Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Και εγώ στη θέση σου δεν θα την έπαιρνα έχεις δίκιο!
Κάνω που κάνω 1 χρόνο να πάω με γυναίκα να δώσω και 120 όταν τα βρώ και να μην γαμήσω??ΌΧΙ!
Αυτά είναι για αυτούς που περνάνε την ζωή τους έξω απο το σπίτι τους που είσαι εσύ όλη την ημέρα!
Έχεις καλή δικαιολογία που επιτίθεσαι χωρίς λόγο? σε βλέπει ο κόσμος.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Έχεις καλή δικαιολογία που επιτίθεσαι χωρίς λόγο? σε βλέπει ο κόσμος.
δεν επιτίθεμαι αγαπητέ!
Είπα ότι και εγώ στην θέση σου αυτό θα έκανα και συμφωνώ!
Που την είδες την επίθεση?
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
δεν επιτίθεμαι αγαπητέ!
Είπα ότι και εγώ στην θέση σου αυτό θα έκανα και συμφωνώ!
Που την είδες την επίθεση?
Που την είδα ε?
θα μου πεις αν ντρεπόσουν δεν θα ζητούσες δωρεάν συνεδρίες με αντάλλαγμα κριτικές όπως σε κάρφωσε η κοριτσάρα στο άλλο θρέντ.

άντε και καλά δωρεάν μασάζ τώρα.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Που την είδα ε?
θα μου πεις αν ντρεπόσουν δεν θα ζητούσες δωρεάν συνεδρίες με αντάλλαγμα κριτικές όπως σε κάρφωσε η κοριτσάρα στο άλλο θρέντ.

άντε και καλά δωρεάν μασάζ τώρα.
link παρακαλώ!!
γιατί λάσπη πετάω και εγώ!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
ξέχασες την ναόμι ε. Θα μου πεις ούτε επίθεση μου έκανες εδώ όπως λες λολ.
αγαπητό troll μου η nayomi αν είδες post μετά το πήρε πίσω!
Επίσης κανένα μέλος σοβαρό εδώ δεν παίρνει σοβαρά τα γραφόμενα της συγκεκριμένης μιας και έχει βρίσει απο μανάδες μέχρι νεκρούς!
Έχει βρίσει μέχρι και ανθρώπους που έχουν γράψει καλή κριτική για αυτήν γιατί κάτι δεν της άρεσε.
Επίσης αγαπητέ μιλάς εσύ που δεν έχεις βοηθήσει κανέναν εδώ μέσα, όχι με κριτική αλλά ούτε καν με ένα τηλέφωνο!
Άλλος είναι ο ρόλος σου εδώ και το γνωρίζουμε όλοι! :)
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
έλα προχώρα παρακάτω να τελειώνουμε. Μου επιτίθεσαι χωρίς λόγο και σε εξόφλησα με απάντηση όπως σου πρέπει. Μην με ενοχλείς όταν σχολιάζω τη γνώμη μου.
Σπαμάρεις και το θρέντ που πληρώθηκες εξάλλου.
 
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
40
Like
90
Πόντοι
0
Που την είδα ε?
θα μου πεις αν ντρεπόσουν δεν θα ζητούσες δωρεάν συνεδρίες με αντάλλαγμα κριτικές όπως σε κάρφωσε η κοριτσάρα στο άλλο θρέντ.

άντε και καλά δωρεάν μασάζ τώρα
Να
Που την είδα ε?
θα μου πεις αν ντρεπόσουν δεν θα ζητούσες δωρεάν συνεδρίες με αντάλλαγμα κριτικές όπως σε κάρφωσε η κοριτσάρα στο άλλο θρέντ.

άντε και καλά δωρεάν μασάζ τώρα.
Να και τα αποκαλυπτήρια. Λογικά αν είναι άντρας θα του ξύρισε κανένα αρχιδι τζάμπα Τεα γιαυτο και οι κριτικές οι απίστευτες. Άσε ρε μας την παρουσιάζεις κιολας την ξέρουμε μην αγχωνεσαι φιλαράκι μου? Τεα αρπαρτοαρχηδοξυριστρα με τα όλα της μάγκες!!!!!!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
έλα προχώρα παρακάτω να τελειώνουμε. Μου επιτίθεσαι χωρίς λόγο και σε εξόφλησα με απάντηση όπως σου πρέπει. Μην με ενοχλείς όταν σχολιάζω τη γνώμη μου.
Σπαμάρεις και το θρέντ που πληρώθηκες εξάλλου.
Ρε συ σε έχει φάει η κλεισούρα και η ανεργία!
2817 posts σε ένα μήνα!!Σε νιώθω αλήθεια!
Χαιρομαι που δεν μπορείς να απαντήσεις σε αυτό που σου έγραψα και βάζεις μια που γράφει τρελά Posts και ανυπόστατα για να μου επιτεθείς!
Αν ήταν έτσι βρε βλακάκο θα έβγαίναν κι άλλες και θα έλεγαν για εμένα!
Αλλά τόσο μυαλό έχεις τόσα γράφεις!
Στο ξανά είπα πάντως αν θες δουλειά στείλε,θα δώ τι μπορώ να κάνω, κρίμα είναι να κάθεσαι μέσα,είναι για λύπηση!
Στην διάθεση σου πάντα!
 
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
40
Like
90
Πόντοι
0
@Eimaste gia ton poutso αν πιστεύεις ότι ο δικός μου λογαριασμός είναι η Τεα ή κάθε κοπέλα που σου χαλάει την δουλειά τότε είσαι πραγματικά για γέλια!:2funny:
Με ξέρουν και οι πέτρες βρε βλακάκο εδώ μην γράφεις πράγματα που σε εκθέτουν!
Τον άλλον τον ρωτησα ευγενικά γιατί την βρίζει και να αιτιολογήσει και την έκανε ο λακαμας!

Ρε άντε τραβά να σου ξυρίσει κανένα αρχιδι να σου γλείψει καμία κωλοτριπιδα η Τεα και άσε τις μαγκιές. Που σε ξέρουν και οι πέτρες εδώ μέσα. Τα αρχιδια μου κουνιούνται σε ξέρουν όλοι!!!! Παπαρι από τα λίγα είσαι σε καταλάβαμε μην αγχωνεσαι
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Να

Να και τα αποκαλυπτήρια. Λογικά αν είναι άντρας θα του ξύρισε κανένα αρχιδι τζάμπα Τεα γιαυτο και οι κριτικές οι απίστευτες. Άσε ρε μας την παρουσιάζεις κιολας την ξέρουμε μην αγχωνεσαι φιλαράκι μου? Τεα αρπαρτοαρχηδοξυριστρα με τα όλα της μάγκες!!!!!!
εσύ αιτιολόγησε γιατί δεν πρέπει να πάμε με την κοπέλα γιατί αλλιώς όλοι θα νομίζουν οτι είσαι εμμονικός!
 
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
40
Like
90
Πόντοι
0
εσύ αιτιολόγησε γιατί δεν πρέπει να πάμε με την κοπέλα γιατί αλλιώς όλοι θα νομίζουν οτι είσαι εμμονικός!
Για το προφανές λόγο μάγκα μου η κοπέλα κοιταζει να σε ξετινάξει όπως μπορεί. Σου τα τρώει για το τίποτα γιατί ; Γιατί βρίσκει κάτι βλάκες σαν εσένα που της τα δίνουν μαγκιά σου μάγκα μου αλλά μη μου την παρουσιάζεις ως ? γιατί τις τοπ δεν τις έχεις δει ουτε στα τρελα σου όνειρα γιαυτο κάτσε βολέψου με την αρχιδοξυριστρα?
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Για το προφανές λόγο μάγκα μου η κοπέλα κοιταζει να σε ξετινάξει όπως μπορεί. Σου τα τρώει για το τίποτα γιατί ; Γιατί βρίσκει κάτι βλάκες σαν εσένα που της τα δίνουν μαγκιά σου μάγκα μου αλλά μη μου την παρουσιάζεις ως ? γιατί τις τοπ δεν τις έχεις δει ουτε στα τρελα σου όνειρα γιαυτο κάτσε βολέψου με την αρχιδοξυριστρα?
εγώ δεν σε βρίζω γιατί δεν θα έχει νοήμα κι όλας!
Αρα γράψε και εσύ την κριτική σου αδελφέ!
Γράψε την αρνητική σου εμπειρία και το τι έχω πάρει εγώ ή όχι άστο!
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.086
Κριτικές
128
Like
22.397
Πόντοι
28.900
Αν διαβάσεις λίγο την περιγραφή του φιλου alpula θα σου λύσει όλες τις απορίες φίλε ! Τα γράφει αναλυτικά και δεν θα χρειαστεί να ρωτήσεις κάτι άλλο !
Νέος για άκου λίγο, γιατί χάσαμε λίγο την μπάλα.
Μην το παίζεις παλιός και έμπειρος γιατί εκτίθεσαι. Μάλλον δεν έχεις καταλάβει σε ποιόν μιλάς ή αν εκτός είσαι κάποιος προμοτορας της Τεας (δεν αφήνω καμία αιχμή για τον συναγωνιστή τον @alpula τον οποίο τον πιστεύω και τον σέβομαι απόλυτα) και θες να αφήσεις πράγματα να αιωρούνται για να γίνει πιο ελκυστική, μόνο έτσι μπορεί να εξηγήσει η απάντηση σου, αλλιώς δεν μπορεί.
Διάβασε λίγο εσύ την κριτική του συναγωνιστή και μετά μιλά...
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Γιατί τόση κακία ρε παιδιά? 60 ευρώ την ώρα είναι πολλά αν κάνει καλά αυτό που κάνει? Μόνο και μόνο έτσι για το γαμώτο θα την πάρω να δώ τι είναι .. ήμαρτον πια
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Γιατί τόση κακία ρε παιδιά? 60 ευρώ την ώρα είναι πολλά αν κάνει καλά αυτό που κάνει? Μόνο και μόνο έτσι για το γαμώτο θα την πάρω να δώ τι είναι .. ήμαρτον πια
Μα τους ζητάς να γράψουν την εμπειρία τους και δεν το κάνουν ,αρέσκονται στις βρισιές και στις λάσπες!
Εν τω μεταξύ κάνουν καλύτερη διαφήμιση αυτοί παρά εγώ με την εμπειρία μου και την κριτική μου!
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
μικρό αγόρι αλπούλι, έγραψα δύο λέξεις πόστ τη γνώμη μου, χωρίς να σε αφορά χωρις να προσβάλω την κοπέλα χωρίς τίποτα.
Και επιτέθηκες λες και σου πήραμε λεφτά μέσα από το πορτοφόλι σου. Εκτίθεσαι όταν επιτίθεσαι χωρίς λόγο, κατάλαβέ το επιτέλους και σκάσε.
Περιορίσου να ανοίγεις μονίμως θρέντ για λογαριασμό κοριτσιών αντί να το κάνουν εκείνα και μην ασχολείσαι μαζί μας.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Να ανοίγω μονίμως thread κοριτσιών???χαχαχαχαχαχα
Ρε σύ είσαι πολύ βλακας!
2 εχω ανοίξει μόνο στα 16 χρόνια που είμαι μέλος εδώ!
έλα μου αρέσει να εκτίθεσαι!
Και λάσπη που πετάς σε ανοησία φτάνει!
Συνέχισε μας διασκεδάζεις!
 

nteminio_nik

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2010
Μηνύματα
192
Κριτικές
2
Like
807
Πόντοι
361
Το σεξ είναι πρωτίστως μια εγκεφαλική πράξη. Το ζητούμενο είναι όταν ολοκληρωθεί να πεις "το ευχαριστήθηκα !!!". Ο τρόπος του καθενός λοιπόν για να φτάσει στην ευχαρίστηση είναι διαφορετικός και προφανώς σεβαστός.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom