Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

tromeros.mikros

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2019
Μηνύματα
41
Like
54
Πόντοι
0
Λοιπόν μιας και είμαστε στην κατηγορία μασαζ στο σπίτι . Συνάντηση εχτες με μια παλιά γνώριμη κοπελια που εργαζοτανε σε καποιο απο τα γνωστά γραφεία και ειχαμε κρατησει επαφή .

Η κοπέλα ειναι πολυ όμορφη (για το δικο μου αισθητικό) τρομερό τυπάκι που ΟΝΤΩΣ γνωριζει μασαζ και όσον αφορά τα extra τελείωμα με χέρι απο τα καλύτερα για τα δικά μου δεδομένα.

Θα την βρείτε στο insta : massagelifestyle.dimitra

 

tromeros.mikros

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2019
Μηνύματα
41
Like
54
Πόντοι
0
Για να είσαι πραγματικά τρομερός μικρός πρέπει να δώσεις περισσότερες πληροφορίες φιλε.
Πόσα λεφτά έδωσες ,ηλικία , σωματότυπος κλπ.
Private εχω απαντησει σε οσους ερωτησαν
 

Πολυχρόνης

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
1.099
Κριτικές
43
Like
4.534
Πόντοι
5.646
Για να είσαι πραγματικά τρομερός μικρός πρέπει να δώσεις περισσότερες πληροφορίες φιλε.
Πόσα λεφτά έδωσες ,ηλικία , σωματότυπος κλπ.
Βασικά για να είναι τρομερός....
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.658
Like
5.453
Πόντοι
2.306
Λοιπόν μιας και είμαστε στην κατηγορία μασαζ στο σπίτι . Συνάντηση εχτες με μια παλιά γνώριμη κοπελια που εργαζοτανε σε καποιο απο τα γνωστά γραφεία και ειχαμε κρατησει επαφή .

Η κοπέλα ειναι πολυ όμορφη (για το δικο μου αισθητικό) τρομερό τυπάκι που ΟΝΤΩΣ γνωριζει μασαζ και όσον αφορά τα extra τελείωμα με χέρι απο τα καλύτερα για τα δικά μου δεδομένα.

Θα την βρείτε στο insta : massagelifestyle.dimitra

Δεν μπορώ να στείλω πμ φίλε αν θες στείλε μου να σε ρωτήσω κάτι ευχαριστώ
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.658
Like
5.453
Πόντοι
2.306
Έχουμε ινφο για Ρουμπι από Αττικα?
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Έχουμε ινφο για Ρουμπι από Αττικα?
Κανει σιγουρα Χερι

καποιοι λενε οτι αν της δωσεις καλα εξτρα χρηματα κανει κ στομα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Λοιπόν μιας και είμαστε στην κατηγορία μασαζ στο σπίτι . Συνάντηση εχτες με μια παλιά γνώριμη κοπελια που εργαζοτανε σε καποιο απο τα γνωστά γραφεία και ειχαμε κρατησει επαφή .

Η κοπέλα ειναι πολυ όμορφη (για το δικο μου αισθητικό) τρομερό τυπάκι που ΟΝΤΩΣ γνωριζει μασαζ και όσον αφορά τα extra τελείωμα με χέρι απο τα καλύτερα για τα δικά μου δεδομένα.

Θα την βρείτε στο insta : massagelifestyle.dimitra

τη βρηκα

σε ευχαριστω για τις πληροφοριες στα π.μ φιλε μ

θα την τιμησουμε και αυτη

τη βρισκετε κανονικα στο ινσταγραμ την βγαζει
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Ευχαριστώ gravity? Από εμφάνιση ξέρουμε γιατί από την φώτο δεν έχω ολοκληρωμενη άποψη
Μου εχουν πει οτι ειναι ωραια κοπελα η ρουμπι απο ατικα

αυτη απο το ινσταγραμ δεν εχω ιδεα προς το παρων οταν μαθω θα σας ενημερωσω
 

HughHefner

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Ιουν 2013
Μηνύματα
318
Κριτικές
45
Like
3.010
Πόντοι
5.491
παιδια καλησπερα, επειδη εδω και χρονια εγω παιζω μπαλα με callgirls μονο, μπορει καποιος που εχει ορεξη να μου κανει μια εισαγωγη στο κοσμο των μασατσιδικων? μου πεταει συνεχεια ads τωρα τελευταια και βλεπω ομορφα κοριτσακια, οπως πχ Αφροδιτη απο massage joy, και λεω να δοκιμασω, πως ξερω αν ενα γραφειο προσφερει happy ending η και ακομα περισσοτερα, και πως προσεγγιζουμε για κατι τετοιο.... δωστε φωτα γιατι ειμαι ασχετος
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.658
Like
5.453
Πόντοι
2.306
παιδια καλησπερα, επειδη εδω και χρονια εγω παιζω μπαλα με callgirls μονο, μπορει καποιος που εχει ορεξη να μου κανει μια εισαγωγη στο κοσμο των μασατσιδικων? μου πεταει συνεχεια ads τωρα τελευταια και βλεπω ομορφα κοριτσακια, οπως πχ Αφροδιτη απο massage joy, και λεω να δοκιμασω, πως ξερω αν ενα γραφειο προσφερει happy ending η και ακομα περισσοτερα, και πως προσεγγιζουμε για κατι τετοιο.... δωστε φωτα γιατι ειμαι ασχετος
Θέλει πολύ διάβασμα εδώ φίλε να μάθεις για τα κορίτσια και τα γραφεία και τι προσφέρουν
 

HughHefner

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Ιουν 2013
Μηνύματα
318
Κριτικές
45
Like
3.010
Πόντοι
5.491
Θέλει πολύ διάβασμα εδώ φίλε να μάθεις για τα κορίτσια και τα γραφεία και τι προσφέρουν
ψαχνω φιλε μου αλλα το νημα ειναι 1500+ σελιδες, χαος.... αρχικα θελω να βρω αν υπαρχει λιστα με τα γραφεια που ειναι μασαζ και οχι μονο, για να κανω scouting
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.658
Like
5.453
Πόντοι
2.306
ψαχνω φιλε μου αλλα το νημα ειναι 1500+ σελιδες, χαος.... αρχικα θελω να βρω αν υπαρχει λιστα με τα γραφεια που ειναι μασαζ και οχι μονο, για να κανω scouting
Δεν υπάρχει λίστα φίλε δυστυχώς. Διάβασε αν θες 20-30 σελίδες πίσω να πάρεις μια άποψη και ότι βοήθεια θες εδώ είμαστε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν υπάρχει λίστα φίλε δυστυχώς. Διάβασε αν θες 20-30 σελίδες πίσω να πάρεις μια άποψη και ότι βοήθεια θες εδώ είμαστε
Λίστα έχει για τα μασατζιδικα όχι για τα γραφεία
 

PP010101

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2021
Μηνύματα
30
Like
128
Πόντοι
0
Μου εχουν πει οτι ειναι ωραια κοπελα η ρουμπι απο ατικα

αυτη απο το ινσταγραμ δεν εχω ιδεα προς το παρων οταν μαθω θα σας ενημερωσω
Ρούμπι, 35αρα, μέτριο πρόσωπο, οκ σώμα, καταγωγή από τη γείτονα χώρα! Το νου σας σε όλες αυτές από εκεί!Τερματίζει πίστες, φραπέ, καλαμάκι, χωρίς όμως να συμμετέχει ιδιαίτερα. Το κάνει ως επάγγελμα.
 

PP010101

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2021
Μηνύματα
30
Like
128
Πόντοι
0
Οι επιλογές της εβδομάδας:

Όλες με χέρι και φραπέ, τουλάχιστον ?

1. Ιωάννα joy
2. Μαριάννα velvet
3. Πένυ deluxe

Η απογοήτευση της εβδομάδας, Ελινα velvet, ενώ ξεκίνησε στο χώρο πολλά υποσχόμενη, τώρα απλά έχει γίνει δημόσιος υπάλληλος (να τελειώνει η αγγαρεία) φάση. Βρήκε γκόμενο;

Με την ευκαιρία, έχουν πλάκα οι λαδοκορες που δεν δίνουν μπριζόλα πιστεύοντας ότι έτσι κρατάνε την αξιοπρέπεια τους και σέβονται τις σχέσεις τους. Όλα τα άλλα βέβαια τα κάνουν (γιατί υπάρχει το χρήμα στη μέση), αυτά είναι στα πλαίσια της σχέσης και του σεβασμού!

Κλείνω με μια παρατήρηση.

Βλέπω πολλούς να ρωτάνε επίμονα και με αγωνία για το τι κάνουν και μέχρι που φτάνουν κάποιοες λαδοκορες. Μάλλον οι γκομενοι τους είναι, μην ανησυχείτε μάγκες, για μασάζ κατ οίκον πάνε, επαγγελματικό, θεραπευτικό.

Αυτά!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom