Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.658
Like
5.453
Πόντοι
2.306

sinatra7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
115
Κριτικές
11
Like
1.061
Πόντοι
371
Πετσέτα και ξεβράκωτος μου φαίνεται το πιό λογικό, συμφωνώ με τον wack34.

Φίλτατε sinatra7 θα τη ρωτήσω κατα το τέλος αν προχωράει και πόσο θέλει, το έχω υπ' όψιν μου... Το κάνω για να νομίσει και καλά ότι δεν ήθελα εξαρχής αλλά φτιάχτηκα από το καλό μασάζ . Του στυλ "δε φταίω εγώ, δεν είμαι κανένα λιγούρι εσύ με καύλωσες!!!"
Σωστό και αυτό έμπαινε και καλή επιτυχία!!!!
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.658
Like
5.453
Πόντοι
2.306
Οι επιλογές της εβδομάδας:

Όλες με χέρι και φραπέ, τουλάχιστον ?

1. Ιωάννα joy
2. Μαριάννα velvet
3. Πένυ deluxe

Η απογοήτευση της εβδομάδας, Ελινα velvet, ενώ ξεκίνησε στο χώρο πολλά υποσχόμενη, τώρα απλά έχει γίνει δημόσιος υπάλληλος (να τελειώνει η αγγαρεία) φάση. Βρήκε γκόμενο;

Με την ευκαιρία, έχουν πλάκα οι λαδοκορες που δεν δίνουν μπριζόλα πιστεύοντας ότι έτσι κρατάνε την αξιοπρέπεια τους και σέβονται τις σχέσεις τους. Όλα τα άλλα βέβαια τα κάνουν (γιατί υπάρχει το χρήμα στη μέση), αυτά είναι στα πλαίσια της σχέσης και του σεβασμού!

Κλείνω με μια παρατήρηση.

Βλέπω πολλούς να ρωτάνε επίμονα και με αγωνία για το τι κάνουν και μέχρι που φτάνουν κάποιοες λαδοκορες. Μάλλον οι γκομενοι τους είναι, μην ανησυχείτε μάγκες, για μασάζ κατ οίκον πάνε, επαγγελματικό, θεραπευτικό.

Αυτά!
Κρίμα και είχα περάσει ωραία με Ελινα
 

PP010101

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2021
Μηνύματα
30
Like
128
Πόντοι
0
Δεν με αφήνει να σου στείλω αν θες

Κρίμα και είχα περάσει ωραία με Ελινα
Όλοι μας
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν με αφήνει να σου στείλω αν θες

Κρίμα και είχα περάσει ωραία με Ελινα
Last year που λένε
 

GiorgisP

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2021
Μηνύματα
57
Like
192
Πόντοι
0
Λοιπόν μιας και είμαστε στην κατηγορία μασαζ στο σπίτι . Συνάντηση εχτες με μια παλιά γνώριμη κοπελια που εργαζοτανε σε καποιο απο τα γνωστά γραφεία και ειχαμε κρατησει επαφή .

Η κοπέλα ειναι πολυ όμορφη (για το δικο μου αισθητικό) τρομερό τυπάκι που ΟΝΤΩΣ γνωριζει μασαζ και όσον αφορά τα extra τελείωμα με χέρι απο τα καλύτερα για τα δικά μου δεδομένα.

Θα την βρείτε στο insta : massagelifestyle.dimitra

Δεν υπαρχει στο instagram! Μονο στο instajust και το οποιο δεν ανοιγει! Εαν θελεις γραψε το σωσστα
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.658
Like
5.453
Πόντοι
2.306
Όλοι μας
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:




Last year που λένε

Δεν υπαρχει στο instagram! Μονο στο instajust και το οποιο δεν ανοιγει! Εαν θελεις γραψε το σωσστα
Εγώ την βρήκα αμέσως στο ινστα έτσι ακριβώς το έγραψα και το έβγαλε το προφιλ
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης

gorgious87

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2021
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
0
Καλησπέρες,

έχει κανείς εμπειρία από το https://massagenow.gr/ ? Περιέργες φώτο, σε άλλους σαν να έχουν βγεί με αναλογική φωτογραφική και άλλες να φαίνονται 100% fake ...

Είχε κανείς εμπειρία αν παίζει φραπές κτλ?

Ευχαριστώ
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.826
Like
415
Πόντοι
36
Ο αριθμός του κινητού παραπέμπει σε mistress dimitra BDSM
χεχε... και "
Δύο αφέντρες για εσένα
Αν θέλεις να ζήσεις κάτι διαφορετικό τότε είμαστε εδώ για εσένα . Θα σε κάνουμε το καλύτερο σκυλάκι. Βρες μας να τα συζητήσουμε όλα και να σου λύσουμε κάθε απορία ."
....και τωρα σας το προσφερουμε και σε "μασσαζ"....
 

GiorgisP

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2021
Μηνύματα
57
Like
192
Πόντοι
0
χεχε... και "
Δύο αφέντρες για εσένα
Αν θέλεις να ζήσεις κάτι διαφορετικό τότε είμαστε εδώ για εσένα . Θα σε κάνουμε το καλύτερο σκυλάκι. Βρες μας να τα συζητήσουμε όλα και να σου λύσουμε κάθε απορία ."
....και τωρα σας το προσφερουμε και σε "μασσαζ"....
Ρε σεις τι να τις κανουμε αυτες?????????????? Εδω μας μαστιγωνει η κυβερνηση επι εναμιση χρονο,μας εχει βαλει φιμωτρα και ολα τα συνεργα......................Τωρα οποιος θελει παραπανω απλα παιρνει τον Χαρδαλια τηλ και του τα λυνει το τρελλο αυτο αγορι
 

mistakidisgr

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
7
Like
12
Πόντοι
0
καλησπερα στους μυστες

εχει κανεις info - εμπειρια για τα παρακατω μασαζοκοριτσα

Μαριαννα / Αφροδιτη velvet massage

Βικτωρια / ελενα deluxe massage

μαριλια / χρυση vip massage
 

rageo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
322
Like
128
Πόντοι
1
Καλησπέρα. Η μαριαντζελα από λουξ αξίζει? Μέχρι που φτάνει? Καλύτερη από Βαλερία. Έχει πάρει κάποιος?
 

PP010101

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2021
Μηνύματα
30
Like
128
Πόντοι
0
Ερώτηση;

Η περιβόητη νέα άφιξη στο μαγικό χώρο του μασάζ που έφερε το τζοι, που ακούει στο όνομα Άννα, γιατί μου κάνει για την Αγγελική από βελβετ;
 

Vasskaran

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2009
Μηνύματα
149
Like
20
Πόντοι
1
Μάγκες Μαρία από πριβέ μασάζ έχει να πει κανεις κάτι; Φαίνεται ωραίο σωματάκι..
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
361
Like
1.983
Πόντοι
201
Ερώτηση;

Η περιβόητη νέα άφιξη στο μαγικό χώρο του μασάζ που έφερε το τζοι, που ακούει στο όνομα Άννα, γιατί μου κάνει για την Αγγελική από βελβετ;
Ρε φίλε το ίδιο είπα δυο σελίδες πίσω.... αυτό συμβαίνει απλά επειδή κάποιοι εδώ μέσα κάνουν την πάπια ως συνήθως για να προωθήσουν τα συμφέροντα τους... πρόμο ΟΛΕ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom