Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DSK_ 4.7.2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
245
Κριτικές
26
Like
670
Πόντοι
991
καλησπέρα, μπορεί κάποιος που έχει δοκιμάσει, να δώσει πληροφορίες και για τις άλλες κοπέλες που βλέπω στο ινστα? Μόνικα, Ίνα κτλ?
επίσης ξέρει κανείς αν έχουν δικό τους χώρο ή ποιά ξενοδοχεία προτιμούν?
Ή και με π.μ.
ευχαριστώ
 

STEFANOS37

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2008
Μηνύματα
57
Like
45
Πόντοι
0
Καλά εσύ είσαι για γέλια!
Εδώ μελή που δεν έχουμε και τις καλύτερες σχέσεις και γράψανε ότι ξέρουν ποιος είμαι και τι γράφω και εσύ του πούτσου σου τον χαβά!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


ρε γέρο μην σπαμάρεις εδώ, έλα δίπλα! :2funny:τεα ψευτρα μακρυαααα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Αυτό που συζητάνε οι προμότορες του ίδιου γραφείου και απαντάει ο ένας στον άλλον με συγκλονίζει... παίζει να είναι και ο ίδιος από πίσω και να συζητάει με τον εαυτό του. Τρέλααασαα
Ναι , έτσι μου είπε
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Αυτό που συζητάνε οι προμότορες του ίδιου γραφείου και απαντάει ο ένας στον άλλον με συγκλονίζει... παίζει να είναι και ο ίδιος από πίσω και να συζητάει με τον εαυτό του. Τρέλααασα
έχει βάλει λυτούς και δεμένους εδώ μέσα να μαθαίνει πληροφορίες και να σχολίαζουν!
Αναφέρομαι στον υπέυθυνο των γραφείων και όχι σε αυτόν που απευθύνεσαι εσύ!
 

Titos(2)

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2020
Μηνύματα
109
Like
346
Πόντοι
21
Αχχαχαχαχ τοπ τοπ έβαλα αλατακι στο πόπκορνακι μου και γω μμμ και περιμένω τη συνέχεια....αλπούλα τονε η τεα όπως σε λένε στην έχει μπει σθεναρά η πρώην συνεργάτιδα σόυ με το όνομα είμαστε για το πουτσο πρέπει να της απαντήσεις και συ με σθενος...

τεα ρε συ πες λίγο πέρα από τη πλάκα τώρα πέρα από τα 278 προφίλ που έχεις για να κανείς μεροκάματο το κοσμακι τώρα έκανες και δικό σου thread??δηλαδη εσυ η τεα η τεαρα η ζιλετ όρχεων η ιερια του μασαζ η βασίλισσα του ράστα η no1 business woman sto Forbes το ένα και ένα μιλκο με το χέρι ανάταση ξεπεσες τόσο ;;γιατί ρε γαμωτο....ο είμαστε για το πουτσο πάντως σε ξεπέρασε και αυτό πρέπει να το παραδεχτείς αλλά και να το αντιμετωπίσεις....

Πάντως αν πρέπει να κάνω και γω μια κριτική η τεα γαμαει είναι ωραίο τυπακι....εγω την είχα δοκιμάσει επι https://massagelux.gr/ μου είχε Πάει ο κουκος αηδόνι για το τίποτα αλλά με βρήκε Μλκ βλεπεισ...αλλά οκ καλα να ‘μαστε... ένα μασαζακι με τη τεα αξίζει δειτε το σαν μια οικονομική ενίσχυση ρε παιδί μου σε ένα μπλαβο Παιδακι έρανος κάτι πως το λένε....απλά προσοχη μην σας ξυρίσει κάνα αρχιδι και μετά σας ζητάει και αποζημίωση.....τεα Νο1!!??????????????

ρε τι ζουμεεεεεεεεεεεεε ουστττττ
 
Τελευταία τροποποίηση:

poutsarass

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2018
Μηνύματα
141
Κριτικές
1
Like
149
Πόντοι
1
Έπειτα από τόσα posts, δεν έχω καταλάβει, υπάρχει κάποιος σοβαρός άνθρωπος να πει υπέυθυνα την εμπειρία του με την κοπέλα;
Γιατί με τις διαρκείς αλληλοκατηγορίες, ως άσχετος, δεν μπορώ να πιστέψω κανέναν εν τέλει -και σας ζητώ συγγνώμη που σας αμφισβητώ, εσάς που λέτε την αλήθεια. Κάποιο παλιό μέλος του μπου δεν υπάρχει να μας διαφωτίσει;
 

Cloud88

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
29
Like
138
Πόντοι
0
Γεια και χαρά σε όλη την παρέα. Κάποιες λίγες εμπειρίες από DELUXE...

Δανάη: Ικανοποιητικό έως πολύ καλό μασάζ... με φραπέ, λίγο σαχλοκούδουνο μου φάνηκε (ή έτσι ήθελε να δείχνει). Το κινητό το χε στη δόνηση πάνω στο κρεβάτι και όλο χτύπαγε...

Ζωή: Αξιόλογου επιπέδου μασάζ, κάνει τα πάντα ωστόσο πριν λήξει η μία ώρα τρεις φορές μου ανέφερε για το χρόνο σε σημείο να με αγχώνει. Το κερασάκι στην τούρτα όταν μου είπε να κοιτάξω την ώρα για να διαπιστώσει αν παρήλθε ο χρόνος. Έλεος! Προσωπικά έριξα μαύρο. Απογοητευτική εμπειρία.

Χρυσσάνα: Τίμια επιλογή, φαίνεται αξιόλογο κορίτσι, προχωράει σε φραπέ.

*Έχω ακούσει για τη Μιλάνα εξαιρετικές κριτικές, αλλά ποτέ δεν είναι διαθέσιμη όποτε ρωτάω. Πρέπει να δουλεύει περισσότερο με δικό της κόσμο.

*Θεωρώ ότι το γραφείο έχει καλή εξυπηρέτηση αλλά πρέπει να δοθεί περισσότερη έμφαση στη συμπεριφορά κάποιων κοριτσιών πριν κάνω αναφορά ή παράπονα για αυτονόητα πράγματα.

Καλά μασάζ να έχουμε και ας κρατήσουμε ένα επίπεδο για όσα συζητάμε στο forum.

Kαι τα γραφεία να διατηρήσουν χαμηλούς τόνους-τιμές γιατί τα χρήματα πλέον βγαίνουν με αίμα.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.324
Like
16.812
Πόντοι
3.556
Έπειτα από τόσα posts, δεν έχω καταλάβει, υπάρχει κάποιος σοβαρός άνθρωπος να πει υπέυθυνα την εμπειρία του με την κοπέλα;
Γιατί με τις διαρκείς αλληλοκατηγορίες, ως άσχετος, δεν μπορώ να πιστέψω κανέναν εν τέλει -και σας ζητώ συγγνώμη που σας αμφισβητώ, εσάς που λέτε την αλήθεια. Κάποιο παλιό μέλος του μπου δεν υπάρχει να μας διαφωτίσει;
εσυ τι λες ρε τύπε. ο ενας τουλάχιστο εχει βιογραφικό να πουμε. τα αλλα τα νιαμου δεν πατώνουνε καν:confused:
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
994
Κριτικές
4
Like
3.379
Πόντοι
446
Καλησπέρα, σκέφτονται το ΣΚ να κλείσω ένα ραντεβού έχει κάποιος να μου προτείνει κάτι ; Έχω διαβάσει καλά λόγια για joy και deluxe. Αν έχει και φωτό ακόμα καλύτερα. Ή να στείλει pm.
Πολύ καλά και τα 2 γραφεία με κοπέλες στα ίδια επίπεδα. Εξάλλου το ενα και το αυτό είναι (γραφείο) απλά με διαφορετικό τηλέφωνο. :wink:
Εαν διαβάσεις λίγο πιο πίσω έχει αρκετές αναφορές :thumbsup:
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Αχχαχαχαχ τοπ τοπ έβαλα αλατακι στο πόπκορνακι μου και γω μμμ και περιμένω τη συνέχεια....αλπούλα τονε η τεα όπως σε λένε στην έχει μπει σθεναρά η πρώην συνεργάτιδα σόυ με το όνομα είμαστε για το πουτσο πρέπει να της απαντήσεις και συ με σθενος...

τεα ρε συ πες λίγο πέρα από τη πλάκα τώρα πέρα από τα 278 προφίλ που έχεις για να κανείς μεροκάματο το κοσμακι τώρα έκανες και δικό σου thread??δηλαδη εσυ η τεα η τεαρα η ζιλετ όρχεων η ιερια του μασαζ η βασίλισσα του ράστα η no1 business woman sto Forbes το ένα και ένα μιλκο με το χέρι ανάταση ξεπεσες τόσο ;;γιατί ρε γαμωτο....ο είμαστε για το πουτσο πάντως σε ξεπέρασε και αυτό πρέπει να το παραδεχτείς αλλά και να το αντιμετωπίσεις....

Πάντως αν πρέπει να κάνω και γω μια κριτική η τεα γαμαει είναι ωραίο τυπακι....εγω την είχα δοκιμάσει επι https://massagelux.gr/ μου είχε Πάει ο κουκος αηδόνι για το τίποτα αλλά με βρήκε Μλκ βλεπεισ...αλλά οκ καλα να ‘μαστε... ένα μασαζακι με τη τεα αξίζει δειτε το σαν μια οικονομική ενίσχυση ρε παιδί μου σε ένα μπλαβο Παιδακι έρανος κάτι πως το λένε....απλά προσοχη μην σας ξυρίσει κάνα αρχιδι και μετά σας ζητάει και αποζημίωση.....τεα Νο1!!??????????????

ρε τι ζουμεεεεεεεεεεεεε ουστττττ
σε είχα πετύχει και στο μασαζ κατ'οικον να θάβεις με το ίδιο μένος την Τεα και τότε σου ειχα γράψει ότι μόνο και μόνο που προσπαθείς να βγάλεις τέτοια αρνητικότητα γυρνάει μπούμεραγκ!
Στο ειπανε κι άλλοι το ίδιο αλλά το αυτί σου δεν ίδρωσε,γιατί να ιδρώσει άλλωστε όταν πληρώνεσαι απο το αφεντικό σου για να κάνεις την δουλειά σου!
Συνέχεια προμοτάρεις τα ίδια γραφεία που είναι και ίδιας ιδιοκτησίας!
Βαλτός είσαι και το ξέρουν πολλοι εδώ μέσα!
Γεμίσαμε νταβατζήδες του γλυκού νερού ρε πούστη μου μετά απο τόσα χρόναι στο forum!
Καλά για τον στεφανάκο δεν έχω λόγια είναι απλά χαζούλης!
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
γιατι ντρεπεσαι ρε αλπουλα να τους πεις ΤΑΒΕΡΝΙΑΡΙΔΕΣ.ΕΙΝΑΙ ΜΠΟΛΙΚΟΙ ΣΤΟ ΜΑΣΑΖ ΚΑΤ ΟΙΚΟΝ.μπα σε καλο σου τι παει να πει προμοτορακιδες και νταβανζακιδες?μην τους ξεφωνιζεις ετσι.ταβερνιαρης που σου σερβιρει οτι γουσταρει αυτος.και προς θεου.μια χαρα επαγγελματιες ειναι οι πραγματικοι ομως ταβερνιαριδες.συμπαθεστατοι και πολλοι ειναι και μαγγιτες.τουτοι δωμεσα τι ειναι?
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Και να σου πω και κάτι ακόμα,είναι διαφορετικό να γράψεις ότι δεν πέρασες καλά ή ότι ήταν ψυχρή ή ότι έκανε αερόπιπα ή ότι δεν ξέρει απο μασαζ και είναι ξεπέτα και άλλο το μένος και η κακία που βγάζετε κάποιοι συγκεκριμένοι!
Μόνοι σας καρφώνεστε και μόνοι σας δημιουργείτε ντόρο σε ένα θέμα που στην ουσία δεν θέλετε καν να υπάρχει!
όταν θες να πείσεις μια ομάδα ότι μια κοπέλα δεν είναι καλή σε αυτό που κάνει δεν πρέπει να γράφετε έτσι!
Αν γράφατε όμορφα και τονίζατε όλα τα άσχημα όπως πρέπει αλλά οτι και καλά αυτό συνέβη μόνο σε εσάς και ότι δεν ξέρατε αν θα την ξανασυναντούσατε θα μας είχατε βάλει σε σκέψεις αν θα αγοράσουμε!
Τώρα το μονο που πετυχαίνεται είναι το θέμα να βρίσκεται στα ψηλά και να δημιουργείτε ντόρος!
Μα όλα εγώ πγια!! :2funny:
Διαβάστε καμιά κακή κριτική για να μάθετε!
Έτσι δεν πείθετε κανέναν!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
γιατι ντρεπεσαι ρε αλπουλα να τους πεις ΤΑΒΕΡΝΙΑΡΙΔΕΣ.ΕΙΝΑΙ ΜΠΟΛΙΚΟΙ ΣΤΟ ΜΑΣΑΖ ΚΑΤ ΟΙΚΟΝ.μπα σε καλο σου τι παει να πει προμοτορακιδες και νταβανζακιδες?μην τους ξεφωνιζεις ετσι.ταβερνιαρης που σου σερβιρει οτι γουσταρει αυτος.και προς θεου.μια χαρα επαγγελματιες ειναι οι πραγματικοι ομως ταβερνιαριδες.συμπαθεστατοι και πολλοι ειναι και μαγγιτες.τουτοι δωμεσα τι ειναι?
Φρανκ χάλασε δυστυχώς το forum
Δεν είναι όπως το γνωρίζαμε!
Πάντως εμένα το γατάκι ο τιτος μου κίνησε την περιέργεια να αγοράσω.
Τα έγραφε με τόσο μένος που λέω δεν μπορεί καλή θα είναι και θα έχει φάει δουλειά γραφείων!
Ε τελικά αυτό αποδείκνυεται εδώ μέσα!
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Φρανκ χάλασε δυστυχώς το forum
Δεν είναι όπως το γνωρίζαμε!
Πάντως εμένα το γατάκι ο τιτος μου κίνησε την περιέργεια να αγοράσω.
Τα έγραφε με τόσο μένος που λέω δεν μπορεί καλή θα είναι και θα έχει φάει δουλειά γραφείων!
Ε τελικά αυτό αποδείκνυεται εδώ μέσα!
δεν ειναι μονο ο τιτος.ειναι μπολικοι παναθεμα τους.παντως τωρα για να σοβαρευτουμε κιολας,εγω ειμαι διατεθειμενος να ερθω αθηνα μεγαλοβδομαδα και να μην περιμενω τον μαιο καταργηση μετακινησεων,αρκει καποιος - καποια να μου εγγυηθει αριστο μασαζ και μπριζολιτσα σπεσιαλ,με αναλογη ανταποδωση βεβαιως,διαρκεια και πολυ ερωτικη ατμοσφαιρα.ανεξαρτητως κοστους.περιμενω προταση.σοβαρα τωρα,πλακα δεν κανω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Αχχαχαχαχ τοπ τοπ έβαλα αλατακι στο πόπκορνακι μου και γω μμμ και περιμένω τη συνέχεια....αλπούλα τονε η τεα όπως σε λένε στην έχει μπει σθεναρά η πρώην συνεργάτιδα σόυ με το όνομα είμαστε για το πουτσο πρέπει να της απαντήσεις και συ με σθενος...

τεα ρε συ πες λίγο πέρα από τη πλάκα τώρα πέρα από τα 278 προφίλ που έχεις για να κανείς μεροκάματο το κοσμακι τώρα έκανες και δικό σου thread??δηλαδη εσυ η τεα η τεαρα η ζιλετ όρχεων η ιερια του μασαζ η βασίλισσα του ράστα η no1 business woman sto Forbes το ένα και ένα μιλκο με το χέρι ανάταση ξεπεσες τόσο ;;γιατί ρε γαμωτο....ο είμαστε για το πουτσο πάντως σε ξεπέρασε και αυτό πρέπει να το παραδεχτείς αλλά και να το αντιμετωπίσεις....

Πάντως αν πρέπει να κάνω και γω μια κριτική η τεα γαμαει είναι ωραίο τυπακι....εγω την είχα δοκιμάσει επι https://massagelux.gr/ μου είχε Πάει ο κουκος αηδόνι για το τίποτα αλλά με βρήκε Μλκ βλεπεισ...αλλά οκ καλα να ‘μαστε... ένα μασαζακι με τη τεα αξίζει δειτε το σαν μια οικονομική ενίσχυση ρε παιδί μου σε ένα μπλαβο Παιδακι έρανος κάτι πως το λένε....απλά προσοχη μην σας ξυρίσει κάνα αρχιδι και μετά σας ζητάει και αποζημίωση.....τεα Νο1!!??????????????

ρε τι ζουμεεεεεεεεεεεεε ουστττττ
Αχχαχαχαχ τοπ τοπ έβαλα αλατακι στο πόπκορνακι μου και γω μμμ και περιμένω τη συνέχεια....αλπούλα τονε η τεα όπως σε λένε στην έχει μπει σθεναρά η πρώην συνεργάτιδα σόυ με το όνομα είμαστε για το πουτσο πρέπει να της απαντήσεις και συ με σθενος...

τεα ρε συ πες λίγο πέρα από τη πλάκα τώρα πέρα από τα 278 προφίλ που έχεις για να κανείς μεροκάματο το κοσμακι τώρα έκανες και δικό σου thread??δηλαδη εσυ η τεα η τεαρα η ζιλετ όρχεων η ιερια του μασαζ η βασίλισσα του ράστα η no1 business woman sto Forbes το ένα και ένα μιλκο με το χέρι ανάταση ξεπεσες τόσο ;;γιατί ρε γαμωτο....ο είμαστε για το πουτσο πάντως σε ξεπέρασε και αυτό πρέπει να το παραδεχτείς αλλά και να το αντιμετωπίσεις....

Πάντως αν πρέπει να κάνω και γω μια κριτική η τεα γαμαει είναι ωραίο τυπακι....εγω την είχα δοκιμάσει επι https://massagelux.gr/ μου είχε Πάει ο κουκος αηδόνι για το τίποτα αλλά με βρήκε Μλκ βλεπεισ...αλλά οκ καλα να ‘μαστε... ένα μασαζακι με τη τεα αξίζει δειτε το σαν μια οικονομική ενίσχυση ρε παιδί μου σε ένα μπλαβο Παιδακι έρανος κάτι πως το λένε....απλά προσοχη μην σας ξυρίσει κάνα αρχιδι και μετά σας ζητάει και αποζημίωση.....τεα Νο1!!??????????????

ρε τι ζουμεεεεεεεεεεεεε ουστττττ
Τελικά υπάρχουν και άτομα που έχουν γίνει αυθεντία και ειδήμονες με 5,5 μήνες εγγραφή και 150 μηνύματα που το μόνο που κάνουν είναι να εκθειάζουν μερικές θεραπευτριες ορισμένων γραφείων ( πολύ καλά κάνουν εφόσον τις έχουν δοκιμάσει ) και να κατηγορουν με πάθος όλες τις κοπέλες από τα άλλα γραφεία δίχως να αναφέρουν αρνητική εμπειρία !! Αυτό είναι ειλικρίνεια και αντικειμενικότητα ! Χαχα
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
μπριζόλα δεν θα πάρεις εδώ!
δεν λεω αποκλειστικα απο τεα.ειναι κιαλλες εδω και αλλοι που κατι εχουν.αλλωστε ο γερο φρανκι εχει τον τροπο του.και οτι γινει παντα εχεμυθα,εφοσον θα ειναι μη ανακοινωσιμο.διαβαζει κοσμος ρε αλπουλα.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
δεν λεω αποκλειστικα απο τεα.ειναι κιαλλες εδω και αλλοι που κατι εχουν.αλλωστε ο γερο φρανκι εχει τον τροπο του.και οτι γινει παντα εχεμυθα,εφοσον θα ειναι μη ανακοινωσιμο.διαβαζει κοσμος ρε αλπουλα.
στείλε μια στον gravity ξέρει πολλά!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom