Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Παίδες καλημέρα. Έπειτα απο αρκετή προσπάθεια ραντεβου με Ηλιάνα πρωην Μόνικα απο το massageprivebaby.gr και αφου τη περιμενα στη 13:00 , δέκα λεπτά πριν με δική μου παρότρυνση και ερώτηση για το που βρίσκεται , μου το ακύρωσαν με το αιτιολογικό ότι θα αργήσει 30-40 λεπτά . Απλά άκυρο. Εν τω μεταξύ η Μπιάνκα ( Άλεξ στο συσγκεκριμμένο γραφείο ) αποχώρησε και απο κεί. Όποιος ξέρει που βρίσκεται αυτό το κουκλί ας μας ενημερώσει. Καλημέρα
δεν μας ενημερώνεις πλήρως για τα αποτελέσματα και των 3 των "δοκιμών" σου.....
Σωστά gepap ! Αναφορά τριών ονομάτων δίχως κάποιο σχολιασμό είναι σαν να μην λέμε τίποτα ,απλώς επανάληψη αυτών
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
δεν μας ενημερώνεις πλήρως για τα αποτελέσματα και των 3 των "δοκιμών" σου.....
Πολύ σωστά gepap! Τρία ονόματα κοριτσιών δίχως κάποιο έστω και μονολεκτικό σχολιασμό δεν προσφέρει κάτι στο σύστημα ,απλώς υπενθυμίζει κάποιες που έχουν αναφερθεί πολλάκις
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
31
Like
4.160
Πόντοι
5.595
Παίδες καλημέρα. Έπειτα απο αρκετή προσπάθεια ραντεβου με Ηλιάνα πρωην Μόνικα απο το massageprivebaby.gr και αφου τη περιμενα στη 13:00 , δέκα λεπτά πριν με δική μου παρότρυνση και ερώτηση για το που βρίσκεται , μου το ακύρωσαν με το αιτιολογικό ότι θα αργήσει 30-40 λεπτά . Απλά άκυρο. Εν τω μεταξύ η Μπιάνκα ( Άλεξ στο συσγκεκριμμένο γραφείο ) αποχώρησε και απο κεί. Όποιος ξέρει που βρίσκεται αυτό το κουκλί ας μας ενημερώσει. Καλημέρα σε όλους
Απαραδεκτο γραφειο, μου εχουν κανει κατι παρομοιο και σε αλλη φαση, κατι ακομα χειροτερο και μου εχουν μιλησει πολυ ασχημα και ειρωνικα κιολας.
Προ ημερων που ειχε γινει ενας ψιλοχαμος ειχε αποκαλυφθει οτι ενα μελος απο εδω που μας εσπαγε τα αρχιδια ηταν η ιδιοκτητρια του Prive ? Σωστα καταλαβα;
 

nitromg

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2009
Μηνύματα
139
Like
248
Πόντοι
21
Καλημερα!
Λεω να παρω σύντομα αυτη από το Massagelifestyle by Dimitra... Μου έστειλε φωτο στο viber και μου φάνηκε συμπαθητική... Μου είπε 50 ευρω/ωρα και οτι τα εξτρα τα συζητάμε από κοντά... Εχει παρει κάποιος πρόσφατα να ενημερώσει; Αλλιως θα σας ενημερώσω εγω, όταν ολοκληρωθεί το ραντεβού!

Τhanks!
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Πολύ σωστά gepap! Τρία ονόματα κοριτσιών δίχως κάποιο έστω και μονολεκτικό σχολιασμό δεν προσφέρει κάτι στο σύστημα ,απλώς υπενθυμίζει κάποιες που έχουν αναφερθεί πολλάκις
Έχω την εντύπωση πως είναι το νήμα που πέφτει το μεγαλύτερο ψάρεμα .
Είναι και θολά τα νερά του μασάζ με τόσο λάδι.. :2funny:
Περιμένουμε όμως στην γωνία τώρα πια :knuppel:
 

kbm

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
138
Like
185
Πόντοι
1
Καλημερα!
Λεω να παρω σύντομα αυτη από το Massagelifestyle by Dimitra... Μου έστειλε φωτο στο viber και μου φάνηκε συμπαθητική... Μου είπε 50 ευρω/ωρα και οτι τα εξτρα τα συζητάμε από κοντά... Εχει παρει κάποιος πρόσφατα να ενημερώσει; Αλλιως θα σας ενημερώσω εγω, όταν ολοκληρωθεί το ραντεβού!

Τhanks!
καλησπερα απο φβ μιλησες?
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.116
Like
3.138
Πόντοι
456
Καλημερα!
Λεω να παρω σύντομα αυτη από το Massagelifestyle by Dimitra... Μου έστειλε φωτο στο viber και μου φάνηκε συμπαθητική... Μου είπε 50 ευρω/ωρα και οτι τα εξτρα τα συζητάμε από κοντά... Εχει παρει κάποιος πρόσφατα να ενημερώσει; Αλλιως θα σας ενημερώσω εγω, όταν ολοκληρωθεί το ραντεβού!

Τhanks!

Καλημερα!
Λεω να παρω σύντομα αυτη από το Massagelifestyle by Dimitra... Μου έστειλε φωτο στο viber και μου φάνηκε συμπαθητική... Μου είπε 50 ευρω/ωρα και οτι τα εξτρα τα συζητάμε από κοντά... Εχει παρει κάποιος πρόσφατα να ενημερώσει; Αλλιως θα σας ενημερώσω εγω, όταν ολοκληρωθεί το ραντεβού!

Τhanks!
Δοκίμασα πρόσφατα ,καλό πρόσωπο με χάλια σώμα ,μέτριο μασάζ με τελείωμα φραπέ,δεν άφησε άγγιγμα,μέτρια πράγματα!
 

nitromg

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2009
Μηνύματα
139
Like
248
Πόντοι
21
Δοκίμασα πρόσφατα ,καλό πρόσωπο με χάλια σώμα ,μέτριο μασάζ με τελείωμα φραπέ,δεν άφησε άγγιγμα,μέτρια πράγματα!
Χμμμ... Οχι και τόσο ενθαρρυντικό... Η αληθεια ειναι οτι στη φωτο το προσωπο φαινεται καλο, αλλά σώμα δε βλέπεις...Ευχαριστώ φίλε για την ενημέρωση.. Πόσο πηγε με τον φραπε; κανενα 20αρικο εξτρα; Αν πηγε τοσο, λεω να κάνω το κασκαντέρ και θα γράψω εντυπώσεις..!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Καλημέρα συνάδελφοι. Το τελευταίο εικοσαήμερο έκανα συνεδρία με την Αλίκη από το Velvet VFM για μένα . Κυρίως έστρεψα την προσοχή μου στην Ηλιάνα από το πριβέ την οποία συνάντησα δύο φορές και έχει γίνει στανταράκι Είναι μία από τις καλύτερες σε θέμα υπηρεσιών και στην Κατερίνα η οποία επίσης αξίζει τα λεφτά της. Όπως ενημερώθηκα από την κοπέλα στο τηλεφωνικό κέντρο που είναι ευγενέστατοι είχαμε μία νέα είσοδο της Βικτωρίας η οποία φαίνεται πολλά υποσχόμενη. Θα επιστρέψω αργότερα με την υπόλοιπη ενημέρωση
λοιπόν για να τελειώνουμε με όσους προσπαθούν να μας πλασάρουνε φόλες.
Σε έχουν πάρει χαμπάρι και άλλα μέλη και αραιά και που στο γράφουνε αλλά φυσικά εσύ δεν ιδρώνεις.
Μας προτρέπεις συνέχεια για το συγκεκριμένο "γραφείο"(privemassage) και το velvet
εδώ
Μαρια πριβε εξαιρετικο πετιτ amateur και γλυκο πλασμα καλο μασαζ και φραπες θα τιμηθει ξανα ακριβως γι αυτο το λογο... μολις ολοκληρωθηκε η συνεδρια .
εδώ
Καλησπέρα σας κύριοι μετά από καιρό. Πραγματοποιήθηκαν τρεις συνεδρίες μία με Ηλιάνα από το πριβέ για μένα από τα κορυφαία που υπάρχουν και συνέχισα μέ Λένα και Μαριάννα από Velvet. Δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα στο κλείσιμο του ραντεβού με την τηλεφωνήτρια να είναι ευγενέστατη και οι κοπέλες μέχρι φραπέ 50 + 20
επίσης
Ισχυει για Μαρια απο πριβε και σε μενα. Πολυ καλο σωμα πετιτ , αβγαλτη λιγο αλλα αν εχεις τροπο προχωραει ως ενα σημειου ομως. Καλο ειναι να μην πιεζουμε γιατι χαλαει το θεμα. Χτες μιτινγκ με Ηλιανα οπου ηταν ισως απο τις καλυτερες συνεδριες μου EVER . Νομιζω θα ξανατιμηθει αμεσοτατα.
συνέχεια
Πριβέ massage προτείνω ανεπιφύλακτα Ηλιάνα και Alex όπως και την Κλεοπάτρα 50 + 30 φραπέ Καλαμάκι αλλά Κατά περίπτωση και για όποιον θέλει κάτι πιο amateur προτείνω τη Μαρία από το ίδιο για περισσότερα Στείλτε μήνυμα
και άλλα
Ηλιανα ειναι οπλο πραγματικα σε ολα αξιζει καθε ευρω η αλεξ θα τιμηθει αμεσα γιατι βλεπω οτι εχει κινηση ...
και ακόμα δεν κουράζεσαι ούτε στον gravity που σε κατάλαβε και στην είπε ευγενικά
Καλημέρα φίλε γκράβιτι . Σέβομαι πάντα την άποψή σου και την καθοδήγηση σου καθότι μας έχεις σώσει όλους πολλές φορές με τις συμβουλές σου για αυτό και όπου και οποτε ρωτάς προσπαθώ να είμαι έγκυρος. Επέτρεψε μου να διαφωνήσω για αυτό που λες για το πριβέ είναι ένα από τα ελάχιστα γραφεία ,μαζι με βελβετ λουξ και ντελουξ που σε μένα τουλάχιστον ούτε με αγένεια μιλάνε και έχουν πολύ γρήγορη εξυπηρέτηση παρότι έχουν φόρτο εργασίας και δεν υπάρχουν κενά. Όσες κοπέλες έχω δοκιμάσει και μιλάω για την Κατερίνα την Κλεοπάτρα και την Άννα παρείχαν συγκεκριμένες υπηρεσίες ήταν πολύ ευδιάθετος με συγκεκριμένο κόστος και τα υπόλοιπα τα έχουμε πει σε προσωπικά μηνύματα.
και εδώ
μακριά φίλος πριν από λίγο με ενημέρωσε ότι στη συνάντηση πήγε άλλη κοπέλα η οποία δεν είχε καμία σχέση με οτιδήποτε φαίνεται στη φωτογραφία και φυσικά Την έδιωξε. Για μένα αυτό που αξίζει Είναι από πριβέ massage η Κατερίνα είναι πολύ γλυκιά όμορφη άνετη κάνει όμορφο μασάζ και είναι πάρα πολύ ωραία Παρουσία . Αν πάλι Κάποιος θέλει κάτι πιο γκλάμουρ η Αφροδίτη από το Velvet ενδείκνυται Εμένα μου αρέσουν πιο απλά κορίτσια αλλά στο συγκεκριμένο τομέα είναι πολύ δυνατή.
και συνεχίζεις
Καλημέρα φίλοι ακολουθει πολεμικό ανακοινωθέν. Τρεις συναντήσεις πραγματοποιήθηκαν τις τελευταίες 10 μέρες πρώτη με Κατερίνα απο πριβέ massage Εξαιρετικό body to body αλλά και τεχνική μασάζ Εννοείται ότι θα δοκιμαστεί πάλι.
Πραγματοποιηθηκε συνάντηση με σίμωνα από όσμωση κλασική συνεδρία από το εν λόγω μαγαζί και εντελώς διεκπεραιωτική καλό θα είναι αυτό να το διορθώσουν. Τέλος δοκιμάστηκε η Αγγελική από Velvet πολύ γλυκιά κοπέλα ψηλή πολύ καλό μασάζ και πολύ καλή υπηρεσία. θα προτιμηθεί και πάλι μαζί με Ευγενία.

Καλημερα συμπολεμιστες . Μετα απο απουσια 5 ημερων ( λογω βλαβης στον ιντερνετ ) επεστρεψα. Εχουμε και λεμε εγινε δοκιμη 4 κορασιδων. Καρολινα απο exotic στανταρακι δικο μου γενικα και πολυ καλη σε ολα !! Αφροδιτη απο prive massage σημερα. Μελαχροινη , κουκλα , καλο μασαζ και γενικα πολυ ... ''ανετη'' σε ολα αρκει να υπαρχει καλη συμπεριφορα απο μερους μας.. Χθες και προχθες εγινε δοκιμη με Σοφια και Αλικη απο velvet. H Sofia πολυ καλη σε ολα ανετη και επικοινωνιακη , η αλικη καλο παιδι , δροσερη , με πολυ καλο μασαζ και happy end !!

Κούρασες τύπε!
Και άντε μας το προμοτάρεις συνέχεια δεν μας αναφέρεις όμως ότι η Κατερίνα που μας εκθειάζεις πόσο χοντρή είναι και παραβλέπεις το γεγονός ότι έμπαινε εδώ μέσα σαν άντρας και μας πούλαγε το πόσο καλό είναι το γραφειάκι της και αφού ξεσκεπάστηκε άρχισε να μας προσβάλει!
Αυτά για εσένα είναι ψιλά γράμματα σωστά?
και μπορώ να κάνω κι άλλες παραθέσεις για το privemassage της εν λόγω κοπέλας!
Θα σε παρακαλέσω να αυτομπαναριστείς για να μην το συνεχίσουμε!
Υπάρχουν κι άλλα που μπορώ να παραθέσω και το ξέρεις πολύ καλά!
Έλεος κάπου, στο γράφουνε πολλοί εδώ μέσα!
 

nitromg

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2009
Μηνύματα
139
Like
248
Πόντοι
21
λοιπόν για να τελειώνουμε με όσους προσπαθούν να μας πλασάρουνε φόλες.
Σε έχουν πάρει χαμπάρι και άλλα μέλη και αραιά και που στο γράφουνε αλλά φυσικά εσύ δεν ιδρώνεις.
Μας προτρέπεις συνέχεια για το συγκεκριμένο "γραφείο"(privemassage) και το velvet
εδώ

εδώ

επίσης

συνέχεια

και άλλα

και ακόμα δεν κουράζεσαι ούτε στον gravity που σε κατάλαβε και στην είπε ευγενικά

και εδώ

και συνεχίζεις




Κούρασες τύπε!
Και άντε μας το προμοτάρεις συνέχεια δεν μας αναφέρεις όμως ότι η Κατερίνα που μας εκθειάζεις πόσο χοντρή είναι και παραβλέπεις το γεγονός ότι έμπαινε εδώ μέσα σαν άντρας και μας πούλαγε το πόσο καλό είναι το γραφειάκι της και αφού ξεσκεπάστηκε άρχισε να μας προσβάλει!
Αυτά για εσένα είναι ψιλά γράμματα σωστά?
και μπορώ να κάνω κι άλλες παραθέσεις για το privemassage της εν λόγω κοπέλας!
Θα σε παρακαλέσω να αυτομπαναριστείς για να μην το συνεχίσουμε!
Υπάρχουν κι άλλα που μπορώ να παραθέσω και το ξέρεις πολύ καλά!
Έλεος κάπου, στο γράφουνε πολλοί εδώ μέσα!
Και το ξεμπροστιασμα συνεχίζεται! ?? Είχα καιρό να μπω στο νημα, αλλά μπράβο στον Alpula για τα πρόσφατα ξεσκεπασματα...! Ας συνεχίσουμε ομως τη σωστή ενημέρωση για το μασαζοσπορ κατ οικον... και ας τρώμε και φολες κάποιες φορές!
 

7S

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
21
Like
28
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια..αν ξέρει κάποιος για Λούσυ από deluxe ας στείλει ένα σύντομο pm .ευχαριστω
Φιλαράκο έχει σταματήσει απο ότι μου είπαν απο το γραφείο. Απέκτησε πρπσωπική ζωή και ήθελε να αποχωρήσει. Κρίμα δυνατή απώλεια
λοιπόν για να τελειώνουμε με όσους προσπαθούν να μας πλασάρουνε φόλες.
Σε έχουν πάρει χαμπάρι και άλλα μέλη και αραιά και που στο γράφουνε αλλά φυσικά εσύ δεν ιδρώνεις.
Μας προτρέπεις συνέχεια για το συγκεκριμένο "γραφείο"(privemassage) και το velvet
εδώ

εδώ

επίσης

συνέχεια

και άλλα

και ακόμα δεν κουράζεσαι ούτε στον gravity που σε κατάλαβε και στην είπε ευγενικά

και εδώ

και συνεχίζεις




Κούρασες τύπε!
Και άντε μας το προμοτάρεις συνέχεια δεν μας αναφέρεις όμως ότι η Κατερίνα που μας εκθειάζεις πόσο χοντρή είναι και παραβλέπεις το γεγονός ότι έμπαινε εδώ μέσα σαν άντρας και μας πούλαγε το πόσο καλό είναι το γραφειάκι της και αφού ξεσκεπάστηκε άρχισε να μας προσβάλει!
Αυτά για εσένα είναι ψιλά γράμματα σωστά?
και μπορώ να κάνω κι άλλες παραθέσεις για το privemassage της εν λόγω κοπέλας!
Θα σε παρακαλέσω να αυτομπαναριστείς για να μην το συνεχίσουμε!
Υπάρχουν κι άλλα που μπορώ να παραθέσω και το ξέρεις πολύ καλά!
Έλεος κάπου, στο γράφουνε πολλοί εδώ μέσα!
φιλαρακο πολυ σωστα τα ειπες και τα λες. Το ιδιο και αλλοι που σχολίασαν παρομοιως. Το promo δινει και παιρνει αλλα εχει και τα ορια του ειδικα οταν προωθειται κατι τοσο ακυρο. Μακαρι να ερθουν στα επιπεδα των αλλων γραφειων και εδω ειμαστε να τα δωσουμε αλλα οχι κι ετσι. Αυτα
 

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
755
Κριτικές
10
Like
664
Πόντοι
2.357
Απο Αφροδιτη Deluxe υπάρχει κάποια εμπειρία?
 

MrEco

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.317
Κριτικές
16
Like
2.746
Πόντοι
4.125
Eγω πειραζω που δεν εχω καταλαβει τι ειναι το privemassage?ουτε στο google δεν το βρισκω τι φαση?
 

nitromg

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2009
Μηνύματα
139
Like
248
Πόντοι
21
Επίσης παιδιά, ειχα παρει πριν μήνες μια Γεωργία ή Γεωργιαννα από Βελβετ (δεν θυμάμαι ακριβώς πότε ηταν γιατι μενω μονιμα εξωτερικό και παίρνω μόνο όταν είμαι Ελλάδα)... Ηταν μια petite ξανθιά κοπέλα, στα 30+ θα ελεγα, με μεγαλο τατουάζ στη πλάτη...

Το μασαζ της ηταν αρκετά καλό και χαλαρωτικό για 40-45 λεπτα πλάτη και ποδια και στα υπόλοιπα 15-20 λεπτα επικεντρώθηκε μασαζ μπροστα παλι σε πόδια και σωμα και στο τελος ασχολήθηκε με μπάλες και φραπεδια.. Αυτο που λιγο με χάλασε, ηταν ότι ενώ μου έκανε μασαζ σε πλάτη και ποδια δεν έκανε κάτι πιο αισθησιακό, πχ CC swipes ή να αγγίξει μπάλες κλπ... Αλλα δε θα το έβαζα και τοσο στα μείον ....

Το κόστος ηταν 60+20 (διόρθωση ειχα δώσει +10 και όχι +20) και στα θετικά ότι δεν μου ζήτησε συγκεκριμενο ποσο για το εξτρα αλλα μου είπε να της δώσω ότι θέλω! Οποτε ηταν πολυ τιμιο από μέρους της!

Γενικα θα έβαζα τη παρακάτω βαθμολογια
Εμφανιση: 6/10
Μασαζ: 7.5/10
Διαθεση: 8.5/10

Έψαξα στο Βελβετ να δω αν ειναι διαθέσιμη ακόμα αλλα από τις φωτο που έστειλαν δεν ειναι πλεον στο ροστερ...

Μηπως ξερει κάποιος συναγωνιστής εάν δουλεύει ακόμα σε γραφείο ή σαν ανεξαρτητη;
 
Τελευταία τροποποίηση:

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.524
Like
3.833
Πόντοι
456
Φιλαράκο έχει σταματήσει απο ότι μου είπαν απο το γραφείο. Απέκτησε πρπσωπική ζωή και ήθελε να αποχωρήσει. Κρίμα δυνατή απώλεια
Ρε φιλε και λιγο τακτ δεν βλαπτει ενταξει το bourdela.com ειμαστε :headbaning1: αλλα μην το παραχεσουμε
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.658
Like
5.453
Πόντοι
2.306
Επίσης παιδιά, ειχα παρει πριν μήνες μια Γεωργία ή Γεωργιαννα από Βελβετ (δεν θυμάμαι ακριβώς πότε ηταν γιατι μενω μονιμα εξωτερικό και παίρνω μόνο όταν είμαι Ελλάδα)... Ηταν μια petite ξανθιά κοπέλα, στα 30+ θα ελεγα, με μεγαλο τατουάζ στη πλάτη...

Το μασαζ της ηταν αρκετά καλό και χαλαρωτικό για 40-45 λεπτα πλάτη και ποδια και στα υπόλοιπα 15-20 λεπτα επικεντρώθηκε μασαζ μπροστα παλι σε πόδια και σωμα και στο τελος ασχολήθηκε με μπάλες και φραπεδια.. Αυτο που λιγο με χάλασε, ηταν ότι ενώ μου έκανε μασαζ σε πλάτη και ποδια δεν έκανε κάτι πιο αισθησιακό, πχ CC swipes ή να αγγίξει μπάλες κλπ... Αλλα δε θα το έβαζα και τοσο στα μείον ....

Το κόστος ηταν 60+20 (διώρθωση ειχα δώσει +10 και όχι +20) και στα θετικά ότι δεν μου ζήτησε συγκεκριμενο ποσο για το εξτρα αλλα μου είπε να της δώσω ότι θέλω! Οποτε ηταν πολυ τιμιο από μέρους της!

Γενικα θα έβαζα τη παρακάτω βαθμολογια
Εμφανιση: 6/10
Μασαζ: 7.5/10
Διαθεση: 8.5/10

Έψαξα στο Βελβετ να δω αν ειναι διαθέσιμη ακόμα αλλα από τις φωτο που έστειλαν δεν ειναι πλεον στο ροστερ...

Μηπως ξερει κάποιος συναγωνιστής εάν δουλεύει ακόμα σε γραφείο ή σαν ανεξαρτητη;
Ρώτα το γραφείο αν έχει σταματήσει η μήπως έχει πάρει ρεπό και θα σε ενημερώσουν
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

combo

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
414
Κριτικές
3
Like
79
Πόντοι
1
Από velvet κανένα στανταρακι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom