Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
" Βάπτισμα πυρός " για έναν φίλο στο σύστημα μασαζ κάτ´οίκον με την Ίνα που πρόσφατα παρουσίασε στο Instagram to diamondsmassage της Τεας ! Δεν είναι μέλος εδώ ούτε και ασχολείται με το σύστημα αυτό . Αφότου έκλεισαν τα μπαράκια στο νησί και όλα τα κορίτσια πήγαν όλες στις πατρίδες και σπίτια τους προέκυψε ταξιδι για προσωπικούς λόγους στην Αθήνα ...
Μεταξύ τυρού και αχλαδιού πριν την αναχώρηση του παρουσίασα όλα τα σενάρια και επιλογές που υπάρχουν στο σύστημα κατ´ Οίκον μιας και θα έμενε σε ξενοδοχείο και δεν ήθελε να κυκλοφορεί έξω λόγω κορονοϊού !
Του παρουσίασα όλες τις επιλογές με τα γραφεία και τις θεραπευτριες τους όπως Deluxe, Lux , Velvet , Osmose, Joy , Vip , Diamonds massage , Prive όπως και εγώ το τελευταίο διάστημα ενημερώνομαι .
Ειδε αρκετές ενδιαφέρουσες παρουσίες με λίγες κριτικές φίλων και αποφάσισε μόλις φτάσει Αθήνα να κλείσει με την καινούργια της Τεας την Ίνα λόγω σωματοδομής μετά από πληροφορίες ότι είναι ελληνίδα , 30 ετών , ύψος 180 , στήθος τριάρι ωραίο φτιάξιμο , πολύ καλό στυλακι και καινούργια στο σύστημα (??) . Του είπα για όλα τα κορυφαία κορίτσια που υπάρχουν αλλά προτίμησε την Ίνα γιατί ταίριαζε στις επιθυμίες του ( ο ίδιος ειναι 1,85 ) και θα μπορούσε να διαχειριστεί καλύτερα .
Μεσω Τεας ρύθμισε όλα τα θέματα της συνάντησης για δίωρο body to body 120 ευρώ και 15 χέρι ή 30 στόμα καθώς και όλες τις υπηρεσίες που προσφέρει στο πακέτο η Τεα .
Εφτασε στο ξενοδοχείο του όμορφα και απλά ντυμένη μια όμορφη παρουσία ! Άλογο , άτι , μουν —Ρα ..
Σύσταση , χαλαρή συζήτηση, και έναρξη της συνεδρίας από το μπάνιο με τις πρώτες θερμές περιπτύξεις και μεταφορά στο κρεβάτι . Όμορφο δυνατό σώμα και το παιχνίδι άρχισε με καλή επαφή των δυο σωμάτων . Άρχισαν και τα πρώτα ερωτικά πιασίματα και μετά η μπάλα χάθηκε . Πολυ καθαρή παντού , μυρωδάτη, δεκτική και δοτική . Την περιποιήθηκε δεόντως και ξαφνικά αισθάνθηκε τοπικούς σπασμούς με αύξηση των αναπνοών της και την εκροή υγρών με ένταση ! Άμεση αλλαγή ρόλων και ένιωσε το ζεστό στόμα της να τον εγκλωβίζει με πολύ καλό ρυθμό και ένταση και σε όλο το μήκος του . Δεν άργησε να καταθέσει μετά από το δίωρο παιχνίδι !
Ενθουσιάστηκε και με παρακάλεσε να γράψω εδώ την εμπειρια του με την Ίνα . Δεν του αρέσει να παρακολουθεί λόγω λίγου ελεύθερου χρόνου .
Μπορει να κούρασα με την περιγραφή αλλά ήταν ενθουσιασμένος .
τωρα... το οτι ηταν ενας φιλος που δεν συμμετεχει,εμενα δεν με επεισες,ουτε και τους παλιοτερους εδω...2 ειναι τα τινα...η ησουν εσυ η απλα προμοταρεις... δεν παρακολουθει εδω αλλα σε παρακαλασε να γραψεις εσυ,αφου το ειχε κανει ταμα στον αγιο Μασαζιο...ελεος..:wink:
 
Τελευταία τροποποίηση:

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
994
Κριτικές
4
Like
3.379
Πόντοι
446
Καλό οι φωτό είναι να αποφεύγονται μέσω του νήματος, για πολλούς και διάφορους λόγους, το έχουμε ξανα-αναφέρει. Αρκεί η περιγραφή και τα υπόλοιπα.

Όποιος θέλει τα καταστήματα τα ξέρει, για αυτό υπάρχει το viber να ενημερώνεστε και να βλέπετε την όποια κοπέλα.. :hi:
 

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
402
Like
1.992
Πόντοι
201
Και ήρθε ο φίλος Αθήνα από μακριά και ήθελε απλά να του πάρουν πίπα με 150€.
Και από οοοοοοοολα τα κορίτσια και μαγαζιά που παρακολουθείς εδώ και καιρό, αντί να πάει σε κάτι δοκιμασμένο και στάνταρ (πχ την πρώην Μόνικα της Τέας, ΠΟΥ ΣΕ ΕΙΧΕ ΤΡΕΛΑΝΕΙ, που τώρα είναι Ηλιάνα αλλά όχι υπάλληλος σου) τον έστειλες στην ολοκαίνουρια Ίνα της Τέας που φυσικά δεν είχες ιδέα τι θα δώσει και πόσο καλή είναι...
Αυτό που μερικοί μας περνάτε για ΤΕΛΕΙΩΣ ΧΑΠΑΤΑ να το κοιτάξετε!!!!!!
ΕΛΕΟΣ!!!!!!
 

pipadoros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
9
Like
1.844
Πόντοι
216
Καλό οι φωτό είναι να αποφεύγονται μέσω του νήματος, για πολλούς και διάφορους λόγους, το έχουμε ξανα-αναφέρει. Αρκεί η περιγραφή και τα υπόλοιπα.

Όποιος θέλει τα καταστήματα τα ξέρει, για αυτό υπάρχει το viber να ενημερώνεστε και να βλέπετε την όποια κοπέλα.. :hi:
Υπάρχουν 3 εξαιρέσεις.
α) να έχει τη συγκατάθεση απο την κοπέλα,
β) να έχει ζητηθεί απο την ίδια για να διαφημιστεί,
γ) να είναι η ίδια η κοπέλα.

Προσωπικά πιστεύω οτι είναι το β ή το γ :hmm:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
τωρα... το οτι ηταν ενας φιλος που δεν συμμετεχει,εμενα δεν με επεισες,ουτε και τους παλιοτερους εδω...2 ειναι τα τινα...η ησουν εσυ η απλα προμοταρεις... δεν παρακολουθει εδω αλλα σε παρακαλασε να γραψεις εσυ,αφου το ειχε κανει ταμα στον αγιο Μασαζιο...ελεος..:wink:
ΙΑΝΝΑΙ δεν συμμετέχει , αλλά από εδώ έγινε το βάπτισμα οπότε θεώρησε σωστό εδώ να καταθέσει την εμπειρια του μέσω εμου που έχω και μερικές καταχωρήσεις . Αν ήμουν εγώ θα είχα πρόβλημα να το γράψω όπως έγραψα μερικές από τις εμπειριες μου .?? Δεν νομίζω ! Εαν κάθε θετική εμπειρια θεωρείται promotion, τότε όλοι όσοι γράφουν θετικά είναι προμοτορες και όσοι κατακρίνουν θεραπευτριες είμαι οι " σωστοί " !! Αυτό νομίζεις ?? Έχω αναφέρει ότι είμαι στο κάτι οίκον εδώ και δυο μήνες και δεν μένω Αθήνα . Αναφέρομαι στο diamonds της Τεας γιατί με Μονικα και Τεα είχα δυο όμορφες συναντήσεις στο ταξιδι που έκανα τέλος Φεβρουαρίου . Συνάντησα και δυο από Nirvana που έγινε Navasana που δεν αξίζουν αναφοράς .
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.110
Κριτικές
8
Like
3.009
Πόντοι
736
καλα το γραφειο της τεας δεν αναφερθηκε οτι πηρε πουλο ρε παιδια? η συναντηση με ινα εγινε πριν καιρο ας πουμε?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Και ήρθε ο φίλος Αθήνα από μακριά και ήθελε απλά να του πάρουν πίπα με 150€.
Και από οοοοοοοολα τα κορίτσια και μαγαζιά που παρακολουθείς εδώ και καιρό, αντί να πάει σε κάτι δοκιμασμένο και στάνταρ (πχ την πρώην Μόνικα της Τέας, ΠΟΥ ΣΕ ΕΙΧΕ ΤΡΕΛΑΝΕΙ, που τώρα είναι Ηλιάνα αλλά όχι υπάλληλος σου) τον έστειλες στην ολοκαίνουρια Ίνα της Τέας που φυσικά δεν είχες ιδέα τι θα δώσει και πόσο καλή είναι...
Αυτό που μερικοί μας περνάτε για ΤΕΛΕΙΩΣ ΧΑΠΑΤΑ να το κοιτάξετε!!!!!!
ΕΛΕΟΣ!!!!!!
Intruder γράφω ότι του έκανα παρουσίαση κοριτσιών και από άλλα γραφεία τα οποία τα είδε θετικά αλλά λίγο σωματοδομή , λίγο ηλικία αποφάσισε με την Ίνα την οποία η Τεα του παρουσίασε με θετικά σημεία όπως κάνουν όλες οι υπεύθυνες των γραφείων όταν στέλνετε στέλνουμε ερωτήματα για κάθε κορίτσι !
Τουλάχιστον ο φίλος ήταν τυχερός που του βγήκε καλή συνάντηση " 150 για μια πίπα " όπως γράφεις και εγώ προσθέτω " αλλά τι πίπα " ! Φίλοι έγραψαν ότι άλλες υπηρεσίες τους είπε η υπεύθυνη και άλλες βρήκαν στην συνάντηση τους ,. Έχει συμβεί πολλάκις
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν mod:
  • Like
Αντιδράσεις: alpula
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
καλα το γραφειο της τεας δεν αναφερθηκε οτι πηρε πουλο ρε παιδια? η συναντηση με ινα εγινε πριν καιρο ας πουμε?
Πριν τρεις μέρες topgun . Η Ίνα είναι καινούργια και αυτές που αποχώρησαν είναι η Μονικα ( Ηλιανα prive ) και Μπιάνκα ( Αλεξ prive ) .
 

in-out

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2015
Μηνύματα
385
Κριτικές
3
Like
603
Πόντοι
81
Κάποιος συνάδελφος καμία πληροφορία για Βικτώρια από delux??? Έχω ρωτήσει πάλι αλλά δε μου απάντησε κανείς, δε μπορώ να πιστέψω ότι δεν την έχει πάρει κανείς. Αν ξέρει κάποιος κάτι και θέλει ας μου στείλει ένα πμ
Ευχαριστώ πολύ!!!
 

Cyber-plumber

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
50
Κριτικές
3
Like
208
Πόντοι
0
Παίδες,έκλεισα με Βαλέρια από λουξ τι να περιμένω?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom