, νομίζω τελικά παίζει και ρόλο τι ζητάει ο καθένας. Η κοπέλα είναι μια χαρά, βγάζεις γούστα και περνάς ωραία. Τώρα αν θες πιπίνακι του γάλακτος 20 χρόνων προσπερνάς..
Ενημερωτικά επειδή τελείωσα νωρίτερα από το χρόνο που τελειώναμε και δεν ήθελα δεύτερη φορά, ζήτησε λιγότερα λεφτά από αυτά που είχαμε πει κι επέμεινε.( Πήρε λιγότερα τελικά όντως)
Ξέρω τι θα ακολουθήσει, αλλά εγώ οφειλω να γράψω την αλήθεια μου για αυτό που έζησα και ο καθένας ας βγάλει τα συμπεράσματά του...
Υγιαινετε!!!
Άλλος ένας συναγωνιστής που ικανοποιήθηκε από την συνεδρία του με την Τεα και την ανέφερε απλά όπως πρέπει να γίνεται !
Δεν είναι απαραίτητο να ακολουθήσει οτιδήποτε γιατί γράφεις την εμπειρια σου όπως την έζησες και θέτεις απλά τα γεγονότα ...
Διαμάχες δεν χρειάζονται γιατί δεν οδηγούν πουθενά , κανένας και καμμία δεν κερδίζει
Υγιαινετε !
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν mod:

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.455
Πόντοι
8.345
παιδες ξερει κανεις τι παιζει με αυτη την ρωσσιδα που λεεις οτι κανει μασαζ κατ'οικον https://www.instagram.com/eugen.lev/?
 

Evgeni2

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2020
Μηνύματα
107
Like
236
Πόντοι
21
Καλησπέρα παιδιά! Τελικά ξέρουμε ποιες δουλεύουν μεταμεσονύχτια;
Επίσης για το Massagio έχουμε καμια πληροφορία; Βλέπω ότι δεν το αναφέρετε πουθενά. Κατά καιρούς βλέπω κάποιους διαγωνισμούς που κάνει ο ιδιοκτήτης του μέσω του instagram με δώρο μασάζ πότε από Μπαράκου και πότε από Γιουσεφ. Και γενικά από τις φωτογραφίες που ανεβάζει στο instagram, φαίνεται να είναι μοντέλα οι κοπέλες που έχει στα καταστήματα. Δεν ξέρω όμως αν το ίδιο ισχύει και για το κατ' οίκον.
 

GiorgisP

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2021
Μηνύματα
57
Like
192
Πόντοι
0
Γνωριζουμε κατι γι αυτο.........................https://goldmassage.gr/en/index ?????
 

Palamokratwr

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2017
Μηνύματα
26
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
0
Παιδιά γνωρίζει κανείς αν η TANTRA ZOE (ήταν στο Musses παλιά) κάνει Κατ'οίκων επισκέψεις? Και αν ναι έχουμε επαφή?
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Παιδιά γνωρίζει κανείς αν η TANTRA ZOE (ήταν στο Musses παλιά) κάνει Κατ'οίκων επισκέψεις? Και αν ναι έχουμε επαφή?
Μέχρι πριν λίγες μέρες ήταν στο deluxe. Την στελνουν φωτό στο Viber.
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.408
Κριτικές
107
Like
7.901
Πόντοι
7.815
Φιλαράκο έχει σταματήσει απο ότι μου είπαν απο το γραφείο. Απέκτησε πρπσωπική ζωή και ήθελε να αποχωρήσει. Κρίμα δυνατή απώλεια
δεν το λες κ απώλεια, πασάλιμα στην πλάτη έκανε για να περάσει η ώρα μέχρι να τσιμήπησει το 20ευρώ εξτραδακι.

Γνώμη μου πάντα. Από τις αδιάφορες παρουσίες.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.116
Like
3.138
Πόντοι
456

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom