Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Intruder γράφω ότι του έκανα παρουσίαση κοριτσιών και από άλλα γραφεία τα οποία τα είδε θετικά αλλά λίγο σωματοδομή , λίγο ηλικία αποφάσισε με την Ίνα την οποία η Τεα του παρουσίασε με θετικά σημεία όπως κάνουν όλες οι υπεύθυνες των γραφείων όταν στέλνετε στέλνουμε ερωτήματα για κάθε κορίτσι !
Τουλάχιστον ο φίλος ήταν τυχερός που του βγήκε καλή συνάντηση " 150 για μια πίπα " όπως γράφεις και εγώ προσθέτω " αλλά τι πίπα " ! Φίλοι έγραψαν ότι άλλες υπηρεσίες τους είπε η υπεύθυνη και άλλες βρήκαν στην συνάντηση τους ,. Έχει συμβεί πολλάκις
Δεν νομιζω γενικα οτι καμια σκετη πιπα αξιζει 150 οσο καλη και να ειναι.
Και γενικα καλο ειναι να μην υπαρχει παρανοια σε προσφορα και ζητηση.
Σιγουρα η καθε κοπελα μπορει να κοστολογησει οσο θελει τις υπηρεσιες της και ο καθε ενας που δουλευει και τα βγαζει με κοπο να τα ξοδεψει οπως αυτος πιστευει , αλλα οταν τα πεταει ετσι (για εμενα παντα) γαμαει και τους υπολοιπους ...
Θα συμφωνησω με τους αλλους οτι εισαι η Τεα ή η Ινα ή προμοτορας αλλα το θεμα ειναι οτι υπαρχει κοσμος που τα δινει .
 

poulieros

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
115
Like
62
Πόντοι
1
Μια γενική ερώτηση, επειδή είμαι άσχετος πώς περιμένουμε μία κοπέλα που κάνει μασάζ και δεν είμαστε σίγουροι αν "προχωράει";

Με τα ρούχα μας, με το σώβρακο, με μπουρνούζι και απο μέσα σώβρακο, με μπουρνούζι/πετσέτα και απο μέσα ξεβράκωτοι, τελείως ξεβράκωτοι;;; Τα φώτα σας παρακαλώ για να μην έχουμε παρεξηγήσεις
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Υπάρχουν 3 εξαιρέσεις.
α) να έχει τη συγκατάθεση απο την κοπέλα,
β) να έχει ζητηθεί απο την ίδια για να διαφημιστεί,
γ) να είναι η ίδια η κοπέλα.

Προσωπικά πιστεύω οτι είναι το β ή το γ :hmm:
Δεν νομιζω γενικα οτι καμια σκετη πιπα αξιζει 150 οσο καλη και να ειναι.
Και γενικα καλο ειναι να μην υπαρχει παρανοια σε προσφορα και ζητηση.
Σιγουρα η καθε κοπελα μπορει να κοστολογησει οσο θελει τις υπηρεσιες της και ο καθε ενας που δουλευει και τα βγαζει με κοπο να τα ξοδεψει οπως αυτος πιστευει , αλλα οταν τα πεταει ετσι (για εμενα παντα) γαμαει και τους υπολοιπους ...
Θα συμφωνησω με τους αλλους οτι εισαι η Τεα ή η Ινα ή προμοτορας αλλα το θεμα ειναι οτι υπαρχει κοσμος που τα δινει .
Ειλικρινά ξαφνιάζομαι με την ευκολία που βαπτίζετε όποιον δεν πάει με τα νερά σας " προμοτορα " όταν έχω προφίλ από το 2017 που δεν είχα ιδέα τι σημαίνει Τεα , Ίνα , ΙΑΝΝΑΙ , Κρούγκερ κλπ φίλε συναγωνιστή . Μια ματιά στο προφίλ του καθενός και βλέπεις ποσο καιρό υπάρχει κάποιος εδώ . Αυθαίρετα τιμολογείτε μια πίπα 150 ευρώ όταν σε αυτό περιέχονται υπηρεσίες που δεν τις κάνουν άλλες που σας παίρνουν 100 - 120 για μια ωρα με το ζόρι , μασαζ μηδέν , και εμφάνιση ... δεν θα χαρακτηρίσω .
Αλλα ο κάθε ένας βαδίζει στα βήματα που διαλέγει ο ίδιος και όχι που επιβάλλει κάποιος άλλος . Ελεύθερη βούληση έχουμε ακόμα και ο καθένας όπως την βρίσκει !
Να περνάτε καλά !
 

pipadoros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
9
Like
1.844
Πόντοι
216
Ειλικρινά ξαφνιάζομαι με την ευκολία που βαπτίζετε όποιον δεν πάει με τα νερά σας " προμοτορα " όταν έχω προφίλ από το 2017 που δεν είχα ιδέα τι σημαίνει Τεα , Ίνα , ΙΑΝΝΑΙ , Κρούγκερ κλπ φίλε συναγωνιστή . Μια ματιά στο προφίλ του καθενός και βλέπεις ποσο καιρό υπάρχει κάποιος εδώ . Αυθαίρετα τιμολογείτε μια πίπα 150 ευρώ όταν σε αυτό περιέχονται υπηρεσίες που δεν τις κάνουν άλλες που σας παίρνουν 100 - 120 για μια ωρα με το ζόρι , μασαζ μηδέν , και εμφάνιση ... δεν θα χαρακτηρίσω .
Αλλα ο κάθε ένας βαδίζει στα βήματα που διαλέγει ο ίδιος και όχι που επιβάλλει κάποιος άλλος . Ελεύθερη βούληση έχουμε ακόμα και ο καθένας όπως την βρίσκει !
Να περνάτε καλά !
Είναι γενονός οτι δεν πρέπει να κρίνουμε απο ένα μήνυμα αλλά απο τη συνολική εικόνα που έχει παρουσιάσει κάποιος.
Μπορεί να κάνουμε λάθος, αλλά ο τρόπος που την παρουσίασες στο συγκεκριμένο μήνυμα φαίνεται καθαρά προμοκατόρικος.
Ίσως δεν ήταν αυτός ο σκοπός σου, αλλά αυτό το αποτέλεσμα βγήκε.
Προσωπικά αν ένας φίλος μου ζητούσε να του προτείνω κάποια με την οποία θα περάσει καλά, θα του πρότεινα κάποια που έχω δοκιμάσει προσωπικά και έχω άποψη, και δεν θα τον άφηνα να κάνει κασκαντεριλίκια.
Απο την άλλη, αν κάνουμε λάθος, θα πρέπει να σβήσεις τις φωτογραφίες της λαδοκόρης που ανέβασες.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Είναι γενονός οτι δεν πρέπει να κρίνουμε απο ένα μήνυμα αλλά απο τη συνολική εικόνα που έχει παρουσιάσει κάποιος.
Μπορεί να κάνουμε λάθος, αλλά ο τρόπος που την παρουσίασες στο συγκεκριμένο μήνυμα φαίνεται καθαρά προμοκατόρικος.
Ίσως δεν ήταν αυτός ο σκοπός σου, αλλά αυτό το αποτέλεσμα βγήκε.
Προσωπικά αν ένας φίλος μου ζητούσε να του προτείνω κάποια με την οποία θα περάσει καλά, θα του πρότεινα κάποια που έχω δοκιμάσει προσωπικά και έχω άποψη, και δεν θα τον άφηνα να κάνει κασκαντεριλίκια.
Απο την άλλη, αν κάνουμε λάθος, θα πρέπει να σβήσεις τις φωτογραφίες της λαδοκόρης που ανέβασες.
Θα επαναλάβω ότι του έκανα λεπτομερή παρουσίαση όλων των κοριτσιών που ξεχώρισα από τις κριτικές σας και εμπειριες σας και αυτός διάλεξε ! Ρώτησε την Τεα η οποία τον ενημέρωσε για την Ίνα αυτά που ήθελε να μάθει και πέρασε πολύ καλά από ότι μου είπε και έγραψα . Στην πρώτη μου συνάντηση στο κατ´ οίκον η Τεα ( που δεν γνώριζα πριν δυο μήνες ) μου πρότεινε Μονικα σαν πολύ καλή σε όλα ! Εμπιστεύθηκα και πέρασα πολύ καλά .
Αν η φωτογραφία ενοχλεί να την σβήσω και δεν ήταν πρόθεση μου να της δημιουργήσω κάποιο πρόβλημα .
 

sinatra7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
115
Κριτικές
11
Like
1.061
Πόντοι
371
Μια γενική ερώτηση, επειδή είμαι άσχετος πώς περιμένουμε μία κοπέλα που κάνει μασάζ και δεν είμαστε σίγουροι αν "προχωράει";

Με τα ρούχα μας, με το σώβρακο, με μπουρνούζι και απο μέσα σώβρακο, με μπουρνούζι/πετσέτα και απο μέσα ξεβράκωτοι, τελείως ξεβράκωτοι;;; Τα φώτα σας παρακαλώ για να μην έχουμε παρεξηγήσεις
Εγώ θα σου πρότεινα φίλτατε να περιμένεις την κοπέλα με ρούχα,πρίν κάνετε οτιδήποτε να ρωτήσεις υπηρεσίες και τιμή.Προσοχή ελλοχέυει κίνδυνος αν δέν ρώτησεις υπηρεσίες τιμή,γιατί σε περίπτωση που προχωρήσει η κοπέλα,στο τέλος ίσως να ζαλιστείς απο τα χρήματα που θα ζητήσει.
 

wack34

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2017
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
357
Πόντοι
21
Μια γενική ερώτηση, επειδή είμαι άσχετος πώς περιμένουμε μία κοπέλα που κάνει μασάζ και δεν είμαστε σίγουροι αν "προχωράει";

Με τα ρούχα μας, με το σώβρακο, με μπουρνούζι και απο μέσα σώβρακο, με μπουρνούζι/πετσέτα και απο μέσα ξεβράκωτοι, τελείως ξεβράκωτοι;;; Τα φώτα σας παρακαλώ για να μην έχουμε παρεξηγήσεις

Καλύτερα με πετσέτα και από μέσα ξεβράκωτος! έτσι ώστε να είσαι ποιο σίγουρος αν αυτή που θα καλέσεις δέχεται να κάνει μασάζ με η χωρίς πετσέτα! ?
 

masadokleftis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2021
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας.Προσφερει καποιο γραφειο μασάζ μετά από τις 00:00;
 

poulieros

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
115
Like
62
Πόντοι
1
Πετσέτα και ξεβράκωτος μου φαίνεται το πιό λογικό, συμφωνώ με τον wack34.

Φίλτατε sinatra7 θα τη ρωτήσω κατα το τέλος αν προχωράει και πόσο θέλει, το έχω υπ' όψιν μου... Το κάνω για να νομίσει και καλά ότι δεν ήθελα εξαρχής αλλά φτιάχτηκα από το καλό μασάζ . Του στυλ "δε φταίω εγώ, δεν είμαι κανένα λιγούρι εσύ με καύλωσες!!!"
 

gregor35

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2016
Μηνύματα
157
Like
378
Πόντοι
21
Δοκιμη Αννα απο Joy , πολυ καλο μασαζ (δυνατο οπως μαρεσει) προχωρησε μεχρι φραπε.
Ψηλη και ωραια κοπελα , ευχαριστη παρεα!
Νομιζω αξιζει.
επιβεβαιωνω ότι η κοπέλα είναι φανταστικό δίμετρο θηλυκό ..αξίζει..στα συν ότι ξέρει και γαμω τα μασαζ...χαμογελαστό πολύ ωραίο τυπακι...προσπάθησα να κλείσω σήμερα αλλά ήταν φίσκα που είναι λογικό..

ρίσκαρα με ελλη από https://massagelux.gr/ νεα άφιξη...καθόλου κακη..ορεξάτη ομορφούλα με καλο χέρι...

μαρεσει που βλέπω νεα πρόσωπα στην αγορά και κυρίως που κανουν καλό Μασαζ..έχει ανεβεί το επίπεδο πολύ επιτέλους ...(είδαμε ξύρισμα όρχεων είδαμε Μεταξουργείο ειδαμε φωτοσοπ με ντολμαδάκια να γίνονται μοντέλα είδαμε ότι ναναι ώρα να δούμε και κάτι ποιοτικο να περνάμε ομορφα)

από https://massagelux.gr/ επισης στις φωτος μου έστειλαν ένα υπερόπλο με το όνομα Αντζελίνα σοβαρότατο πιστόλι ξεκινάει αύριο...δεν την έχω ξαναδεί οποίος έχει ινφο ας μας πει για να γίνει καταδρομική..(που θα γίνει αλλά έτσι να χαμέ να λέγαμε)...
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
2.001
Κριτικές
47
Like
7.300
Πόντοι
5.646
επιβεβαιωνω ότι η κοπέλα είναι φανταστικό δίμετρο θηλυκό ..αξίζει..στα συν ότι ξέρει και γαμω τα μασαζ...χαμογελαστό πολύ ωραίο τυπακι...προσπάθησα να κλείσω σήμερα αλλά ήταν φίσκα που είναι λογικό..

ρίσκαρα με ελλη από https://massagelux.gr/ νεα άφιξη...καθόλου κακη..ορεξάτη ομορφούλα με καλο χέρι...

μαρεσει που βλέπω νεα πρόσωπα στην αγορά και κυρίως που κανουν καλό Μασαζ..έχει ανεβεί το επίπεδο πολύ επιτέλους ...(είδαμε ξύρισμα όρχεων είδαμε Μεταξουργείο ειδαμε φωτοσοπ με ντολμαδάκια να γίνονται μοντέλα είδαμε ότι ναναι ώρα να δούμε και κάτι ποιοτικο να περνάμε ομορφα)

από https://massagelux.gr/ επισης στις φωτος μου έστειλαν ένα υπερόπλο με το όνομα Αντζελίνα σοβαρότατο πιστόλι ξεκινάει αύριο...δεν την έχω ξαναδεί οποίος έχει ινφο ας μας πει για να γίνει καταδρομική..(που θα γίνει αλλά έτσι να χαμέ να λέγαμε)...
Νέα προσθήκη στο lux;;;
Είναι το πρώτο σε επιλογή μου.
:hi:
 

ARSAKIAN

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Δοκιμάστηκε η πένυ από deluxe.
Πολύ καλό μασαζακι χαλαρωτικό όπως πρέπει...Ότι χρειαζόταν δηλαδή με λίγα λόγια και καλό φινάλε.Πολυ ήρεμη πολύ χαλαρωτική.Να ευχαριστήσω τον φίλο gravity που τα είχε γράψει όπως είναι τα πράγματα...! :hi:
Όπως πάντα το γραφείο εξυπηρετικό η κοπέλα στο τηλ φοβερή.
Μεχρι που έφτασε ?
 
  • Like
Αντιδράσεις: 6Y44

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
361
Like
1.983
Πόντοι
201
Μια γενική ερώτηση, επειδή είμαι άσχετος πώς περιμένουμε μία κοπέλα που κάνει μασάζ και δεν είμαστε σίγουροι αν "προχωράει";

Με τα ρούχα μας, με το σώβρακο, με μπουρνούζι και απο μέσα σώβρακο, με μπουρνούζι/πετσέτα και απο μέσα ξεβράκωτοι, τελείως ξεβράκωτοι;;; Τα φώτα σας παρακαλώ για να μην έχουμε παρεξηγήσεις
Που πας ωρε ξεβράκωτος στα αγκάθια ?
 

gpap@13

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
2.982
Κριτικές
7
Like
9.101
Πόντοι
1.336
Με Νταϊάνα από osmose έχει δοκιμάσει κάνεις?
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446

GiorgisP

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2021
Μηνύματα
57
Like
192
Πόντοι
0
Μια γενική ερώτηση, επειδή είμαι άσχετος πώς περιμένουμε μία κοπέλα που κάνει μασάζ και δεν είμαστε σίγουροι αν "προχωράει";

Με τα ρούχα μας, με το σώβρακο, με μπουρνούζι και απο μέσα σώβρακο, με μπουρνούζι/πετσέτα και απο μέσα ξεβράκωτοι, τελείως ξεβράκωτοι;;; Τα φώτα σας παρακαλώ για να μην έχουμε παρεξηγήσεις
Εγω θα προτεινα να εμφανιστεις ετσι,με κοστουμι και μια ανθοδεσμη>>>>>
1618650547005.png
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom