Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246

happyending

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2017
Μηνύματα
80
Like
240
Πόντοι
20
Παιδιά αυτό το massage now το ξέρει κανείς;
Είναι αξιόπιστο; Έχει κανείς εμπειρία;
 
  • Like
Αντιδράσεις: HTman

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.116
Like
3.138
Πόντοι
456
Παιδιά αυτό το massage now το ξέρει κανείς;
Είναι αξιόπιστο; Έχει κανείς εμπειρία;
Πάντως τη Σάρα που είχα πάρει μιά φορά αν και μάλλον το τερμάτιζε ήταν απαράδεκτη,για βιζιτού μου έκανε!
 

happyending

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2017
Μηνύματα
80
Like
240
Πόντοι
20
Ωχχχ ..όχι βιζιτουδες...το είδα τώρα στο Google γιωαυτο ρώτησα. Όπως και το I love massage.
Η κεντρική ιδέα της σκέψης μου είναι μήπως πρέπει να ξεφύγουμε από τα τρία τέσσερα που γίνεται όλος ο ντόρος εδώ μέσα και να κοιτάξουμε και αλλού.
Μήπως δηλαδή υπάρχουν τίποτα αστεράκια και αλλού και εμείς ασχολούμαστε όλο με τα ίδια και τα ίδια.
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.658
Like
5.453
Πόντοι
2.306
Ωχχχ ..όχι βιζιτουδες...το είδα τώρα στο Google γιωαυτο ρώτησα. Όπως και το I love massage.
Η κεντρική ιδέα της σκέψης μου είναι μήπως πρέπει να ξεφύγουμε από τα τρία τέσσερα που γίνεται όλος ο ντόρος εδώ μέσα και να κοιτάξουμε και αλλού.
Μήπως δηλαδή υπάρχουν τίποτα αστεράκια και αλλού και εμείς ασχολούμαστε όλο με τα ίδια και τα ίδια.
Υπάρχουν φίλε σιγουρα και αλλού αστεράκια αλλά θέλει χρήμα και χρόνο για να τα ανακαλύψεις
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
994
Κριτικές
4
Like
3.379
Πόντοι
446
Καλημέρα συνάδελφοι. Το τελευταίο εικοσαήμερο έκανα συνεδρία με την Αλίκη από το Velvet VFM για μένα . Κυρίως έστρεψα την προσοχή μου στην Ηλιάνα από το πριβέ την οποία συνάντησα δύο φορές και έχει γίνει στανταράκι Είναι μία από τις καλύτερες σε θέμα υπηρεσιών και στην Κατερίνα η οποία επίσης αξίζει τα λεφτά της. Όπως ενημερώθηκα από την κοπέλα στο τηλεφωνικό κέντρο που είναι ευγενέστατοι είχαμε μία νέα είσοδο της Βικτωρίας η οποία φαίνεται πολλά υποσχόμενη. Θα επιστρέψω αργότερα με την υπόλοιπη ενημέρωση
Κάτι αρνητικό για το prive έχεις να μας πείς....?? ¨Η όλα ήταν - είναι τέλεια ? ?
 

Bilatoras

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα Μάγκες,

μόλις σήμερα άνοιξα τον λογαριασμό.
Ωραία η κουβέντα που έχετε ανοίξει.
Μπορεί κάποιος παρακαλώ να στείλει ένα μήνυμα με τα κορίτσια που κάνουν καλό φραπέ;
θα ήθελα ένα καλό μασαζ και να κλείσει με ένα ωραιο μασαζ - φραπεδια.

το prive είναι privemassagegr?

ευχαριστώ.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.116
Like
3.138
Πόντοι
456
Καλημέρα συνάδελφοι. Το τελευταίο εικοσαήμερο έκανα συνεδρία με την Αλίκη από το Velvet VFM για μένα . Κυρίως έστρεψα την προσοχή μου στην Ηλιάνα από το πριβέ την οποία συνάντησα δύο φορές και έχει γίνει στανταράκι Είναι μία από τις καλύτερες σε θέμα υπηρεσιών και στην Κατερίνα η οποία επίσης αξίζει τα λεφτά της. Όπως ενημερώθηκα από την κοπέλα στο τηλεφωνικό κέντρο που είναι ευγενέστατοι είχαμε μία νέα είσοδο της Βικτωρίας η οποία φαίνεται πολλά υποσχόμενη. Θα επιστρέψω αργότερα με την υπόλοιπη ενημέρωση
Αμα είναι να είσαι τόσο σαφής άστο παναγιωτάκη καλύτερα,μην μπαίνεις στον κόπο:D:
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Άυριο το πρωί θα έχουμε νέα...
μέχρι τότε καλό βράδυ!
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.932
Like
9.721
Πόντοι
1.056
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
κάπου σε έχασα στο bold!
Δεν εβαλα μια τελεια και ενα κομμα και λογικο ειναι να μπερδευτεις. Λεω οτι η Ηλιανα εχει γινει στανταρακι μου και θεωρω οτι ειναι αποτις καλυτερες σε θεμα υπηρεσιων , οπως εξισου καλη ειναι και η κατερινα.
 

FilipposXXX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
15
Like
39
Πόντοι
0
Πολυ καλημερα σας παιδια. Εγιναν 3 δοκιμες Τζενιφερ απο οσμοση 120 φ0υλ, Μαριαννα και ευγενια απο Βελβετ. Η τηλεφωνητρια εκει μου εδειξε 2 new entries την Αννιτα και την Μαρινα οι οποιες απο τις φωτο φαινονται πολυ ομορφες, Αυτα για την ωρα και καλες μασαζαρες.
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Πολυ καλημερα σας παιδια. Εγιναν 3 δοκιμες Τζενιφερ απο οσμοση 120 φ0υλ, Μαριαννα και ευγενια απο Βελβετ. Η τηλεφωνητρια εκει μου εδειξε 2 new entries την Αννιτα και την Μαρινα οι οποιες απο τις φωτο φαινονται πολυ ομορφες, Αυτα για την ωρα και καλες μασαζαρες.
δεν μας ενημερώνεις πλήρως για τα αποτελέσματα και των 3 των "δοκιμών" σου.....
 

7S

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
21
Like
28
Πόντοι
0
Παίδες καλημέρα. Έπειτα απο αρκετή προσπάθεια ραντεβου με Ηλιάνα πρωην Μόνικα απο το massageprivebaby.gr και αφου τη περιμενα στη 13:00 , δέκα λεπτά πριν με δική μου παρότρυνση και ερώτηση για το που βρίσκεται , μου το ακύρωσαν με το αιτιολογικό ότι θα αργήσει 30-40 λεπτά . Απλά άκυρο. Εν τω μεταξύ η Μπιάνκα ( Άλεξ στο συσγκεκριμμένο γραφείο ) αποχώρησε και απο κεί. Όποιος ξέρει που βρίσκεται αυτό το κουκλί ας μας ενημερώσει. Καλημέρα σε όλους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom