Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Titos(2)

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2020
Μηνύματα
109
Like
346
Πόντοι
21
Φρανκ χάλασε δυστυχώς το forum
Δεν είναι όπως το γνωρίζαμε!
Πάντως εμένα το γατάκι ο τιτος μου κίνησε την περιέργεια να αγοράσω.
Τα έγραφε με τόσο μένος που λέω δεν μπορεί καλή θα είναι και θα έχει φάει δουλειά γραφείων!
Ε τελικά αυτό αποδείκνυεται εδώ μέσα!
Γεια σου ρε τεα που δεν έχουν δουλεια τα γραφεία εξαιτίας σου ??? τους έχεις κλασει και μια μάντρα αρχιδια μπορώ να σου πω ....δε λες που σε έστειλε αδιάβαστη το velvet μετά σε έστειλε αδιάβαστη ο lux και το ριξες στο μπου βγαζεισ Και γλωσσίτσα...σε έπεισα να αγοράσει τι;μασαζ από τα χεράκια σου;θα αυτοτσιμπουκωθεις;είναι καινούργιο μενου αυτό μετά το ξύρισμα όρχεων;βρε κάνε πέρα και πήγαινε να κανείς κάνα προφίλ να κανείς κανα ραντεβουδάκι αιντε μας έχεις ζαλίσει τα παπάρια....
 

Titos(2)

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2020
Μηνύματα
109
Like
346
Πόντοι
21
μπριζόλα δεν θα πάρεις εδώ!
δεν ειναι μονο ο τιτος.ειναι μπολικοι παναθεμα τους.παντως τωρα για να σοβαρευτουμε κιολας,εγω ειμαι διατεθειμενος να ερθω αθηνα μεγαλοβδομαδα και να μην περιμενω τον μαιο καταργηση μετακινησεων,αρκει καποιος - καποια να μου εγγυηθει αριστο μασαζ και μπριζολιτσα σπεσιαλ,με αναλογη ανταποδωση βεβαιως,διαρκεια και πολυ ερωτικη ατμοσφαιρα.ανεξαρτητως κοστους.περιμενω προταση.σοβαρα τωρα,πλακα δεν κανω.
Από τη τεα θα πάρεις ξύρισμα αρχιδιων υπηρεσίες γκεισας και ταμείο 250€ βάλε και τις βενζίνες σου το φαγες το δώρο του Πάσχα...
 

Titos(2)

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2020
Μηνύματα
109
Like
346
Πόντοι
21
αυτές τις μακακίες γράφεις και μετά τρως την καραμούζα. Τι ευχαριστείς για την κριτική ρε αλπούλα, ποιός είσαι, ο ατζέντης της και ευχαριστείς?
άντε ξεκίνα πάλι τώρα, σου φταίμε εμείς.
Όχι δεν είναι Άντζεντης η ίδια η τεα είναι..τι κάνει νιαου νιαου;
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Από τη τεα θα πάρεις ξύρισμα αρχιδιων υπηρεσίες γκεισας και ταμείο 250€ βάλε και τις βενζίνες σου το φαγες το δώρο του Πάσχα...
δεν παιρνω δωρα εγω νεε μου.εγω δουλευω.
 

masadokleftis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2021
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
απο που να ζητησω μασαζ αποψε για 2 ωρες.το μασαζ να ειναι καλο ομως τιμιο;
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.932
Like
9.721
Πόντοι
1.056
ΤΕΑ 45 χρονών εμφάνιση χλεμονιάρα ψεύτρα κακός άνθρωπος απατεώνισσα μακρυααααα.....
ooooυυυυουυ σιξ χαντρεντ σιξτυ σιξ... επίσης επιβεβαιωμένες φήμες λένε ότι η Τέα ανακάλυψε τον κορωνοϊό για να καταστραφούν οικονομικά τα ανταγωνιστικά μασατζίδικα λόγω του lockdown.

μερικοί το έχετε χάσει εντελώς... .. σε λίγο θα μας πείτε ότι και ο Αντισθένης είναι κλώνος της Τέας

Βλέπετε ρε βλάκες , προφίλ μέλους με ημερομηνία εγγραφής το 2005 και λέτε ότι είναι η Τέα.!!!! χαχαχαχα Τότε όχι μόνο δεν υπήρχε η Τέα αλλά ούτε καν τα γραφεία για μασάζ κατ'οίκον.

Κάθε κοπέλα εδώ μέσα έχει ευχαριστημένους και δυσαρεστημένους πελάτες. Είναι όμως άλλο πράγμα το πήγα και δεν πέρασα καλά και άλλο αυτό το εμμονικό μίσος.
Επίσης μάθετε να μην καρφώνεστε. Όταν γράφεις με ακριβώς το ίδιο ύφος και χρησιμοποιείς τις ίδιες ακριβώς εκφράσεις επιθετικής ρητορικής από 3 προφίλ , φαίνεσαι από χιλιόμετρο ότι είσαι ο ίδιος άνθρωπος πίσω από αυτά τα προφίλ

Εγώ με την Τέα έχω πάει 1 φορά. Δεν έχω γράψει κάτι άλλο για την κοπέλα,εξαιτίας αυτού του χαμού που γίνεται εδώ μέσα. Συμφωνώ απόλυτα με όσα έχει γράψει ο alpula στο αρχικό του Post για τις υπηρεσίες και την εμφάνιση . Ίδιες ακριβώς υπηρεσίες πρόσφερε και σε μένα. Το μόνο που δε συμφωνώ μαζί της είναι η τιμολογιακή της πολιτική . Υποτίθεται πως ανεξαρτητοποιήθηκε για να έχει ανταγωνιστικότερες τιμές αλλά κατέληξε να έχει τις ίδιες ακριβώς με τα άλλα γραφεία. Τότε που βρέθηκα μαζί της , δούλευε ακόμα σε γραφείο και σκεφτόταν να φύγει και να συνεχίσει ως ανεξάρτητη για να έχει καλύτερες τιμές. Όταν είδα τις ίδιες τιμές όμως της εστειλα μηνυμα στο viber μιλησαμε διαφωνήσαμε είδα ότι δεν με καλύπτει και δεν ξαναπήρα. Καθαρές κουβέντες, σταράτες απευθείας σε προσωπική επικοινωνία με την ίδια.
Έτσι κάνουν οι άντρες. Ούτε βγήκα να βρίσω εδώ μέσα , ούτε τίποτα. Αν βελτιωθούν τα οικονομικά μου θα ξαναπάω μαζί της.


Τώρα ,γράφει το ένα τρολ ότι του ζήτησε χωρίς προηγούμενη συμφωνία +70€. Έτερο τρολ αναφέρει κάτι για 250€. Τι κάνατε τότε που σας τα ζήτησε; Μιλήσατε; Διαμαρτυρηθήκατε; Της είπε κανείς: "Για στάσου ρε κοπελιά ,στο site έχεις συγκεκριμένες τιμές ,γιατί μας ζητάς παραπάνω;" Δε πιστεύω κοτζάμ άντρες να είσαστε τόσο κότες και να φοβηθήκατε ένα petit κορίτσι; Και τώρα να το παίζετε μάγκες από την προστασία και την ασφάλεια που προσφέρει το πληκτρολόγιο σας. Μου θυμίζετε κάτι κλαρινογαμπρούς και βλαχοδήμαρχους που πηγαίνουν στην ταβέρνα για φαγητό δεν ζητάνε κατάλογο για να δουν τιμές, πληρώνουν όσα τους ζητήσουν και μετά θάβουν το μαγαζί στο tripadvisor, επειδή η χωριάτικη είχε 6€και τους τη χρέωσαν 10€. Τέτοιοι είσαστε.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Όχι δεν είναι Άντζεντης η ίδια η τεα είναι..τι κάνει νιαου νιαου;
μωρό μου όμορφο το βρήκες!
Έχω γραφτεί εδώ και 16 χρόνια, έγραψα μερικές χιλιάδες posts, έβαλα μάσκα αντρική και βγήκα και για καφεδάκι με μερικά μέλη ώστε να τα μπερδέψω και τώρα που χρειάστηκε είπα να αποκαλυφθώ αλλά είσαι εσύ ένας,είσαι εσύ ένας!!!Αχ με ξετρύπωσες!!!
Μαλάκα δεν μπορώ να πιστέψω ότι πραγματικά είσαι προμότορες,αυτοί ξέρουν τα στοιχειώδη απο marketing(κακή διαφήμιση=διαφήμιση)
Μαλάκας πάλι ώστε να γράφεις και να πιστεύεις οτι ειμαι γυναίκα πάλι μου φαίνεται χοντρό άρα μάλλον σου πούλησε έρωτα και έσπρωξες χρήμα, σε εγραψε στο μουνί της και τώρα βγάζεις κόμπλεξ και θυμό!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Περαματιώτη γειτονάκι ,ίδιος είναι με άλλα 2 μέλη κλώνους,έχεις δίκιο ότι γράφουν ακριβώς το ίδιο!
Ένας κακομοίρης είναι που επειδή έχωνε χρήμα νομιζε ότι θα τον ερωτευτεί,πούλησε έρωτα, αυτός αγόρασε και τέλος πήρε τον Παντελή μου!
Τώρα ρίχνει κατάρες!
Γνωστά εδώ μέσα!
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Όχι δεν είναι Άντζεντης η ίδια η τεα είναι..τι κάνει νιαου νιαου;
Φίλε τι να πω, ο πελάτης ευχαριστεί για την κριτική ή η μασατζού...ήταν ξεκάθαρο ούτε εγώ το περίμενα
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
270
Like
306
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη .


Θα ήθελα να σας ενημερώσω οτι η εταιρία μου δημιούργησε μια νέα ιστοσελίδα

στην ηλεκτρονική διεύθυνση

www.ChrysaBeauty.gr


Απολαύστε τη Πολυτέλεια του SPA στο χώρο σας


Η εταιρία ChrysaBeauty.gr , παρέχει ολοκληρωμένες υπηρεσίες ομορφιάς και ευεξίας σε Αθήνα και Πειραιά στο χώρο του πελάτη .

Περιποίηση Προσώπου , Σώματος και Ακρων .

Καθαρισμός Προσώπου

Αποτρίχωση σε όλο το σώμα

Μανικιούρ - Πεντικιούρ

Τοποθέτηση Βλεφαρίδων

Μακιγιάζ

Κομμωτική

Επαγγελματικό Θεραπευτικό και Χαλαρωτικό
Μασάζ σε όλο το σώμα Μόνο με 40 Ευρώ .

Τηλέφωνο Επικοινωνίας : 698 031 6479



*** Υ.Γ ***


ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΟΤΙ ΟΙ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΤΗΣ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑΣ www.ChrysaBeauty.gr

ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΕΣ - ΕΡΩΤΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ

ΠΑΡΕΧΟΥΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΙΔΗ ΤΟΥ ΜΑΣΑΖ ΣΕ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΚΑΙ ΘΕΡΑΥΠΕΥΤΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΑΠΟ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΜΕΝΕΣ ΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΕΣ !

ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΟΜΟΡΦΙΑΣ - ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗΣ - ΕΥΕΞΙΑΣ ΓΙΑ ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ !
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
361
Like
1.983
Πόντοι
201
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη .


Θα ήθελα να σας ενημερώσω οτι η εταιρία μου δημιούργησε μια νέα ιστοσελίδα

στην ηλεκτρονική διεύθυνση

www.ChrysaBeauty.gr


Απολαύστε τη Πολυτέλεια του SPA στο χώρο σας


Η εταιρία ChrysaBeauty.gr , παρέχει ολοκληρωμένες υπηρεσίες ομορφιάς και ευεξίας σε Αθήνα και Πειραιά στο χώρο του πελάτη .

Περιποίηση Προσώπου , Σώματος και Ακρων .

Καθαρισμό Προσώπου

Αποτρίχωση σε όλο το σώμα

Μανικιούρ - Πεντικιούρ

Τοποθέτηση Βλεφαρίδων

Μακιγιάζ

Κομμωτική

Επαγγελματικό Μασάζ σε όλο το σώμα .

Τηλέφωνο Επικοινωνίας : 698 031 6479



*** Υ.Γ ***


ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΟΤΙ ΟΙ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΤΗΣ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑΣ www.ChrysaBeauty.gr

ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΕΣ - ΕΡΩΤΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ

ΠΑΡΕΧΟΥΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΙΔΗ ΤΟΥ ΜΑΣΑΖ ΣΕ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΚΑΙ ΘΕΡΑΥΠΕΥΤΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ

ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΟΜΟΡΦΙΑΣ - ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗΣ - ΕΥΕΞΙΑΣ ΓΙΑ ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ !
Σε λάθος forum είσαι “manager” ? εδώ μιλάμε για φραπέδες καλαμάκια και μπριζολίδια... τι μακιγιάζ και τοποθέτηση βλεφαρίδων μωρέ μας λες.. άνοιξα και εγώ ένα ψητοπωλείο μάγκες και έχω μια πανσέτα θάνατος..
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη .


Θα ήθελα να σας ενημερώσω οτι η εταιρία μου δημιούργησε μια νέα ιστοσελίδα

στην ηλεκτρονική διεύθυνση

www.ChrysaBeauty.gr


Απολαύστε τη Πολυτέλεια του SPA στο χώρο σας


Η εταιρία ChrysaBeauty.gr , παρέχει ολοκληρωμένες υπηρεσίες ομορφιάς και ευεξίας σε Αθήνα και Πειραιά στο χώρο του πελάτη .

Περιποίηση Προσώπου , Σώματος και Ακρων .

Καθαρισμός Προσώπου

Αποτρίχωση σε όλο το σώμα

Μανικιούρ - Πεντικιούρ

Τοποθέτηση Βλεφαρίδων

Μακιγιάζ

Κομμωτική

Επαγγελματικό Θεραπευτικό και Χαλαρωτικό
Μασάζ σε όλο το σώμα Μόνο με 40 Ευρώ .

Τηλέφωνο Επικοινωνίας : 698 031 6479



*** Υ.Γ ***


ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΟΤΙ ΟΙ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΤΗΣ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑΣ www.ChrysaBeauty.gr

ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΕΣ - ΕΡΩΤΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ

ΠΑΡΕΧΟΥΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΙΔΗ ΤΟΥ ΜΑΣΑΖ ΣΕ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΚΑΙ ΘΕΡΑΥΠΕΥΤΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΑΠΟ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΜΕΝΕΣ ΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΕΣ !

ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΟΜΟΡΦΙΑΣ - ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗΣ - ΕΥΕΞΙΑΣ ΓΙΑ ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ !
Εχει γουστο να βαλει και την Τεα να τα κανει αυτα ! ?
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
Σε λάθος forum είσαι “manager” ? εδώ μιλάμε για φραπέδες καλαμάκια και μπριζολίδια... τι μακιγιάζ και τοποθέτηση βλεφαρίδων μωρέ μας λες.. άνοιξα και εγώ ένα ψητοπωλείο μάγκες και έχω μια πανσέτα θάνατος..
Σου κανουν body to body και ταυτοχρονα σε κουρευουν και σε μακιγιαρουν ?
 

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
Την Τέα την ειχα γνωρίσει πριν καν ανεξαρητοποιηθει επί εποχής lux. Αν κάποιος ψάχνει ένα πακέτο όπως το λέμε μερικοί μασαζοβιοι μαγεία του μασάζ η συγκεκριμένη το κατέχει πολύ καλά.τωρα αν κάποιος ψάχνει κοπέλα που κυρίως ψάχνει το πηδημα δεν θα πάρει τίποτα τέτοιο από τη συγκεκριμένη.. Έχω κανει αρκετές φορές αλλά καμία κουβέντα περί σεξ... Ναι έχει τα έξτρα της μέχρι στόμα ακόμα και 2 φορές σε συνέδρια μαζί της μου χει τύχει. Τώρα όσο αναφορά την εμφανηση όσοι ψάχνουν το πιπίνι η το διάμετρο άλογο δεν είναι.ειναι 30+ μινιόν αδύνατη. Για μένα είναι vfm γι αυτά που ζητάω εγώ στο μασάζ.για κάποιον ίσως δεν είναι και κάθε άποψη είναι σεβαστή.
Επίσης να πω ότι όντως αληθεύει ότι δεν υπάρχει έξτρα χρεωση στα έξτρα. Στην τιμή και πρόγραμμα που διάλεξα τα είχα όλα και μπάνιο κι εκτόνωση κτλ.
Καλά να περνάτε..
Το αμάξι το έφτιαξες ; Ή πάει με ταξί στα ραντεβού της κ.οδηγε ;;;;
 

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
ΣΩΣΤΟΤΑΤΑ.μονο η τεα δεν ειναι ο αλπουλα.αν και εχουμε αντιπαρατεθει παλαιωθεν και εχει αμφισβητισει λεγομενα και γραφομενα μου,οφειλω να πω οτι, οτι εχει γραψει στο νημα αυτο ισχυει και συμφωνω.συμφωνω και με τα σχολια του για τους ταβερνιαριδες εδω και στο μασαζ κατοικον.

φολες υπηρχαν ,υπαρχουν και θα υπαρχουν.αλλα και εμεις εχουμε πλεον γινει πιο γατοι σε ολο αυτο το νταραβερι.η ΤΕΑ ομως ειναι καυλεας.
??????????
 

Nionios

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
978
Κριτικές
38
Like
3.701
Πόντοι
2.596
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη .


Θα ήθελα να σας ενημερώσω οτι η εταιρία μου δημιούργησε μια νέα ιστοσελίδα

στην ηλεκτρονική διεύθυνση

www.ChrysaBeauty.gr


Απολαύστε τη Πολυτέλεια του SPA στο χώρο σας


Η εταιρία ChrysaBeauty.gr , παρέχει ολοκληρωμένες υπηρεσίες ομορφιάς και ευεξίας σε Αθήνα και Πειραιά στο χώρο του πελάτη .

Περιποίηση Προσώπου , Σώματος και Ακρων .

Καθαρισμός Προσώπου

Αποτρίχωση σε όλο το σώμα

Μανικιούρ - Πεντικιούρ

Τοποθέτηση Βλεφαρίδων

Μακιγιάζ

Κομμωτική

Επαγγελματικό Θεραπευτικό και Χαλαρωτικό
Μασάζ σε όλο το σώμα Μόνο με 40 Ευρώ .

Τηλέφωνο Επικοινωνίας : 698 031 6479



*** Υ.Γ ***


ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΟΤΙ ΟΙ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΤΗΣ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑΣ www.ChrysaBeauty.gr

ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΕΣ - ΕΡΩΤΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ

ΠΑΡΕΧΟΥΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΙΔΗ ΤΟΥ ΜΑΣΑΖ ΣΕ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΚΑΙ ΘΕΡΑΥΠΕΥΤΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΑΠΟ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΜΕΝΕΣ ΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΕΣ !

ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΟΜΟΡΦΙΑΣ - ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗΣ - ΕΥΕΞΙΑΣ ΓΙΑ ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ !
Δεν της βγήκαν οι βίζιτες της κυράς Χρύσας και άνοιξε beaute..αχαχχαχαχαχα κυρα χρυσά τραβα πλύνε κάνα Πιατο αφού πλύνεις τη μασέλα σου και ασε τα μποτεεεε για καμία επαγγελματία..
 

STEFANOS37

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2008
Μηνύματα
57
Like
45
Πόντοι
0
σε είχα πετύχει και στο μασαζ κατ'οικον να θάβεις με το ίδιο μένος την Τεα και τότε σου ειχα γράψει ότι μόνο και μόνο που προσπαθείς να βγάλεις τέτοια αρνητικότητα γυρνάει μπούμεραγκ!
Στο ειπανε κι άλλοι το ίδιο αλλά το αυτί σου δεν ίδρωσε,γιατί να ιδρώσει άλλωστε όταν πληρώνεσαι απο το αφεντικό σου για να κάνεις την δουλειά σου!
Συνέχεια προμοτάρεις τα ίδια γραφεία που είναι και ίδιας ιδιοκτησίας!
Βαλτός είσαι και το ξέρουν πολλοι εδώ μέσα!
Γεμίσαμε νταβατζήδες του γλυκού νερού ρε πούστη μου μετά απο τόσα χρόναι στο forum!
Καλά για τον στεφανάκο δεν έχω λόγια είναι απλά χαζούλης!
νταβατζακο σκασεεεε
 

insanetourist99

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2011
Μηνύματα
508
Κριτικές
10
Like
489
Πόντοι
1.510
να ξεκαθαρισω οτι ολες που το παιζουν μασερ ειναι βρωμερες πουτανες και θελουν ξυλο μεχρι θανατου.Τη δουλεια εχει το μασαζ με τα τσιμπουκια. Η τεα θελει κρεμασμα απο τη γλωσσα γιατι ειναι ψευτρα κουτοπονηρη και αρχηπουτανα.Δεν μπορει να χρησημοποιουν την λεξη μασαζ και να κανουν βιζιτες.
σιγα μη σερωτησουν κιολας ρε μαγκα..που θα πλακωσεις στο ξυλο γυναικες αντρακλα του πληκτρολογιου..πανε παιξε το πεακι σου .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom