Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Αν δεν ανοιξουν τα αεροπορικα ταξιδια απο την ανατολικη ευρωπη δεν θα δουμε νεο αιμα και πιθανοτατα θα δουμε και αποχωρησεις αρκετες απο κοριτσια που μπηκαν στο σπορ λογω κλειστης εστιασεις και τωρα γυρνανε στις παλιες τους δουλειες.
Νέο αίμα στο κατ ´ οίκον ή σε όλα τα άλλα call , ινστιτούτα , μασατζιδικα , ανεξάρτητες . Από ότι έγραψαν φίλοι που ξέρουν , ότι οι πιο πολλές στα γραφεία είναι μεταγραφές από Φυλής και Μεταξουργείο, οπότε όταν ανοίξουν θα γυρίσουν στα πάτρια εδάφη εκτός αν καλόμαθαν στο κατ ´ οίκον
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.932
Like
9.721
Πόντοι
1.056
πιθανοτατα θα δουμε και αποχωρησεις αρκετες απο κοριτσια που μπηκαν στο σπορ λογω κλειστης εστιασεις και τωρα γυρνανε στις παλιες τους δουλειες.
Δηλαδή από εκεί που σέρβιραν την μπριζόλα μεταφορικώς, θα την σερβίρουν κυριολεκτικώς;
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.205
Κριτικές
2
Like
3.814
Πόντοι
456
νατε μπας και δουμε την αντζελινα σε φθηνοτρη εκδοση...
 

gioutsos13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
68
Like
38
Πόντοι
0
ρε μαγκες κανα μασαζ μετα τις 12 βραδυ ?? γνωριζει κανεις?? εως και 2 πχ ???
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης

gioutsos13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
68
Like
38
Πόντοι
0
Αρκετά " γραφεία " έχουν έως και 3 το πρωί . Κοίταξε late night massage γράφουν με μικρή χρέωση
στα 5 βασικα που αναφερομαστε εδω δεν κανει κανενα!! στειλε αν ξερεις να μ πεις πλζ !!! ενα πμ
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Κ
στα 5 βασικα που αναφερομαστε εδω δεν κανει κανενα!! στειλε αν ξερεις να μ πεις πλζ !!! ενα πμ
στα 5 βασικα που αναφερομαστε εδω δεν κανει κανενα!! στειλε αν ξερεις να μ πεις πλζ !!! ενα πμ
Μηπως λόγω έλλειψης κοριτσιών λόγο άδειας Πάσχα
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.658
Like
5.453
Πόντοι
2.306
στα 5 βασικα που αναφερομαστε εδω δεν κανει κανενα!! στειλε αν ξερεις να μ πεις πλζ !!! ενα πμ
Στείλε τους μήνυμα φίλε νομίζω και το Deluxe έχει μέχρι άργα και το Joy νομίζω
 

DarkMatter94

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2021
Μηνύματα
120
Like
179
Πόντοι
1
Λόγω διακοπών και υποχρεώσεων έχω καιρό να δοκιμάσω κάποια θεραπεύτρια. Λέω να δοκιμάσω τις παρακάτω:
Λένα - Velvet
Έλενα - Your massage
Κατερίνα - Vip massage

Τις έχει δοκιμάσει κανείς τον τελευταίο μήνα;
Επίσης υπάρχει κανένα new entry σε κάποιο γραφείο που να σας άρεσε;
Χαιρετισμούς! :hi:
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
πολυ γενικο και αοριστο...οταν ξερουμε κατι το λεμε,δεν πεταμε ενα γενικο,επειδη ετσι ακουστηκε ..
Καλημέρα! Για περισσότερες πληροφορίες εντός:

Βέβαια, όπως είπαν και οι υπόλοιποι συναγωνιστές και συμφωνώ μαζί τους, το κορίτσι αν και δεν κατέχει από λάδι, ευχαριστεί τον πελάτη.:mati:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Jonh89

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
83
Like
36
Πόντοι
0
Καλημέρα Συναγωνιστές,
Θέλω να ρωτήσω αν ξέρετε, η Αφροδίτη από yourangels μήπως έχει γίνει ανεξάρτητη ;; έχει σταματήσει από το γραφείο. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει αν ξέρει; εχει λίγα κιλά παραπάνω με Βυζάρες μελαχρινή.
 

7S

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
21
Like
28
Πόντοι
0
Φίλοι καλησπέρα και Χρόνια Πολλά. Ρώτησα και πριν για τη Μπιάνκα του Diqmonds Spq. Εμαθα οτι πηγε στο massageprivebaby.gr αλλα δυστυχως έφυγε κι απο κει . Ξέρει κανεις που βρίσκεται ; Ευχαριστω πολυ και παραμενω στη διαθεση σας για πληροφοριες σχετικα με το σπορ εδω καθοτι εχω δοκιμασει πολλα
Γραφεια και κοπελες
 
Εγγρ.
4 Απρ 2016
Μηνύματα
87
Κριτικές
2
Like
387
Πόντοι
20
Μπορεί κάποιος να μας γράψει μια λίστα με τα γραφεία που έχουν μαζέψει τα κορίτσια από τα σπίτια;;; γιατί εγώ μονο το osmose ξέρω. Θα ήταν πολύ χρήσιμη πληροφορία. Ευχαριστώ
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.314
Κριτικές
35
Like
29.650
Πόντοι
9.846
Καλημερα συναγωνιστές. Υπάρχει περίπτωση να γνωρίζει κάποιος που βρίσκεται η Άντζελινα (πρωην Αννίτα - Λεωνιδίου) ή καποιο τροπο επικοινωνίας;Ευχαριστώ.Απ'οτι γνωρίζω έχει σταματήσει από ΟΣΜΟΣΕ.
 
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
Καλημέρα συνάδελφοι. Το τελευταίο εικοσαήμερο έκανα συνεδρία με την Αλίκη από το Velvet VFM για μένα . Κυρίως έστρεψα την προσοχή μου στην Ηλιάνα από το πριβέ την οποία συνάντησα δύο φορές και έχει γίνει στανταράκι Είναι μία από τις καλύτερες σε θέμα υπηρεσιών και στην Κατερίνα η οποία επίσης αξίζει τα λεφτά της. Όπως ενημερώθηκα από την κοπέλα στο τηλεφωνικό κέντρο που είναι ευγενέστατοι είχαμε μία νέα είσοδο της Βικτωρίας η οποία φαίνεται πολλά υποσχόμενη. Θα επιστρέψω αργότερα με την υπόλοιπη ενημέρωση
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Καλημέρα συνάδελφοι. Το τελευταίο εικοσαήμερο έκανα συνεδρία με την Αλίκη από το Velvet VFM για μένα . Κυρίως έστρεψα την προσοχή μου στην Ηλιάνα από το πριβέ την οποία συνάντησα δύο φορές και έχει γίνει στανταράκι Είναι μία από τις καλύτερες σε θέμα υπηρεσιών και στην Κατερίνα η οποία επίσης αξίζει τα λεφτά της. Όπως ενημερώθηκα από την κοπέλα στο τηλεφωνικό κέντρο που είναι ευγενέστατοι είχαμε μία νέα είσοδο της Βικτωρίας η οποία φαίνεται πολλά υποσχόμενη. Θα επιστρέψω αργότερα με την υπόλοιπη ενημέρωση
κάπου σε έχασα στο bold!
 
Εγγρ.
4 Απρ 2016
Μηνύματα
87
Κριτικές
2
Like
387
Πόντοι
20
Καλημερα συναγωνιστές. Υπάρχει περίπτωση να γνωρίζει κάποιος που βρίσκεται η Άντζελινα (πρωην Αννίτα - Λεωνιδίου) ή καποιο τροπο επικοινωνίας;Ευχαριστώ.Απ'οτι γνωρίζω έχει σταματήσει από ΟΣΜΟΣΕ.
Κάνε ένα τηλ στο οσμοσε και επιβεβαίωσε μας και εμάς. Στη σελίδα την έχει κανονικα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom