Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.506
Κριτικές
2
Like
1.410
Πόντοι
216
Το αμάξι το έφτιαξες ; Ή πάει με ταξί στα ραντεβού της κ.οδηγε ;;;;
Αν έχεις τετοιες αποριες black girl από το Παγκράτι γτ δεν ρωτάς την ίδια... Μπορεί να πηγαίνει με ηλεκτρικό πατίνι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
να ξεκαθαρισω οτι ολες που το παιζουν μασερ ειναι βρωμερες πουτανες και θελουν ξυλο μεχρι θανατου.Τη δουλεια εχει το μασαζ με τα τσιμπουκια. Η τεα θελει κρεμασμα απο τη γλωσσα γιατι ειναι ψευτρα κουτοπονηρη και αρχηπουτανα.Δεν μπορει να χρησημοποιουν την λεξη μασαζ και να κανουν βιζιτες.
μαλάκα το έχεις ψυχολογικά!
Χρήζεις ιατρικής φροντίδας!
Οι άλλες απo τα γνωστά γραφεία δηλαδή δεν κάνουν πίπές και δεν τραβάνε μαλακίες?Είναι μόνο μασαζ ε?
Και φυσικά με το POS στο χέρι είναι για να πληρώσεις!
Απο μακρυά κάνετε μπαμ ότι κάτι σας χαλάει!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
δες εδώ ο ψυχοπαθής!
Του στέλνω pm να τον ρωτήσω τι του έχει συμβεί και δες εδώ πως απαντάει

alpula έγραψε:
Τι σου έκανε η Τεα ρε συ ?

alpula έγραψε:
Τι σου έκανε η Τεα ρε συ ?
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Βλέπεις κουραστικό που γίνεται....;
Only spam θα γίνεται εδώ με το αν συμφωνεί κάποιος για το αν είναι καλή η Τεα η όχι...
Οπότε που καταλήγουμε;
Απλά κούραση δημιουργεί...
titos(2)
stefanos37
blackboy
eimaste gia ton poutso

είναι βαλτοί αρχιδάκια που αν μπεις στον λογαριασμό τους και διαβάσεις θα καταλάβεις τι παίζει σε λίγα μόνο λεπτά!
 
  • Like
Αντιδράσεις: NEON7

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Καλά μωρέ τώρα και εσύ...
Έπρεπε να τα περιμένεις ....
Πάντως thread για κοπέλα σε μασάζ κατ οίκον;γιατί να μη γράφονται στο κανονικό νήμα;;;
Για όλες και όλα εκεί γράφουμε...
Ρωτάω γιατί στο τέλος εσύ θα χαλιεσαι...
καλά δεν χαλιέμαι, διασκεδάζω!
τα γλεντάω τέτοια παλικάρια και τα ξεμπροστιάζω.
Τα κανονικά μέλη που είναι ενεργοί στο forum και στην πουτανοζωή ξέρουν ποιος γράφει παπαριές.
Το thread όταν το άνοιξα δεν ήξερα ότι θα δημιουργηθεί ντόρος παρά μόνο αν θα έγραφαν ότι έδωσα λεφτά χωρίς μπριζόλα που οκ το θεωρώ λογικό όπως έγραψα απο κάποιους!
Επίσης διαβάζοντας συνέχεια το μασάζ κατ' οίκον διαπίστωσα από τους προαναφερθέντες βλάκες ότι θάβουν υπερβολικά την κοπέλα και μου δημιουργήθηκε η περιέργεια να πάω.
Ανεξάρτητη είναι, άνοiξα thread!Δεν ήξερα ότι έπρεπε να τους ρωτήσω επειδή χαλιούνται τα συμφέροντα τους!
Και η Στεφανία έχει thread! so what?
Απλά είναι ηλίου φαεινότερο για ποιο λόγο έχουν χαλαστεί οι συγκεκριμένοι 4!
Έλα έχουμε εμπειρία από τα call girls, το ξέρεις και εσύ πολύ καλά, είναι διαφορετικό πήγα δεν μου άρεσε, άργησε, δεν έκανε καλό μασάζ και τέτοια και διαφορετικό είναι άρρωστη, είναι χλεμπονιάρα , είναι κλέφτρα!
Καταλαβαίνεις την κάθε αρνητική κριτική αμέσως για που προορίζεται!
Η μια είναι για να πεις την άποψη σου και να γλιτώσεις μέλη από τσάμπα χρήματα και η άλλη είναι "μου τρώει την δουλειά" και είμαστε βαλτοί!
Εγώ δεν χαλιέμαι τι γράφουν για την συγκεκριμένη αλλά τι γράφουν για εμένα!
 
Εγγρ.
2 Φεβ 2021
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
555
Πόντοι
21
και συνεχίζει ο μπάτσος του bou
Καλά τώρα το έκαψε με τις χειροπέδες. Αν είσαι μπάτσος μπετοβλακα αντε κάνε την δουλειά σου αλλιώς σύρε γαμησου γιατί μας ζαλισες τα ουμπαλα. Έλεος
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.086
Κριτικές
128
Like
22.397
Πόντοι
28.900
να ξεκαθαρισω οτι ολες που το παιζουν μασερ ειναι βρωμερες πουτανες και θελουν ξυλο μεχρι θανατου.Τη δουλεια εχει το μασαζ με τα τσιμπουκια. Η τεα θελει κρεμασμα απο τη γλωσσα γιατι ειναι ψευτρα κουτοπονηρη και αρχηπουτανα.Δεν μπορει να χρησημοποιουν την λεξη μασαζ και να κανουν βιζιτες.
Δεν είναι εκφράσεις αυτές και σου το λέει ένας ένας άνθρωπος που δεν έχω βρεθεί με την Τεα και ούτε πρόκειται γιατί θεωρώ μεγάλη μαλάκια να πληρώσω ένα πόσο γύρω στα 100,με το δωμάτιο μαζί,και ίσα ίσα να μου κάνει απλώς ένα ταιμπούκι. Αλλά όταν χρησιμοποιείς εκφράσεις του τύπου κρέμασμα και ξύλο μέχρι θανάτου ρίχνεις το επίπεδο και μας κάνεις να φαινόμαστε όλοι μαλακές που ασχολούμαστε με αυτό το site. Όχι τέτοιες εκφράσεις δεν ταιριάζουν!!!
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.524
καλά δεν χαλιέμαι, διασκεδάζω!
τα γλεντάω τέτοια παλικάρια και τα ξεμπροστιάζω.
Τα κανονικά μέλη που είναι ενεργοί στο forum και στην πουτανοζωή ξέρουν ποιος γράφει παπαριές.
Το thread όταν το άνοιξα δεν ήξερα ότι θα δημιουργηθεί ντόρος παρά μόνο αν θα έγραφαν ότι έδωσα λεφτά χωρίς μπριζόλα που οκ το θεωρώ λογικό όπως έγραψα απο κάποιους!
Επίσης διαβάζοντας συνέχεια το μασάζ κατ' οίκον διαπίστωσα από τους προαναφερθέντες βλάκες ότι θάβουν υπερβολικά την κοπέλα και μου δημιουργήθηκε η περιέργεια να πάω.

Και η Στεφανία έχει thread! so what?
Απλά είναι ηλίου φαεινότερο για ποιο λόγο έχουν χαλαστεί οι συγκεκριμένοι 4!
Εμένα τώρα γιατί με αναφέρεις?προς τι η σύγκριση?δεν βγάζει καν νόημα αυτό που λες.εγω από μόνη μου κατόπιν επιθυμίας μου ζήτησα να δημιουργηθεί θρεντ δεν μου το άνοιξε κάποιος από μόνος του υποτίθεται οπως έπραξες εσύ εδω.κ ούτε είναι ακριβώς ανεξάρτητη η συγκεκριμένη.ειναι κατηγορία γραφείου.
Εκτός αν υπαινίσσεσαι οτι υπάρχει πρόθεση να με αντιγράψει το κατά δύναμιν..
 
Τελευταία τροποποίηση:

alexbritti

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2021
Μηνύματα
27
Like
156
Πόντοι
0
χαιρετω τους συναγωνιστες,

ξερεις κανεις πληροφοριες για το εξαιρετικο milf ANNA2 απο το vipmassage?
εχει σταματησει απ οτι ενημερωθηκα.
ξερει καποιος κατι?
 
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
40
Like
90
Πόντοι
0
Χαίρω πολύ ότι οι καλοί λογαριασμοί κανουν τους καλούς φίλους και γιαυτο δεν ξανά πατάω πόδι εκεί γιατί άλλον λογάριθμο συμφωνήθηκε στην αρχή και άλλος λογαριμος έσκασε στο τέλος.

και που είσαι. Είμαι και ΜΑΛΑΚΑΣ γιατί την είχε ξανά πατήσει ένας γνωστός μου παλαιοτερα μαζί της περίπου ίδια φάση λιγότερα λεφτα ναι μεν αλλά του έφαγε ένα 40€ επιπλέον. Και γενικά θυμίζετε η συγκεκριμένη για τις αρπαξιες της. Όποτε για εμένα είναι ΟΧΙ! ΟΧΙ! ΟΧΙ!! Μακρια!!!! Οποίος έχει και θέλει να κοροϊδεύετε να τα δίνει εγώ δεν τα έχω και δεν θα αφήσω καμία Τεα να με κοροϊδέψει για μια πίπα έλα τώρα!!!!!!
Β
titos(2)
stefanos37
blackboy
eimaste gia ton poutso

είναι βαλτοί αρχιδάκια που αν μπεις στον λογαριασμό τους και διαβάσεις θα καταλάβεις τι παίζει σε λίγα μόνο λεπτά!
ρε σύ Αλπουλα κούρασες..
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.524
Like
3.831
Πόντοι
456
Εμένα τώρα γιατί με αναφέρεις?προς τι η σύγκριση?δεν βγάζει καν νόημα αυτό που λες.εγω από μόνη μου κατόπιν επιθυμίας μου ζήτησα να δημιουργηθεί θρεντ δεν μου το άνοιξε κάποιος από μόνος του υποτίθεται οπως έπραξες εσύ εδω.κ ούτε είναι ακριβώς ανεξάρτητη η συγκεκριμένη.ειναι κατηγορία γραφείου.
Εκτός αν υπαινίσσεσαι οτι υπάρχει πρόθεση να με αντιγράψει το κατά δύναμιν..
Και σε εσένα το είχαν κάνει ρε Στεφανία ,θυμάσαι εκείνον τον μαλακά που έμπαινε κάθε μερα και έλεγε ότι είσαι πουτανα και κρύβεσαι πίσω από το μασαζ;
Δεν αποκλείεται να είναι ο ίδιος πίσω από το Στέφανος 37 ,έχει ακριβώς το ίδιο κόλλημα.
 

Θέμης88

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
51
Like
5.444
Πόντοι
11.836
Τελικα όντως η συνέχεια του μασάζ κατ' οίκον είναι εδώ...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Εμένα τώρα γιατί με αναφέρεις?προς τι η σύγκριση?δεν βγάζει καν νόημα αυτό που λες.εγω από μόνη μου κατόπιν επιθυμίας μου ζήτησα να δημιουργηθεί θρεντ δεν μου το άνοιξε κάποιος από μόνος του υποτίθεται οπως έπραξες εσύ εδω.κ ούτε είναι ακριβώς ανεξάρτητη η συγκεκριμένη.ειναι κατηγορία γραφείου.
Εκτός αν υπαινίσσεσαι οτι υπάρχει πρόθεση να με αντιγράψει το κατά δύναμιν..
Σε αναφέρει γιατί ζήτησες και άνοιξε δική σου σελίδα και έκτοτε προχωράει μια χαρά , ήρεμα και απλά
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Δεν είναι εκφράσεις αυτές και σου το λέει ένας ένας άνθρωπος που δεν έχω βρεθεί με την Τεα και ούτε πρόκειται γιατί θεωρώ μεγάλη μαλάκια να πληρώσω ένα πόσο γύρω στα 100,με το δωμάτιο μαζί,και ίσα ίσα να μου κάνει απλώς ένα ταιμπούκι. Αλλά όταν χρησιμοποιείς εκφράσεις του τύπου κρέμασμα και ξύλο μέχρι θανάτου ρίχνεις το επίπεδο και μας κάνεις να φαινόμαστε όλοι μαλακές που ασχολούμαστε με αυτό το site. Όχι τέτοιες εκφράσεις δεν ταιριάζουν!!!
όποιος ασχολείται με το μασαζ κατ´οικον τόσο θα πληρώσει με το μασαζ , το κάθε έξτρα εκτός το ξενοδοχείο αν δεν έχει σπίτι που μπορεί να δέχεται τα κορίτσια ! Πολλοι έχουν γράψει εμπειριες τους για μασαζ 50-60 ευρώ για μια ωρα συν 30-40-50 ευρώ έξτρα πολλές φορές μόνο χέρι ... Όποτε ή η μια ή η άλλη
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
Αν έχεις τετοιες αποριες black girl από το Παγκράτι γτ δεν ρωτάς την ίδια... Μπορεί να πηγαίνει με ηλεκτρικό πατίνι.
Την φοβάμαι μωρέ γι'αυτό....... Και εσένα φοβάμαι caraflo boy που είσαι καλός στην κατασκοπεία επιχειρήσεων...... μην με λες black girl . Αφροδίτη με λένε . Φιλάκια θα σας δω σύντομα κ.οδηγε............
 

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
Β

ρε σύ Αλπουλα κούρασες..
Εγώ δεν είμαι βαλτη. Είμαι η Αφροδίτη. Ποιος με έβαλε ;;; . Άντε ρε αγόρασε κάνα ξυραφάκι να ξυρίσεις . Γιατί όταν δεν ξυρίζεις αρχιδια μας τα ζαλίζεις . Ουστ βρώμα .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom