Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

PP010101

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2021
Μηνύματα
30
Like
128
Πόντοι
0
Ρε φίλε το ίδιο είπα δυο σελίδες πίσω.... αυτό συμβαίνει απλά επειδή κάποιοι εδώ μέσα κάνουν την πάπια ως συνήθως για να προωθήσουν τα συμφέροντα τους... πρόμο ΟΛΕ
Η οποία Αγγελική είμαι σίγουρος ότι έχει κάνει μασάζ με όλους μας και σε όλους μας έχει κάνει παρόμοιο (καλό, αποδεκτό) πρόγραμμα. α
Απλά κάποιοι την ξέχασα!!!. Στα βαφτίσια ως Άννα ποιοι ήταν καλεσμένοι;
 

Prosenton

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
91
Κριτικές
18
Like
1.108
Πόντοι
1.010
Την καινούργια Ράνια από osmose την έχει δοκιμάσει κανείς;
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Την καινούργια Ράνια από osmose την έχει δοκιμάσει κανείς;
ωραιο μωρακι ειναι
μικρο μπουστο - αδυνατη
ωραιο προσωπο
θελει κανα 120Ε για φουλ
τα βρισκω αρκετα για οσ,μοσε
ΑΚΑ κανει καλαμακι σε μενα τουλαχιστον
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
723
Like
1.549
Πόντοι
206
ωραιο μωρακι ειναι
μικρο μπουστο - αδυνατη
ωραιο προσωπο
θελει κανα 120Ε για φουλ
τα βρισκω αρκετα για οσ,μοσε
ΑΚΑ κανει καλαμακι σε μενα τουλαχιστον
Στη Φυλής πάντως ήταν παλτό! Την θυμάμαι γιατί μου είχε πει το απαράδεκτο "Φιλιά πάνω από τον ώμο απαγορεύονται" πριν 2 χρόνια περίπου.
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Στη Φυλής πάντως ήταν παλτό! Την θυμάμαι γιατί μου είχε πει το απαράδεκτο "Φιλιά πάνω από τον ώμο απαγορεύονται" πριν 2 χρόνια περίπου.
διαθεση / ορεξη σε μενα , μετρια πραγματα γενικα....οχι κατι τρελο... φιλια δεν δινω γενικως....
απο οσμοσε εγω περασα καλα με ατζελινα
 

Prosenton

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
91
Κριτικές
18
Like
1.108
Πόντοι
1.010
Στη Φυλής πάντως ήταν παλτό! Την θυμάμαι γιατί μου είχε πει το απαράδεκτο "Φιλιά πάνω από τον ώμο απαγορεύονται" πριν 2 χρόνια περίπου.
Να δώσεις 120 ευρω για μια τού 10 ευρω..... που φτάσαμε
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
Στη Φυλής πάντως ήταν παλτό! Την θυμάμαι γιατί μου είχε πει το απαράδεκτο "Φιλιά πάνω από τον ώμο απαγορεύονται" πριν 2 χρόνια περίπου.
εεε με 120 ευρω ...θα αφησει για ενα φιλακι ?
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Νομιζω οτι απο τις καινουργιες κοπελες ποτ εφερε το osmose, η Αλινα και η ξανθια Μπιανκα ειναι απο τη φυλης! Τις θυμαται κανεις φατσικα? :think:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

λαθος εννοουσα την ξανθια Αλινα:wink::confused:
 

sinatra7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
115
Κριτικές
11
Like
1.061
Πόντοι
371
Νομιζω οτι απο τις καινουργιες κοπελες ποτ εφερε το osmose, η Αλινα και η ξανθια Μπιανκα ειναι απο τη φυλης! Τις θυμαται κανεις

Νομιζω οτι απο τις καινουργιες κοπελες ποτ εφερε το osmose, η Αλινα και η ξανθια Μπιανκα ειναι απο τη φυλης! Τις θυμαται κανεις φατσικα? :think:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

λαθος εννοουσα την ξανθια Αλινα:wink::confused:
Πόλυ σωστά νομίζεις,οι περισσότερες κόπελες απο osmosse είναι απο Φυλής και Μεταξουργείο απο 10€ και 20€ αναβαθμίστηκαν στα 120€:headbang::headbang::headbang:
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.658
Like
5.453
Πόντοι
2.306
Πόλυ σωστά νομίζεις,οι περισσότερες κόπελες απο osmosse είναι απο Φυλής και Μεταξουργείο απο 10€ και 20€ αναβαθμίστηκαν στα 120€:headbang::headbang::headbang:
Πως ξεκίνησε το osmose και πως κατάντησε!!!! Νομίζω ήταν το 1ο γραφείο που γνωρίσαμε εδώ μέσα τουλάχιστον εγώ έτσι θυμάμαι
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Την καινούργια Ράνια από osmose την έχει δοκιμάσει κανείς;
τι εννοείς καινούργια??? Εμένα μου την έστειλαν αρχές Μαρτίου πρώτη φορά που μίλησα μαζί τους... Γράφουμε ένα σχόλιο εδώ νέο που δεν έχει γραφτεί τίποτα σχετικό καμία απάντηση.. γράφει κάποιος κάτι για κάτι "νέο" απαντήσεις απο κάτω... Γιαυτό λενε όποιος ξέρει καταλαβάινει..
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Μία συμβουλή που δεν θα αρέσει στις αξιαγάπ(μ)ητες κοπέλες των γραφείων.. όσες έχουν μεγάλα νύχια προχωράνε γενικά και μην περιμένετε μασάζ είναι τεχνικά αδύνατον.. αν δεν προχωράνε με εσάς κάποιο πρόβλημα υπάρχει με εσάς!!.. βρείτε το μόνοι σας!! Αν ζητάνε τον κώλο τους σκεφτείτε το εξής.. Την ώρα της θα την φάει .. για μασαζ με τέτοια νύχια δεν ήρθε.. πουτάνα είναι δεν θα την πειράξει να φάει άλλον έναν πούτσο.. οπότε η πίτα είναι το πολύ 60 ευρω παραπάνω για να μοιραστεί (60+60=120).. ή θα πάρουν τα @@ μου και θα φύγουν με τα λεφτά του ραντεβού του μασάζ που καμία δεν το θέλει ή θα πάρουν κάτι εξτρά.. η θεωρεία λέει ότι το 50/50 τς πίτας αφήνει και τα 2 μέρη ικανοποιημένα εκτός αν ένα απο τα 2 μέρη έχει μεγαλύτερη δύναμη.. αν είστε μαλάκες και δείξετε αδυναμία θα το εκμεταλλευτούν και θα σας πάρουν όλο το 60αρι.. και αν συναντάνε πολλούς μαλάκες.. τότε στον έναν που θα πεί όχι θα το παίξουν ντίβες.. Μόνοι μας βγάζουμε τα ματάκια μας! Να το ξέρετε! 80-90 ευρώ για μένα (δήλαή 50/50 το 60άρι το εξτρά) φούλ είναι το ταβάνι.. και όχι για φραπεδάκι.. για κρεατοφαγία!!!! όσο θα έδινα δηλαδή και μία απο κάποια αγγελία (όχι γραφείο προβεβλημένο με αστέρια.. εκεί πάμε σε άλλη κατηγορία)
 

sinatra7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
115
Κριτικές
11
Like
1.061
Πόντοι
371
Γαμησετα φιλε!:confused: Εχεις παρει καμια ? :confused:
Έχω πάρει φίλε μου την Ρεβέκα και την Σαμάνθα άλλα όχι στα 120€.Πρώτα κάλεσα την μια,της επόμενες φορές ενώ τα είχαμε βρεί στα χρήματα της έπαιρνα και της δύο μαζι. Η Σαμάνθα έχει πάρει μεταγραφή με νέο όνομα Αλίνα σε ένα σχετικά νέο μασάζ το Navasana massage.
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
επίσης μου κάνει εντύπωση ότι υπάρχουν αστέρια σε διάφορα γραφεία που δεν έχει πεί κανείς τίποτα και υπάρχουν φόλες που όλοι έχουν απορίες για αυτές.. Αυτην την απορία ποιος θα μου την λύσει???
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Έχω πάρει φίλε μου την Ρεβέκα και την Σαμάνθα άλλα όχι στα 120€.Πρώτα κάλεσα την μια,της επόμενες φορές ενώ τα είχαμε βρεί στα χρήματα της έπαιρνα και της δύο μαζι. Η Σαμάνθα έχει πάρει μεταγραφή με νέο όνομα Αλίνα σε ένα σχετικά νέο μασάζ το Navasana massage.
Μπηκα στο site αυτο φιλε μου και εχει ωραια μουνετα! Ξερει κανεις αν προχωρανε σε εξτρα?
 

PP010101

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2021
Μηνύματα
30
Like
128
Πόντοι
0
επίσης μου κάνει εντύπωση ότι υπάρχουν αστέρια σε διάφορα γραφεία που δεν έχει πεί κανείς τίποτα και υπάρχουν φόλες που όλοι έχουν απορίες για αυτές.. Αυτην την απορία ποιος θα μου την λύσει???
Τις φόλες συμφωνώ... Αστέρια; δώσε κάνα 2 παραδείγματα σε παρακαλώ
 

sinatra7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
115
Κριτικές
11
Like
1.061
Πόντοι
371
Μία συμβουλή που δεν θα αρέσει στις αξιαγάπ(μ)ητες κοπέλες των γραφείων.. όσες έχουν μεγάλα νύχια προχωράνε γενικά και μην περιμένετε μασάζ είναι τεχνικά αδύνατον.. αν δεν προχωράνε με εσάς κάποιο πρόβλημα υπάρχει με εσάς!!.. βρείτε το μόνοι σας!! Αν ζητάνε τον κώλο τους σκεφτείτε το εξής.. Την ώρα της θα την φάει .. για μασαζ με τέτοια νύχια δεν ήρθε.. πουτάνα είναι δεν θα την πειράξει να φάει άλλον έναν πούτσο.. οπότε η πίτα είναι το πολύ 60 ευρω παραπάνω για να μοιραστεί (60+60=120).. ή θα πάρουν τα @@ μου και θα φύγουν με τα λεφτά του ραντεβού του μασάζ που καμία δεν το θέλει ή θα πάρουν κάτι εξτρά.. η θεωρεία λέει ότι το 50/50 τς πίτας αφήνει και τα 2 μέρη ικανοποιημένα εκτός αν ένα απο τα 2 μέρη έχει μεγαλύτερη δύναμη.. αν είστε μαλάκες και δείξετε αδυναμία θα το εκμεταλλευτούν και θα σας πάρουν όλο το 60αρι.. και αν συναντάνε πολλούς μαλάκες.. τότε στον έναν που θα πεί όχι θα το παίξουν ντίβες.. Μόνοι μας βγάζουμε τα ματάκια μας! Να το ξέρετε! 80-90 ευρώ για μένα (δήλαή 50/50 το 60άρι το εξτρά) φούλ είναι το ταβάνι.. και όχι για φραπεδάκι.. για κρεατοφαγία!!!! όσο θα έδινα δηλαδή και μία απο κάποια αγγελία (όχι γραφείο προβεβλημένο με αστέρια.. εκεί πάμε σε άλλη κατηγορία)
Καλά τα λές φίλτατε!Συμφωνώ και συμπληρώνω ,60€ με φούλ πρόγγραμα εκτός πρώκτικου είναι μια χαρά γι αυτές της κοπέλες που οι περισσότερες είναι μέτριες εμφανισιακά.Έχω προσωπικές εμπειρίες απο το osmose,σε καμία περίπτωση δεν εχω δώσει πάνω απο 80€ σε φούλ προγραμμα.Κερδισμένες είναι, αφού μασάζ δεν ξέρουν να κάνουν και το γνωρίζουν και οι ίδιες, πως αν πάρουν τα 50€ για μασάζ και μόνο, θα φάνε κράξιμο απο τούς πελάτες,γιατί απλά δεν ξέρουν μασάζ .Υπάρχει ένας άτυπος συμβιμβασμός και το γνωρίζουν.Βέβαια υπάρχουν και οι ανυποψίαστοι πέλατες που πληρώνου 120€ και 150€
 

sinatra7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
115
Κριτικές
11
Like
1.061
Πόντοι
371
Μπηκα στο site αυτο φιλε μου και εχει ωραια μουνετα! Ξερει κανεις αν προχωρανε σε εξτρα?
Δε κατάλαβες καλά φίλε μου,αυτές δεν κάνουν μασάζ κάνουν μόνο ΕΞΤΡΑ:grin::grin::grin::grin:Πρόσεχε μόνο συμφώνησε τα χρήματα απο την αρχή,όχι απο το τηλ,όταν φτάσει στο χώρο σου.Στο τηλ.δε λένε τίποτα πέρα απο μασάζ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom