Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Το σεξ είναι πρωτίστως μια εγκεφαλική πράξη. Το ζητούμενο είναι όταν ολοκληρωθεί να πεις "το ευχαριστήθηκα !!!". Ο τρόπος του καθενός λοιπόν για να φτάσει στην ευχαρίστηση είναι διαφορετικός και προφανώς σεβαστός.
για τους υγείς σκεπτόμενους έτσι είναι για τα υπόλοιπα 2 λαμόγια τους χαλάς την δουλεια!
 

Evgeni2

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2020
Μηνύματα
107
Like
236
Πόντοι
21
Πάντα παραθετω την δικη μου εμπειρια οπως εινια λογικο. Δεν μπορω να ξερω τι συμβαινει σε αλλα ραντεβου. Δεν νομιζεις?
Ο οποιοσδήποτε θα το είχε απορία αυτό που ρώτησα αν αναλογιστείς τις υπηρεσίες που γράφει στην αγγελία.
 

Νικοςπ44

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2021
Μηνύματα
63
Like
176
Πόντοι
0
Καλησπέρα, σκέφτονται το ΣΚ να κλείσω ένα ραντεβού έχει κάποιος να μου προτείνει κάτι ; Έχω διαβάσει καλά λόγια για joy και deluxe. Αν έχει και φωτό ακόμα καλύτερα. Ή να στείλει pm.
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
2.001
Κριτικές
47
Like
7.302
Πόντοι
5.646

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
@Eimaste gia ton poutso αν πιστεύεις ότι ο δικός μου λογαριασμός είναι η Τεα ή κάθε κοπέλα που σου χαλάει την δουλειά τότε είσαι πραγματικά για γέλια!:2funny:
Με ξέρουν και οι πέτρες βρε βλακάκο εδώ μην γράφεις πράγματα που σε εκθέτουν!
Τον άλλον τον ρωτησα ευγενικά γιατί την βρίζει και να αιτιολογήσει και την έκανε ο λακαμα
ΣΩΣΤΟΤΑΤΑ.μονο η τεα δεν ειναι ο αλπουλα.αν και εχουμε αντιπαρατεθει παλαιωθεν και εχει αμφισβητισει λεγομενα και γραφομενα μου,οφειλω να πω οτι, οτι εχει γραψει στο νημα αυτο ισχυει και συμφωνω.συμφωνω και με τα σχολια του για τους ταβερνιαριδες εδω και στο μασαζ κατοικον.
και μια ώρα αγορίνα!
Γυμνή body to body να σε εχει μπρούμητα να σου γλύφει απο πίσω και και να θέλει με λύσα να τον βάλει στο στόμα της...για εμένα όλα τα λεφτά!!!
Και εσύ ιδίως ξέρεις ότι έχουμε φάει φόλες και φόλες και έχουμε ρίξει ου ολίγον χρήμα!
φολες υπηρχαν ,υπαρχουν και θα υπαρχουν.αλλα και εμεις εχουμε πλεον γινει πιο γατοι σε ολο αυτο το νταραβερι.η ΤΕΑ ομως ειναι καυλεας.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Alpula φιλική συμβουλή, θα χάσεις λόγω εμπειρίας ΤΟΥΣ...
Είναι ΑΝΙΚΗΤΟΙ ;)
το πρόβλημα μου δεν είναι με τον belozerky!
Τον αγαπάω και δεν έχει σκοπό να πετάξει κακίες!
Το πρόβλημα μου είναι με τους άλλους 2 που βρίζουν εμένα ή την κοπέλα και ενώ τους προτρέπω να γράψουν την αρνητική τους εμπειρία όπως το κάνουμε όλοι αυτοί απλά εξακολουθούν να βρίζουν χωρίς καν αιτιολογήσουν την κακία τους!
 
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
40
Like
90
Πόντοι
0
το πρόβλημα μου δεν είναι με τον belozerky!
Τον αγαπάω και δεν έχει σκοπό να πετάξει κακίες!
Το πρόβλημα μου είναι με τους άλλους 2 που βρίζουν εμένα ή την κοπέλα και ενώ τους προτρέπω να γράψουν την αρνητική τους εμπειρία όπως το κάνουμε όλοι αυτοί απλά εξακολουθούν να βρίζουν χωρίς καν αιτιολογήσουν την κακία τους!
Η αιτιολογία μου μάγκα μου είναι ότι την πηρα για ραντεβού με όλο το πακέτο κλεισμένο με συγκεκριμένα λεφτα και συμφωνία και μετά από την συνέδρια μου έσκασε άλλο ένα 70€ έτσι επειδη της ήρθε. Τι; Αυτό δεν είναι αρπάζω ότι προλάβω ; Μεροκαματιάρης άνθρωπος πηγα να κάνω το μασάζ μου και με έγδυσε η άλλη και Οχι κυριολεκτικά γιατί αν ήταν κυριολεκτικά δεν θα μίλαγα τώρα. Μου πεταξε εκεί το βυζι έξω τρίφτηκε λίγο πάνω μου και γιαυτο μου ζήτησε επιπλέον αλλά 70€ ποια; Η Τεα η «τοπ» του tantra μην χεσω!!!!!!!! Όποτε το αν έχουμε έμπειριες η Οχι και κρίνουμε έτσι άστο δεν ξερεις... ανάξια δεν τηρεί τις συμφωνίες της μάγκα μου σε γλύφει μέχρι να κλείσεις και μετά σε γδύνει σε αφήνει άφραγκο... ΠΡΟΣΟΧΗ ΛΟΙΠΟΝ!!!!!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Η αιτιολογία μου μάγκα μου είναι ότι την πηρα για ραντεβού με όλο το πακέτο κλεισμένο με συγκεκριμένα λεφτα και μετά από την συνέδρια μου έσκασε άλλο ένα 70€ έτσι επειδη της ήρθε. Τι; Αυτό δεν είναι αρπάζω ότι προλάβω ; Μεροκαματιάρης άνθρωπος πηγα να κάνω το μασάζ μου και με έγδυσε η άλλη και Οχι κυριολεκτικά γιατί αν ήταν κυριολεκτικά δεν θα μίλαγα τώρα. Μου πεταξε εκεί το βυζι έξω τρίφτηκε λίγο πάνω μου και γιαυτο μου ζήτησε επιπλέον αλλά 70€ ποια; Η Τεα η «τοπ» του tantra μην χεσω!!!!!!!! Όποτε το εν έχουμε έμπειριες η Οχι και κρίνουμε έτσι άστο δεν ξερεις...
δεν μπορώ να διαφωνήσω μαζί σου γιατί είναι η δική σου εμπειρία και την σέβομαι απλά μου γεννούνται κάποιες απορίες!
Με όλες τις κοπέλες την συμφωνία για το οικονομικό την κάνω απο το τηλέφωνο ή τουλάχιστον πριν την συνουσία!
Εσύ πως και δεν το έπραξες αυτό?
Εγώ την πήρα τηλέφωνο και ρώτησα τι θα μου κοστίσει αυτά που εγώ θέλω και μου είπε!
Ότι ζήτησα πήρα και όσα είχε ζητήσει πήρε!
Μπορώ να σου πω ότι επειδή δεν έκατσε ολόκληρο 2ωρο περίμενε να με τελειώσει 2η φορά πράγμα που δεν μπορούσα μετά απο τόση ταλαιπωρία και ζήτησε να της δώσω λιγότερα πράγμα που φυσικά δεν έκανα ακόμα και αν δεν ευχαριστιόμουνα!
Εδώ η Αρτεμις στην τελευταία μου κριτική πληρώθηκε για 2ωρο 200€ χωρίς καν να κάτσει ούτε 1:30 ώρα αλλά ήμουν υποχρεωμένος να δώσω τα χρήματα που συμφωνήθηκαν!
Εκεί που θέλω να καταλήξω είναι ότι οι καλοί λογαριασμοί κάνουν τους καλούς φίλους!
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
40
Like
90
Πόντοι
0
δεν μπορώ να διαφωήσω μαζί σου γιατί είναι η δική σου εμπειρία και την σέβομαι απλά μου γεννούνται κάποιες απορίες!
Με όλες τις κοπέλες την συμφωνία για το οικονομικό την κάνω απο το τηλέφωνο ή τουλάχιστον πριν την συνουσία!
Εσύ πως και δεν το έπραξες αυτό?
Εγώ την πήρα τηλέφωνο και ρώτησα τι θα μου κοστίσει αυτά που εγώ θέλω και μου είπε!
Ότι ζήτησα πήρα και όσα είχε ζητήσει πήρε!
Μπορώ να σου πω ότι επειδή δεν έκατσε ολόκληρο 2ωρο περίμενε να με τελειώσει 2η φορά πράγμα που δεν μπορούσα μετά απο τόση ταλαιπωρία και ζήτησε να της δώσω λιγότερα πράγμα που φυσικά δεν έκανα ακόμα και αν δεν ευχαριστιόμουνα!
Εδώ η Αρτεμις στην τελευταία μου κριτική πληρώθηκε για 2ωρο 200€ χωρίς καν να κάτσει ούτε 1:30 ώρα αλλά ήμουν υποχρεωμένος να δώσω τα χρήματα που συμφωνήθηκαν!
Εκεί που θέλω να καταλήξω είναι ότι οι καλοί λογαριασμοί κάνουν τους καλούς φίλους!
Χαίρω πολύ ότι οι καλοί λογαριασμοί κανουν τους καλούς φίλους και γιαυτο δεν ξανά πατάω πόδι εκεί γιατί άλλον λογάριθμο συμφωνήθηκε στην αρχή και άλλος λογαριμος έσκασε στο τέλος.

και που είσαι. Είμαι και ΜΑΛΑΚΑΣ γιατί την είχε ξανά πατήσει ένας γνωστός μου παλαιοτερα μαζί της περίπου ίδια φάση λιγότερα λεφτα ναι μεν αλλά του έφαγε ένα 40€ επιπλέον. Και γενικά θυμίζετε η συγκεκριμένη για τις αρπαξιες της. Όποτε για εμένα είναι ΟΧΙ! ΟΧΙ! ΟΧΙ!! Μακρια!!!! Οποίος έχει και θέλει να κοροϊδεύετε να τα δίνει εγώ δεν τα έχω και δεν θα αφήσω καμία Τεα να με κοροϊδέψει για μια πίπα έλα τώρα!!!!!!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
οκ!
Ευχαριστώ για την κριτικη σου!
Απλά καταλαβαινεις ότι με 68 posts με τα μισά να την θάβεις δεν σε παίρνουν στα σοβαρά κάποιοι!Γαι αυτο σου έλεγα γράψε την κριτική σου!
Εγώ πάντως ότι κανόνισα με όσα κανόνισα αυτό πήρα και προφανώς και τα υπόλοιπα μέλη που έγραψαν καλή κριτική και αυτοί πήραν και έδωσαν ότι συμφωνήθηκε!
 
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
40
Like
90
Πόντοι
0
οκ!
Ευχαριστώ για την κριτικη σου!
Απλά καταλαβαινεις ότι με 68 posts με τα μισά να την θάβεις δεν σε παίρνουν στα σοβαρά κάποιοι!Γαι αυτο σου έλεγα γράψε την κριτική σου!
Εγώ πάντως ότι κανόνισα με όσα κανόνισα αυτό πήρα και προφανώς και τα υπόλοιπα μέλη που έγραψαν καλή κριτική και αυτοί πήραν και έδωσαν ότι συμφωνήθηκε!
Και άλλοι τόσοι που δεν έχουν λογάρισμο στο bu και έπεσαν πάνω της; Αυτοί είναι που την πάτησαν μάγκα μου.
πιστεψε με ήξερε και τα έκανε αν δεις είμαι νέος χρήστης εδώ μέσα ίσως εκανα το λάθος να της πω πάνω στην συνέδρια ότι δεν γνωρίζω για το forum γιαυτο μου το σκάσε το 70€ Επιπλέον υπέθεσε ότι δεν γνωρίζω από μασάζ.
Γενικά αν πέσει νέος πελάτης πάνω της τον τρώει κανονικότατα.. γιαυτο λοιπον οι κριτικές γιατί μου την έφερε και εμένα δεν μου περισσεύουν τα 70€ μάγκες!!!!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Ναι αλλά παραφέρεσαι όταν γράφεις ότι είμαι η Τεα ή ότι γάμησα τσάμπα!
Για αυτό σου την πέσανε και οι υπόλοιποι!
Τελος πάντων προχωράμε!
 

STEFANOS37

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2008
Μηνύματα
57
Like
45
Πόντοι
0
αιτιολόγησε τα κι όλας για να μπορεί κάποιος να μην σε πιστέψει.
Συμβουλευτικά στο γράφω γιατί απλά θα νομίζουν όλοι ότι έχεις προσωπικά μαςί της!
κοφτο ρε τεα
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.524
Like
3.831
Πόντοι
456
Το +70 ειναι βαρυ πραγματικα και εμενα αν μου το εκανε δεν θα ξαναπαταγα και θα ελεγα και δημοσια τον κακο μου λογο.Για αυτο ειναι το φορουμ αλλωστε ,τα καλα και τα κακα να λεγονται.
Πόσο ειχατε συμφωνησει?
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
οκ!
Ευχαριστώ για την κριτικη σου!
αυτές τις μακακίες γράφεις και μετά τρως την καραμούζα. Τι ευχαριστείς για την κριτική ρε αλπούλα, ποιός είσαι, ο ατζέντης της και ευχαριστείς?
άντε ξεκίνα πάλι τώρα, σου φταίμε εμείς.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Καλά εσύ είσαι για γέλια!
Εδώ μελή που δεν έχουμε και τις καλύτερες σχέσεις και γράψανε ότι ξέρουν ποιος είμαι και τι γράφω και εσύ του πούτσου σου τον χαβά!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

αυτές τις μακακίες γράφεις και μετά τρως την καραμούζα. Τι ευχαριστείς για την κριτική ρε αλπούλα, ποιός είσαι, ο ατζέντης της και ευχαριστείς?
άντε ξεκίνα πάλι τώρα, σου φταίμε εμείς.
ρε γέρο μην σπαμάρεις εδώ, έλα δίπλα! :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom